مهلت پذیرش بدون آزمون دانشجوی دانشگاه خواجه‌نصیر مجدداتمدید شد

متقاضیان پذیرش دوره‌های دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه خواجه نصیر از روز دوشنبه 25 فروردین 99 می‌توانستند نسبت به ثبت نام برای پذیرش در این دوره‌ها اقدام کنند.

مهلت پذیرش بدون آزمون دانشجوی دانشگاه خواجه‌نصیر مجدداتمدید شد

کارشناسی ارشد  دانشگاه خواجه نصیر از روز دوشنبه ۲۵ فروردین ۹۹ می‌توانستند نسبت به ثبت نام برای پذیرش در این دوره‌ها اقدام کنند و حداکثر مهلت ثبت نام برای این متقاضیان تا ۱۶ اردیبهشت‌ماه تمدید شد.

همچنین متقاضیان مقطع دکتری بدون آزمون که در دانشگاه خواجه نصیر شاغل به تحصیل هستند، برای دریافت گواهی اشتغال به تحصیل نیمسال دوم ۹۹-۹۸ می‌توانند درخواست خود را با نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، مقطع تحصیلی و ذکر ارائه گواهی برای پذیرش بدون آزمون در دانشگاه‌ها به آدرس الکترونیکی دانشکده مربوطه ارسال کنند.

همچنین در این صورت پس از حداقل ۴۸ ساعت گواهی مربوطه را به صورت الکترونیکی در ایمیل خود و در قالب فایل PDF شماره و امضا شده و بدون مهر دریافت خواهند کرد.

طبق اعلام معاونت آموزشی دانشگاه خواجه نصیر، برای دریافت کارنامه کلی غیررسمی، دانشجویان می‌توانند از سامانه گلستان گزارش ۱۰۰۰ را دریافت کرده و مراحل ثبت نام خود را مطابق راهنمای ثبت نام غیرحضوری و فراخوان مقطع مربوطه که در تاریخ ۱۳ اسفند در سایت استعدادهای درخشان اطلاع رسانی شد، انجام دهند.

همچنین متقاضیانی که دانش آموخته شده و هنوز گواهی دریافت نکرده‌اند، چنانچه نظام وظیفه را بارگذاری کنند و یا در کارنامه کلی آن‌ها وضعیت دانشجو فارغ‌التحصیل شده باشد، می‌توانند با علامت‌دار کردن این کلمه در کارنامه کلی آن را به جای مدرک فراغت از تحصیل بارگذاری کنند.

طبق این اعلام متقاضیان مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون که در دانشگاه خواجه نصیر شاغل به تحصیل هستند، برای اطلاع از چگونگی ثبت نام در این دوره‌ها می‌توانند اطلاعیه‌های معاونت آموزشی دانشگاه را مطالعه کنند.  

همچنین امکان پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی بدون آزمون (استعداد درخشان) برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه خواجه نصیر نیز فراهم است که جزئیات این پذیرش در سایت معاونت آموزشی دانشگاه قرار دارد.

منبع :

کیانا حاج اسماعیلی
ارسال شده توسط : کیانا حاج اسماعیلی