قطار اهدای کتاب به ایستگاه کتابخانه‌‌های عمومی قم رسید

در ادامه پروژه اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی کشور در سال 99، امروز یکشنبه سوم اسفندماه، بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی(وقف عام) به 25 کتابخانه عمومی استان قم کتاب اهدا کرد.

قطار اهدای کتاب به ایستگاه کتابخانه‌‌های عمومی قم رسید

در ادامه پروژه اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی کشور در سال ۹۹، امروز یکشنبه سوم اسفندماه، بنیاد علمی‌ آموزشی قلم‌چی(وقف عام) به ۲۵ کتابخانه‌ عمومی استان قم کتاب اهدا کرد.


مسئول پروژه‌ اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی با بیان اینکه امروز این پروژه در شهر قم اجرا شد، گفت: تعداد ۹۸۴ جلد کتاب آموزشی‌ از سوی بنیاد قلم‌چی به ۲۵ کتابخانه عمومی استان قم اهدا شده است.

رمضانعلی محسنی افزود: برای هر کتابخانه بطور میانگین ۴۰ جلد کتاب‌های آموزشی به انتخاب کتابداران، برای بهره‎مندی دانش‌آموزان همه مقاطع تحصیلی در نظر گرفته شده که در مجموع، هزینه‌ای بالغ بر ۶۵۱ میلیون و ۷۶۰ هزار ریال را در بر داشته است.

وی خاطرنشان کرد: اهدای کتاب‌ها با حضور مسئول مشارکت‌های اداره کل و کتابداران کتابخانه‌های عمومی استان قم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شد و در این پروژه، سيد مجتبی حسينی مسئول نمایندگی بنیاد قلم‌چی در قم و همکاران وی میزبان کتابداران استان برای اهدای کتاب بودند.

لازم به ذکر است بنیاد قلم‌چی اهدای کتاب به ۷۵۵ کتابخانه عمومی در ۹ استان دیگر را تا پایان امسال در برنامه دارد.منبع :