كرمان

قبولی های کنکور سراسری سال 97 شهر كرمان

نام گروه رشته قبولی دانشگاه سابقه کانونی تعداد آزمون کانون
موسوى سعيد سيده ياسمين تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه-نيمسال اول دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 40
صفى زاده امير انسانی حقوق | دانشگاه شهيدبهشتي -تهران | روزانه دانشگاه شهيد بهشتي - تهران 3سال از دوم دبيرستان 47
رحيم پور عليرضا ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه صنعتي شريف -تهران | روزانه دانشگاه صنعتي شريف - تهران 2سال از سوم دبيرستان 45
افضلى على تجربی دندانپزشکي | دانشگاه علوم پزشکي شهيدبهشتي | روزانه-نيمسال اول دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي - تهران 3سال از دوم دبيرستان 59
مرجوعى زينب زبان زبان وادبيات انگليسي | دانشگاه تهران | روزانه دانشگاه تهران 1سال از چهارم دبيرستان 16
صادقى نژاد آزاده انسانی روانشناسي | دانشگاه شهيدبهشتي -تهران | روزانه دانشگاه شهيد بهشتي - تهران 2سال از سوم دبيرستان 46
عوض پور نرجس هنر ارتباطتصويري | دانشگاه الزهرا/س /-تهران | روزانه دانشگاه الزهرا(س) - تهران 2سال از سوم دبيرستان 25
انجم روز ندا هنر ارتباطتصويري | دانشگاه شيراز | روزانه دانشگاه شيراز 2سال از سوم دبيرستان 19
شمس الدينى محمد تجربی دندانپزشکي | دانشگاه علوم پزشکي شيراز | روزانه دانشگاه علوم پزشکي شيراز 1سال از چهارم دبيرستان 19
كدخدازاده حسين ریاضی مهندسي شيمي | دانشگاه صنعتي شريف -تهران | روزانه دانشگاه صنعتي شريف - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 11
رنجبر محمدامين هنر طراحي صنعتي | دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران | روزانه دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 18
امانى سيداميررضا انسانی حقوق | دانشگاه تهران | روزانه دانشگاه تهران (محل تحصيل قم) 3سال از دوم دبيرستان 39
عبدلى نژاد محمدمهدى تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي شيراز | روزانه-نيمسال اول دانشگاه علوم پزشکي شيراز 2سال از سوم دبيرستان 39
جهان تاب محمد اديب ریاضی مهندسي برق | دانشگاه صنعتي اميرکبير-تهران | روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 26
رضائى مهلا انسانی علوم سياسي | دانشگاه تهران | روزانه دانشگاه تهران 1سال از چهارم دبيرستان 17
مهدى پور رابرى پرديس تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي ايران | روزانه دانشگاه علوم پزشکي ايران 6سال از دوم راهنمايي 88
سلاجقه ياسين ریاضی مهندسي برق | دانشگاه صنعتي اميرکبير-تهران | روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 25
ابراهيمى خاطره انسانی کارشناسي ارشدپيوسته معارف اسلامي وحقوق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 23
طهماسبى ارشلو فرزين تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي ايران | روزانه دانشگاه علوم پزشکي ايران 3سال از دوم دبيرستان 46
شكيبا محمدمهدى تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي شيراز | روزانه-نيمسال اول دانشگاه علوم پزشکي شيراز 2سال از سوم دبيرستان 38
هوشمند ميرحسينى فاطمه سادات ریاضی مهندسي هوافضا | دانشگاه صنعتي اميرکبير-تهران | روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 11
خالوپور احمد تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي شيراز | روزانه-نيمسال اول دانشگاه علوم پزشکي شيراز 4سال از اول دبيرستان 71
نقيب زاده اميرحسين انسانی حقوق | دانشگاه شاهد-تهران | روزانه دانشگاه شاهد - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 25
صباحى رضوان ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران | روزانه دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي - تهران 2سال از سوم دبيرستان 22
جهان تاب محمدامين ریاضی مهندسي برق | دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران | روزانه دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 26
كريمى افشار مريم انسانی روانشناسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 15
ارسلانى اميررضا تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي شيراز | روزانه-نيمسال دوم دانشگاه علوم پزشکي شيراز 3سال از دوم دبيرستان 55
جلال مآب رايحه انسانی روانشناسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 10
عاقلى گوكى على ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه تهران | روزانه دانشگاه تهران 1سال از چهارم دبيرستان 25
اسلامى محمدرضا ریاضی مهندسي پزشکي | دانشگاه صنعتي اميرکبير-تهران | روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 2سال از سوم دبيرستان 36
ميرحسينخانى مهديار ریاضی مهندسي برق | دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران | روزانه دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 26
پوراله وردى هاشم ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران | روزانه دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 11
همتى مهسا ریاضی مهندسي برق | دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران | روزانه دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 10
مقيمى زاده اميرحسين ریاضی مهندسي برق | دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران | روزانه دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 24
كاربخش راورى فردين تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي شيراز | روزانه-نيمسال دوم دانشگاه علوم پزشکي شيراز 2سال از سوم دبيرستان 39
اسمعيل بيگى ماهانى اميرحسين تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه-نيمسال اول دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 34
مقدرى ايمان ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 37
نقى زاده محمدسجاد ریاضی مهندسي برق | دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران | روزانه دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 24
غفارى نژاد آوا تجربی دندانپزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 37
انصارى دوگاهه محمدمهدى ریاضی مهندسي شيمي | دانشگاه تهران | روزانه دانشگاه تهران 2سال از سوم دبيرستان 33
بسنجيده حسن ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 37
مشهدى سعيد ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران | روزانه دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 20
عقابيان شهريار تجربی دندانپزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 3سال از دوم دبيرستان 46
احمدى پور رفسنجانى سارا تجربی دندانپزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 3سال از دوم دبيرستان 44
مهرآئين دانيال ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه صنعتي اصفهان | روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 2سال از سوم دبيرستان 24
طالبيان عليرضا ریاضی مهندسي نفت | دانشگاه صنعتي شريف -تهران | روزانه دانشگاه صنعتي شريف - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 25
سليمانى كرمانى مهتاب انسانی حقوق | دانشگاه شيراز | روزانه دانشگاه شيراز 1سال از چهارم دبيرستان 21
تيمورپور محمدمهدى ریاضی مهندسي موادومتالورژي | دانشگاه صنعتي شريف -تهران | روزانه دانشگاه صنعتي شريف - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 24
سلطانى ده شيبى رضا ریاضی مهندسي برق | دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران | روزانه دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي - تهران 2سال از سوم دبيرستان 40
سعيد محمدرضا ریاضی مهندسي هوافضا | دانشگاه صنعتي اميرکبير-تهران | روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 2سال از سوم دبيرستان 38
كمال زاده ماهانى محمد حسين هنر مرمت بناهاي تاريخي | دانشگاه هنراصفهان | روزانه دانشگاه هنر اصفهان 1سال از چهارم دبيرستان 10
قاسم پور على ریاضی مهندسي برق | دانشگاه صنعتي اصفهان | روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 2سال از سوم دبيرستان 31
كلانترى خاندانى محمد تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه-نيمسال اول دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 46
ايران منش اميرحسين ریاضی مهندسي برق | دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران | روزانه دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 22
شجاعى زهرا ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران | روزانه دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 3سال از دوم دبيرستان 21
