خبر خوب نوروزی برای بورسیه‌ها: کتاب‌های نوروز آماده اهدا

در حالی که کمتر از دو ماه تا آغاز نوروز نمانده است، پروژه اهدای کتاب‌های نوروز به بیش از 45,000 هزار دانش‌آموز بورسیه بنیاد قلم‌چی در سراسر کشور، با ارسال کتاب‌ها از روز دوشنبه 29 دی 1399 آغاز شد.

خبر خوب نوروزی برای بورسیه‌ها: کتاب‌های نوروز آماده اهدا

در حالی که کمتر از دو ماه تا آغاز نوروز نمانده است، پروژه اهدای کتاب‌های نوروز به بیش از ۴۵,۰۰۰ هزار دانش‌آموز بورسیه بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی(وقف عام) در سراسر کشور، با ارسال کتاب‌ها از روز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ آغاز شد.


مسئول بورسیه با اعلام این خبر گفت: کتب اهدایی برای ۴۵,۹۹۵ دانش آموز که در ۵۰ درصد و حداقل ۴ آزمون برنامه‌ای در سال تحصیلی جدید حضور داشته‌اند، در نظرگرفته شده است.

تازه‌گل آقچه‌لی افزود: کتاب‌های نوروز به ۴۱۱ بورسیه مقطع ابتدایی، ۷۴۹۵ بورسیه متوسطه اول، ۳۷۵۳۰ بورسیه متوسطه دوم در رشته‌های ریاضی، تجربی و انسانی و همچنین به ۴۳۴ بورسیه هنرستانی، ۴۵ بورسیه در رشته هنر و ۸۰ بورسیه در رشته زبان کتاب های زرد تقدیم خواهد شد؛ برای دانش‌آموزان پایه دوازدهم علاوه بر کتاب‌های نوروز، کتاب‌های زرد نیز اهدا می‌شود.

وی در پایان با بیان اینکه اهدای کتاب‌ها تا پایان بهمن‌ماه به اتمام خواهد رسید، یادآور شد: کتاب‌های اهدایی برای برخی از دانش‌آموزان از طریق نمایندگی‌های بنیاد قلم‌چی در شهرها و برای تعدادی از دانش‌آموزان از طریق پست به درب‌ منازل آنان تقدیم می‌شود.

منبع :