24آذر99: اهدای کتاب به 51 کتابخانه عمومی استان کردستان

بنیاد قلم‌چی امروز دوشنبه 24 آذر 99، به 51 کتابخانه عمومی استان کردستان برای بهره‌مندی دانش آموزان، کتاب اهدا کرد.

24آذر99: اهدای کتاب به 51 کتابخانه عمومی استان کردستان

بنیاد قلم‌چی امروز دوشنبه ۲۴ آذر ۹۹، به ۵۱ کتابخانه‌ عمومی استان کردستان برای بهره‌مندی دانش آموزان، کتاب اهدا کرد.


رمضانعلی محسنی با بیان اینکه این پروژه آغاز مرحله‌ای جدید از اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی کشور در سال ۹۹ توسط بنیاد قلم‌چی است، تصریح کرد: در این پروژه، بنیاد علمی‌ آموزشی قلم‌چی(وقف عام)، تعداد ۱۵۶۰ جلد کتاب به ۵۱ کتابخانه عمومی استان کردستان اهدا کرده است؛ برای هر کتابخانه بطور میانگین ۳۱ جلد کتاب‌های آموزشی برای استفاده همه مقاطع تحصیلی در نظر گرفته شده که در مجموع، هزینه‌ای بالغ بر ۷۹۸ میلیون ریال را در بر داشته است.

مسئول پروژه‌ اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی افزود: اهدای کتاب‌ها با حضور مسئولان اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شد و در این پروژه، صلاح‌الدین اصلانی مسئول نمایندگی بنیاد قلم‌چی سنندج و همکاران وی میزبان کتابداران استان برای اهدای کتاب بودند.

وی خاطرنشان کرد: ادریس فتحی مسئول گروه نابینایان و استثنایی نیز در این پروژه، مسئولیت ارائه مشاوره‌های لازم به کتابداران بخش نابینایان کتابخانه‌های عمومی استان را بر عهده داشت.


لازم به ذکر است پروژه بعدی اهدای کتاب به کتابخانه‌های عمومی در سال ۹۹، برای ۹۱ کتابخانه استان مازندران اجرا خواهد شد.منبع :