بررسی نتایج آزمون 26 شهریور سوم دبستان

در اینجا نتایج آزمون 26 شهریور سوم دبستان، بررسی شده است.

بررسی نتایج آزمون  26 شهریور  سوم دبستان

کلاس سومی های عزیزم، 

سلام

خیلی خوشحالیم که در روزهای تابستان در کنا رشما بودیم و حالا در آزمون آخر تابستان هم با ما بودید..

در سال جدید هم در کنار شما هستیم و به شما کمک خواهیم کرد که در مسیر پیشرفت گام بردارید.

راستی! می توانید با سایر سومی ها در سراسر کشور از طریق سایت کانون و صفحه مقطع سوم دبستان در ارتباط باشید و با دوستان تازه خود در مورد مسائل درسی گفت و گو گو کنید.

اما آزمون امروز!

در این آزمون:

  1.  در بخش نگاه به گذشته آزمون 26 شهریور ، چهار پنجمِ سال دوم  از شما پرسیده می شود که در درس ریاضی شامل تمام فصل های عدد و رقم،. . . ، کسر و احتمال است و در درس علوم شامل فصل های زنگ علوم ، . . . ، برای جشن آماده  شویم  می باشد.
  2. در بخش نگاه به آینده، سه بخش ابتداییِ بخش ابتدایی سال سوم از شما پرسیده می شود، البته اغلب  سوالات از دو بخش قبل (مرور) است تا بر آنها تسلط بهتری پیدا کنید. در درس ریاضی دو فصل الگوها، عددهای چهار رقمی و عددهای کسری، ضرب و تقسیم در درس علوم فصل های زنگ علوم، خوراکی ها، مواد اطراف ما، اندازه گیری مواد،  آب ماده ی با ارزش و زندگی ما و آب از شما پرسیده می شود.

اما نتایج آزمون امروز:

 

به سوالات دام دار در این ازمون یک بار دیگر مراجعه کنید و نکات انها را در دفتر خود یادداشت کنید.

 

آمادگی برای آزمون بعد:

آزمون 9 مهر، آخرین آزمون از تابستان و اولین آزمون در سال جدید است و کم کم وارد سال جدید می شویم،  در این آزمون تعدادی از دوستان شما که تابستان با ما همراه نبودند به جمع ما اضافه می شوند. پس این آزمون دو منطق دارد:

  1. برای شمایی که از تابستان در آزمون های شرکت کردید، این آزمون یک جمع بندی و ایستگاه جبرانی از سال قبل شماست یعنی اگر فکر می کنید در بخشی از سال دوم خود تسلط دلخواه را به دست نیاوردید، این آزمون فرصت خوبی است که بر آن تمرکز کنید. هم چنین این آزمون یک سکوی مقایسه است نسبت به آزمون 18 تیر، و می توانید پیشرفت خود را نسبت به آزمون 18 تیر ببینید . بعد از دیدن پیشرفت خود حتما خوشحال خواهید شد که تابستان را فقط را صرف استراحت و تفریح نکرده اید.
  2. برای دانش آموزانی هم که به تازگی به جمع ما پیوسته اند، این آزمون یک آزمون تعیین سطح است که بتوانید سطح اولیه خود را مشخص کرده و براساس آن برای طول سال برنامه ریزی کنند.
  3. اولین موضوع در سال جدید،غیبت ممنوع!  لطفاً در سال جدید به صورت پیوسته در آزمون ها شرکت کنید . به یاد داشته باشید بهترین نتیجه در پیوستگی حاصل می شود.
  4. از امروز که آزمون 26 شهریور پشت سر گذاشتید ، دو هفته زمان دارید که خود را برای آزمون بعد یعنی 9 مهر آماده کنید. 
  5. آزمون فقط شامل درس های سال دوم شماست و کل کتاب های درسی ریاضی ، علوم و فارسی سوم از شما پرسیده می شود.
  6. برای آمادگی در این آزمون از خلاصه درس و نمونه سوالات در صفحه مقطع سوم دبستان  در سسایت کانون استفاده کنید.

.به امید دیدار شما در آزمون بعد

مریم موسی زادگان- گروه تولید آزمون سوم دبستان

 

 

 

 

 

برای آگاهی از شرایط ثبت نام در آزمون های برنامه ای کانون فرم موجود را تکمیل کنید. ( کلیک کنید )