خوي

قبولی های کنکور سراسری سال 94 شهر خوي

مهدى حضرتقلى

مهدى حضرتقلى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تهران-روزانه

3سال کانونی / 61 آزمون

تجربی
ميلاد شيروليلو

ميلاد شيروليلو

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه

2سال کانونی / 40 آزمون

تجربی
دريا ستوده صدر

دريا ستوده صدر

علوم تربيتي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس علامه طباطبائي اروميه-تربيت معلم

1سال کانونی / 10 آزمون

انسانی
امير صلاح انديش

امير صلاح انديش

مهندسي نفت -دانشگاه صنعتي شريف -تهران-روزانه

3سال کانونی / 63 آزمون

ریاضی
سينا سيدنور

سينا سيدنور

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي ايران-روزانه

3سال کانونی / 51 آزمون

تجربی
مهديه غفارپور خويى

مهديه غفارپور خويى

حقوق -دانشگاه تبريز-روزانه

1سال کانونی / 9 آزمون

انسانی
محمد اصغرى

محمد اصغرى

مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران-روزانه

1سال کانونی / 19 آزمون

ریاضی
اميرمحمد گلوانى

اميرمحمد گلوانى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه

3سال کانونی / 58 آزمون

تجربی
على اكبر كارگر

على اكبر كارگر

مهندسي نفت -دانشگاه تهران-روزانه

1سال کانونی / 25 آزمون

ریاضی
سارا عليزاده

سارا عليزاده

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه

3سال کانونی / 57 آزمون

تجربی
سيما كلوانى

سيما كلوانى

طراحي صنعتي -دانشگاه هنراسلامي تبريز-روزانه

1سال کانونی / 15 آزمون

هنر
امير كريمى

امير كريمى

دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اصفهان-روزانه

5سال کانونی / 98 آزمون

تجربی
حسين فخارى

حسين فخارى

مهندسي نفت -دانشگاه صنعت نفت-روزانه

2سال کانونی / 35 آزمون

ریاضی
مريم يوسفى

مريم يوسفى

راهنمايي ومشاوره -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدباهنرهمدان-تربيت معلم

1سال کانونی / 25 آزمون

انسانی
امين توپچيان

امين توپچيان

مهندسي نفت -دانشگاه صنعت نفت-روزانه

3سال کانونی / 61 آزمون

ریاضی
الهام حاجى حسينلو

الهام حاجى حسينلو

داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي تهران-روزانه

2سال کانونی / 33 آزمون

تجربی
زينب اكبرى ايكده لو

زينب اكبرى ايكده لو

روانشناسي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

1سال کانونی / 26 آزمون

انسانی
آران شعاعى

آران شعاعى

مهندسي برق -دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران-روزانه

2سال کانونی / 41 آزمون

ریاضی
حسن سعيدنيا

حسن سعيدنيا

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي زنجان-روزانه

2سال کانونی / 37 آزمون

تجربی
زهرا مشمول برجسته ساعتلو

زهرا مشمول برجسته ساعتلو

مهندسي پليمر-دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران-روزانه

3سال کانونی / 37 آزمون

ریاضی
فاطمه غفارى

فاطمه غفارى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

3سال کانونی / 54 آزمون

تجربی
پويا خزان بهار

پويا خزان بهار

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي زنجان-روزانه

6سال کانونی / 124 آزمون

تجربی
على غيور

على غيور

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي لرستان -خرم اباد-روزانه

2سال کانونی / 34 آزمون

تجربی
عرفان جمشيدى

عرفان جمشيدى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

3سال کانونی / 43 آزمون

تجربی
سجاد حسين زاده

سجاد حسين زاده

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي بقيه الله /عج /-تهران-روزانه

2سال کانونی / 40 آزمون

تجربی
على شيخلارى

على شيخلارى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

3سال کانونی / 50 آزمون

تجربی
مهدى نظرعلى لو

مهدى نظرعلى لو

مهندسي مواد-دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران-روزانه

2سال کانونی / 43 آزمون

ریاضی
مهدى احمدى

مهدى احمدى

دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي زنجان-روزانه

1سال کانونی / 15 آزمون

تجربی
على درستى

على درستى

مهندسي عمران -دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران-روزانه

2سال کانونی / 31 آزمون

ریاضی
سودا هريك ديزجى

سودا هريك ديزجى

فقه وحقوق اسلامي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

4سال کانونی / 81 آزمون

انسانی
سپيده برادران

سپيده برادران

علوم تربيتي -دانشگاه اروميه-روزانه

2سال کانونی / 36 آزمون

انسانی
اميررضا دهقان

اميررضا دهقان

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي ايلام-روزانه

2سال کانونی / 38 آزمون

تجربی
حورا اسحقى

حورا اسحقى

داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه

4سال کانونی / 72 آزمون

تجربی
امير مظفرنيا

امير مظفرنيا

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي بندرعباس-روزانه

2سال کانونی / 41 آزمون

تجربی
هادى رحيمى فر

هادى رحيمى فر

داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

1سال کانونی / 17 آزمون

تجربی
مهدى بايرامى

مهدى بايرامى

داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه

2سال کانونی / 32 آزمون

تجربی
سودابه خليلى

سودابه خليلى

زبان وادبيات عربي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

2سال کانونی / 43 آزمون

انسانی
نگين اسماعيل پور

نگين اسماعيل پور

مهندسي صنايع -دانشگاه تبريز-روزانه

3سال کانونی / 60 آزمون

ریاضی
مهديه زينالى

مهديه زينالى

حقوق -دانشگاه كردستان -سنندج-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

