دستاورد دو آزمون دوقلو؛آمادگی هم‌زمان برای امتحان نهایی وکنکور

نگاهی به برنامه‌ی دو آزمون دوقلو که در حین امتحانات نهایی برگزار می‌شود، نشان می‌دهد که این دو آزمون کاملاً منطبق با امتحانات نهایی تنظیم شده است.

دستاورد دو آزمون دوقلو؛آمادگی هم‌زمان برای امتحان نهایی وکنکور

نگاهی به برنامه‌ی دو آزمون دوقلو که در حین امتحانات نهایی برگزار می‌شود، نشان می‌دهد که این دو آزمون کاملاً منطبق با امتحانات نهایی تنظیم شده است. با شرکت در این دو آزمون، کاملاً با فضایی مشابه با فضای امتحانات نهایی آشنا می‌شوید. شاید برای خودتان هم جالب باشد که در آزمون نیمه‌جامعی شرکت می‌کنید که شامل درس‌هایی است که برای امتحانات مطالعه کرده‌اید.

اما نقطه‌ی عطف آزمون‌های دوقلو قراردادن درس‌های پایه در کنار دوازدهم است. با این کار می‌توانید علاوه بر سنجش آمادگی خود برای درس‌های دوازدهم، درس‌های پایه را هم بازیابی استاندارد کنید. در سال‌های گذشته یکی از کارهایی که رتبه‌های برتر در زمان امتحانات پایان سال انجام می‌دادند، این بود که در کنار درسی که امتحان داشتند، مباحث پایه‌ی آن را هم بازیابی می‌کردند یا یادگیری‌های ناقصشان را کامل می‌کردند. حالا این فرصت با این دو آزمون دوقلو فراهم شده است تا به‌صورت سازمان‌یافته، دوره‌ی انتقالی را در فضای امتحانات نهایی پشت‌سر بگذارید. البته فراموش نکنید اولویت با درس‌های دوازدهم است که در امتحان نهایی آن‌ها شرکت می‌کنید.