دوربین شما - عکس هایی که شما ارسال کرده اید

از این آزمون می‌توانید کارنامه آزمون گواه (شاهد) را دریافت کنید.
کارنامه پروژه تابستان خود را از صفحه شخصی خود دریافت کنید.
فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های مختلف تحصیلی متمرکز کنکور ۹۴ اعلام شد و قبول شدگان می‌توانند در روزهای ۲۲ تا ۲۵ شهریورماه در مراکز آموزش عالی که قبول شده اند، ثبت نام کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه نهایی کلیه پذیرفته شدگان و آن دسته از داوطلبانی که در آزمون سراسری 94 پذیرفته نشده‌اند در روز پنج شنبه آینده 26 شهریور ماه خبر داد.
سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر اینکه دانشجویان جدید الورود همه مقاطع تحصیلی کارنامه سلامت دریافت می‌کنند،
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه برای داوطلبان واجد شرایط گزینش در آزمون کارشناسی ارشد از فردا پنج شنبه 12 شهریورماه
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۴ خبر داد.
کارنامه کنکور دکتری سال ۹۴ امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: کارنامه علمی داوطلبان آزمون پذیرش دندانپزشکی دوره 29 حاوی نمره کل، نمره هر درس به درصد، رتبه کل و رتبه داوطلب در سهمیه‌ها در آزمون است.
معاون آموزشی دانشگاه تهران از مهمترین موارد مطرح شده در جلسه معاونین آموزشی خبر داد و گفت: حذف نمره افتاده برای کارشناسی ارشد یکی از موارد مطرح شده در این جلسه بوده است.
کارنامه علمی اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد و افراد مجاز به انتخاب رشته تا ۱۵ تیرماه فرصت دارند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارنامه نتایج اولیه آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴ فردا سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۴ منتشر می‌شود.
رئیس مرکز سنجش آموزش وپرورش گفت: براساس طرحی که در شورای عالی آموزش و پرورش درحال تصویب است ارزشیابی دانش آموزان پایه های چهارم تا ششم به صورت تلفیقی (با نمره) انجام خواهد شد.
دو امکان ویژه در صفحه شخصی شما در سایت کانون برای هدف گذاری بهتر در نوروز ایجاد شده است .
با ایجاد امکان جدید در صفحه شخصی دانش آموزان در سایت کانون ، می توانید کارنامه آزمون غیر حضوری را دریافت کنید.
پاسخ های خود را از کتاب جمع بندی نیم سال اول ، در صفحه شخصی ارسال کرده و کارنامه دریافت کنید ....
کارنامه نهایی آزمون سراسری سال 93 منتشر شد داوطلبان برای مشاهده نتایج خود به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.
کارنامه آزمون سراسری سال ۹۳ امشب از سوی سازمان سنجش منتشر می‌شود.
کارنامه نهايي آزمون کارشناسي ارشد سال 93 منتشر شد و داوطلبان می توانند براي مشاهده کارنامه خود با استفاده از شماره داوطلبي، شماره پرونده و مشخصات فردي اقدام کنند.
کارنامه داوطلبان واجد شرايط گزينش کنکور دکتری سال 93 حاوي اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرين رتبه پذيرفته شده در هريك از كدرشته‌هاي معرفي شده منتشر شد.
با شروع هر سال دغدغه کنکوری ها هم آغاز می شود، خرداد ماه کنکور است و شهریور ماه اعلام نتایج. تقویم آزمون های سراسری، کارشناسی ارشد، دکتری سال ۹۴ نشان از سالی پر آزمون دارد.
با توجه به این‌که کانون فرهنگی آموزش، برای اولین بار این کارنامه را تولید کرده است، آشنایی با این کارنامه از زبان کاظم قلم‌چی می‌تواند کمک شایانی باشد برای تقسیم نگاه مشاوران و پشتیبان‌ها به دانش‌آموز
همان طور که می‌دانید دانش‌آموزان دو هفته در تلاش و تکاپو برای آمادگی در آزمون‌های برنامه‌ای هستند و در پایان تلاش‌های‌شان برگه‌ی نتایج خود یعنی همان کارنامه را دریافت می‌کنند.
شما پس از دریافت کارنامه در عصر آزمون چه کاری انجام می‌دهید؟ چه برنامه‌ای برای خود دارید؟
یک جدول کوچک و مهم در کارنامه‌ی آزمون وجود دارد که تعداد پاسخ‌های صحیح، پاسخ‌های اشتباه و تعداد کل سؤالات آزمون را نشان می‌دهد.
می‌دانید که در آزمون‌ها برخلاف امتحانات کلاسی تمام سؤالات نمره‌ی یکسانی دارند، پس از همین سؤالات ساده و نسبتاً ساده برای بهبود عملکردتان نهایت استفاده را ببرید.
هر فردی در کارنامه‌ی خودش یک ویژگی خوب دارد.
یکی از موضوعاتی که همیشه باید مد نظر داشت، توجه به اعتمادبه‌نفس و آرامش خاطر دانش‌آموز و به‌ویژه کنکوری‌هاست.
همه‌ی افراد وقتی کار مهمی را انجام می‌دهند، در آزمونی شرکت می‌کنند و... به دلیل این‌که ذهنشان درگیر است دوست دارند خیلی زود از نتیجه آگاه شوند.
آموزش در 3دقیقه
فیلم های کوتاه آموزشی
کلاس آنلاین
فیلم های آموزشی خط به خط کتاب درسی