انسانی
پويا بهرامى نازكى

پويا بهرامى نازكى

مهندسي صنايع -دانشگاه تبريز-روزانه

1سال کانونی / 20 آزمون

ریاضی
مهدى رستملو

مهدى رستملو

تربيت دبيرزبان انگليسي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدبهشتي زنجان-تربيت معلم

1سال کانونی / 14 آزمون

زبان
كسرى عليلو

كسرى عليلو

مهندسي برق -دانشگاه تبريز-روزانه

2سال کانونی / 27 آزمون

ریاضی
هاتف حاجى حسينلو

هاتف حاجى حسينلو

مهندسي برق -دانشگاه تبريز-روزانه

2سال کانونی / 29 آزمون

ریاضی
مهسا ماكويى

مهسا ماكويى

فيزيوتراپي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه

4سال کانونی / 41 آزمون

تجربی
توحيد تقى زاده

توحيد تقى زاده

مهندسي شيمي -دانشگاه تبريز-روزانه

1سال کانونی / 24 آزمون

ریاضی
عبداله امراهى

عبداله امراهى

مهندسي عمران -دانشگاه تبريز-روزانه

2سال کانونی / 40 آزمون

ریاضی
يگانه اكبرى

يگانه اكبرى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-تعهد وزارت بهداشت

5سال کانونی / 87 آزمون

تجربی
آيسان كوسه لو

آيسان كوسه لو

روانشناسي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-نوبت دوم

2سال کانونی / 39 آزمون

انسانی
على كريمى

على كريمى

فيزيوتراپي -دانشكده علوم بهزيستي وتوانبخشي -تهران-روزانه

5سال کانونی / 106 آزمون

تجربی
صبا طايفه نجارزاده

صبا طايفه نجارزاده

فيزيوتراپي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه

1سال کانونی / 22 آزمون

تجربی
مرتضى اسدى خويى

مرتضى اسدى خويى

داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

3سال کانونی / 53 آزمون

تجربی
وحيد استعدادى

وحيد استعدادى

مهندسي مكانيك -دانشگاه تبريز-روزانه

5سال کانونی / 104 آزمون

ریاضی
الهه ورمزيار

الهه ورمزيار

علوم تربيتي -دانشگاه تبريز-روزانه

1سال کانونی / 21 آزمون

انسانی
هاله حاج اسمعيل زاده

هاله حاج اسمعيل زاده

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

4سال کانونی / 73 آزمون

تجربی
مينا مصرى

مينا مصرى

روانشناسي -دانشگاه مراغه-روزانه

2سال کانونی / 38 آزمون

انسانی
سميرا قرالو

سميرا قرالو

راهنمايي ومشاوره -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه

3سال کانونی / 44 آزمون

انسانی
سماء اله وردى پور

سماء اله وردى پور

هنراسلامي -دانشگاه هنراسلامي تبريز-روزانه

2سال کانونی / 35 آزمون

هنر
اميرمحمد شفقت

اميرمحمد شفقت

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

2سال کانونی / 30 آزمون

تجربی
ندا جعفرپور

ندا جعفرپور

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-تعهد وزارت بهداشت

1سال کانونی / 19 آزمون

تجربی
زهرا زمانلو

زهرا زمانلو

علوم تربيتي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس علامه طباطبائي اروميه-تربيت معلم

2سال کانونی / 42 آزمون

ریاضی
فاطمه سبزعلى

فاطمه سبزعلى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

2سال کانونی / 29 آزمون

تجربی
زهرا گلوانى

زهرا گلوانى

دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

1سال کانونی / 14 آزمون

تجربی
موسى بهروزى

موسى بهروزى

اموزش زبان وادبيات فارسي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدرجايي اروميه-تربيت معلم

1سال کانونی / 10 آزمون

انسانی
رومينا على حسينى

رومينا على حسينى

علوم سياسي -دانشگاه بين المللي امام خميني /ره /-قزوين-روزانه

1سال کانونی / 9 آزمون

انسانی
حسين فرجى

حسين فرجى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

3سال کانونی / 61 آزمون

تجربی
محمد منصورنيا

محمد منصورنيا

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

3سال کانونی / 56 آزمون

تجربی
سمانه پيرجانى

سمانه پيرجانى

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه

6سال کانونی / 93 آزمون

تجربی
محدثه سخاجو

محدثه سخاجو

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

3سال کانونی / 50 آزمون

تجربی
سميرا عليلو

سميرا عليلو

كارشناسي تكنولوژي پرتودرماني -دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي-روزانه

5سال کانونی / 99 آزمون

تجربی
مهدى خداويردى زاده

مهدى خداويردى زاده

مهندسي مواد-دانشگاه شيراز-روزانه

2سال کانونی / 41 آزمون

ریاضی
كوثر نظرزاده

كوثر نظرزاده

مهندسي مواد-دانشگاه تبريز-روزانه

1سال کانونی / 22 آزمون

ریاضی
يوسف رفاهى

يوسف رفاهى

دبيري رياضي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس علامه اميني تبريز-تربيت معلم

1سال کانونی / 22 آزمون

ریاضی
امير افتخارى

امير افتخارى

مهندسي مكانيك -دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي -تهران-روزانه

