آبدانان

قبولی های کنکور سراسری سال 94 شهر آبدانان

زهره واحد دوست

زهره واحد دوست

مهندسي مواد-دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران-روزانه

2سال کانونی / 40 آزمون

ریاضی
حسين لطفى

حسين لطفى

مهندسي برق -دانشگاه صنعتي بابل-روزانه

2سال کانونی / 23 آزمون

ریاضی
كلثوم نصراللهى

كلثوم نصراللهى

الهيات ومعارف اسلامي -فقه ومباني حقوق اسلامي -دانشگاه شهيدچمران -اهواز-روزانه

2سال کانونی / 45 آزمون

انسانی
سهيلا غلامى

سهيلا غلامى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي ايلام-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

2سال کانونی / 39 آزمون

تجربی
حسين كولى وند

حسين كولى وند

مهندسي كامپيوتر-دانشگاه شهيدچمران -اهواز-روزانه

2سال کانونی / 32 آزمون

ریاضی
حسين آذر نوش

حسين آذر نوش

مهندسي شيمي -دانشگاه اراك-روزانه

2سال کانونی / 43 آزمون

ریاضی
آيدا نادى

آيدا نادى

اعضاي مصنوعي -دانشگاه علوم پزشكي ايران-روزانه

3سال کانونی / 44 آزمون

تجربی
محمد محمدى فر

محمد محمدى فر

مهندسي شيمي -دانشگاه اراك-روزانه

3سال کانونی / 64 آزمون

ریاضی
مصطفى غلامى پور

مصطفى غلامى پور

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي-روزانه

3سال کانونی / 60 آزمون

تجربی
مهرشاد كرمى

مهرشاد كرمى

مهندسي كامپيوتر-دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي -تهران-روزانه

3سال کانونی / 54 آزمون

ریاضی
مالك عليمرادى

مالك عليمرادى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي ايران-روزانه

4سال کانونی / 83 آزمون

تجربی
آرمين رحمتى

آرمين رحمتى

مهندسي مكانيك -دانشگاه ايلام-روزانه

3سال کانونی / 44 آزمون

ریاضی
احمد فيروز

احمد فيروز

مهندسي برق -دانشگاه صنعتي كرمانشاه-روزانه

3سال کانونی / 33 آزمون

ریاضی
كامران سبزى

كامران سبزى

مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه

2سال کانونی / 41 آزمون

ریاضی
زينب جامى

زينب جامى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي ايلام-روزانه

2سال کانونی / 36 آزمون

تجربی
امين كارگر

امين كارگر

مهندسي پليمر-دانشگاه لرستان -خرم اباد-روزانه

1سال کانونی / 19 آزمون

ریاضی
ميلاد نوروزى

ميلاد نوروزى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور-اهواز-روزانه

3سال کانونی / 54 آزمون

تجربی
سميه صفرى

سميه صفرى

كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي لرستان -خرم اباد-استان هاي محروم

2سال کانونی / 27 آزمون

تجربی
كوثر پيرى

كوثر پيرى

مامايي -دانشگاه علوم پزشكي ايلام-روزانه

2سال کانونی / 27 آزمون

تجربی
كامران رحمتى

كامران رحمتى

مهندسي شيمي -دانشگاه ايلام-روزانه

2سال کانونی / 17 آزمون

ریاضی
حميد فتاحى

حميد فتاحى

مهندسي شيمي -دانشگاه ايلام-روزانه

2سال کانونی / 43 آزمون

ریاضی
على مومنى

على مومنى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اراك-روزانه

2سال کانونی / 16 آزمون

تجربی
راضيه سوخته زارى

راضيه سوخته زارى

اب وهواشناسي -دانشگاه سيدجمال الدين اسدابادي -اسدابادهمدان-روزانه

1سال کانونی / 7 آزمون

انسانی
آناهيتا عسگرى

آناهيتا عسگرى

مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي ايلام-روزانه

2سال کانونی / 41 آزمون

تجربی
پرديس پيرانى

پرديس پيرانى

علوم اقتصادي -دانشگاه اصفهان-روزانه

3سال کانونی / 50 آزمون

تجربی
امير همتى

امير همتى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي ايلام-روزانه

2سال کانونی / 28 آزمون

تجربی
سهيل فرضى

سهيل فرضى

مهندسي كامپيوتر-دانشگاه ايلام-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

ریاضی
ميلاد نورمحمدى

ميلاد نورمحمدى

پرستاري -دانشكده علوم پزشكي شوشتر-روزانه

2سال کانونی / 36 آزمون

تجربی
فاطمه محمدى

فاطمه محمدى

مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي اراك-روزانه

2سال کانونی / 37 آزمون

تجربی
هادى محمدى

هادى محمدى

مهندسي كامپيوتر-دانشگاه لرستان -خرم اباد-روزانه

2سال کانونی / 31 آزمون

ریاضی
على هواسى

على هواسى

هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي ايلام-روزانه

2سال کانونی / 45 آزمون

تجربی
محمدرضا احمدى

محمدرضا احمدى

شيمي -دانشگاه رازي -كرمانشاه-روزانه

4سال کانونی / 64 آزمون

تجربی
فريبا نوروزى

فريبا نوروزى

فيزيك -دانشگاه رازي -كرمانشاه-روزانه

1سال کانونی / 9 آزمون

ریاضی
جواد رنجبر

جواد رنجبر

فيزيك -دانشگاه بيرجند-روزانه

1سال کانونی / 18 آزمون

ریاضی
هانيه جابرى

هانيه جابرى

مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي ايلام-روزانه

3سال کانونی / 49 آزمون

تجربی
زهره نصرالهى

زهره نصرالهى

رياضيات وكاربردها-دانشگاه رازي -كرمانشاه-روزانه

1سال کانونی / 5 آزمون

ریاضی
سيده فائزه سيدى

سيده فائزه سيدى

مهندسي كشاورزي -زيست فناوري /بيوتكنولوژي /كشاورزي -دانشگاه صنعتي اصفهان-روزانه

6سال کانونی / 67 آزمون

تجربی
هاجر نظرى

هاجر نظرى

بهداشت موادغذايي -دانشگاه ايلام-روزانه

5سال کانونی / 80 آزمون

تجربی
سهيلا عينى

سهيلا عينى

علوم ومهندسي صنايع غذايي /كشاورزي /-دانشگاه ايلام-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

تجربی
سپيده نگهدار

سپيده نگهدار

شيمي -دانشگاه كردستان -سنندج-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

تجربی
زهرا محمدى

زهرا محمدى

زيست شناسي سلولي ومولكولي -موسسه غيرانتفاعي صبا-اروميه-غيرانتفاعي

4سال کانونی / 46 آزمون

تجربی
فاطمه مرادخانى

فاطمه مرادخانى

شيمي -موسسه غيرانتفاعي انديشه سازان -نكا-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 15 آزمون

تجربی
رضوان قلى پور

رضوان قلى پور

مهندسي منابع طبيعي شيلات -دانشگاه صنعتي خاتم الانبيا/ص /-بهبهان-روزانه

1سال کانونی / 22 آزمون

تجربی
امين محمدى

امين محمدى

علوم ومهندسي خاك -دانشگاه لرستان -خرم اباد-روزانه

1سال کانونی / 13 آزمون

تجربی