لادروپ: می‌خواهیم قدرت خود را به الهلال ثابت کنیم

میشل لادروپ، سرمربی دانمارکی الریان در مورد دیدار حساس فردا شب تیمش برابر الهلال صحبت کرد.​​​​​​​

لادروپ: می‌خواهیم قدرت خود را به الهلال ثابت کنیم

، فردا شب الریان در شرایطی در خانه میزبان الهلال است که پیروزی در این دیدار به منزله صعود نماینده قطر خواهد بود.

 

لادروپ گفت: "ما آماده هستیم تا رویای همه اعضای تیم الریان را برآورده کنیم و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان صعود کنیم. قرار است به مصاف الهلال برویم که یکی از قوی ترین تیم های آسیا و بهترن تیم عربستان است و ما از قدرت این تیم خبر داریم اما ما نیز قصد داریم قدرت خود را در این دیدار ثابت کنیم.

 

*در خلال تمرینات متوجه شدم که بازیکنانم به درجه بالایی از تمرکز رسیده اند و به توانایی های خود اطمینان دارند. آنها نیز می دانند که ما قرار است مقابل یکی از قدرت های بزرگ آسیا قرار بگیریم و ما برای کسب بهترین نتیجه و با جاه طلبی فراوان پای به میدان خواهیم گذاشت.

 

 

 

 

*البته بعضی از بازیکنانم در شرایط خوبی قرار ندارند و چند بازیکن آسیب دیده داریم اما اطمینان دارم که با اعتماد به نفس کامل به مصاف حریف خواهیم رفت. از حالا نمی توانم بگویم که چه بازیکنانی در ترکیب قرار خواهند گرفت اما اطمینان دارم هر کسی بازی کند بهترین عملکرد خود را ارائه خواهد داد.

 

*گارسیا دو هفته پیش دچار آسیب دیدگی شده و روند درمانی مصدومیت او ادامه دارد و من مطمئن نیستم که او قادر به بازی کردن مقابل الهلال خواهد بود یا خیر.

 

*من متوجه شدم که رقابت های لیگ داخلی تفاوت زیادی با لیگ قهرمانان آسیا و اروپا دارد زیرا در بازی های داخلی امکان جبران حتی دو شکست هم وجود دارد اما در رقابت های آسیایی با پذیرش دو شکست ممکن است دیگر شانسی نداشته باشید."

منبع :

مطالب مرتبط

6/9/2023 5:04:36 AM
Menu