6سال کانونی / 113 آزمون

ریاضی
معصومه رنجى

معصومه رنجى

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه

4سال کانونی / 64 آزمون

تجربی
فرناز قويونچى زاد

فرناز قويونچى زاد

فقه وحقوق اسلامي -دانشگاه اروميه-روزانه

3سال کانونی / 49 آزمون

انسانی
قدرت احمدى

قدرت احمدى

مهندسي برق -دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي -تهران-روزانه

3سال کانونی / 40 آزمون

ریاضی
سپيده قديرى

سپيده قديرى

مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي سهند-تبريز-روزانه

1سال کانونی / 11 آزمون

ریاضی
محمد انگاشته

محمد انگاشته

مهندسي عمران -دانشگاه صنعتي سهند-تبريز-روزانه

3سال کانونی / 42 آزمون

ریاضی
ريحانه محمدزاده

ريحانه محمدزاده

علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-روزانه

2سال کانونی / 35 آزمون

انسانی
سپيده بوياقچى

سپيده بوياقچى

داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

3سال کانونی / 43 آزمون

تجربی
زهرا دانشى

زهرا دانشى

فقه وحقوق اسلامي -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 18 آزمون

انسانی
سينا قره پاشا

سينا قره پاشا

داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

9سال کانونی / 117 آزمون

تجربی
على نوعى علمدارى

على نوعى علمدارى

بينايي سنجي -دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

4سال کانونی / 61 آزمون

تجربی
شقايق شرفخانى

شقايق شرفخانى

علوم تربيتي -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

انسانی
حافظ حسنعلى زاده

حافظ حسنعلى زاده

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه

4سال کانونی / 73 آزمون

تجربی
امين حسين پور

امين حسين پور

كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي ايران-روزانه

4سال کانونی / 83 آزمون

تجربی
على شهاوند

على شهاوند

مهندسي برق -دانشگاه صنعتي سهند-تبريز-روزانه

1سال کانونی / 18 آزمون

ریاضی
سهراب دودكانلوى ميلان

سهراب دودكانلوى ميلان

دبيري علوم اجتماعي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدرجايي كرمانشاه-تربيت معلم

1سال کانونی / 7 آزمون

انسانی
الهه سيدحمزه

الهه سيدحمزه

مهندسي برق -دانشگاه صنعتي سهند-تبريز-روزانه

3سال کانونی / 48 آزمون

ریاضی
هاله باقرنوه سى

هاله باقرنوه سى

مهندسي شيمي -دانشگاه تهران-روزانه

2سال کانونی / 40 آزمون

ریاضی
پويا اكبرى آذر

پويا اكبرى آذر

دامپزشكي -دانشگاه اروميه-روزانه

3سال کانونی / 66 آزمون

تجربی
مريم كاويانى نيا

مريم كاويانى نيا

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

4سال کانونی / 73 آزمون

تجربی
رعنا امينى

رعنا امينى

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

3سال کانونی / 59 آزمون

تجربی
مسعود عظيمى

مسعود عظيمى

مهندسي برق -دانشگاه صنعتي سهند-تبريز-روزانه

2سال کانونی / 43 آزمون

ریاضی
مهدى جلالت پارس

مهدى جلالت پارس

مهندسي مكانيك -دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي -تهران-روزانه

3سال کانونی / 51 آزمون

ریاضی
فاطمه قاصد

فاطمه قاصد

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

تجربی
محمد خلف خانى

محمد خلف خانى

علوم تربيتي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدرجايي اروميه-تربيت معلم

2سال کانونی / 39 آزمون

ریاضی
سينا داودى

سينا داودى

مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-روزانه

3سال کانونی / 60 آزمون

ریاضی
مهديه حسين پور

مهديه حسين پور

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

1سال کانونی / 19 آزمون

تجربی
امير هادى نژاد

امير هادى نژاد

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه

4سال کانونی / 34 آزمون

تجربی
محمد رحملو

محمد رحملو

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي تهران-روزانه

3سال کانونی / 56 آزمون

تجربی
نازيلا بابازاده

نازيلا بابازاده

علوم اجتماعي -دانشگاه مازندران -بابلسر-روزانه

1سال کانونی / 19 آزمون

انسانی
رضا مرادى

رضا مرادى

مهندسي برق -دانشگاه صنعتي سهند-تبريز-روزانه

3سال کانونی / 57 آزمون

ریاضی
سينا عبدالكريم پور

سينا عبدالكريم پور

مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي سهند-تبريز-روزانه

2سال کانونی / 37 آزمون

ریاضی
رضا حسنقلى زاده

رضا حسنقلى زاده

دامپزشكي -دانشگاه اروميه-روزانه

4سال کانونی / 82 آزمون

تجربی
مهدى عبدالهى

مهدى عبدالهى

مهندسي عمران -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

2سال کانونی / 41 آزمون

ریاضی
فاطمه محمدى

فاطمه محمدى

جغرافياوبرنامه ريزي شهري -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه

2سال کانونی / 35 آزمون

انسانی
محمد رنجبرى

محمد رنجبرى

دامپزشكي -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 19 آزمون

تجربی
رضوان پرستارى

رضوان پرستارى

اعضاي مصنوعي -دانشكده علوم بهزيستي وتوانبخشي -تهران-روزانه

9سال کانونی / 150 آزمون

تجربی
غلامحسين منجمى

غلامحسين منجمى

علوم تربيتي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدرجايي اروميه-تربيت معلم

