ثبت نام کلاس شش و نیمی‌های صبح : شیمی (دکتر محمد شفیعی)

کلاس شش و نیمی‌های صبح درس شیمی رایگان توسط دکترمحمدشفیعی

ثبت نام کلاس شش و نیمی‌های صبح : شیمی  (دکتر محمد شفیعی)

کلاس شش و نیمی های صبح درس شیمی  

توسط دکترمحمدشفیعی


قابل توجه دانش آموزان 

 کلاس شیمی باشگاه شیش و نیمی های کانون در درس شیمی به لطف خداوند و همت دانش آموزان و آقای دکترمحمدشفیعی مدرس این کلاس از بهمن ماه ادامه دارد .

 ساعت این کلاس ۶/۳۰ صبح از شنبه تا چهارشنبه برگزار شده و دو جلسه نیز برای رفع اشکال و رابطه نویسی و آزمون شیمی بصورت حرفه ایی در ساعت ۸ شب یکشنبه و سه شنبه ها برگزار می گردد و هر دوهفته یکبار نیز جمع بندی مطالب هفته در پنج شنبه صبح ها از ۶/۳۰ الی ۷/۱۵ انجام می پذیرد .

 همانطور که می دانید هدف این کلاس آموزش نکته به نکته و صفحه به صفحه کتاب و تدریس بصورت ترکیبی مطالب مطابق اصول طراحی تست های چند سال اخیر شیمی کنکور می باشد. مطالب کنکور شیمی در این کلاس با توجه به جمع بندی های متعددی که انجام می پذیرد ؛ چندین مرتبه تکرار می شود .

 برنامه اسفند ماه فصل ۳ کتاب سال ۱۲ و فصل دوم از کتاب شیمی سال دهم و یازدهم می باشد . برای ثبت نام باید مبلغ ۲۵ هزار تومان واریز گردد . لذا با کد زیر ثبت نام کنید و مبلغ را پرداخت نموده و نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال می گردد . 

تلفن ۰۹۱۳۰۹۱۳۷۷۷ در صورت وجود مشکل برای ثبت نام جوابگو می باشد . لطفا کد زیر را شماره گیری کنید :   برای ثبت نام و شرکت دراین کلاس ها کد USSD  زیر را شماره گیری کنید  .هدف تشکیل این کلاس :  

الف ) عادت به بیدارشدن در صبح زود

ب ) یادگیری کوتاه مدت ومکرر ؛ بهترین نوع یادگیری می باشد . حداقل تعداد 150 جلسه شیمی وحداقل تکرار 500 نکته ؛ قطعا نتیجه مثبتی در درس نسبتا مشکل شیمی بوجود می آورد .

ج ) داوطلب یاد می گیردکه از زمان های کم ، استفاده زیاد ببرد. یاد می گیرد که در30 دقیقه می تواند نکات عمده ایی را یاد بگیرد وبخوبی ازآن استفاده کند.

د) داوطلب کنکور ؛ با روزی 30 دقیقه به راحتی می تواند یک درس مهم واساسی کنکور را با آرامش بیشتری دوره ومرور کرده ونتیجه قطعی بگیرد.    
نکات قابل توجه :

  • کلاس شیمی (نکته ، تست و آموزش ) شامل صفر تا صد شیمی می باشد. 

  • ساعت کلاس از 6:30  الی 7 صبح هرروز به جز روزهای جمعه می باشد .

  • برنامه کلاس شیمی شیش ونیمی ها هر ماهه ارائه خواهد شد ویک موضوع بیش از 5 مرتبه تکرار شده ونکات این کلاس درذهن داوطلب خواهد ماند زیرا هر روز روی سه نکته مهم تاکید شده وبررسی دقیق انجام می پذیرد و دانش آموز بدلیل حجم کم مطلب زود یاد می گیرد وبدلیل مکرر بودن ؛ یادگیری این نکات به عادت تبدیل می گردد.   برای ثبت نام و شرکت دراین کلاس ها کد USSD  زیر را شماره گیری کنید  .
لطفا عضو باشگاه شیش و نیمی های شیمی (کانال تلگرام ) شوید :

http://t.me/shishonimihaخلاصه درس های جلسات دی ماه را می توانید در قسمت فایل های ضمیمه دانلود کنید :


فایل های ضمیمه