درس فيزيک

فيزيک
آزمونک آنلاین درسی هر روز نوروز در صفحه شخصی شما

فیلم و خلاصه درس مبحث مورد نظر را انتخاب کنید

فیزیک 3
فیزیک 2 يازدهم تجربي
فیزیک ۲ و آزمایشگاه

کلکسیون روش های مطالعه فيزيک

 • آرین پریور
  آرین پریور - روش مطالعه درس فيزيك (زمان ارسال : دوشنبه 4 شهریور 1398 )
  من برای مطالعه درس فیزیک ابتدا جزوه معلم را کامل می‌خوانم. در مرحله بعد به حل مثال‌های تشریحی می‌پردازم. در ادامه برای تسلط کاملبر مباحث، تست‌های کنکورهای سراسری سال‌های اخیر را حل می‌کنم که برای این کار از کتاب آبی کانون استفاده می‌کنم.
 • ندا بهزاد
  ندا بهزاد - روش مطالعه درس فيزيك (زمان ارسال : پنج شنبه 31 مرداد 1398 )
  ابتدا كتاب درسی را با تمركز و دقيق مطالعه مي كنم.سپس جزوه ي معلم را خوب مي خوانم.تست هايي كه در جزوه معلم هسترا حل مي كنم .درسنامه اي كه در اول هر فصل کتاب آبی وجود دارد را مي خوانم زيرا نكات مهم بصورت خلاصه در آن آورده شده است. پس از آن تست‌ها را پاسخ مي دهم و در آخر به تحليل تست‌ها مي پردازم و ...
 • سينا محمودي
  سينا محمودي - روش مطالعه درس فيزيك (زمان ارسال : پنج شنبه 31 مرداد 1398 )
  من ابتدا درس را قبل از تدریس معلم پیش خوانی می کنم و سرکلاس به معلم توجه کرده و نکته برداری می‌کنم.بعداً در منزل به کمک جزوه معلم و کتاب های کمک درسی موضوع را کاملا خوانده و به کمک تست های آموزشی و تالیفی یاد می گیرم .من پس از فهم کامل کتاب و زدن تست های آموزشی به سراغ کتاب پیمانه‌ای کانون می‌روم...
 • نسيبه قادروزلي
  نسيبه قادروزلي - روش مطالعه درس فيزيك (زمان ارسال : پنج شنبه 31 مرداد 1398 )
  ابتدا از درسنامه کتاب آبی فیزیک برای درک مفاهیم استفاده می کنم و نکات جدیدی را که آموخته ام را وارد کتاب درسی می کنم.طبق پیمانه های مشخص شده برای مطالعه درس و حل تست برنامه ریزی می کنم. در مرحله اول تست‌ها را بدون در نظر گرفتن زمان کار می‌کنم.در این مرحله تست‌هایی که برای من مهم هستند را نشان دار...
 • سينا پارسا
  سينا پارسا - روش مطالعه درس فيزيك (زمان ارسال : پنج شنبه 31 مرداد 1398 )
  این درس را در ازمون های کانون 6 از ده پاسخ می دهم.متناسب با برنامه دروس هفتگی مدرسه، کتاب فیزیک را شب قبل از کلاس مطالعه می نمایم و چند تست جهت آشنایی بیشتر مرتبط با موضوع مورد مطالعه را حل می نمایم.بعد از یادگیری در کلاس درس، کتاب فیزیک را نیز به صورت عمیق و مفهومی بعد از مدرسه مطالعه می کنم و ا...
 • کیمیا درمیانی
  کیمیا درمیانی - روش مطالعه درس فيزيك (زمان ارسال : دوشنبه 28 مرداد 1398 )
  من این درس را در آزمون های کانون 9 از ده پاسخ می دهم.در این درس ابتدا درسنامه را مطالعه می کنم و سپس تست های کتاب سه سطحی را به صورت زمان دار حل می کنم.
 • درسا قربان سروی
  درسا قربان سروی - روش مطالعه درس فيزيك (زمان ارسال : دوشنبه 28 مرداد 1398 )
  من این درس را در آزمون های کانون 8 از ده پاسخ می دهم.برای مباحث پایه به صورت زمان دار تست می زنم.برای مباحث دوازدهم ابتدا جزوه دبیر را مطالعه می کنم و سپس از روی کتاب آبی کانون تست می زنم.
 • علی حیدری
  علی حیدری - روش مطالعه درس فيزيك (زمان ارسال : دوشنبه 28 مرداد 1398 )
  من این درس را در آزمون های کانون 9 از ده پاسخ می دهم.در این درس ابتدا جزوه دبیر و درسنامه را به طور کامل مطالعه می کنم و سپس تست می زنم.قبل از آزمون کانون چند آزمون زمان دار از خودم می گیرم.
 • آرمان نمازی
  آرمان نمازی - روش مطالعه درس فيزيك (زمان ارسال : دوشنبه 28 مرداد 1398 )
  من این درس را در آزمون های کانون 10 از ده پاسخ می دهم.در این درس بیشتر تست کار می کنم و درس را با تست یاد می گیرم.ابتدا اندکی جزوه دبیر را کار می کنم و سپس تست های کتاب های آبی و سه سطحی کانون را به صورت زمان دار پاسخ می دهم.
 • حسین گله دار
  حسین گله دار - روش مطالعه درس فيزيك (زمان ارسال : دوشنبه 28 مرداد 1398 )
  من این درس را در آزمون های کانون 10 از ده پاسخ می دهم.برای مباحث پایه فقط از روی کتاب سه سطحی تست می زنم.برای مباحث دوازدهم ابتدا کتاب درسی و درسنامه را مطالعه می کنم و سپس به صورت آموزشی تست می زنم.
مشاهده کلکسیون روش های مطالعه

نمونه سوال فيزيک