2سال کانونی / 44 آزمون

ریاضی
فاطمه شيروليلو

فاطمه شيروليلو

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه

4سال کانونی / 72 آزمون

تجربی
كيميا ساعى ارسى

كيميا ساعى ارسى

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

4سال کانونی / 62 آزمون

تجربی
جلال كريم زاده خويى

جلال كريم زاده خويى

مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي سهند-تبريز-روزانه

3سال کانونی / 46 آزمون

ریاضی
على على زاده

على على زاده

حسابداري -دانشگاه اروميه-روزانه

4سال کانونی / 66 آزمون

ریاضی
رسول ولى زاده همزيان عليا

رسول ولى زاده همزيان عليا

مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-روزانه

5سال کانونی / 108 آزمون

ریاضی
سودا پرجانى

سودا پرجانى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي البرز-كرج-روزانه

2سال کانونی / 22 آزمون

تجربی
هادى كاظم پور

هادى كاظم پور

علوم تربيتي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدرجايي اروميه-تربيت معلم

1سال کانونی / 9 آزمون

انسانی
مرتضى خانقاهى

مرتضى خانقاهى

دامپزشكي -دانشگاه اروميه-نوبت دوم

3سال کانونی / 46 آزمون

تجربی
فرهاد ميرزايى

فرهاد ميرزايى

مهندسي خودرو-دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي -تهران-روزانه

3سال کانونی / 57 آزمون

ریاضی
مينا عادلى

مينا عادلى

مهندسي معماري -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

ریاضی
سيما مهديخانى

سيما مهديخانى

زبان وادبيات انگليسي -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 18 آزمون

زبان
سينا ذوالفقارى

سينا ذوالفقارى

دامپزشكي -دانشگاه اروميه-نوبت دوم

5سال کانونی / 76 آزمون

تجربی
پوريا حسن زاده

پوريا حسن زاده

مهندسي برق -دانشگاه صنعتي سهند-تبريز-نوبت دوم

2سال کانونی / 34 آزمون

ریاضی
فائزه لك‌

فائزه لك‌

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه

4سال کانونی / 61 آزمون

تجربی
مرضيه جعفرزاده

مرضيه جعفرزاده

مهندسي شهرسازي -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 23 آزمون

ریاضی
روح اله عليويرديلو

روح اله عليويرديلو

مهندسي برق -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

ریاضی
رضا راحمى فر

رضا راحمى فر

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه

1سال کانونی / 15 آزمون

تجربی
محمد افتخارى

محمد افتخارى

مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه

3سال کانونی / 41 آزمون

ریاضی
هانيه فريدونفر

هانيه فريدونفر

مطالعات خانواده -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

1سال کانونی / 20 آزمون

انسانی
نگين السادات قديم زاد

نگين السادات قديم زاد

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

2سال کانونی / 43 آزمون

تجربی
مريم حرمتى

مريم حرمتى

كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

5سال کانونی / 97 آزمون

تجربی
حسن رزم خواه

حسن رزم خواه

مهندسي عمران -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه

3سال کانونی / 68 آزمون

ریاضی
فاطمه سلامت بخش

فاطمه سلامت بخش

هنراسلامي -دانشگاه هنراسلامي تبريز-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

هنر
محدثه محمدحسينلو

محدثه محمدحسينلو

كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي-روزانه

8سال کانونی / 140 آزمون

تجربی
ياشار نصيرى

ياشار نصيرى

مهندسي عمران -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه

6سال کانونی / 119 آزمون

ریاضی
مهتاب اكبرى

مهتاب اكبرى

مامايي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه

2سال کانونی / 32 آزمون

تجربی
مهشيد اسرارى

مهشيد اسرارى

مامايي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه

2سال کانونی / 39 آزمون

تجربی
راحله معصومى

راحله معصومى

مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 17 آزمون

ریاضی
مهدى صادقى اقدم

مهدى صادقى اقدم

مهندسي كامپيوتر-دانشگاه اروميه-روزانه

2سال کانونی / 32 آزمون

ریاضی
سپيده ابراهيمى

سپيده ابراهيمى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي بوشهر-روزانه

7سال کانونی / 113 آزمون

تجربی
ميلاد موسى نژاد

ميلاد موسى نژاد

مهندسي معماري -دانشگاه هنراسلامي تبريز-روزانه

6سال کانونی / 125 آزمون

ریاضی
حسين محبعلى

حسين محبعلى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اصفهان-روزانه

1سال کانونی / 18 آزمون

تجربی
على كتابتى

على كتابتى

مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه

3سال کانونی / 65 آزمون

ریاضی
على محمدخانى حاجلارى

على محمدخانى حاجلارى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

3سال کانونی / 40 آزمون

تجربی
احسان منظرى

احسان منظرى

دبيري شيمي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدرجايي اروميه-تربيت معلم

