اميركلا

قبولی های کنکور سراسری سال 96 شهر اميركلا

نام گروه رشته قبولی دانشگاه سابقه کانونی تعداد آزمون کانون
غلاميان مقرى اميرحسين ریاضی مهندسي کامپيوتر|دانشگاه صنعتي اميرکبير-تهران / روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 3سال از دوم دبيرستان 51
قلى پور كاسگرى اميررضا ریاضی مهندسي مکانيک|دانشگاه صنعتي اميرکبير-تهران / روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 3سال از دوم دبيرستان 58
گل ‌ نويد ریاضی مهندسي نفت|دانشگاه تهران / روزانه دانشگاه تهران 1سال از چهارم دبيرستان 22
شريعتمدارى محمدحسين ریاضی علوم کامپيوتر|دانشگاه صنعتي اميرکبير-تهران / روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 12
يوسف پور سيد محسن ریاضی مهندسي دريا|دانشگاه صنعتي شريف -تهران / روزانه دانشگاه صنعتي شريف - تهران 7سال از اول راهنمايي 123
رضوانيان اميرى محدثه ریاضی مهندسي شيمي|دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران / روزانه دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 19
خبازنيا اميرى ابولفضل ریاضی مهندسي عمران|دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل / روزانه دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل 1سال از چهارم دبيرستان 14
صالحى اميرى سيد اميررضا ریاضی مهندسي صنايع|دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل / روزانه دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل 3سال از دوم دبيرستان 52
شفيعى زينب انسانی روانشناسي|دانشگاه مازندران -بابلسر / نوبت دوم دانشگاه مازندران - بابلسر 1سال از چهارم دبيرستان 25
حسن نژاد تجربی پزشکي|دانشگاه علوم پزشکي بابل / پرديس خودگردان دانشگاه علوم پزشکي بابل - پرديس خودگردان 1سال از چهارم دبيرستان 14
اكبرى تجربی پزشکي|دانشگاه علوم پزشکي زاهدان / پرديس خودگردان دانشگاه علوم پزشکي زاهدان - پرديس خودگردان 3سال از دوم دبيرستان 13
كريم تبار انسانی روانشناسي|دانشگاه گنبد / روزانه دانشگاه گنبد 2سال از سوم دبيرستان 34
شادپور ریاضی مهندسي برق|دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل / روزانه دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل 1سال از چهارم دبيرستان 13
كريم پور ریاضی مهندسي عمران|دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل / نوبت دوم دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل 2سال از سوم دبيرستان 36
رضى تجربی گفتاردرماني|دانشگاه علوم پزشکي مشهد / روزانه دانشگاه علوم پزشکي مشهد 1سال از چهارم دبيرستان 14
محمدى درزيكلايى ریاضی مهندسي برق|دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل / نوبت دوم دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل 2سال از سوم دبيرستان 27
روحى ریاضی مهندسي پزشکي|دانشگاه ايت اله حايري -ميبد / روزانه دانشگاه آيت اله حايري - ميبد 1سال از چهارم دبيرستان 11
قربانى ليوارى ریاضی مهندسي برق|دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل / نوبت دوم دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل 3سال از دوم دبيرستان 36
آمالى اميرى تجربی تکنولوژي پرتوشناسي|دانشگاه علوم پزشکي بابل / روزانه دانشگاه علوم پزشکي بابل 1سال از چهارم دبيرستان 20
تقى نسب ریاضی مهندسي شهرسازي|دانشگاه مازندران -بابلسر / نوبت دوم دانشگاه مازندران - بابلسر 1سال از چهارم دبيرستان 12
اميرى ریاضی رياضيات وکاربردها|دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل / روزانه دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل 1سال از چهارم دبيرستان 24
آقا داداشى ریاضی مهندسي برق|دانشگاه مازندران -بابلسر / نوبت دوم دانشگاه مازندران - بابلسر 1سال از چهارم دبيرستان 22
رضائى روشن تجربی پرستاري|دانشگاه علوم پزشکي قم-نيمسال دوم / روزانه دانشگاه علوم پزشکي قم 3سال از دوم دبيرستان 59
عبادى اميرى ریاضی مهندسي کامپيوتر|دانشگاه علم وفناوري مازندران -بهشهر / روزانه دانشگاه علم وفناوري مازندران-بهشهر 2سال از سوم دبيرستان 35
محمديان اميرى ریاضی مهندسي کامپيوتر|دانشگاه تخصصي فناوري‌هاي نوين امل / نوبت دوم دانشگاه تخصصي فناوريهاي نوين آمل 1سال از چهارم دبيرستان 13
گل‌ ریاضی مهندسي عمران|دانشگاه صنعتي کرمانشاه / روزانه دانشگاه صنعتي كرمانشاه 1سال از چهارم دبيرستان 20
سليمانى خراط تجربی پرستاري|دانشگاه علوم پزشکي مازندران -ساري-نيمسال دوم / پرديس خودگردان دانشگاه علوم پزشکي مازندران - ساري (محل تحصيل دانشکده پرستاري آمل) - پرديس خودگردان 1سال از چهارم دبيرستان 19
اشراقى تجربی مهندسي بهداشت حرفه اي|دانشگاه علوم پزشکي مازندران -ساري / روزانه دانشگاه علوم پزشکي مازندران - ساري 3سال از دوم دبيرستان 49
پورعلى تجربی بهداشت عمومي|دانشگاه علوم پزشکي مازندران -ساري / روزانه دانشگاه علوم پزشکي مازندران - ساري 1سال از چهارم دبيرستان 22
مهرائى ریاضی رياضيات وکاربردها|دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل / روزانه دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل 3سال از دوم دبيرستان 29
ميركريم پور ديوكلائى تجربی زيست شناسي جانوري|دانشگاه مازندران -بابلسر / روزانه دانشگاه مازندران - بابلسر 2سال از سوم دبيرستان 38
طهماسب زاده حمزه كلايى ریاضی علوم کامپيوتر|دانشگاه علم وفناوري مازندران -بهشهر / نوبت دوم دانشگاه علم وفناوري مازندران-بهشهر 2سال از سوم دبيرستان 34
معينى راد ریاضی مهندسي ماشين‌هاي صنايع غذايي|دانشگاه علوم کشاورزي ومنابع طبيعي ساري / روزانه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي ساري 3سال از دوم دبيرستان 48
حسين نژاد مقرى تجربی حسابداري|دانشگاه مازندران -بابلسر / نوبت دوم دانشگاه مازندران - بابلسر 2سال از سوم دبيرستان 28
صالحى اميرى ریاضی مهندسي برق|دانشگاه مهندسي فناوري‌هاي نوين -قوچان / روزانه دانشگاه مهندسي فناوري هاي نوين - قوچان 1سال از چهارم دبيرستان 17
عباديان ديوكلائى ریاضی علوم ومهندسي اب|دانشگاه علوم کشاورزي ومنابع طبيعي ساري / نوبت دوم دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي ساري 1سال از چهارم دبيرستان 18
منادى تجربی مهندسي بهداشت محيط|دانشگاه علوم پزشکي گلستان -گرگان / پرديس خودگردان دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان - پرديس خودگردان 4سال از اول دبيرستان 43
موسوى اميرى تجربی علوم ازمايشگاهي دامپزشکي|دانشگاه تخصصي فناوري‌هاي نوين امل / نوبت دوم دانشگاه تخصصي فناوريهاي نوين آمل 2سال از سوم دبيرستان 32
بزرگى ریاضی رياضيات وکاربردها|دانشگاه مازندران -بابلسر / روزانه دانشگاه مازندران - بابلسر 1سال از چهارم دبيرستان 22
زركوب مقرى تجربی شيمي محض|دانشگاه مازندران -بابلسر / روزانه دانشگاه مازندران - بابلسر 2سال از سوم دبيرستان 15
رضى نتاج تجربی علوم قران وحديث|دانشگاه علوم ومعارف قران کريم -سازمان اوقاف وامورخيريه -قم / روزانه دانشگاه علوم و معارف قران کريم - وابسته به سازمان اوقاف و امور خيريه - قم (محل تحصيل آمل) 2سال از سوم دبيرستان 26
خان پور ریاضی رياضيات وکاربردها|دانشگاه مازندران -بابلسر / نوبت دوم دانشگاه مازندران - بابلسر 1سال از چهارم دبيرستان 18
آخوندپور اميرى ریاضی امار|دانشگاه مازندران -بابلسر / نوبت دوم دانشگاه مازندران - بابلسر 1سال از چهارم دبيرستان 12
گل پور تجربی زيست شناسي گياهي|دانشگاه تهران / روزانه دانشگاه تهران 2سال از سوم دبيرستان 36
سيدآقايى رضايى تجربی زيست شناسي گياهي|دانشگاه مازندران -بابلسر / نوبت دوم دانشگاه مازندران - بابلسر 2سال از سوم دبيرستان 24
كريم تبار بالا نقيبى تجربی علوم قران وحديث|دانشگاه علوم ومعارف قران کريم -سازمان اوقاف وامورخيريه -قم / نوبت دوم دانشگاه علوم و معارف قران کريم - وابسته به سازمان اوقاف و امور خيريه - قم (محل تحصيل آمل) 1سال از چهارم دبيرستان 18