آغاز اهدای کتاب به مدارس سیب‌و‌سوران توسط بنیاد قلم‌چی

اهدای کتاب به مدارس شهرستان سیب‌و‌سوران در استان سیستان‌وبلوچستان از امروز دوشنبه 13 اردیبهشت توسط بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی(وقف عام) آغاز شد.

آغاز اهدای کتاب به مدارس سیب‌و‌سوران توسط بنیاد قلم‌چی

اهدای کتاب به مدارس شهرستان سیب‌و‌سوران در استان سیستان‌وبلوچستان از امروز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت توسط بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی(وقف عام) آغاز شد.


مریم صدیقی مسئول پیگیری امور تجهیز کتابخانه‌ها و مدارس با اعلام این خبر گفت: در این پروژه که طی روزهای گذشته با ارسال کتاب‌ها آغاز شده است، تعداد ۱۵۴۱ جلد کتاب به ۲۷ مدرسه روستایی و شهری در شهرستان سیب‌وسوران با اعتبار ۹۹۰ میلیون ریال در حال اهدا است.

وی افزود: کتاب‌های آموزشی برای بهره‌مندی نزدیک به ۲۵۰۰ دانش‌آموز پایه‌های دهم تا دوازدهم رشته‌های انسانی، علوم تجربی و ریاضی در نظرگرفته شده است.

در ادامه حمیدرضا نعیمی مسئول نمایندگی بنیاد قلم‌چی در سیب‌و‌سوران که این پروژه را اجرا می‌کند، در گفت و گویی اظهار داشت: کتاب‌ها به دانش‌آموزان ۲۵ مدرسه روستایی و ۲ مدرسه شهری اهدا می‌شود که تعدادی از دانش‌آموزان آن مناطق نیز بورسیه بنیاد قلم‌چی هستند.

وی در پایان با بیان اینکه اهدای کتاب‌ها تا کمتر از ۴۸ ساعت آینده به اتمام می‌رسد یادآور شد: شناسایی و نیازسنجی مدارسی که اهدای کتاب به آن‌ها در حال انجام است با همکاری جامعه یاوری فرهنگی در این استان بوده است.منبع :