1سال کانونی / 19 آزمون

تجربی
رباب رحمانى

رباب رحمانى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

3سال کانونی / 36 آزمون

تجربی
فائزه فرهادى

فائزه فرهادى

مهندسي پليمر-دانشگاه صنعتي سهند-تبريز-نوبت دوم

1سال کانونی / 15 آزمون

ریاضی
ليلا هاشم زاده

ليلا هاشم زاده

اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

1سال کانونی / 8 آزمون

تجربی
اسماء قنبرلو

اسماء قنبرلو

جغرافياوبرنامه ريزي روستايي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

انسانی
كوثر سخائيان

كوثر سخائيان

مهندسي شهرسازي -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 13 آزمون

ریاضی
عذرا مظلومى

عذرا مظلومى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

3سال کانونی / 34 آزمون

تجربی
محدثه امينى

محدثه امينى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

1سال کانونی / 15 آزمون

تجربی
الهام عالى نژاد

الهام عالى نژاد

هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

3سال کانونی / 46 آزمون

تجربی
فاطمه اسدلو

فاطمه اسدلو

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

4سال کانونی / 71 آزمون

تجربی
فاطمه احمدلو

فاطمه احمدلو

مهندسي اپتيك وليزر-دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه

2سال کانونی / 33 آزمون

ریاضی
رامين صمدى

رامين صمدى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

2سال کانونی / 29 آزمون

تجربی
على كوسه لو

على كوسه لو

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

1سال کانونی / 20 آزمون

تجربی
مهسا قوى پتجه

مهسا قوى پتجه

گفتاردرماني -دانشگاه علوم پزشكي اصفهان-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

1سال کانونی / 14 آزمون

تجربی
فاطمه محسن زاده سركندى

فاطمه محسن زاده سركندى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

4سال کانونی / 65 آزمون

تجربی
نوريه خواجه محمدلو

نوريه خواجه محمدلو

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

2سال کانونی / 38 آزمون

تجربی
مينا احمدپور

مينا احمدپور

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

1سال کانونی / 20 آزمون

تجربی
سينا جليل زاده

سينا جليل زاده

مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اروميه-نوبت دوم

1سال کانونی / 17 آزمون

ریاضی
سحر وحيدى علمدارى

سحر وحيدى علمدارى

اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

2سال کانونی / 32 آزمون

تجربی
على اكبر اسدلو

على اكبر اسدلو

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي-روزانه

4سال کانونی / 62 آزمون

تجربی
ذكيه ميرزاعليلو

ذكيه ميرزاعليلو

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

2سال کانونی / 41 آزمون

تجربی
مهسا خسروى

مهسا خسروى

مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه

2سال کانونی / 26 آزمون

ریاضی
رضا شاهباز

رضا شاهباز

مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

ریاضی
پوريا محسنى

پوريا محسنى

مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

ریاضی
حميدرضا شريفى

حميدرضا شريفى

علوم كامپيوتر-دانشگاه تبريز-روزانه

1سال کانونی / 17 آزمون

ریاضی
محمد شيرزادى

محمد شيرزادى

مهندسي پليمر-دانشگاه اروميه-روزانه

4سال کانونی / 70 آزمون

ریاضی
ديبا داودنژاد

ديبا داودنژاد

روانشناسي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

4سال کانونی / 23 آزمون

تجربی
جواد يزدان جو

جواد يزدان جو

اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

3سال کانونی / 62 آزمون

تجربی
كوثر فرخ زاده

كوثر فرخ زاده

اتاق عمل -دانشكده علوم پزشكي مراغه-روزانه

2سال کانونی / 45 آزمون

تجربی
على كريم زاده زاويه جكى

على كريم زاده زاويه جكى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي بابل-روزانه

2سال کانونی / 20 آزمون

تجربی
على حاجى حسينلو

على حاجى حسينلو

مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-روزانه

2سال کانونی / 26 آزمون

ریاضی
كوثر اكبرزاده

كوثر اكبرزاده

زيست شناسي سلولي ومولكولي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

3سال کانونی / 66 آزمون

تجربی
مهسا فانى

مهسا فانى

مهندسي شهرسازي -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 15 آزمون

ریاضی
ليلا حاجى حسينلو

ليلا حاجى حسينلو

مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه

4سال کانونی / 70 آزمون

تجربی
امين رنجبرى

امين رنجبرى

مهندسي مكانيك -دانشگاه بناب-روزانه

1سال کانونی / 20 آزمون

ریاضی
دنيا مهدوى پور

دنيا مهدوى پور

زيست شناسي سلولي ومولكولي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

تجربی
حامد محمدعليزاده

حامد محمدعليزاده

مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي اروميه-نوبت دوم

3سال کانونی / 36 آزمون

ریاضی
محمد طلوعى خزاعى

محمد طلوعى خزاعى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

2سال کانونی / 40 آزمون

تجربی
وحيد احمدزاده

وحيد احمدزاده

مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه

2سال کانونی / 12 آزمون

ریاضی
زهراسادات جعفرزاده حسن كندى

زهراسادات جعفرزاده حسن كندى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

1سال کانونی / 19 آزمون

تجربی
حسين حجت يار

حسين حجت يار

مهندسي كامپيوتر-دانشگاه بناب-روزانه

1سال کانونی / 17 آزمون

ریاضی
سمانه كانون دوست

سمانه كانون دوست

مهندسي معدن -دانشگاه صنعتي سهند-تبريز-روزانه

1سال کانونی / 12 آزمون

ریاضی
حيدر اكبرى

حيدر اكبرى

علوم قراني -علوم قران مجيد-دانشگاه علوم ومعارف قران كريم -سازمان اوقاف وامورخيريه -قم-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

