ویژگی کتاب نوروزهفتم، هشتم ونهم

این کتاب که بهترین منبع شما برای بازیابی مباحث نیم‌سال اول است، شامل خلاصه‌ی سؤالات مهمی است که می‌توانید به کمک آن در کوتاه‌ترین زمان اساسی‌ترین سؤالات ممکن را از هر مبحث پاسخ دهید.

ویژگی کتاب نوروزهفتم، هشتم ونهم

این کتاب که بهترین منبع شما برای بازیابی مباحث نیم‌سال اول است، شامل خلاصه‌ی سؤالات مهمی است که می‌توانید به کمک آن در کوتاه‌ترین زمان اساسی‌ترین سؤالات ممکن را از هر مبحث پاسخ دهید. این کتاب شامل سؤالات تستی و تشریحی به همراه پاسخ‌نامه است. ایجاد تعادل بین مطالعه‌ی تستی و تشریحی از دیگر ویژگی‌های این کتاب است.

شما تا نوروز 75درصد از مباحث  یک سال تحصیلی  خودتان را مطالعه کردیدو در دوران نوروز  میخواهید در کنار تفریح و سرگرمی  درس بخوانید  و هم از درس خواندن  لذت ببرید  پس یک منبعی  احتیاج دارید که دارای شرایط خاص باشد و در کمترین زمان  بتوان بیشترین مباحث را بررسی کرد.

ویژگی های خاص  شامل:

1-حجم آن کم  باشد و سریع تمام شود.

2- مبحث محور باشد.

3-برنامه درسی داشته باشد(تابلوی نوروز)

4-سوال های آن توسط  تیمی از دبیران طراحی شده باشد .

5-باعث رشد نمره مدرسه و تراز آزمون شود.

ویژگی کتاب هفتم،هشتم ونهم قلم چی

1-500سوال دارد که مرتبط و مکمل و مشابه تمرین های کتاب درسی هست

2- شامل 5تا آزمون دارای سوال های تستی و تشریحی

3- سه آزمون جامع با سطح پیشرفته

4-200سوال تشریحی 300سوال تستی

5-شامل 5 درس اصلی ریاضی ، علوم،فارسی،عربی وزبان هست

6-همه پرسش ها ی کتاب  دارای شناسنامه کامل و منطبق با کتاب درسی  هست.

 دو روش پیشنهدی برای مطالعه این کتاب در ایام نوروز:

روش اول

روز اول مباحث اول تمام درس ها رو کامل  پاسخ بدید و بر اساس پاسخ تشریحی تحلیلش کنید.

روز دوم  به تکمیل یادگیری ناقص و مرور بپردازید.

روش دوم

روز اول دروس اختصاصی  رو پاسخ   دهید و بررسی و تحلیل کنید.

روز دوم  دروس عمومی رو پاسخ دهید و تحلیل و بررسی کنید.

کتاب نوروز شامل 500 سوال که 130سوال ریاضی و 130سوال علوم و 240 سوال  عمومی هست که در مجموع 300سوال تستی و 200سوال تشریحی هست .  برای مطالعه این کتاب  روزی 2 ساعت زمان بزارید و در 8 روز می توانید تمام این کتاب را بخوانید.

تعطیلات عید زمان بسیار خوبی برای پیشرفت درسی و سبقت گرفتن از رقیبان ‌هاست؛ اما زمان محدودی هم هست. سعی کنید این زمان محدود را مدیریت کنیدو بیش‌ترین وقت را به مطالبی بدهیدکه اولویت داشته باشند. برای این کار بهترین منبع برای جمع‌بندی تمام مطالب نیم‌سال اول کتاب نوروز بود.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کتاب نوروز تطابق با برنامه‌ی آزمون‌های دوران طلایی است؛ یعنی می‌توان روزانه تعداد مشخصی سؤال از مبحث مشخص حل کرد تا برای دو آزمون 7 فروردین و 20 فروردین آمادگی لازم را پیدا کرد. حل و تمرین کتاب نوروز در آزمون‌های جمع‌بندی نوروز نقش مؤثری دارد.