تربت حيدريه

قبولی های کنکور سراسری سال 94 شهر تربت حيدريه

عبداله داوديان

عبداله داوديان

حقوق -دانشگاه مازندران -بابلسر-روزانه

1سال کانونی / 7 آزمون

انسانی
مهدى فرهادى

مهدى فرهادى

دبيري الهيات ومعارف اسلامي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدبهشتي مشهد-تربيت معلم

1سال کانونی / 10 آزمون

انسانی
صادق آقايى

صادق آقايى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-روزانه

3سال کانونی / 64 آزمون

تجربی
حسين امانى

حسين امانى

مهندسي نفت -دانشگاه صنعت نفت-روزانه

2سال کانونی / 36 آزمون

ریاضی
نيما افشارى سوگلى تپه

نيما افشارى سوگلى تپه

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-روزانه

4سال کانونی / 68 آزمون

تجربی
محمد مجيدى

محمد مجيدى

دبيري الهيات ومعارف اسلامي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدبهشتي مشهد-تربيت معلم

2سال کانونی / 38 آزمون

انسانی
محسن ابراهيمى

محسن ابراهيمى

دبيري رياضي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدبهشتي مشهد-تربيت معلم

1سال کانونی / 16 آزمون

ریاضی
زهرا كارگذار

زهرا كارگذار

دبيري زبان وادبيات عربي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس فاطمه الزهرا/س /اهواز-تربيت معلم

2سال کانونی / 20 آزمون

انسانی
سجاد نامجو

سجاد نامجو

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي بيرجند-روزانه

3سال کانونی / 68 آزمون

تجربی
محمد اصل دار

محمد اصل دار

مهندسي مكانيك -دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي -تهران-روزانه

2سال کانونی / 39 آزمون

ریاضی
حسام الدين قنبرى زاده

حسام الدين قنبرى زاده

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي بابل-روزانه

2سال کانونی / 36 آزمون

تجربی
ميلاد نجبائى

ميلاد نجبائى

دبيري الهيات ومعارف اسلامي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدبهشتي مشهد-تربيت معلم

1سال کانونی / 14 آزمون

انسانی
وحيده جهان شيرى

وحيده جهان شيرى

دبيري الهيات ومعارف اسلامي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس بنت الهدي صدربوشهر-تربيت معلم

2سال کانونی / 21 آزمون

انسانی
امير نورالهيان

امير نورالهيان

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان-روزانه

2سال کانونی / 36 آزمون

تجربی
فروغ پورصالحى

فروغ پورصالحى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي بيرجند-روزانه

3سال کانونی / 64 آزمون

تجربی
سجاد عباس زاده حصارى

سجاد عباس زاده حصارى

حقوق -دانشگاه سمنان-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

انسانی
محمد امين صنعتى

محمد امين صنعتى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مازندران -ساري-روزانه

2سال کانونی / 43 آزمون

تجربی
محدثه صائبى قوزانى

محدثه صائبى قوزانى

نقاشي -دانشگاه نيشابور-روزانه

1سال کانونی / 15 آزمون

هنر
سيده سحر ناظمى

سيده سحر ناظمى

داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-روزانه

8سال کانونی / 54 آزمون

تجربی
مهدى صفائى نسب

مهدى صفائى نسب

مهندسي برق -دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي -تهران-روزانه

1سال کانونی / 19 آزمون

ریاضی
ميلاد خدابخشى

ميلاد خدابخشى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي سمنان-روزانه

3سال کانونی / 59 آزمون

تجربی
جواد خوش نيت

جواد خوش نيت

حسابداري -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

2سال کانونی / 30 آزمون

انسانی
راحله رقوى

راحله رقوى

روانشناسي -دانشگاه بيرجند-روزانه

2سال کانونی / 34 آزمون

انسانی
فرشيد فرجامى

فرشيد فرجامى

زبان وادبيات انگليسي -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

2سال کانونی / 6 آزمون

زبان
فاطمه كرمانى نسرى

فاطمه كرمانى نسرى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي خراسان شمالي -بجنورد-روزانه

3سال کانونی / 56 آزمون

تجربی
سيده محدثه عندليب زاده

سيده محدثه عندليب زاده

دبيري فيزيك -دانشگاه فرهنگيان -پرديس نسيبه تهران-تربيت معلم

2سال کانونی / 21 آزمون

ریاضی
على اسدى خدابنده

على اسدى خدابنده

علوم تربيتي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدبهشتي مشهد-تربيت معلم