جهادى حسينى سيدرضا ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شهيدبهشتي -تهران | روزانه دانشگاه شهيد بهشتي - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 14
جلاليان محمدصالح ریاضی مهندسي برق | دانشگاه صنعتي اصفهان | روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 3سال از دوم دبيرستان 50
نجمائى سارا تجربی دندانپزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 25
لبيبى سروش تجربی دندانپزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 3سال از دوم دبيرستان 44
باقرى نژاد على ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران | روزانه دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي - تهران 2سال از سوم دبيرستان 35
جاودان نويد ریاضی مهندسي موادومتالورژي | دانشگاه تهران | روزانه دانشگاه تهران 2سال از سوم دبيرستان 40
انجم شعاع سها انسانی فقه وحقوق اسلامي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 33
مرادنژاد اميد ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدبهشتي -تهران | روزانه دانشگاه شهيد بهشتي - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 23
حسنى احمديه راضيه انسانی کارشناسي ارشدپيوسته معارف اسلامي وحقوق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 20
سامانى على ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شيراز | روزانه دانشگاه شيراز 1سال از چهارم دبيرستان 24
اسمعيلى مقدم محمدجواد تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه-نيمسال اول دانشگاه علوم پزشکي كرمان 3سال از دوم دبيرستان 60
تجربه كار شروين انسانی مديريت مالي | دانشگاه خوارزمي -تهران | روزانه دانشگاه خوارزمي تهران 1سال از چهارم دبيرستان 12
طالبى زاده اميرحسين ریاضی مهندسي پليمر | دانشگاه صنعتي اميرکبير-تهران | روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 2سال از سوم دبيرستان 38
زمانى زاده امين رضا تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي بم | روزانه دانشگاه علوم پزشکي بم 1سال از چهارم دبيرستان 20
پورجعفرى جرجافكى نگار انسانی حقوق | دانشگاه يزد | روزانه دانشگاه يزد 1سال از چهارم دبيرستان 11
مهاجرى عباس هنر طراحي صنعتي | دانشگاه سمنان | شبانه دانشگاه سمنان 3سال از دوم دبيرستان 42
نژادسالارى هنزائى زينب تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه-نيمسال اول دانشگاه علوم پزشکي كرمان 3سال از دوم دبيرستان 45
شهابى نژاد نازنين تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه-نيمسال اول دانشگاه علوم پزشکي كرمان 3سال از دوم دبيرستان 49
نجفى ژاله تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه-نيمسال اول دانشگاه علوم پزشکي كرمان 3سال از دوم دبيرستان 30
مددى ماهانى على تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه-نيمسال دوم دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 41
مولائى مهديه هنر طراحي صنعتي | دانشگاه سمنان | شبانه دانشگاه سمنان 2سال از سوم دبيرستان 25
اكبرى افرازى عرفان هنر نوازندگي موسيقي ايراني | دانشگاه کردستان -سنندج | روزانه دانشگاه كردستان - سنندج 1سال از چهارم دبيرستان 22
سرآسيابى زرندى اميرشايان انسانی کارشناسي ارشدپيوسته معارف اسلامي وحقوق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 18
كارآموزيان اميررضا ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه صنعتي اصفهان | روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 1سال از چهارم دبيرستان 24
رباطى سيداميرحسين تجربی داروسازي | دانشگاه علوم پزشکي تهران | روزانه دانشگاه علوم پزشکي تهران 2سال از سوم دبيرستان 24
بهادر محمدحسين ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 23
سلطانى نژاد توحيد انسانی کارشناسي ارشدپيوسته معارف اسلامي وحقوق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 33
رحيم زمانى ابوالفضل ریاضی مهندسي صنايع | دانشگاه صنعتي اصفهان | روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 2سال از سوم دبيرستان 25
احمدى شايان ریاضی فيزيک | دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران | روزانه دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 18
كريمى مهدى ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 27
فرپور فريدا ریاضی مهندسي برق | دانشگاه صنعتي اصفهان | روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 2سال از سوم دبيرستان 31
قوام آبادى فاطمه تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | پرديس خودگردان دانشگاه علوم پزشکي كرمان - پرديس خودگردان 4سال از اول دبيرستان 62
حكمتى ساناز ریاضی فيزيک | دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران | روزانه دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 16
شهيدزاده اسدى محمد ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 23
ميرزاپور مشيزى مليكا انسانی علوم تربيتي | دانشگاه تهران | روزانه دانشگاه تهران 1سال از چهارم دبيرستان 13
حسين نخعى اميرحسين ریاضی مهندسي برق | دانشگاه صنعتي اصفهان | روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 2سال از سوم دبيرستان 37
بينش بينا على ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه صنعتي اصفهان | روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 1سال از چهارم دبيرستان 19
جمشيدى گوهرريزى محمدامين ریاضی مهندسي برق | دانشگاه صنعتي اصفهان | روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 2سال از سوم دبيرستان 38
شيروانى سعادت آبادى محمد مهدى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه صنعتي اصفهان | روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 2سال از سوم دبيرستان 38
صدرى راد ارسلان انسانی اقتصاد | دانشگاه خوارزمي -تهران | روزانه دانشگاه خوارزمي تهران 3سال از دوم دبيرستان 34
رضائى زاده على تجربی دندانپزشکي | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 17
امينى بابك نيما زبان مترجمي زبان انگليسي | دانشگاه اصفهان | روزانه دانشگاه اصفهان 1سال از چهارم دبيرستان 16
معاذالهى محمد ریاضی مهندسي نفت | دانشگاه صنعتي اصفهان | روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 2سال از سوم دبيرستان 39
مهدى زاده حسين ریاضی مهندسي برق | دانشگاه صنعتي اصفهان | روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 2سال از سوم دبيرستان 43
ارجمندكرمانى هانيه ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه صنعتي اصفهان | روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 1سال از چهارم دبيرستان 19
ساداتى سيدمحله سيد مانى ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 22
نصيرى بزنجانى مبين تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 3سال از دوم دبيرستان 56
سلطانى نژاد محمدباقر تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 3سال از دوم دبيرستان 54
وزين سارا تجربی دندانپزشکي | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 22
جهانشاهى مهدى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شيراز | روزانه دانشگاه شيراز 2سال از سوم دبيرستان 27
گلشنى عباس ریاضی مهندسي معماري | دانشگاه فردوسي مشهد | روزانه دانشگاه فردوسي - مشهد 3سال از دوم دبيرستان 57
بنى اسد آزاد زهرا هنر بازيگري | دانشگاه زابل | روزانه دانشگاه زابل 1سال از چهارم دبيرستان 10
تيرگرى محمدرضا زبان زبان وادبيات اسپانيايي | دانشگاه علامه طباطبايي -تهران | روزانه دانشگاه علامه طباطبايي - تهران 2سال از سوم دبيرستان 30
قربانى پور الهام انسانی حقوق | دانشگاه يزد | روزانه دانشگاه يزد 1سال از چهارم دبيرستان 12
عرب نژاد خانوكى حيدر ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شيراز | روزانه دانشگاه شيراز 1سال از چهارم دبيرستان 23
آذرگشاسبى ساينا ریاضی مهندسي معماري | دانشگاه هنراصفهان | روزانه دانشگاه هنر اصفهان 1سال از چهارم دبيرستان 10
فراقى زاده فاطمه ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 16
صادقى محمدامين تجربی دندانپزشکي | دانشگاه علوم پزشکي زاهدان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي زاهدان 2سال از سوم دبيرستان 39
امينى زاده اميدرضا تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 44
كوپا مهدى ریاضی مهندسي صنايع | دانشگاه صنعتي اصفهان | روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 4سال از اول دبيرستان 48
على خانى شيوا تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 13
زاهدى سعيد ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 34
