آزمون پشتیبان ها

آزمون پنج شنبه 25 آذر 1395 - لیست سوالات و پاسخ ها

تغییر آزمون :
برای مشاهده پاسخ، بر سوال مورد نظر کلیک کنید .


 سوال 1

قسمت های مختلف صفحه ی پشتیبان را نام ببرید. مهم ترین و پر کاربرد ترین قسمت ها ی این صفحه از نظر شما کدام است ؟بهترین و موثرترین فعالیت خود را در این صفحه توضیح دهید.

 سوال 2

در هر آزمون بیش از 70% دانش آموزان وارد صفحه ی شخصی خود می شوند دانش آموزان شما از صفحه ی شخصی خود چگونهاستفاده می کنند؟ پر کاربرد ترین قسمت های صفحه ی شخصی برای دانش آموزان شما کدام قسمت هاست ؟برنامه ی خود را برای استفاده ی بیشتر و موثرتر دانش آموزان خود بیان کنید.

 سوال 3

اولیا دانش اموزان می توانند در هر ازمون از امکانات صفحه شخصی اولیا استفاده نمایند چند درصد از اولیا دانش اموزان شما از این امکانات استفاده میکنند؟مهم ترین امکان صفحه اولیا از نظر شما چیست ؟برای معرفی صفحه اولیا به دانش اموزان خود چه اقدامی انجام داده اید؟

 سوال 4

روز جمعه در صفحات شخصی دانش اموزان و اولیا کارنامه های مختلف ازمون ارایه می شود،این کارنامه ها را نام ببرید شما روی کدام کارنامه ها تاکید داشته اید؟

 سوال 5

سایتamoozesh.ir( فیلم آموزشی ، پاورپوینت آموزشی )

آیا خود شما تاکنون از امکانات این سایت استفاده نموده اید ؟ کدام قسمت ها ؟ . دانش اموزان شما از چه امکاناتی در این سایت استفاده می کنند؟ پیشنهادات خود را نیز بیان نمایید.

 سوال 6

بیش از 17000 فیلم اموزشی در سایتamoozesh.irقابل نمایش است که از این تعداد 11690 فیلم سه دقیقه ای منطبق با برنامه ی هر ازمون قابل نمایش است.به صورت مشخص بیان کنید علت کوتاه بودن زمان در فیلم های 3 دقیقه ای چیست؟ آیا شما توانایی تدریس در یک درس و ارسال فیلم 3 دقیقه ای را دارید؟ در صورتی که تمایل دارید نام درس خود را ذکر نمایید.

 سوال 7

یکی از روش های دستیابی دانش آموزان به اطلاعات مرتبط به پایه خود صفحه ی مقطع است ،امکانات صفحه ی مقطع را توضیح دهید؟دانش اموزان شما چه استفاده ای از این صفحه می کنند؟پیشنهاد می کنید در این صفحه کدام مطالب در دسترس باشند؟آیا شما و دانش اموزانتان کامنت های سوالات دام دار را مطالعه می کنید؟ارزیابی شما از این قسمت چیست؟

 سوال 8

در قسمت دوربین شما دانش اموزان می توانند عکس های مورد علاقه ی خود را ارسال نمایند،به زودی نیز امکانی فراهم خواهد شد که همه ی افراد(پشتیبانان،اولیا و سایر دانش اموزان و ...)بتوانند در این قسمت عکس ارسال نمایند.ارزیابی شما از قسمت دوربین شما چیست ؟

 سوال 9

سایت کتاب کانونkanoonbook.irبا داشتن 740 کتاب همراه با یک فصل برگزیده ،فهرست،درخت دانش،meta dataاطلاعات کاملی درباره ی کتاب های کانون را دارا می باشد . آیا دانش اموزان شما تا کنون از سایت خرید کرده اند؟کدام قسمت برای دانش اموزان شما جذاب تر است؟چه امکاناتی را پیشنهاد می دهید که به سایت کتاب کانون اضافه شود؟

 سوال 10

در سایت کتابkanoonbook.irقسمتی طراحی شده است بنام "خانه ی شیشه ای" ، در این قسمت می توانید سرعت ارسال سفارشات دانش اموزان،نیز سرعت تحویل به دانش اموز را در شهر های مختلف و تعداد کتاب های دریافتی را مشاهده نمایید.آیا تا کنون این قسمت را مشاهده کرده اید؟این قسمت چه اثری بر مخاطبان سایت می گذارد؟پیشنهادات خود را بیان نمایید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب