دوربین شما - عکس هایی که شما ارسال کرده اید

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه برای داوطلبان واجد شرایط گزینش در آزمون کارشناسی ارشد از فردا پنج شنبه 12 شهریورماه
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۴ خبر داد.
کارنامه کنکور دکتری سال ۹۴ امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: کارنامه علمی داوطلبان آزمون پذیرش دندانپزشکی دوره 29 حاوی نمره کل، نمره هر درس به درصد، رتبه کل و رتبه داوطلب در سهمیه‌ها در آزمون است.
معاون آموزشی دانشگاه تهران از مهمترین موارد مطرح شده در جلسه معاونین آموزشی خبر داد و گفت: حذف نمره افتاده برای کارشناسی ارشد یکی از موارد مطرح شده در این جلسه بوده است.
کارنامه علمی اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد و افراد مجاز به انتخاب رشته تا ۱۵ تیرماه فرصت دارند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ فردا سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۴ منتشر می‌شود.
رئیس مرکز سنجش آموزش وپرورش گفت: براساس طرحی که در شورای عالی آموزش و پرورش درحال تصویب است ارزشیابی دانش آموزان پایه های چهارم تا ششم به صورت تلفیقی (با نمره) انجام خواهد شد.
دو امکان ویژه در صفحه شخصی شما در سایت کانون برای هدف گذاری بهتر در نوروز ایجاد شده است .
با ایجاد امکان جدید در صفحه شخصی دانش آموزان در سایت کانون ، می توانید کارنامه آزمون غیر حضوری را دریافت کنید.
پاسخ های خود را از کتاب جمع بندی نیم سال اول ، در صفحه شخصی ارسال کرده و کارنامه دریافت کنید ....
کارنامه نهایی آزمون سراسری سال 93 منتشر شد داوطلبان برای مشاهده نتایج خود به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.
کارنامه آزمون سراسری سال ۹۳ امشب از سوی سازمان سنجش منتشر می‌شود.
کارنامه نهايي آزمون کارشناسي ارشد سال 93 منتشر شد و داوطلبان می توانند براي مشاهده کارنامه خود با استفاده از شماره داوطلبي، شماره پرونده و مشخصات فردي اقدام کنند.
کارنامه داوطلبان واجد شرايط گزينش کنکور دکتری سال 93 حاوي اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرين رتبه پذيرفته شده در هريك از كدرشته‌هاي معرفي شده منتشر شد.
با شروع هر سال دغدغه کنکوری ها هم آغاز می شود، خرداد ماه کنکور است و شهریور ماه اعلام نتایج. تقویم آزمون های سراسری، کارشناسی ارشد، دکتری سال ۹۴ نشان از سالی پر آزمون دارد.
یکی از مهم‌ترین مسائلی که در مشاوره‌ی کارنامه توسط پشتیبان در بعداز ظهر آزمون انجام می‌شود ایجاد انگیزه و حس مثبت و توانایی پیشرفت در دانش‌آموزان با توجه به میزان عملکرد و درصدهای‌شان در کارنامه است.
همه‌ی افراد وقتی کار مهمی را انجام می‌دهند، در آزمونی شرکت می‌کنند و... به دلیل این‌که ذهنشان درگیر است دوست دارند خیلی زود از نتیجه آگاه شوند.
این دانش آموز سخت کوش و پرتلاش ماست که از تجربیات مفید وموثر خود در امتحان نیم سال اول همان درس غافل نخواهد بود.
نفرات برتر کانون درکنکور هنرستان 93
در کنکور سراسری 93، از 10 نفر اول کشور، 9 نفر در آزمون‌های کانون حضور داشتند.
همه‌ی این موارد را می‌توان با استفاده از کارنامه‌های هر آزمون که هر 2 هفته برگزار می‌شود بررسی کرده و نقاط قوت و ضعف را شناسایی کرد.
برای دریافت کارنامه کتاب جامع تیزهوشان به صفحه شخصی خود مراجعه کنید
بعد از اتمام نیم‌سال اول و با در دست داشتن کارنامه‌ی آن و هم‌چنین کارنامه‌ی رنگی، تصویری از عملکرد یک ترم خود را می‌بینید.
برای این‌که بدانید درس را یاد گرفته‌اید یا خیر، درسی را که امروز یاد گرفته‌اید به زبان خودتان بیان کنید.
موفق شدن همیشه همراه با تلاش و کوشش ثمربخش می‌باشد.
یکی از مناسب‌ترین روش‌های تحلیل کارنامه، شروع تحلیل از نقاط قوت است. حتی اگر پشتیبان بسیار در کارش جدی باشد می‌تواند هر آزمون با توجه به جدول جمع‌بندی هدف‌گذاری در هر جمعه نقاط قوت دانش‌آموز را بررسی کند.
اگر اول نقاط مثبت را ببینیم می‌فهمـیم که در کدام درس‌ها واقعاً موفق هستیم، کدام درس‌ها را خوب خوانده‌ایم و بالاخره کدام درس‌ها را خوب یاد گرفـته‌ایم و همـین کار اعتـمادبه‌نفس را بیش‌تـر می‌کند.
هنگام گرفتن کارنامه، قلب کوچکش بسان یک پرنده‌ی کوچک داشت از قفسه‌‌‌ی سینه‌اش پر می‌کشید!
شاید در آغاز راه پیدا کردن این نقاط مثبت سخت باشد ولی با کمی تمرین و ممارست می‌توان به موفقیت‌های بزرگ دست یافت. آن‌ها را کشف کنید.
نتایج بیشتر