مهدى پور پرنيا تجربی دندانپزشکي | دانشگاه علوم پزشکي زاهدان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي زاهدان 2سال از سوم دبيرستان 34
ستايش امينه ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 13
باقدرت اميرحسين ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه فردوسي مشهد | روزانه دانشگاه فردوسي - مشهد 3سال از دوم دبيرستان 49
زارعى ابوالفضل زبان زبان وادبيات انگليسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 14
اميرى مقدم اميرحسين ریاضی علوم کامپيوتر | دانشگاه اصفهان | روزانه دانشگاه اصفهان 2سال از سوم دبيرستان 24
كهورى زاده احمدى اميرمحمد ریاضی امار | دانشگاه تهران | روزانه دانشگاه تهران 1سال از چهارم دبيرستان 13
حاج ملك هما ریاضی مهندسي معماري | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 15
انجم شعاع فاطمه ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 22
صالحى عليرضا تجربی دندانپزشکي | دانشگاه علوم پزشکي زاهدان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي زاهدان 3سال از دوم دبيرستان 63
رئيسى قوام آباد آنيتا تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي گناباد | روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 3سال از دوم دبيرستان 39
توكلى روزبهانى آرش تجربی دندانپزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | پرديس خودگردان دانشگاه علوم پزشکي كرمان - پرديس خودگردان 2سال از سوم دبيرستان 40
صادقى محمدحسن تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي زاهدان | روزانه-نيمسال دوم دانشگاه علوم پزشکي زاهدان 2سال از سوم دبيرستان 42
نعمتى ریاضی مهندسي دريا | دانشگاه صنعتي اميرکبير-تهران | روزانه-محل تحصيل تهران و بندرعباس دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 19
رستمى راورى تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي زابل | روزانه دانشگاه علوم پزشکي زابل 1سال از چهارم دبيرستان 19
ثمره ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه صنعتي اميرکبير-تهران | پرديس خودگردان دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران - پرديس خودگردان 2سال از سوم دبيرستان 33
يظهرى كرمانى ریاضی مهندسي شيمي | دانشگاه صنعتي اصفهان | روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 3سال از دوم دبيرستان 56
كوچك زاده نعمت اللهى تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي بم | روزانه دانشگاه علوم پزشکي بم 3سال از دوم دبيرستان 43
شهابى ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 38
دولتى راينى تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي جيرفت | روزانه دانشگاه علوم پزشکي جيرفت 3سال از دوم دبيرستان 48
مهدوى خانوكى تجربی مامايي | دانشگاه علوم پزشکي مشهد | روزانه دانشگاه علوم پزشکي مشهد 1سال از چهارم دبيرستان 15
صباغ اسمعيلى تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | پرديس خودگردان دانشگاه علوم پزشکي كرمان - پرديس خودگردان 2سال از سوم دبيرستان 44
نظريان تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | پرديس خودگردان دانشگاه علوم پزشکي كرمان - پرديس خودگردان 1سال از چهارم دبيرستان 20
معين زاده ميرحسينى ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 22
قهرمانى ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 13
صادقى انسانی علوم تربيتي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 35
باقرزاده برفوئى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه فردوسي مشهد | روزانه دانشگاه فردوسي - مشهد 2سال از سوم دبيرستان 24
زينل سبزوارى ریاضی مهندسي معماري | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 17
ابراهيمى تجربی داروسازي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 9سال از چهارم دبستان 126
شجاعى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 31
سعيد ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه اصفهان | روزانه دانشگاه اصفهان 1سال از چهارم دبيرستان 11
دست رنج ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 20
اثنى عشرى زبان مترجمي زبان فرانسه | دانشگاه علامه طباطبايي -تهران | روزانه دانشگاه علامه طباطبايي - تهران 3سال از دوم دبيرستان 29
آموزگار ریاضی مهندسي نفت | دانشگاه صنعتي اصفهان | روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 1سال از چهارم دبيرستان 15
كمال زاده ماهانى هنر مرمت بناهاي تاريخي | دانشگاه هنراصفهان | روزانه دانشگاه هنر اصفهان 1سال از چهارم دبيرستان 10
اسدى تجربی داروسازي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 4سال از اول دبيرستان 59
يحيى زاده گوكى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 24
پناه پور اسلامى ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه فردوسي مشهد | شبانه دانشگاه فردوسي - مشهد 2سال از سوم دبيرستان 31
آباريان ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 17
اقتدارى تجربی علوم تغذيه | دانشگاه علوم پزشکي شيراز | روزانه دانشگاه علوم پزشکي شيراز 1سال از چهارم دبيرستان 16
دهقان شوروئيه تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 17
جهانى گوكى انسانی حقوق | دانشکده علوم انساني حضرت معصومه /ع /-ويژه خواهران -قم | روزانه دانشکده علوم انساني حضرت معصومه_قم(ويژه خواهران) 1سال از چهارم دبيرستان 15
معين الدينى ریاضی معماري داخلي | دانشگاه هنرشيراز | روزانه دانشگاه هنرشيراز 1سال از چهارم دبيرستان 21
حكاك زاده تجربی داروسازي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 12
طالبى پور تجربی داروسازي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | پرديس خودگردان دانشگاه علوم پزشکي كرمان - پرديس خودگردان 1سال از چهارم دبيرستان 16
پارسائيان زبان مترجمي زبان انگليسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 10
سهرابى شجره انسانی روانشناسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 17
عليزاده شاهرخ آبادى انسانی روانشناسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 39
مهدى زاده هنر مرمت بناهاي تاريخي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 31
غلامعلى بيگى رفسنجانى ریاضی مهندسي نفت | دانشگاه شيراز | روزانه دانشگاه شيراز 1سال از چهارم دبيرستان 18
حاج غنى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه تبريز | روزانه دانشگاه تبريز 1سال از چهارم دبيرستان 20
نواب زاده ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 25
خادمى شريف آباد تجربی پزشکي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | پرديس خودگردان دانشگاه علوم پزشکي كرمان - پرديس خودگردان 2سال از سوم دبيرستان 25
دهقانى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 12
جهانى تجربی داروسازي | دانشگاه علوم پزشکي مشهد | پرديس خودگردان دانشگاه علوم پزشکي مشهد - پرديس خودگردان 2سال از سوم دبيرستان 23
زاهديان نژاد انسانی حسابداري | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 42
كرمى رباطى ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 33
افروزه ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه يزد | روزانه دانشگاه يزد 2سال از سوم دبيرستان 22
اسمعيليان ریاضی مهندسي شيمي | دانشگاه شيراز | روزانه دانشگاه شيراز 1سال از چهارم دبيرستان 10
فلاحى فر تجربی اعضاي مصنوعي | دانشگاه علوم پزشکي ايران | روزانه دانشگاه علوم پزشکي ايران 2سال از سوم دبيرستان 29
شجاعى اكبرآبادى زبان مترجمي زبان انگليسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 9سال از چهارم دبستان 166
مرتضوى تبريزى ریاضی مهندسي معماري | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 14
‌آژ تجربی کاردرماني | دانشگاه علوم پزشکي مازندران -ساري | روزانه دانشگاه علوم پزشکي مازندران - ساري 1سال از چهارم دبيرستان 16
دهقانى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 19
غنى پور گوركى انسانی علوم تربيتي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 10
مهديزاده تجربی روانشناسي | دانشگاه شهيدبهشتي -تهران | روزانه دانشگاه شهيد بهشتي - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 15
اسلامى شعبجره ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 17
سلطانى نژاد انسانی حقوق | دانشگاه اراک | روزانه دانشگاه اراک 1سال از چهارم دبيرستان 21
يوسفى كهنوج تجربی علوم تغذيه | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 37
فرح بخش ریاضی مهندسي پليمر | دانشگاه فردوسي مشهد | روزانه دانشگاه فردوسي - مشهد 1سال از چهارم دبيرستان 16
تارنگ تجربی شنوايي شناسي | دانشگاه علوم پزشکي شيراز | روزانه دانشگاه علوم پزشکي شيراز 3سال از دوم دبيرستان 49
نيك روش راورى تجربی تکنولوژي پرتوشناسي | دانشگاه علوم پزشکي تبريز | روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 2سال از سوم دبيرستان 37
خالدارى اپوروارى ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 6سال از دوم راهنمايي 109
اميرى ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 19
طبيب زاده ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 27
يزدان پناه احمدآبادى انسانی مردم شناسي | دانشگاه تهران | روزانه دانشگاه تهران 1سال از چهارم دبيرستان 10
حاجى زادگان تجربی علوم تغذيه | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 13
گروهى چمن انسانی فقه وحقوق اسلامي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 16
شفيعى كوهپايه انسانی مديريت بازرگاني | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 17
موسوى شهابى ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 25
نجفى نژاد انسانی اقتصاد | دانشگاه شيراز | روزانه دانشگاه شيراز 1سال از چهارم دبيرستان 19
نوابى ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 25
ملكى انسانی فقه وحقوق اسلامي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 19
افضلى گروه ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 14
نظريان انسانی فقه وحقوق اسلامي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 41
ملكى كوهپايه زبان مترجمي زبان انگليسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 24
سلاجقه تذرجى ریاضی مهندسي موادومتالورژي | دانشگاه فردوسي مشهد | روزانه دانشگاه فردوسي - مشهد 2سال از سوم دبيرستان 34
سالارپور ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 39
موسائى پور ریاضی مهندسي معماري | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 20
اسلام كيش ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 35
نواده خدادادى تجربی علوم تغذيه | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 3سال از دوم دبيرستان 55
شوكتى تجربی تکنولوژي پرتودرماني | دانشگاه علوم پزشکي اراک | روزانه دانشگاه علوم پزشکي اراک 1سال از چهارم دبيرستان 19
لك زاده ریاضی مهندسي معماري | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 15
تهامى زرندى تجربی اعضاي مصنوعي | دانشگاه علوم پزشکي ايران | روزانه دانشگاه علوم پزشکي ايران 2سال از سوم دبيرستان 27
شمس زبان مترجمي زبان انگليسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 22
آزادروش ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 55
فرزانه زبان زبان وادبيات انگليسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 32
مختارآبادى ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 12
اميرى گوشكى تجربی علوم تغذيه | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 3سال از دوم دبيرستان 56
پوراميرى انسانی فقه وحقوق اسلامي | دانشگاه اروميه | روزانه دانشگاه اروميه 1سال از چهارم دبيرستان 13
اوزى نژاد تجربی روانشناسي | دانشگاه فردوسي مشهد | روزانه دانشگاه فردوسي - مشهد 1سال از چهارم دبيرستان 24
زند مقدم ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 23
كارگر هنر مرمت بناهاي تاريخي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 12
حاجى عليزاده تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 11
مارزى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي بقيه الله /عج /-تهران | روزانه-پذيزش ازميان داوطلبان باعضويت بسيجي دانشگاه علوم پزشکي بقيه الله 1سال از چهارم دبيرستان 17
سلاجقه تذرجى تجربی تکنولوژي پرتوشناسي | دانشگاه علوم پزشکي شيراز | روزانه دانشگاه علوم پزشکي شيراز 1سال از چهارم دبيرستان 21
خالقى تاج آبادى تجربی تکنولوژي پرتوشناسي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 14
توكلى زاده زبان زبان وادبيات انگليسي | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 22
عبداله زاده ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 20
ضياء ابراهيمى ریاضی مهندسي شيمي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 24
شفيع زاده ریاضی رياضيات وکاربردها | دانشگاه شيراز | روزانه دانشگاه شيراز 1سال از چهارم دبيرستان 12
نامجو ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 4سال از اول دبيرستان 72
ابراهيمى شاه آبادى ریاضی مهندسي صنايع | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 22
رحمانى نعيم آبادى زبان زبان وادبيات انگليسي | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 33
شفيعى درب آسيايى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 4سال از اول دبيرستان 76
عرب زاده جعفرى ریاضی مهندسي معماري | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 13
محمدخانى ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 31
سلطانى نژاد تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي مشهد | روزانه دانشگاه علوم پزشکي مشهد 3سال از دوم دبيرستان 51
پورده شيخى تجربی هوشبري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 43
يعقوبى تجربی علوم ازمايشگاهي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | پرديس خودگردان دانشگاه علوم پزشکي كرمان - پرديس خودگردان 1سال از چهارم دبيرستان 15
مشروطى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 19
ايران منش ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه صنعتي شريف -تهران | پرديس خودگردان دانشگاه صنعتي شريف - تهران (محل تحصيل كيش) - پرديس خودگردان 2سال از سوم دبيرستان 32
مظفرى انسانی حسابداري | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 31
ابراهيم پور تجربی هوشبري | دانشگاه علوم پزشکي شيراز | روزانه دانشگاه علوم پزشکي شيراز 2سال از سوم دبيرستان 31
درخشان تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 3سال از دوم دبيرستان 33
عرب آبادى ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 30
رستمى زنگى آبادى تجربی علوم ازمايشگاهي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 6سال از دوم راهنمايي 57
اكبرى جور هنر بازيگري | دانشگاه زابل | روزانه دانشگاه زابل 1سال از چهارم دبيرستان 10
عزت الهى ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 11
نصرى شهسوارى ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 23
مرادى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 29
رعائى انسانی علوم تربيتي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 15
فرامرزپوردارزينى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 20
صادقى انسانی فقه ومباني حقوق اسلامي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 20
طاوسى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 16
سلطانى نژاد تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 3سال از دوم دبيرستان 39
اسدى مشيزى ریاضی مهندسي صنايع | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 18
دائى زاده سيرچى انسانی حسابداري | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 22
ابراهيمى تجربی تکنولوژي پرتوشناسي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 3سال از دوم دبيرستان 53
باقرى بوج ریاضی مهندسي صنايع | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 7سال از اول راهنمايي 112
شعاعى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 23
بينش بينا ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 17
غلامحسينى سيرچى ریاضی مهندسي شيمي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 57
ديوسالار تجربی اعضاي مصنوعي | دانشگاه علوم پزشکي اصفهان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي اصفهان 3سال از دوم دبيرستان 55
سازمند ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 33
شفيعى نژاد ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 18
اسمعيليان ریاضی مهندسي معماري | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 11
حمزه اى ریاضی حسابداري | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 14
ميرزائى راينى تجربی تکنولوژي پرتوشناسي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 30
شهريارى انسانی زبان وادبيات فارسي | دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان | روزانه دانشگاه سيستان و بلوچستان - زاهدان 1سال از چهارم دبيرستان 11
موسائى انسانی زبان وادبيات فارسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 15
رضائى بمى ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 4سال از اول دبيرستان 64
سادات حسينى گروه زبان زبان وادبيات انگليسي | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 34
محسنى زاده هروزى انسانی علوم سياسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 15
زمانى ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 41
ميرتاج الدينى گوكى زبان زبان وادبيات فرانسه | دانشگاه شيراز | روزانه دانشگاه شيراز 1سال از چهارم دبيرستان 14
كارآموزيان تجربی هوشبري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | پرديس خودگردان دانشگاه علوم پزشکي كرمان - پرديس خودگردان 3سال از دوم دبيرستان 41
رحيمى صادق تجربی کاردرماني | دانشگاه علوم پزشکي زنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي زنجان 3سال از دوم دبيرستان 29
مقصودى ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 15
مهدى زاده گوهرى تجربی تکنولوژي پرتوشناسي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 23
كلانترى نيا تجربی علوم تغذيه | دانشگاه علوم پزشکي زاهدان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي زاهدان 4سال از اول دبيرستان 52
كارگر راورى ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 35
شاطرى ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 22
نگاراستادى زبان مترجمي زبان انگليسي | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 23
كريمى فر تجربی تکنولوژي پرتوشناسي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 29
محمدشاهى ماهانى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 17
على حسينى تجربی هوشبري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 11
يزدان خواه ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 42
ميرزايى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 23
كلانترى خاندانى ریاضی مهندسي پليمر | دانشگاه صنعتي اميرکبير-تهران | پرديس خودگردان دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران - پرديس خودگردان 3سال از دوم دبيرستان 26
ياورزاده تجربی علوم ازمايشگاهي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 7سال از اول راهنمايي 68
نوش زاده ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 30
ايرانمنش تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 36
احتياط ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 15
سارنج ریاضی مهندسي معماري | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 20
شعبان زاده ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 4سال از اول دبيرستان 44
سالارى ریاضی روانشناسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 19
محرابيان تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | پرديس خودگردان دانشگاه علوم پزشکي كرمان - پرديس خودگردان 10سال از سوم دبستان 131
محمدى تجربی هوشبري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 38
اسدى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 27
ايازى انسانی حسابداري | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 31
بلوچ تجربی هوشبري | دانشگاه علوم پزشکي بندرعباس | روزانه دانشگاه علوم پزشکي بندرعباس 1سال از چهارم دبيرستان 15
عرب پور تجربی علوم تغذيه | دانشگاه علوم پزشکي زابل | روزانه دانشگاه علوم پزشکي زابل 2سال از سوم دبيرستان 20
رئيس زاده ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 24
روحى فر تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 12
آذرگشاسبى ریاضی مهندسي صنايع | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 12
امين زاده انسانی زبان وادبيات فارسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 20
سالارى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان (محل تحصيل زرند) 1سال از چهارم دبيرستان 15
ملاابوالقاسمى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي بقيه الله /عج /-تهران | روزانه-پذيزش ازميان داوطلبان باعضويت بسيجي دانشگاه علوم پزشکي بقيه الله 3سال از دوم دبيرستان 57
شعاعى جرجندى انسانی علوم سياسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 21
چاوشان تجربی گفتاردرماني | دانشگاه علوم پزشکي زاهدان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي زاهدان 1سال از چهارم دبيرستان 23
تويسركانى تجربی تکنولوژي پرتوشناسي | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 10سال از سوم دبستان 142
معين البكائى طوسى ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 27
حسيبى تجربی علوم ازمايشگاهي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 22
منصورى ریاضی مهندسي صنايع | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 17
موسوى تجربی زيست شناسي سلولي ومولکولي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 30
رحيم نيا ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 27
حسنى سعدى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 16
ضيغمى نژاد ریاضی حسابداري | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 13
حسن زاده سبلوئى تجربی علوم ازمايشگاهي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | پرديس خودگردان دانشگاه علوم پزشکي كرمان - پرديس خودگردان 4سال از اول دبيرستان 43
حبيبى ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 21
گنجوزاده انسانی فلسفه | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 17
عزيززاده ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 15
پويان انسانی علوم سياسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 22
ملائى درختنجانى ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 20
زنگى آبادى ریاضی مهندسي موادومتالورژي | دانشگاه اروميه | روزانه دانشگاه اروميه 1سال از چهارم دبيرستان 16
انجم شعاع ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 38
كريم قاسمى تجربی علوم ازمايشگاهي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 14
محمودى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 27
حاج جعفرى تجربی علوم تغذيه | دانشگاه علوم پزشکي زابل | روزانه دانشگاه علوم پزشکي زابل 2سال از سوم دبيرستان 17
شيخ اسدى ریاضی مهندسي شيمي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 32
عبداله زاده خنامان ریاضی مهندسي موادومتالورژي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 15
غنى پور گوركى انسانی فقه وحقوق اسلامي | دانشگاه بزرگمهر-قائنات | شبانه دانشگاه بزگمهر قاينات 1سال از چهارم دبيرستان 11
افضلى تجربی اتاق عمل | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 3سال از دوم دبيرستان 49
خان آقائى ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 35
بنى اسدى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي بم | روزانه دانشگاه علوم پزشکي بم 2سال از سوم دبيرستان 33
حدادداورانى تجربی بهداشت عمومي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 32
كرمى تجربی زيست شناسي سلولي ومولکولي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 4سال از اول دبيرستان 53
حسينى اختيارآبادى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 13
توكلى رفسنجانى ریاضی مهندسي صنايع | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 10
كاظمى نگارى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 3سال از دوم دبيرستان 51
عسكرپوركبير تجربی هوشبري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 44
دهقان انارى تجربی زيست شناسي سلولي ومولکولي | دانشگاه شاهد-تهران | روزانه دانشگاه شاهد - تهران 3سال از دوم دبيرستان 49
اسلام كيش ریاضی مهندسي صنايع | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 31
غضنفرى مقدم تجربی علوم ازمايشگاهي | دانشگاه علوم پزشکي زابل | روزانه دانشگاه علوم پزشکي زابل 3سال از دوم دبيرستان 36
رنجبرى پور ریاضی علوم کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 26
افشارمنش تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان (محل تحصيل زرند) 3سال از دوم دبيرستان 55
صمدانى هنر هنراسلامي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 44
غفارى فوزى انسانی مديريت بازرگاني | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 23
مومنى رق آبادى تجربی علوم ازمايشگاهي | دانشگاه علوم پزشکي زاهدان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي زاهدان 2سال از سوم دبيرستان 37
پورنامدارى انسانی فقه ومباني حقوق اسلامي | دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان | شبانه دانشگاه سيستان و بلوچستان - زاهدان 2سال از سوم دبيرستان 31
محمدى ریاضی مهندسي صنايع | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 16
مهدى زاده فرسنگى ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 23
حمزه اى ریاضی مهندسي اپتيک وليزر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 13
مهدى زاده جرجافكى ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 5سال از سوم راهنمايي 91
كوهپايه زاده اصفهانى تجربی حسابداري | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 35
ابراهيمى تجربی روانشناسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 32
عسكرى فرسنگى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 15
باقرى چاروك ریاضی مهندسي موادومتالورژي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 20
مروت نژاد ریاضی مهندسي برق | دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل | روزانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 1سال از چهارم دبيرستان 16
كاظمى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 4سال از اول دبيرستان 77
عسكرى ارجاس ریاضی مهندسي انرژي | دانشگاه صنعتي قم | روزانه دانشگاه صنعتي قم 1سال از چهارم دبيرستان 19
محمدجعفرى تجربی روانشناسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 4سال از اول دبيرستان 62
احمدى داورانى ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 3سال از دوم دبيرستان 30
رفيعى تبريزى تجربی روانشناسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 35
سعيد تجربی هوشبري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 4سال از اول دبيرستان 58
حسنى پور ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 10
آرين نمازى تجربی زيست شناسي سلولي ومولکولي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 47
جوادزاده ریاضی مهندسي شيمي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 18
حسين رضائى ماهانى ریاضی مهندسي دريا | دانشگاه دريانوردي وعلوم دريايي چابهار | روزانه دانشگاه دريانوردي و علوم دريايي چابهار 2سال از سوم دبيرستان 26
احمدى راد ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 14
عرفانى ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 25
مذكورى تجربی اتاق عمل | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 33
حاج مراد على تجربی تکنولوژي پرتوشناسي | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 20
شمس الدينى لرى ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 17
صمصامى كهنى تجربی علوم ازمايشگاهي | دانشگاه علوم پزشکي بم | روزانه دانشگاه علوم پزشکي بم 1سال از چهارم دبيرستان 15
داودى تجربی هوشبري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 3سال از دوم دبيرستان 25
زنگى آبادى تجربی اتاق عمل | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 15
كريمى تقى آبادى تجربی علوم ازمايشگاهي | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 3سال از دوم دبيرستان 36
كريمى پور تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | پرديس خودگردان دانشگاه علوم پزشکي كرمان - پرديس خودگردان 1سال از چهارم دبيرستان 21
ثمره قلعه محمود انسانی تاريخ | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 14
اميرى انسانی فقه ومباني حقوق اسلامي | دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان | شبانه دانشگاه سيستان و بلوچستان - زاهدان 2سال از سوم دبيرستان 14
اميرطاهرى افشار انسانی مديريت بازرگاني | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | شبانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 10
جهانشاهى ریاضی مهندسي شيمي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 11
خليفه ریاضی مهندسي معدن | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 15
جابرى نسب ریاضی مهندسي دريا | دانشگاه علوم وفنون دريايي خرمشهر | روزانه دانشگاه علوم و فنون دريايي خرمشهر 2سال از سوم دبيرستان 27
خاك زاد ریاضی مهندسي موادومتالورژي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 21
عبداللهى پورباديزى ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 15
صفرزاده رجائيان انسانی تاريخ | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 16
ملكى گناديش تجربی حسابداري | دانشگاه اصفهان | روزانه دانشگاه اصفهان 1سال از چهارم دبيرستان 24
خدادادى لرى ریاضی مهندسي موادومتالورژي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 13
تركزاده ماهانى تجربی زيست شناسي سلولي ومولکولي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 42
قنبرى گوهرريزى تجربی اتاق عمل | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 39
الهى صدر هنر مرمت بناهاي تاريخي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 11
رودبارى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي جيرفت | روزانه دانشگاه علوم پزشکي جيرفت 2سال از سوم دبيرستان 35
بختيارى تجربی مامايي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 4سال از اول دبيرستان 57
شمسى گوشكى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 41
رنجبرهمقاوندى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان (محل تحصيل زرند) 2سال از سوم دبيرستان 29
سلطان زاده ریاضی مهندسي برق | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 13
سيف الدينى تجربی زيست شناسي سلولي ومولکولي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 20
صادق زاده گوكى تجربی روانشناسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 16
اسمعيلى زرندى تجربی هوشبري | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 3سال از دوم دبيرستان 23
فولادى ریاضی مهندسي مکانيک بيوسيستم /کشاورزي / | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 12
حسينى انسانی جامعه شناسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 20
اكبريان فيروزآبادى ریاضی مهندسي موادومتالورژي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 19
خالقى تجربی هوشبري | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 11
طهماسبى آبدر تجربی مامايي | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 6سال از دوم راهنمايي 73
تيكدرى نژاد انسانی مديريت بازرگاني | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | شبانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 16
سعيديان تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان (محل تحصيل زرند) 3سال از دوم دبيرستان 48
ايلاقى حسينى تجربی پرستاري | دانشکده علوم پزشکي سيرجان | روزانه دانشکده علوم پزشکي سيرجان 1سال از چهارم دبيرستان 20
اسدى ریاضی مهندسي معدن | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 22
پدرام تجربی علوم ازمايشگاهي | دانشکده علوم پزشکي سيرجان | روزانه دانشکده علوم پزشکي سيرجان 3سال از دوم دبيرستان 26
محمدرضائى تجربی هوشبري | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 3سال از دوم دبيرستان 50
بحرينى جشمه گز ریاضی مهندسي موادومتالورژي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 22
يعقوبى ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 14
هادى نيا تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان (محل تحصيل زرند) 4سال از اول دبيرستان 75
شفيعى تجربی بيولوژي وکنترل ناقلين بيماريها | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 35
محمدى قناتغستانى تجربی هوشبري | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 3سال از دوم دبيرستان 41
سعيدى گراغانى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه صنعتي سيرجان | روزانه دانشگاه صنعتي سيرجان 1سال از چهارم دبيرستان 11
گوهرى پناه تجربی اتاق عمل | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 3سال از دوم دبيرستان 39
سليمانى ریاضی مهندسي موادومتالورژي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 16
جسمانى راورى تجربی بيولوژي وکنترل ناقلين بيماريها | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 16
شمس الدينى ریاضی مهندسي صنايع | دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان | روزانه دانشگاه سيستان و بلوچستان - زاهدان 1سال از چهارم دبيرستان 17
