کامنت‌های (20 فروردین سکویی برای پیشرفت) به انتخاب بهاره اخوت

کمک و مشورت گرفتن از همتای خود در بین تمام مشاوره‌ها لذت دیگری به آدم می‌دهد. علاوه بر این، مشورت بر پایه‌ی مشکلی خاص و منحصر به فرد یقینا از بقیه‌ی روش‌ها جلوتر است.

کامنت‌های (20 فروردین سکویی برای پیشرفت) به انتخاب بهاره اخوت

کمک و مشورت گرفتن از همتای خود در بین تمام مشاوره ها لذت دیگری به آدم می دهد. علاوه بر این، مشورت بر پایه ی مشکلی خاص و منحصر به فرد یقینا از بقیه ی روش ها جلوتر است.

از این رو قصد داریم تا روز کنکور از دریچه ی مشاوره های ناب همراهتان باشیم.

در این بخش موضوعات مهمی از قبیل برنامه ریزی، روش مطالعه، بی دقتی، اراده و انگیزه و .... از بین کامنت های شما مطرح می شود.

در این سری از کامنت های مشاوره ای منتخب شما عزیزان به اهمیت "آزمون 20 فروردین سکویی برای پیشرفت" پرداخته شده است.


کامنت  کاربر: دوستان برای این یه هفته کوتاه با کلی مبحث تایم هاتون چه جوریه؟ هر روز تخصصی دارید؟ سراسری فقط بزنم؟ قلمچی‌ها رو دارم ولی هر بحثش بالغ بر100تا سوال داره... و در آخر زرد عمومی کار می کنید؟

پاسخ کامنت  بشری برومند، تجربى نظام قدیم -  سرپل ذهاب - میانگین تراز 6237: نمی خواد که همه رو بخونی .. یه سری تست‌های جامع رو انتخاب کن (کمیتش بستگی به خودت داره) تا هر جا می تونی ببرشون جلو و اونجا که می دونی خیلی مشکل داری روش، برگرد تستاش بزن.


کامنت  کاربر: ممنون میشم جوابمو بدید.. شما واسه این آزمون، درس هایی مثل دینی و شیمی رو فقط با تست مرور می کنید یا متن رو هم کامل می خونید؟

پاسخ کامنت  ساغر صفدری، تجربى نظام جدید -  زاهدان - میانگین تراز 7219: متن کتاب درسی و نکاتی که توی کتاب نوشتم می‌خونم و تست می زنم... ولی درسنامه کتاب کمکی رو نمی‌خونم.


سلام دوست عزیزم، نزدیک شدیم به ایستگاه پایانی آزمون های عید که به نظرم ایستگاهی با بهترین منطقه آب و هواییه یعنی اگه زرنگ باشی، وقتی از ایستگاه پیاده می شی با بهترین منظره روبرو می شی.

اما چرا میگم این آزمون یه سکوییه برای پیشرفت؟ چون حجمش خیلی کمتر از آزمون 7 فروردینه، یک هفتش خارج از تعطیلات عیده و دور از هر مهمونی اجباری، یه آزمون جامع به تازگی دادی و مدیریت آزمونت رو می تونی برای این آزمون اصلاح کنی... مباحث دوازدهم خیلی بیشتر از مباحث پایه، در طی برنامه راهبردی مرور شدن، پس قطعا تسلط بیشتری روش داری.

تو با تحلیل یه سری سوال استاندارد می تونی توی این آزمون درصد خیلی خوبی توی هر درس بدست بیاری... سوالاتی که واجبه این هفته خوب بخونیشون (حتی اگه به عنوان تست آموزشی می خوای بزنی):

آزمون 26 دی خودت و آزمون 27 دی سال 98 (در واقع همون مشابه پارسال 26 دی)

آزمون مشابه پارسال 20 فروردین

مرور و تحلیل آزمون هدف گذاری روز پنجشنبه

سوالات اشتباهت در آزمون های پیشروی تدریجی کانون

سوالات کنکورهای گذشته برای مباحث مختلف از روی کتاب تستت

از کتاب زرد عمومی سوالات کنکورهای غیر از رشته ی خودت رو تمرین کن.

در کنار اینا می تونی از کتاب های آزمونی به صورت مبحثی تست بزنی.

توی همه ی این موارد مرور تجمیعی، یا همون تست های پوششی رو که توی این چند روز معجزه می کنه، یادت نره.

یادت باشه حتی اگه هفته اول این آزمون رو از دست داده باشی اما اگه تنها این سوالات رو خوب تمرین کنی قطعا می تونی آزمون قابل قبولی بدی.

تا حالا براتون پیش اومده یه نخ یا یه چیزی شبیهش بدجوری بهم گره بخوره؟! این جور موقع ها هر چی ما کلافه تر می شیم اون نخه هم بدتر گره می خوره، ما هی محکم دو طرفش رو می کشیم، از اون طرف گرهمون کورتر می شه... اما اگه یه لحظه تمرکز کنیم می تونیم خیلی راحت مسیر گره رو پیدا کنیم و با چند تا حرکت نخ، گره رو باز کنیم... مسیر رسیدن به هدفمون هم همینه گاهی اینقدر پیچ می خوره که از کوره به درمون می کنه اما چاره ی کار داشتن آرامش و تفکر درسته! پس لطفا گره زندگیت رو کورتر نکن.


🔴🔴🔴 دوستان عزیزم  ما تصمیم گرفتیم برای اینکه بتونیم ارتباطمون رو با هم بیشتر کنیم و قدم به قدم کنارتون باشیم و گفت و گوهایی رو که نمیشه خیلی راحت اینجا صورت بگیره باهم داشته باشیم، صفحه ی اینستاگرام متا رو بسازیم و همراهتون باشیم. قراره برای روز جمعه بعد از آزمون درباره ادامه ی مسیر و مدت باقی مونده لایو داشته باشیم اگه دوست داشتی صفحمون رو دنبال کن... روز جمعه منتظرتون هستیم💚 


https://instagram.com/meta.konkur?igshid=1bva3j1fck6qo


بهاره اخوت – دانشجوی پزشکی دانشگاه ایران