همایش‌های رایگان با حضور رتبه‌های برتر

همایش‌های رایگان با حضور رتبه‌های برتر برگزار گردید. منتخبی از این همایش‌ها در بخش ضمیمه در پایین همین صفحه قراره گرفته است.

همایش‌های رایگان با حضور رتبه‌های برتر

همایش‌های رایگان با حضور رتبه‌های برتر برگزار گردید.

قسمت هایی از تدریس در این همایش ها در بخش ضمیمه در پایین همین صفحه قراره گرفته است.


این همایش ها با حضور مدرسان کلاس های نکته و تست گروه پشتیبانان ویژه کانون برگزار گردید.

لیست مدرسان:

معصومه شادلو
رتبه در کنکور: 118
دندان پزشکی شهید بهشتی

سارینا زارع
رتبه در کنکور: 26
پزشکی تهران

علی اردانی زاده
رتبه در کنکور: 72
پزشکی تهران

فاطمه سلیمانی
رتبه در کنکور: 133
دندان پزشکی علوم پزشکی مشهد

علی قهاری
رتبه در کنکور: 17
علوم قضایی علوم قضایی

مهدی ضیایی
رتبه در کنکور: 1
آموزش و راهنمایی مشاوره فرهنگیان

سبا جعفرزاده
رتبه در کنکور: 29
آموزش و راهنمایی مشاوره فرهنگیان

عارفه عمرو
رتبه در کنکور: 19
حقوق شهید بهشتی

علی زراعتکار
رتبه در کنکور: 9
پزشکی تهران

فرهنگ رشیدی
رتبه در کنکور: 30
پزشکی تهران

محمدامین ترابی
رتبه در کنکور: 138
علوم سیاسی تهران


برنامه همایش های آینده:

روز
ساعت
درس و مبحث
مدرس
جمعه
17-18
استهلاک
مهدی ضیائی
جمعه
18-19
مفهوم و مصداق از منطق دهم/ جهان ممکنات از فلسفه دوازدهم
سبا جعفرزاده


جهت ثبت نام و حضور در این همایش ها از یکی از روش های زیر اقدام کنید:

روش اول

          تماس با شماره های زیر

                         021-41023000

                         09054309472

                         09170556426

روش دوم

          ارسال پیامک

                         عدد 10 را به سامانه 50001445 ارسال کنید.

فایل های ضمیمه

ادبیات- مهدی ضیائی- جمعه، 27 فروردین
زبان- فرهنگ رشیدی- جمعه، 27 فروردین
معارف- محمدامین ترابی- جمعه، 27 فروردین
عربی- علی زراعتکار- جمعه، 27 فروردین
فیزیک- سارینا زارع- پنج شنبه، 26 فروردین
ریاضی تجربی- فاطمه سلیمانی- پنج شنبه، 26 فروردین
زیست شناسی- معصومه شادلو- پنج شنبه، 26 فروردین
شیمی- علی اردانی زاده- پنج شنبه، 26 فروردین
علوم و فنون- علی قهاری- جمعه، 27 فروردین
ریاضی انسانی- عارفه عنرئ- جمعه، 27 فروردین
اقتصاد- مهدی ضیائی- جمعه، 27 فروردین
فلسفه و منطق- سبا جعفرزاده- جمعه، 27 فروردین
ادبیات- مهدی ضیائی- سه شنبه، 31 فروردین
عربی- علی زراعتکار- چهارشنبه، 1 اردیبهشت
ریاضی تجربی- فاطمه سلیمانی- پنج شنبه، 2 اردیبهشت
زیست شناسی- معصومه شادلو- پنج شنبه، 2 اردیبهشت
علوم و فنون- علی قهاری- پنج شنبه، 2 اردیبهشت