پورميرزائى خبيصى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي جيرفت | روزانه دانشگاه علوم پزشکي جيرفت 2سال از سوم دبيرستان 37
ميررضائى جوشانى ریاضی مهندسي موادومتالورژي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 13
گروهى انسانی زبان شناسي | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 32
خواجوئى مديمى تجربی بهداشت عمومي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 3سال از دوم دبيرستان 64
غلامعلى زاده ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 18
طهمورسى ریاضی مهندسي معدن | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 25
رجائى تجربی هوشبري | دانشکده علوم پزشکي سيرجان | روزانه دانشکده علوم پزشکي سيرجان 3سال از دوم دبيرستان 40
لاهوتى ریاضی مهندسي شيمي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 15
سالارى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 12
پايدار ریاضی مهندسي موادومتالورژي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 10
حسن زاده ریاضی مهندسي شيمي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 15
ارفند تجربی بهداشت عمومي | دانشگاه علوم پزشکي قم | روزانه دانشگاه علوم پزشکي قم 1سال از چهارم دبيرستان 15
طيارى ئيلاقى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي جيرفت | روزانه دانشگاه علوم پزشکي جيرفت 3سال از دوم دبيرستان 61
افشارى پور تجربی مامايي | دانشگاه علوم پزشکي جيرفت | روزانه دانشگاه علوم پزشکي جيرفت 2سال از سوم دبيرستان 26
دوست محمدى تجربی پرستاري | دانشگاه علوم پزشکي جيرفت | روزانه دانشگاه علوم پزشکي جيرفت 4سال از اول دبيرستان 71
كريمى دارستانى تجربی هوشبري | دانشکده علوم پزشکي سيرجان | روزانه دانشکده علوم پزشکي سيرجان 4سال از اول دبيرستان 70
حصيبى گجگين انسانی اديان وعرفان | دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز | روزانه دانشگاه شهيد مدني آذربايجان - تبريز 1سال از چهارم دبيرستان 15
لشكرى ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 5سال از سوم راهنمايي 73
عليزاده عبدل آبادى ریاضی علوم کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 15
ترك زاده ماهانى تجربی پرستاري | دانشکده علوم پزشکي سيرجان | روزانه دانشکده علوم پزشکي سيرجان 2سال از سوم دبيرستان 19
سيدى تجربی حسابداري | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | شبانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 14
شمسى گوشكى تجربی مامايي | دانشگاه علوم پزشکي جيرفت | روزانه دانشگاه علوم پزشکي جيرفت 1سال از چهارم دبيرستان 13
حسن زاده چترودى تجربی بهداشت عمومي | دانشکده علوم پزشکي سيرجان | روزانه دانشکده علوم پزشکي سيرجان 1سال از چهارم دبيرستان 18
غفارى نسب تجربی اتاق عمل | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 3سال از دوم دبيرستان 26
مسعودپوربهاءآبادى ریاضی مهندسي شيمي | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 18
اسكندرى نسب سياهكوهى انسانی زبان وادبيات فارسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 19
ميراحمدى هوتكى ریاضی علوم کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 33
ايران منش ریاضی مهندسي معدن | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 15
نورى كوه بنانى تجربی هوشبري | دانشکده علوم پزشکي سيرجان | روزانه دانشکده علوم پزشکي سيرجان 4سال از اول دبيرستان 63
شمس الدين مطلق ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 29
ميرزادى گوهرى ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه صنعتي سيرجان | روزانه دانشگاه صنعتي سيرجان 4سال از اول دبيرستان 36
دهقانى قنات غستانى ریاضی فيزيک | دانشگاه زنجان | روزانه دانشگاه زنجان 1سال از چهارم دبيرستان 13
محمدى سليمانى تجربی هوشبري | دانشگاه علوم پزشکي جيرفت | روزانه دانشگاه علوم پزشکي جيرفت 3سال از دوم دبيرستان 50
سبك دست تجربی مديريت بازرگاني | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 35
خادميان تجربی هوشبري | دانشگاه علوم پزشکي جيرفت | روزانه دانشگاه علوم پزشکي جيرفت 1سال از چهارم دبيرستان 14
قادرى پور تجربی مامايي | دانشگاه علوم پزشکي جيرفت | روزانه دانشگاه علوم پزشکي جيرفت 1سال از چهارم دبيرستان 12
صالحى ریاضی فيزيک | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 15
حاج ملك ریاضی مهندسي عمران | دانشگاه صنعتي سيرجان | روزانه دانشگاه صنعتي سيرجان 1سال از چهارم دبيرستان 13
جبارى شاهزادمحمدى ریاضی مهندسي شيمي | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 17
لقمانى تجربی مديريت بازرگاني | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 35
زينلى چترودى ریاضی مهندسي مکانيک | دانشگاه صنعتي سيرجان | روزانه دانشگاه صنعتي سيرجان 2سال از سوم دبيرستان 35
شوكتيان تجربی اتاق عمل | دانشگاه علوم پزشکي جيرفت | روزانه دانشگاه علوم پزشکي جيرفت 2سال از سوم دبيرستان 22
احمدى امجز تجربی اتاق عمل | دانشگاه علوم پزشکي جيرفت | روزانه دانشگاه علوم پزشکي جيرفت 5سال از سوم راهنمايي 90
جزينى زاده ریاضی مهندسي برق | دانشگاه صنعتي سيرجان | روزانه دانشگاه صنعتي سيرجان 1سال از چهارم دبيرستان 18
عربى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه صنعتي سيرجان | روزانه دانشگاه صنعتي سيرجان 2سال از سوم دبيرستان 20
يزدان پناه احمدآبادى تجربی بهداشت عمومي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 29
ساردوئيه تجربی بهداشت عمومي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 4سال از اول دبيرستان 53
گشتاسيان ریاضی فيزيک مهندسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 16
رضائى پور فرسنگى انسانی فلسفه | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 35
مرشدى ریاضی مهندسي کامپيوتر | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 4سال از اول دبيرستان 63
دهقانى انسانی فقه ومباني حقوق اسلامي | دانشگاه علوم ومعارف قران کريم -سازمان اوقاف وامورخيريه -قم | شبانه دانشگاه علوم و معارف قران کريم - وابسته به سازمان اوقاف و امور خيريه - قم (محل تحصيل شيراز) 1سال از چهارم دبيرستان 10
يافرهاديان ریاضی فيزيک مهندسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 13
موسى زاده تجربی ميکروبيولوژي | دانشگاه لرستان -خرم اباد | شبانه دانشگاه لرستان - خرم آباد 1سال از چهارم دبيرستان 20
حسن زاده زرندى تجربی علوم ومهندسي صنايع غذايي /کشاورزي / | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 4سال از اول دبيرستان 42
عرفانى تجربی علوم ومهندسي صنايع غذايي /کشاورزي / | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 34
قهرمان تبريزى انسانی جامعه شناسي | دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان | شبانه دانشگاه سيستان و بلوچستان - زاهدان 1سال از چهارم دبيرستان 13
آتشك ریاضی امار | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 22
تاجيك تجربی مهندسي بهداشت محيط | دانشگاه علوم پزشکي جيرفت | روزانه دانشگاه علوم پزشکي جيرفت 2سال از سوم دبيرستان 28
سعيدى گراغانى تجربی بهداشت عمومي | دانشگاه علوم پزشکي بيرجند | روزانه دانشگاه علوم پزشکي بيرجند 3سال از دوم دبيرستان 48
خويى انسانی زبان شناسي | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 19
نظرى رباطى تجربی حسابداري | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 18
لنگرى زاده تجربی زيست شناسي سلولي ومولکولي | دانشگاه دامغان | روزانه دانشگاه دامغان 5سال از سوم راهنمايي 63
زرين ترنج تجربی شيمي محض | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 22
گنجه اى زاده روحانى تجربی علوم ومهندسي صنايع غذايي /کشاورزي / | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 19
فاريابى تجربی هوشبري | دانشگاه علوم پزشکي جيرفت | روزانه دانشگاه علوم پزشکي جيرفت 4سال از اول دبيرستان 19
محسنى ریاضی مهندسي کامپيوتر | مجتمع اموزش عالي بم | روزانه مجتمع آموزش عالي بم 1سال از چهارم دبيرستان 10
مهرآوران تجربی زيست شناسي سلولي ومولکولي | دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان | روزانه دانشگاه سيستان و بلوچستان - زاهدان 3سال از دوم دبيرستان 22
زريسفى تجربی شيمي محض | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 12
كهنوجى تجربی بهداشت عمومي | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 16
فرامرزپور دارزينى ریاضی مهندسي صنايع | مجتمع اموزش عالي بم | روزانه مجتمع آموزش عالي بم 1سال از چهارم دبيرستان 21
فدائى چترودى ریاضی مهندسي شيمي | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 10