انسانی
سكينه محبعلى پور

سكينه محبعلى پور

مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه

4سال کانونی / 73 آزمون

تجربی
امين ابراهيمى

امين ابراهيمى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

1سال کانونی / 6 آزمون

تجربی
صابر اسماعيل لو

صابر اسماعيل لو

مهندسي مواد-دانشگاه مراغه-روزانه

2سال کانونی / 37 آزمون

ریاضی
هنگامه شاه محمدى

هنگامه شاه محمدى

زبان وادبيات عربي -دانشگاه كردستان -سنندج-روزانه

2سال کانونی / 31 آزمون

انسانی
محمد رضائى

محمد رضائى

علوم ومهندسي اب -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 13 آزمون

ریاضی
سولماز شيخكانلوى ميلان

سولماز شيخكانلوى ميلان

علوم كامپيوتر-دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

3سال کانونی / 34 آزمون

ریاضی
امير رحيمى ديبكى

امير رحيمى ديبكى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

1سال کانونی / 18 آزمون

تجربی
اميد ابرارى

اميد ابرارى

مهندسي مكانيك بيوسيستم /كشاورزي /-دانشگاه اروميه-روزانه

2سال کانونی / 30 آزمون

ریاضی
احسان قدكچى

احسان قدكچى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه

3سال کانونی / 27 آزمون

تجربی
مرضيه حسينعلى پور

مرضيه حسينعلى پور

مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 23 آزمون

ریاضی
پوريا لك‌

پوريا لك‌

علوم تربيتي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدرجايي اروميه-تربيت معلم

2سال کانونی / 22 آزمون

تجربی
مريم كريم خانى

مريم كريم خانى

مهندسي معماري -موسسه غيرانتفاعي سراج -تبريز-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 32 آزمون

ریاضی
گلناز عليزاده

گلناز عليزاده

كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه

2سال کانونی / 32 آزمون

تجربی
سميرا خيرالهى

سميرا خيرالهى

مهندسي مواد-دانشگاه بناب-روزانه

2سال کانونی / 30 آزمون

ریاضی
ناصر صدوقى اقدم

ناصر صدوقى اقدم

مهندسي معدن -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 15 آزمون

ریاضی
افسانه سيدوليلو

افسانه سيدوليلو

مهندسي ماشين هاي صنايع غذايي -دانشگاه اروميه-روزانه

2سال کانونی / 38 آزمون

ریاضی
پرند سيوانى نژاد

پرند سيوانى نژاد

روانشناسي -موسسه غيرانتفاعي چرخ نيلوفري اذربايجان -تبريز-غيرانتفاعي

5سال کانونی / 79 آزمون

تجربی
مريم انصارى آذر

مريم انصارى آذر

شيمي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

1سال کانونی / 11 آزمون

تجربی
فريده انصارى آذر

فريده انصارى آذر

شيمي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

6سال کانونی / 91 آزمون

تجربی
رعنا باقرزاده

رعنا باقرزاده

علوم قراني -تربيت معلم قران مجيد-دانشگاه علوم ومعارف قران كريم -سازمان اوقاف وامورخيريه -قم-روزانه

2سال کانونی / 38 آزمون

تجربی
سوسن اكبرزاده

سوسن اكبرزاده

زيست شناسي سلولي ومولكولي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه

3سال کانونی / 65 آزمون

تجربی
مهنوش مطلبى زاد

مهنوش مطلبى زاد

زيست شناسي -دانشگاه تبريز-روزانه

3سال کانونی / 47 آزمون

تجربی
روشنك جوان بختى

روشنك جوان بختى

مهندسي صنايع -مجتمع اموزش عالي دخترانه فاطميه نهاوند-نوبت دوم

3سال کانونی / 46 آزمون

ریاضی
هادى محبى

هادى محبى

زيست شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه

4سال کانونی / 47 آزمون

تجربی
معصومه آغ قزلو

معصومه آغ قزلو

مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

2سال کانونی / 36 آزمون

تجربی
سمانه زينالى

سمانه زينالى

زبان وادبيات عربي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-نوبت دوم

1سال کانونی / 12 آزمون

انسانی
معصومه بابازاده

معصومه بابازاده

كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي زاهدان-روزانه

2سال کانونی / 33 آزمون

تجربی
جواد مصطفايى

جواد مصطفايى

علوم مهندسي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه

1سال کانونی / 24 آزمون

ریاضی
ليلا ورمزيار

ليلا ورمزيار

مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه

1سال کانونی / 17 آزمون

تجربی
سميرا درستى

سميرا درستى

شيمي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-نوبت دوم

2سال کانونی / 29 آزمون

ریاضی
يگانه رنجورى

يگانه رنجورى

فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 12 آزمون

ریاضی
يگانه اصغرنژادخوئى

يگانه اصغرنژادخوئى

رياضيات وكاربردها-دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

1سال کانونی / 11 آزمون

ریاضی
معين غفارى

معين غفارى

فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه

3سال کانونی / 68 آزمون

ریاضی
هاله عشاقى

هاله عشاقى

رياضيات وكاربردها-دانشگاه تبريز-روزانه

1سال کانونی / 15 آزمون

ریاضی
معصوم اكبرى فر

معصوم اكبرى فر

فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 18 آزمون

ریاضی
بهمن زينال پور

بهمن زينال پور

فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه

2سال کانونی / 33 آزمون

ریاضی
آيسان خليل لو

آيسان خليل لو

زيست شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

تجربی
على حكمت آرا

على حكمت آرا

مهندسي مكانيك بيوسيستم /كشاورزي /-دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه

