برنامه آزمون‌های آنلاین دوران طلایی نوروز 1400

در زیر می‌توانید برنامه‌ی آزمون‌های آنلاین را که از کتاب‌های نوروز وبرخی کتاب‌های دیگر بسته به پایه‏ ی شما در نظر گرفته‌ایم مشاهده کنید.

برنامه آزمون‌های آنلاین دوران طلایی نوروز 1400

دانش‌آموزان گرامی

سلام

دیگر فرصت چندانی تا نوروز نمانده و مدارس با هر برنامه‌ی حضوری و غیرحضوری، چند هفته‌‌ی دیگر وارد تعطیلات نوروز خواهند شد.

اما با توجه به نوع آموزش امسال که در اکثر نقاط کشور و در اکثر پایه‌ها به‌صورت غیرحضوری و آنلاین به پیش رفت درس خواندن در نوروز امسال صرفاً برای دانش‌آموزان جدی نیست بلکه مطالعه داشتن در این ایام به یک ضرورت همگانی تبدیل شده است تا دانش‌آموزان بتواند از این فرصت برای جبران عقب‌ماندگی و افزایش کیفیت یادگیری استفاده کنند. همچنین با توجه به وضعیت موجود از نظر بیماری، احتمال سفر و دید و بازدید نوروزی کمتر از سال‌های قبل خواهد بود و شما می‌توانید با یک برنامه‌ریزی خوب در زمانی‌که مدرسه‌ها تعطیل هستند یادگیری خود را کامل کرده و به حد تسلط برسانید.

ما نیز در مجموعه کانون فرهنگی آموزش، برنامه‌ی آزمون‌های آنلاین را مطابق با برنامه‌ی راهبردی و همچنین تابلو نوروز چیده‌ایم به‌طوری که شما در کنار برنامه مطالعاتی خود با شرکت در آزمون‌های آنلاین برنامه‌ریزی شده برای پایه خود میزان تسلط خود را هر چند روز یک‌بار در دروس مختلف بسنجید تا برای ادامه مطالعه خود بهتر برنامه‏ریزی کرده و نیز نقاط ضعف و قوّت خود را بهتر شناسایی کنید.

در زیر می‌توانید برنامه‌ی آزمون‌های آنلاین را که از کتاب‌های نوروز وبرخی کتاب‌های دیگر بسته به پایه‏ ی شما در نظر گرفته‌ایم مشاهده ‌کنید.

این برنامه را دانلود کرده و بر طبق آن برای مطالعه ‏ی خود و شرکت در این آزمون‌ها برنامه‌ریزی کنید.

در این برنامه‌ها علاوه بر آزمون‌های آنلاین از کتاب‌های نوروز،‌ آزمون‌های اصلی، هدف‌گذاری و هدیه نیز ذکر شده است تا تابلوی آزمون‌های نوروز شما، همه‌ی آزمون‏ها را شامل گردد.

همچنین لازم به ذکر است که شرکت در این آزمون‌های آنلاین (به غیر آزمون‌های اصلی و هدف‌گذاری) برای تمامی دانش‌آموزان رایگان می‌باشد و دانش‌آموزان برای شرکت در این آزمون‌ها باید با شماره‌گیری کد Ussd در این‌ آزمون‌ها ثبت نام کنند. 

برای شرکت در آزمون ها باید کتاب نوروز و کتاب زرد عمومی را تهیه کرده باشید و با ارسال کلید کارنامه دریافت کنید. امکان ارسال پاسخ  در صفحه شخصی در قسمت آزمون های غیر حضوری  فعال شد.


کد رایگان زیر را از طریق موبایل شماره گیری کنید:

22#*8451*6655*