1سال کانونی / 16 آزمون

انسانی
امير محمد وكيلى

امير محمد وكيلى

مهندسي مكانيك -دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي -تهران-روزانه

1سال کانونی / 26 آزمون

ریاضی
مصطفى اسحاق نيا

مصطفى اسحاق نيا

مهندسي مكانيك -دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي -تهران-روزانه

2سال کانونی / 33 آزمون

ریاضی
حامد جلالى سنگانى

حامد جلالى سنگانى

مهندسي برق -دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي -تهران-روزانه

2سال کانونی / 37 آزمون

ریاضی
زهرا رضوى پور

زهرا رضوى پور

مهندسي كامپيوتر-دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

3سال کانونی / 37 آزمون

ریاضی
سيد مهدى افضلى بايگى

سيد مهدى افضلى بايگى

مهندسي ايمني -دانشگاه صنعت نفت-روزانه

2سال کانونی / 41 آزمون

ریاضی
هومن طاهريان

هومن طاهريان

مهندسي شهرسازي -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

3سال کانونی / 47 آزمون

ریاضی
بيتا منتظريان

بيتا منتظريان

مهندسي پزشكي -دانشگاه اصفهان-روزانه

2سال کانونی / 46 آزمون

ریاضی
هانيه مرشد

هانيه مرشد

داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي كرمان-روزانه

2سال کانونی / 36 آزمون

تجربی
امير رضا يوسفيان

امير رضا يوسفيان

مهندسي مكانيك -دانشگاه فردوسي مشهد-نوبت دوم

1سال کانونی / 17 آزمون

ریاضی
حسين امينى حيدر آباد

حسين امينى حيدر آباد

مهندسي مكانيك -دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار-روزانه

1سال کانونی / 15 آزمون

ریاضی
سيده عطيه حيدرى

سيده عطيه حيدرى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-تعهد وزارت بهداشت

4سال کانونی / 65 آزمون

تجربی
زهرا رحمت على خزاعى

زهرا رحمت على خزاعى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي سبزوار-تعهد وزارت بهداشت

3سال کانونی / 40 آزمون

تجربی
على مهديزاده

على مهديزاده

داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي كرمان-روزانه

1سال کانونی / 22 آزمون

تجربی
سپهر افسرى

سپهر افسرى

مهندسي كامپيوتر-دانشگاه فردوسي مشهد-نوبت دوم

3سال کانونی / 45 آزمون

ریاضی
زكيه صادقى بايگى

زكيه صادقى بايگى

علوم اجتماعي -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

انسانی
مهديه اسماعيلى

مهديه اسماعيلى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

4سال کانونی / 74 آزمون

تجربی
فاطمه شبان

فاطمه شبان

صنايع دستي -دانشگاه بجنورد-روزانه

2سال کانونی / 19 آزمون

هنر
سارا خدابنده بايگى

سارا خدابنده بايگى

داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

5سال کانونی / 53 آزمون

تجربی
مژده مجتهدى

مژده مجتهدى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

6سال کانونی / 37 آزمون

تجربی
نرگس محسنى مقدم

نرگس محسنى مقدم

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

3سال کانونی / 61 آزمون

تجربی
مصطفى اسدى قلعه نى

مصطفى اسدى قلعه نى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-تعهد وزارت بهداشت

2سال کانونی / 37 آزمون

تجربی
فاطمه رحيمى

فاطمه رحيمى

دبيري رياضي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس فاطمه الزهرا/س /سمنان-تربيت معلم

1سال کانونی / 8 آزمون

ریاضی
سارا خرقانى

سارا خرقانى

دبيري شيمي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس نسيبه تهران-تربيت معلم

3سال کانونی / 57 آزمون

تجربی
فاطمه پاينده ثانى

فاطمه پاينده ثانى

دامپزشكي -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

2سال کانونی / 39 آزمون

تجربی
كسرى جمشيدى

كسرى جمشيدى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي سبزوار-تعهد وزارت بهداشت

4سال کانونی / 76 آزمون

تجربی
فائزه انصارى فيض آبادى

فائزه انصارى فيض آبادى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

8سال کانونی / 107 آزمون

تجربی
حجت امامى اصل

حجت امامى اصل

علوم تربيتي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدبهشتي مشهد-تربيت معلم