2سال کانونی / 15 آزمون

ریاضی
هانيه شيخلرى

هانيه شيخلرى

مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

تجربی
فاطمه صيفى

فاطمه صيفى

زيست شناسي سلولي ومولكولي -دانشگاه دامغان-روزانه

6سال کانونی / 114 آزمون

تجربی
فاطمه گليكانلوى ميلان

فاطمه گليكانلوى ميلان

مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 20 آزمون

تجربی
پرهام جهانگيرى

پرهام جهانگيرى

اماروكاربردها-دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه

2سال کانونی / 39 آزمون

ریاضی
احسان عباس زاده

احسان عباس زاده

مهندسي معماري -موسسه غيرانتفاعي سراج -تبريز-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 22 آزمون

ریاضی
رعنا همدمى

رعنا همدمى

علوم قراني -تربيت معلم قران مجيد-دانشگاه علوم ومعارف قران كريم -سازمان اوقاف وامورخيريه -قم-روزانه

3سال کانونی / 64 آزمون

تجربی
زهرا غفارآذرى

زهرا غفارآذرى

مهندسي بهداشت محيط-دانشكده علوم پزشكي خلخال-روزانه

2سال کانونی / 20 آزمون

تجربی
مريم مردانى

مريم مردانى

مهندسي پزشكي -موسسه غيرانتفاعي سراج -تبريز-غيرانتفاعي

3سال کانونی / 51 آزمون

ریاضی
فاطمه حجازى

فاطمه حجازى

مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه تبريز-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

تجربی
مرضيه نجفلو

مرضيه نجفلو

زيست شناسي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

تجربی
مهسا حاجى محمدى

مهسا حاجى محمدى

علوم قراني -تربيت معلم قران مجيد-دانشگاه علوم ومعارف قران كريم -سازمان اوقاف وامورخيريه -قم-روزانه

2سال کانونی / 25 آزمون

تجربی
الهام عليلو

الهام عليلو

علوم اقتصادي -دانشگاه تبريز-روزانه

2سال کانونی / 43 آزمون

تجربی
رضا على همتى

رضا على همتى

مهندسي كشاورزي -زيست فناوري /بيوتكنولوژي /كشاورزي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

1سال کانونی / 17 آزمون

تجربی
فاطمه درستى

فاطمه درستى

علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 26 آزمون

تجربی
مهسا زكى

مهسا زكى

مهندسي پزشكي -موسسه غيرانتفاعي سراج -تبريز-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 33 آزمون

ریاضی
زينب محمدخانى

زينب محمدخانى

علم اطلاعات ودانش شناسي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

2سال کانونی / 25 آزمون

تجربی
سجاد نوروزى

سجاد نوروزى

بهداشت وبازرسي گوشت -دانشگاه تبريز-روزانه

1سال کانونی / 13 آزمون

تجربی
پرديس طالبى شيخ سرمست

پرديس طالبى شيخ سرمست

زيست شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 8 آزمون

تجربی
حاجيه عباسى

حاجيه عباسى

مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

2سال کانونی / 27 آزمون

تجربی
فردين محمدنژاد

فردين محمدنژاد

علوم ومهندسي صنايع غذايي /كشاورزي /-دانشگاه اروميه-روزانه

1سال کانونی / 17 آزمون

تجربی
اكبر هوشيار

اكبر هوشيار

مهندسي معدن -مجتمع اموزش عالي گناباد-روزانه

3سال کانونی / 53 آزمون

ریاضی
ثمين حاجى حسينلو

ثمين حاجى حسينلو

مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي رشديه -تبريز-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 5 آزمون

ریاضی
فاطمه حقيرمشتاقى

فاطمه حقيرمشتاقى

مهندسي معماري -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 18 آزمون

ریاضی
ميرولى سيداشرف

ميرولى سيداشرف

مهندسي معماري -موسسه غيرانتفاعي سراج -تبريز-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 14 آزمون

ریاضی
افشين راه دار

افشين راه دار

شيمي -دانشگاه اروميه-روزانه

2سال کانونی / 21 آزمون

تجربی
سعيده فخرى

سعيده فخرى

روانشناسي -موسسه غيرانتفاعي نيكان -تاكستان-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 16 آزمون

تجربی
آرزو ورمزيارى

آرزو ورمزيارى

مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه-روزانه

2سال کانونی / 30 آزمون

تجربی
بهنوش اژدرى

بهنوش اژدرى

زيست شناسي سلولي ومولكولي -موسسه غيرانتفاعي ربع رشيدي -تبريز-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 19 آزمون