رحمانى گوكى تجربی فناوري اطلاعات سلامت | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 16
كدخداحسين آبادى ریاضی علوم ومهندسي اب | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 15
رستگارى كهنوج تجربی گياه پزشکي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 31
مولائى تجربی زيست شناسي جانوري | دانشگاه شيراز | روزانه دانشگاه شيراز 2سال از سوم دبيرستان 26
عباس زاده ریاضی امار | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 26
اسماعيل پور ریاضی مهندسي نقشه برداري | دانشگاه صنعتي سيرجان | روزانه دانشگاه صنعتي سيرجان 1سال از چهارم دبيرستان 12
مومنى رق آبادى ریاضی مهندسي معدن | مجتمع اموزش عالي زرند | روزانه مجتمع اموزش عالي زرند 1سال از چهارم دبيرستان 16
خواجه پور گلوسالار تجربی علوم وصنايع غذايي | دانشکده علوم پزشکي نيشابور | روزانه دانشکده علوم پزشکي نيشابور 1سال از چهارم دبيرستان 16
عرب نژاد خانوكى تجربی بهداشت عمومي | دانشگاه علوم پزشکي زاهدان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي زاهدان 5سال از سوم راهنمايي 79
ديودل ریاضی مهندسي معدن | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 12
حسين پور تجربی حسابداري | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 41
جزى تجربی بهداشت عمومي | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 28
زمانى تجربی مهندسي بهداشت محيط | دانشگاه علوم پزشکي بم | روزانه دانشگاه علوم پزشکي بم 1سال از چهارم دبيرستان 16
جعفرى ریاضی علوم کامپيوتر | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 23
شجاعى باغينى ریاضی علوم ومهندسي اب | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 17
انجم شعاع تجربی زيست شناسي جانوري | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 49
رشيدى مولائى ریاضی علوم ومهندسي اب | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 11
دوست محمدى باداوئيه انسانی زبان وادبيات عربي | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | شبانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 22
گنجه اى زاده روحانى ریاضی مهندسي معدن | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 10
چناريان نخعى تجربی بيولوژي وکنترل ناقلين بيماريها | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 24
گنج كريمى ریاضی مهندسي معدن | دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان | روزانه دانشگاه سيستان و بلوچستان - زاهدان 1سال از چهارم دبيرستان 19
مقيمى نژاد ریاضی امار | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 15
جمشيدى جم تجربی مهندسي بهداشت محيط | دانشگاه علوم پزشکي بم | روزانه دانشگاه علوم پزشکي بم 7سال از اول راهنمايي 62
ملائى ریاضی مهندسي مکانيک بيوسيستم /کشاورزي / | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 14
اميرى نژاد تجربی علوم ومهندسي صنايع غذايي /کشاورزي / | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 6سال از دوم راهنمايي 100
رحيمى كوه بنانى تجربی مهندسي بهداشت محيط | دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 35
جاويدى ریاضی علم اطلاعات ودانش شناسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 18
مولائى تجربی زيست شناسي جانوري | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 13
تاج الدينى تجربی بهداشت عمومي | دانشگاه علوم پزشکي جيرفت | روزانه دانشگاه علوم پزشکي جيرفت 3سال از دوم دبيرستان 45
فرامرزپور تجربی حسابداري | دانشگاه کردستان -سنندج | شبانه دانشگاه كردستان - سنندج 2سال از سوم دبيرستان 17
جعفرى ریاضی امار | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 17
ايرانمنش زرندى ریاضی امار | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 24
گلچين تجربی علوم ومهندسي صنايع غذايي /کشاورزي / | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 20
خواجوئى راورى تجربی مهندسي بهداشت محيط | دانشگاه علوم پزشکي جيرفت | روزانه دانشگاه علوم پزشکي جيرفت 1سال از چهارم دبيرستان 12
حسينى صفا تجربی اقتصاد | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 4سال از اول دبيرستان 54
قوام تجربی گياه پزشکي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 36
سلطانى تجربی شيمي محض | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 29
سنجرى پور تجربی شيمي محض | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 7سال از اول راهنمايي 96
اسماعيلى تجربی اقتصاد | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 36
رفيعيان تجربی فقه وحقوق اسلامي | دانشکده علوم انساني حضرت معصومه /ع /-ويژه خواهران -قم | روزانه دانشکده علوم انساني حضرت معصومه_قم(ويژه خواهران) 2سال از سوم دبيرستان 30
رنجبرهمقاوندى تجربی علوم ومهندسي صنايع غذايي /کشاورزي / | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 19
كاظمى انسانی تاريخ | دانشگاه جيرفت | شبانه دانشگاه جيرفت 1سال از چهارم دبيرستان 14
كاشانى تجربی علوم ازمايشگاهي دامپزشکي | دانشگاه کردستان -سنندج | روزانه دانشگاه كردستان - سنندج 3سال از دوم دبيرستان 42
كامروا تجربی علم اطلاعات ودانش شناسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال از دوم دبيرستان 50
نظرى ریاضی مهندسي صنايع | دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان | روزانه دانشگاه سيستان و بلوچستان - زاهدان (محل تحصيل خاش) 1سال از چهارم دبيرستان 22
سلطانى نژاد تجربی علوم ازمايشگاهي دامپزشکي | دانشگاه ايلام | روزانه دانشگاه ايلام 1سال از چهارم دبيرستان 10
امينى زاده بزنجانى تجربی علوم ومهندسي صنايع غذايي /کشاورزي / | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 2سال از سوم دبيرستان 26
يوسفيان سروستانى ریاضی مهندسي برق | دانشگاه بيرجند | روزانه دانشگاه بيرجند (محل تحصيل فردوس) 2سال از سوم دبيرستان 24
شمسى گوشكى تجربی زيست شناسي گياهي | دانشگاه شيراز | روزانه دانشگاه شيراز 3سال از دوم دبيرستان 40
حسن پور عسكرى تجربی علم اطلاعات ودانش شناسي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 13
زين الدينى ميمند تجربی مديريت صنعتي | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 36
ميراحمدى تجربی فقه ومباني حقوق اسلامي | دانشگاه علوم ومعارف قران کريم -سازمان اوقاف وامورخيريه -قم | روزانه دانشگاه علوم و معارف قران کريم - وابسته به سازمان اوقاف و امور خيريه - قم (محل تحصيل شيراز) 2سال از سوم دبيرستان 30
زمانى تجربی علوم ومهندسي صنايع غذايي /کشاورزي / | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 15
كرمى رباطى تجربی گياه پزشکي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 13
فرساد تجربی مديريت بازرگاني | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | شبانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 39
اسمعيل زاده آشينى تجربی مديريت صنعتي | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | شبانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 13
شمس الدينى لرى تجربی مامايي | دانشگاه علوم پزشکي کرمان | روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمان 2سال از سوم دبيرستان 21
مهدى زاده تجربی علوم ازمايشگاهي دامپزشکي | دانشگاه زابل | روزانه دانشگاه زابل 2سال از سوم دبيرستان 42
محمدرضائى بلوچ تجربی اقتصاد | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | شبانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 19
نادرى جيرفتى تجربی علم اطلاعات ودانش شناسي | دانشگاه يزد | روزانه دانشگاه يزد 3سال از دوم دبيرستان 61
محسنى زاده تجربی اقتصاد | دانشگاه ولي عصر/عج /-رفسنجان | شبانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 1سال از چهارم دبيرستان 11
شفاهى تجربی مهندسي فضاي سبز | دانشگاه فردوسي مشهد | روزانه دانشگاه فردوسي - مشهد 2سال از سوم دبيرستان 18
ملانورى تجربی اقتصادکشاورزي | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 4سال از اول دبيرستان 38
ناصريان تجربی مديريت بازرگاني | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان (محل تحصيل بافت) 1سال از چهارم دبيرستان 18
زارع گزوييه تجربی علم اطلاعات ودانش شناسي|دانشگاه شهيدباهنر-کرمان دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 1سال از چهارم دبيرستان 10
شفيعى نژاد راورى تجربی مديريت بازرگاني | دانشگاه شهيدباهنر-کرمان | شبانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان (محل تحصيل بافت) 5سال از سوم راهنمايي 90