2سال کانونی / 38 آزمون

ریاضی
زينب على زاده

زينب على زاده

دبيري فيزيك -دانشگاه فرهنگيان -پرديس نسيبه تهران-تربيت معلم

3سال کانونی / 40 آزمون

ریاضی
زهرا كوه جانى

زهرا كوه جانى

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-روزانه

1سال کانونی / 11 آزمون

تجربی
عارف عبداله زاده

عارف عبداله زاده

داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

2سال کانونی / 43 آزمون

تجربی
على اسكندرى زارع

على اسكندرى زارع

مهندسي مواد-دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

2سال کانونی / 32 آزمون

ریاضی
اميرحسين منظرى

اميرحسين منظرى

مهندسي عمران -دانشگاه شاهرود-روزانه

3سال کانونی / 56 آزمون

ریاضی
يگانه محسن زاده

يگانه محسن زاده

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي شاهرود-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

4سال کانونی / 80 آزمون

تجربی
فاطمه خنده رو سيوكى

فاطمه خنده رو سيوكى

داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي كرمان-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

2سال کانونی / 43 آزمون

تجربی
فرحناز فلاح

فرحناز فلاح

مترجمي زبان انگليسي -دانشگاه بيرجند-روزانه

3سال کانونی / 40 آزمون

زبان
فرزانه حيدرى

فرزانه حيدرى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي بيرجند-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

5سال کانونی / 53 آزمون

تجربی
ميلاد محمدى

ميلاد محمدى

فقه وحقوق اسلامي -دانشگاه بزرگمهر-قائنات-روزانه

1سال کانونی / 25 آزمون

انسانی
سجاد رقوى

سجاد رقوى

فيزيك -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

1سال کانونی / 15 آزمون

ریاضی
محمدعلى هراتى فرزقى

محمدعلى هراتى فرزقى

علوم تربيتي -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

انسانی
مريم سادات نظام

مريم سادات نظام

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

5سال کانونی / 58 آزمون

تجربی
شبنم تفتيان

شبنم تفتيان

مهندسي عمران -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

2سال کانونی / 29 آزمون

ریاضی
سلمان محب على

سلمان محب على

فقه وحقوق اسلامي -دانشگاه بزرگمهر-قائنات-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

انسانی
عادله عبدالحسين زاده

عادله عبدالحسين زاده

مهندسي پزشكي -دانشگاه شاهرود-روزانه

2سال کانونی / 32 آزمون

ریاضی
يوسف حيدرى

يوسف حيدرى

شنوايي شناسي -دانشگاه علوم پزشكي زاهدان-روزانه

3سال کانونی / 48 آزمون

تجربی
ريحانه رضانيا

ريحانه رضانيا

مهندسي مواد-دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

2سال کانونی / 32 آزمون

ریاضی
اميرحسين محبى

اميرحسين محبى

فيزيوتراپي -دانشگاه علوم پزشكي زاهدان-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

4سال کانونی / 57 آزمون

تجربی
حجت قربانى

حجت قربانى

الهيات ومعارف اسلامي -فقه ومباني حقوق اسلامي -دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار-نوبت دوم

3سال کانونی / 47 آزمون

انسانی
اميرحسين عصاران

اميرحسين عصاران

دبيري زيست شناسي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدبهشتي مشهد-تربيت معلم

3سال کانونی / 49 آزمون

تجربی
على صحرانورد سيوكى

على صحرانورد سيوكى

مهندسي عمران -دانشگاه بجنورد-روزانه

2سال کانونی / 36 آزمون

ریاضی
غلامرضا اوليائى محمودآبادى

غلامرضا اوليائى محمودآبادى

علوم تربيتي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدبهشتي مشهد-تربيت معلم

1سال کانونی / 16 آزمون

ریاضی
سيد امير رضا حسنى زاوه

سيد امير رضا حسنى زاوه

مهندسي عمران -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

2سال کانونی / 34 آزمون

ریاضی
محمد مهدى عاطفى نيا

محمد مهدى عاطفى نيا

مهندسي عمران -دانشگاه شاهرود-روزانه

1سال کانونی / 17 آزمون

ریاضی
سجاد محقق

سجاد محقق

مهندسي مكانيك -دانشگاه بجنورد-روزانه

1سال کانونی / 7 آزمون

ریاضی
محدثه غلامى مقدم

محدثه غلامى مقدم

الهيات ومعارف اسلامي -علوم قران وحديث -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