تجربی
زهرا يوسفى

زهرا يوسفى

زيست شناسي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

تجربی
هادى خليلى

هادى خليلى

علوم اقتصادي -دانشگاه قم-روزانه

4سال کانونی / 50 آزمون

تجربی
فاطمه عطاردى

فاطمه عطاردى

علوم ومهندسي صنايع غذايي /كشاورزي /-دانشگاه تبريز-روزانه

2سال کانونی / 26 آزمون

تجربی
ذكيه شبانى

ذكيه شبانى

مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-نوبت دوم

1سال کانونی / 7 آزمون

تجربی
على زارع مقدم

على زارع مقدم

مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه-روزانه

6سال کانونی / 108 آزمون

تجربی
ارسلان خوش سيرت

ارسلان خوش سيرت

مهندسي پزشكي -دانشگاه صنعتي سهند-تبريز-مجازي

4سال کانونی / 70 آزمون

ریاضی
زهرا احمدى

زهرا احمدى

زيست شناسي -دانشگاه گنبد-روزانه

2سال کانونی / 36 آزمون

تجربی
محمد سلماسى نژاد

محمد سلماسى نژاد

علوم ومهندسي اب -دانشكده كشاورزي ودامپروري تربت جام-روزانه

4سال کانونی / 69 آزمون

ریاضی
فائزه مهدى زاده

فائزه مهدى زاده

زيست شناسي سلولي ومولكولي -موسسه غيرانتفاعي صبا-اروميه-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 26 آزمون

تجربی
على درستى

على درستى

علوم قراني -علوم قران مجيد-دانشگاه علوم ومعارف قران كريم -سازمان اوقاف وامورخيريه -قم-روزانه

1سال کانونی / 18 آزمون

تجربی
فاطمه مقدم ديزج هريك

فاطمه مقدم ديزج هريك

مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه تبريز-نوبت دوم

2سال کانونی / 40 آزمون

تجربی
ندا قديم خانى

ندا قديم خانى

مهندسي توليدات گياهي -گياهان دارويي ومعطر-دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

1سال کانونی / 18 آزمون

تجربی
آرزو قنبرى

آرزو قنبرى

مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه

2سال کانونی / 37 آزمون

تجربی
زهرا قاسم بگلو

زهرا قاسم بگلو

مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه اروميه-روزانه

2سال کانونی / 50 آزمون

تجربی
اردشير شابوئى دودكانلو

اردشير شابوئى دودكانلو

زيست شناسي -دانشگاه گلستان -گرگان-روزانه

1سال کانونی / 8 آزمون

تجربی
حسن مصطفايى

حسن مصطفايى

علوم قراني -علوم قران مجيد-دانشگاه علوم ومعارف قران كريم -سازمان اوقاف وامورخيريه -قم-روزانه

2سال کانونی / 18 آزمون

ریاضی
شيوا دوست گلشنى

شيوا دوست گلشنى

مهندسي توليدات گياهي -گياهان دارويي ومعطر-دانشگاه اروميه-روزانه

2سال کانونی / 15 آزمون

تجربی
ميلاد حسنى

ميلاد حسنى

زيست شناسي سلولي ومولكولي -موسسه غيرانتفاعي صبا-اروميه-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 15 آزمون

تجربی
عباسعلى سلماسى

عباسعلى سلماسى

مهندسي معماري -موسسه غيرانتفاعي چرخ نيلوفري اذربايجان -تبريز-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 14 آزمون

ریاضی
مهسا ميرزاعليزاده

مهسا ميرزاعليزاده

مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه-روزانه

2سال کانونی / 39 آزمون

تجربی
معصومه دودكانلوى ميلان

معصومه دودكانلوى ميلان

زيست شناسي سلولي ومولكولي -موسسه غيرانتفاعي ربع رشيدي -تبريز-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 38 آزمون

تجربی
على احمديه اصل

على احمديه اصل

مهندسي مكانيك -موسسه غيرانتفاعي سراج -تبريز-غيرانتفاعي

3سال کانونی / 44 آزمون

ریاضی
بيتا ولى محمدى

بيتا ولى محمدى

زيست شناسي سلولي ومولكولي -موسسه غيرانتفاعي ربع رشيدي -تبريز-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 33 آزمون

تجربی
محمد هوس كار

محمد هوس كار

مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه-روزانه

2سال کانونی / 34 آزمون

تجربی
حامد كريم پور

حامد كريم پور

مهندسي كشاورزي -علوم باغباني -دانشگاه اروميه-روزانه

2سال کانونی / 29 آزمون

تجربی
متين صفرلو

متين صفرلو

مهندسي مكانيك -موسسه غيرانتفاعي سراج -تبريز-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 19 آزمون

ریاضی
سپيده مقدم لو

سپيده مقدم لو

مهندسي منابع طبيعي -مهندسي چوب وكاغذ-دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

تجربی
سميرا ارلانى

سميرا ارلانى

مهندسي معماري -موسسه غيرانتفاعي رشديه -تبريز-غيرانتفاعي

3سال کانونی / 43 آزمون

ریاضی
آرزو وضعى

آرزو وضعى

روانشناسي -موسسه غيرانتفاعي ميزان -تبريز-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 35 آزمون

تجربی
مهدى ولى زاده

مهدى ولى زاده

زيست شناسي سلولي ومولكولي -موسسه غيرانتفاعي ربع رشيدي -تبريز-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 15 آزمون

تجربی
فاطمه حلمى

فاطمه حلمى

روانشناسي -موسسه غيرانتفاعي ميزان -تبريز-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 8 آزمون

تجربی
رضا بيك زاده

رضا بيك زاده

حسابداري -موسسه غيرانتفاعي علم وفناوري شمس -تبريز-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 5 آزمون

تجربی
توحيد معارفى

توحيد معارفى

حسابداري -موسسه غيرانتفاعي دانشوران -تبريز-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 41 آزمون

تجربی
سپيده سجادى

سپيده سجادى

زيست فناوري -موسسه غيرانتفاعي ميزان -تبريز-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 29 آزمون

تجربی