بنیاد قلم‌چی 100 کلاس درس جدید در گرگان هوشمندسازی می‌کند

تفاهم‌نامه هوشمندسازی 100 کلاس درس در شهرستان گرگان استان گلستان، امروز دوشنبه 11 اسفند 99، توسط بنیاد قلم‌چی و اداره آموزش و پرورش شهرستان گرگان امضا شد.

بنیاد قلم‌چی 100 کلاس درس جدید در گرگان هوشمندسازی می‌کند

تفاهم‌نامه هوشمندسازی ۱۰۰ کلاس درس در شهرستان گرگان استان گلستان، امروز دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۹، توسط بنیاد قلم‌چی و اداره آموزش و پرورش شهرستان گرگان امضا شد.


بر اساس این تفاهم‌نامه، تعداد ۱۰۰ کلاس درس در شهرستان گرگان توسط بنیاد علمی‌ آموزشی قلم‌چی(وقف عام) با مشارکت این مدارس، هوشمندسازی می‌شود.

بهجت تربتی‌نژاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرگان با ابراز خرسندی گفت: اکثر کلاس‌های درس که در این طرح هوشمندسازی خواهد شد از مدارس مناطق روستایی و حاشیه گرگان است که به موجب آن حدود یک پنجم جمعیت دانش‌آموزی شهرستان یعنی ۱۸هزار نفر از این تجهیزات فناورانه بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: پیش از این استفاده از تجهیزات فناوری در مدارس گرگان مرسوم نبود اما اکنون خصوصا با شرایط اجتماعی پیش‌آمده، استفاده از این تجهیزات در راستای آموزش مجازی هم بسیار کاربردی خواهد بود.

شایان ذکر است پیش از این نیز بنیاد قلم‌چی ۴۶ کلاس درس را برای دانش‌آموزان استان گلستان هوشمندسازی کرده بود که ۲۴ کلاس مربوط به شهرستان گرگان بوده است.

این جلسه با حضور رئیس و هیات مدیره جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان گلستان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرگان، واقف و متولی و مسئولان بنیاد قلم‌چی در محل جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی برگزار شد.منبع :