اهدای کتاب به بورسیه‌ها‌ هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی جدید

مسئول بورسیه از آغاز اهدای کتاب‌های سال تحصیلی جدید برای دانش‌آموزان بورسیه‌ای که بیشترین حضور را در آزمون‌های برنامه‌ای سال تحصیلی 1400-1399 داشته‌اند، خبر داد.

اهدای کتاب به بورسیه‌ها‌ هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی جدید

مسئول بورسیه از آغاز اهدای کتاب‌های سال تحصیلی جدید برای دانش‌آموزان بورسیه‌ای که بیشترین حضور را در آزمون‌های برنامه‌ای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ داشته‌اند، خبر داد.


تازه‌گل آقچه‌لی با بیان اینکه ارسال کتاب‌‌های آموزشی در هفته جاری برای دانش‌آموزان مقطع متوسطه دوم آغاز شده است، گفت: به منظور بهره‌مندی ۲۹,۹۶۸ دانش‌آموز متوسطه دوم، تعداد ۷۴,۶۸۲ جلد کتاب به نمایندگی‌های بنیاد قلم‌چی در شهرها برای اهدا به بورسیه‌ها ارسال شده است و دانش‌آموزان از هفته آینده می‌توانند کتاب‌های اهدایی خود را دریافت کنند.


وی افزود: بورسیه‌ها کتاب‌های آموزشی سال تحصیلی جدید را بر اساس نیاز منطبق بر اعتبار تعیین شده، خودشان انتخاب کرده‌اند.


مسئول بورسیه با بیان اینکه در این پروژه، اهدای کتاب‌های سال تحصیلی جدید برای دانش‌آموزان بورسیه در سراسر کشور که در سال تحصیلی گذشته قهرمانان پیوستگی بودند یا بیشترین حضور را در آزمون‌های برنامه‌ای داشتند، اجرا شده است یادآور شد: پیش از این نیز در تابستان اهدای ۱۴,۱۰۶ جلد کتاب‌ برای ۷۱۶۹ دانش‌آموز مقاطع دبستان و متوسطه اول انجام شده بود که با ارسال ۵۳۰۴ جلد کتاب جدید به این دو گروه، تعداد کتاب‌های اهدایی به ۱۹,۴۱۰ جلد می‌رسد.منبع :

برای آگاهی از شرایط ثبت نام در آزمون های برنامه ای کانون فرم موجود را تکمیل کنید. ( کلیک کنید )