معرفی کتاب سه سطحی زیست شناسی دوازدهم

در این کتاب سه سطحی زیست دوازدهم شما با سؤالات متنوع مواجه می‌شوید که در سه سطح برای شما در نظر گرفته شده‌اند.

معرفی کتاب سه سطحی زیست شناسی دوازدهم

معرفی کتاب سه سطحی زیست شناسی دوازدهم:

در این کتاب سه سطحی زیست دوازدهم شما با سؤالات متنوع مواجه می‌شوید که در سه سطح برای شما در نظر گرفته شده‌اند.

در بخش اول می‌توانید سؤالات نسبتاً دشوار را مشاهده کنید که اکثر افراد و داوطلبین به این بخش مراجعه می‌کنند.

بخش دوم سؤالات دشوار می‌باشند و در بخش سوم سؤالات دارای سطح دشوارتر هستند؛ بنابراین می‌توان عنوان داشت که سؤالات سطح سوم برای پاسخگویی به زمان و مهارت بیشتری نیاز خواهند داشت. هر کدام از این بخش‌ها نیز تعداد سؤالات مختلفی را در بر می‌گیرند.

بخش ارزیابی پیشرفت

در کتاب این امکان فراهم شده است که دانش آموزان با بخشی با نام ارزیابی پیشرفت بتوانند به میزان تسلط خود بر روی موضوع و سؤالات درج شده در بخش‌های مختلف پی ببرند. در این بخش شما با سه کادر مواجه می‌شوید که در هرکدام میزان تسلط شما با رنگ‌های مختلف مشخص خواهد شد. اگر کار به رنگ آبی باشد شما بر روی سؤالات تسلط دارید.

اگر به رنگ سبز باشد میزان تسلط شما نسبی بوده و ما اگر در کادر مربوطه رنگ زرد شود مسلماً شما به بخش مورد نظر و سؤالات مربوط به آن تسلط ندارید. با این بخش شما عزیزان به راحتی می‌توانید به مهارت و توانایی خود در پاسخگویی به سؤالات این کتاب و حتی سؤالات آزمون‌های مهمی همچون کنکور سراسری و آزاد پی ببرید.


نحوه مطالعه و پاسخگویی به سؤالات کتاب سه سطحی زیست شناسی دوازدهم:

در کتاب سه سطحی زیست شناسی دوازدهم دانش آموزان با تنوع سؤالات مواجه می‌شوند.

 همان طور که اشاره شد در این کتاب سطوح سؤالات متفاوت است بنابراین نویسنده تلاش نموده تا تمامی دانش آموزان در هر سطحی بتوانند با آمادگی کامل این کتاب را مطالعه کرده و به سؤالات آن پاسخ دهند. 

طبق پیشنهاد نویسنده توصیه می‌شود که دانش‌آموزان با توجه به مهارت و میزان توانایی خود به سؤالات هر بخش پاسخ دهند.

به عنوان مثال برای جلوگیری از سرخورده شدن دانش آموزانی که دارای سطح متوسط هستند توصیه می‌شود که در ابتدا به سؤالات سطح اول پاسخ دهند و پس از پاسخگویی مناسب و صحیح می‌توانند به سؤالات نسبت دشوار این کتاب بروند. 

هم چنین دانش آموزانی که تصور می‌کنند میزان توانایی آنها در پاسخگویی به سؤالات زیست شناسی بالاست می‌توانند به سؤالات دشوارتر این کتاب پاسخ دهند. 

پاسخنامه تشریحی در این کتاب درج شده تا دانش آموزان با بررسی پاسخ‌ها و نکات درج شده در آن به راحتی بتوانند چالشی مناسب میان سؤالات این کتاب داشته باشند.


لینک مشاهده و خرید کتاب:https://www.kanoonbook.ir/store/book/1151