بورسیه‌ها دوسوم دانش‌آموزان اردوی نوروزی محمدرضا محمدشفیعی

کلاس‌های آنلاین محمدرضا محمدشفیعی برای دوران طلایی نوروز 1400 در حالی برگزار شد که دوسوم آن متشکل از دانش‌آموزان بورسیه بنیاد قلم‌چی بودند.

بورسیه‌ها دوسوم دانش‌آموزان اردوی نوروزی محمدرضا محمدشفیعی

کلاس‌های آنلاین محمدرضا محمدشفیعی برای دوران طلایی نوروز ۱۴۰۰ در حالی برگزار شد که دوسوم آن متشکل از دانش‌آموزان بورسیه بنیاد قلم‌چی بودند.


مسئول نمایندگی بنیاد قلم چی در اصفهان (پسران) با بیان اینکه اردوی نوروزی از ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ تا ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ در قالب سه دوره به صورت کلاس‌های آنلاین با حضور بیش از  ۱۹۰۰ دانش‌آموز پایه‌های دهم تا دوازدهم از سراسر کشور با هدف آمادگی برای آزمون کنکور۱۴۰۰ برگزار شد، گفت: از این تعداد بیش از نیمی از دانش‌آموزان یعنی حدود ۱۵۸۰ نفر شامل بورسیه‌ها بودند که در این دوران از کلاس‌های آموزشی دروس فیزیک، شیمی، ریاضی و زیست‌شناسی به صورت رایگان بهره‌مند شدند؛ گفتنی است مدرسان این کلاس‌ها از دبیران مجرب، متعهد و علاقمند بودند.

وی با اشاره به استقبال گسترده و حضور چابک دانش‌آموزان در این کلاس‌ها، تصریح کرد: در تعطیلات نوروز هر روز از ساعت ۶:۳۰ تا ۹ صبح کلاس‌های شیمی و سپس یک روز درمیان کلاس‌های ریاضی، زیست‌شناسی و فیزیک برگزار می‌شد و دانش‌آموزان و استادان به صورت مستمر و آنلاین در تعامل آموزشی با یکدیگر و به اذعان دانش‌آموزان فعالانه با حضور کامل ذهنی شرکت می‌کردند؛ این کلاس‌ها بدون وقفه و با کیفیت بالا برگزار می‌شد.

محمدشفیعی از دلایل استقبال دانش آموزان که از سراسر کشور بودند بیان کرد: شخصا بر روند برگزاری کلاس‌ها نظارت و پیگیری داشتم به طوریکه روزانه با حدود ۵۰۰ دانش‌آموز به صورت آنلاین در تعامل بودم؛ در خصوص درس شیمی که تدریس آن بر عهده من بود، ضمن نوشتن جزوه همه جلسات (حتی ریزترین نکات در این جزوه‌ها مغفول واقع نشد) همه مطالب را برای دانش‌آموزان ارسال می‌کردم که همین موضوع باعث حضور فعال روزانه آنان حتی در ساعت ۶ صبح ایام نوروز بود.

عضو هیات علمی دانشگاه یادآور شد: از سال گذشته با شرایط پیش‌آمده در حوزه سلامت، بلافاصله برگزاری کلاس‌های آموزشی به صورت آنلاین برای دانش‌آموزان سراسر کشور خصوصا بورسیه‌ها را آغاز کردیم که روزانه از ساعت ۶ صبح برگزار می‌شد؛ برای امسال تا ایام کنکور این دوره‌های آموزشی ادامه دارد.

محمدشفیعی در پایان با اعلام اینکه کلاس‌های شیمی همچنان ادامه دارد و دانش آموزان می‌توانند در آن شرکت کنند، گفت: کلاس‌های جدید برای جمع‌بندی نهایی به‌زودی اعلام خواهد شد.منبع :