1سال کانونی / 10 آزمون

انسانی
على قائمى

على قائمى

مهندسي مكانيك -دانشگاه شاهرود-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

ریاضی
جواد معلم سهل آبادى

جواد معلم سهل آبادى

مهندسي برق -دانشگاه شاهرود-روزانه

1سال کانونی / 7 آزمون

ریاضی
على محمدى

على محمدى

مهندسي برق -دانشگاه شاهرود-روزانه

2سال کانونی / 27 آزمون

ریاضی
هانيه سمر قندى

هانيه سمر قندى

مامايي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-روزانه

4سال کانونی / 73 آزمون

تجربی
محمد رسائى پور

محمد رسائى پور

مديريت صنعتي -مجتمع اموزش عالي گناباد-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

انسانی
على ناصرى

على ناصرى

مهندسي كامپيوتر-دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 19 آزمون

ریاضی
نجمه نجفى منظرى

نجمه نجفى منظرى

روانشناسي -دانشگاه غيرانتفاعي خيام -مشهد-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 10 آزمون

انسانی
امير رضا مصباحى

امير رضا مصباحى

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي بقيه الله /عج /-تهران-روزانه

5سال کانونی / 65 آزمون

تجربی
محمد حسن زاده

محمد حسن زاده

تاريخ -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

1سال کانونی / 11 آزمون

انسانی
حميد معين فر

حميد معين فر

مديريت صنعتي -مجتمع اموزش عالي گناباد-روزانه

1سال کانونی / 12 آزمون

انسانی
محمد رضا رضا زاده

محمد رضا رضا زاده

فيزيك -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

1سال کانونی / 26 آزمون

ریاضی
محمد لطفى

محمد لطفى

مهندسي برق -دانشگاه شاهرود-روزانه

2سال کانونی / 24 آزمون

ریاضی
احمدرضا روحانى نژاد

احمدرضا روحانى نژاد

مهندسي مكانيك -دانشگاه بيرجند-روزانه

3سال کانونی / 44 آزمون

ریاضی
فاطمه كلاته زنگنه

فاطمه كلاته زنگنه

الهيات ومعارف اسلامي -فقه ومباني حقوق اسلامي -دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار-نوبت دوم

2سال کانونی / 34 آزمون

انسانی
سيد امير حسين قاسمى

سيد امير حسين قاسمى

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

6سال کانونی / 46 آزمون

تجربی
راضيه موهبتى زهان

راضيه موهبتى زهان

علوم تغذيه -موسسه غيرانتفاعي علوم پزشكي وارستگان -مشهد-غيرانتفاعي

4سال کانونی / 59 آزمون

تجربی
سيده مريم كاظمى زاوه

سيده مريم كاظمى زاوه

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي بيرجند-روزانه

3سال کانونی / 65 آزمون

تجربی
فاطمه ذبحى

فاطمه ذبحى

كارشناسي تكنولوژي پرتودرماني -دانشگاه علوم پزشكي بابل-روزانه

1سال کانونی / 19 آزمون

تجربی
زهرا نگاريان يونسى

زهرا نگاريان يونسى

الهيات ومعارف اسلامي -تاريخ فرهنگ وتمدن ملل اسلامي -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

1سال کانونی / 9 آزمون

انسانی
امير حسين رضائى

امير حسين رضائى

مهندسي عمران -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

2سال کانونی / 37 آزمون

ریاضی
عاطفه شريفى

عاطفه شريفى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه

3سال کانونی / 56 آزمون

تجربی
حبيب الله زارع تيمور

حبيب الله زارع تيمور

مهندسي مكانيك -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 13 آزمون

ریاضی
سحر اسدى

سحر اسدى

مديريت صنعتي -مجتمع اموزش عالي گناباد-روزانه

1سال کانونی / 17 آزمون

انسانی
مرتضى استوارفديهه

مرتضى استوارفديهه

مهندسي مكانيك -دانشگاه بيرجند-روزانه

1سال کانونی / 18 آزمون

ریاضی
سارا هراتى

سارا هراتى

علوم تغذيه -موسسه غيرانتفاعي علوم پزشكي وارستگان -مشهد-غيرانتفاعي

4سال کانونی / 48 آزمون

تجربی
رقيه صادقى بايگى

رقيه صادقى بايگى

مامايي -دانشگاه علوم پزشكي تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 15 آزمون

تجربی
فرزانه يزدان پناه قرائى

فرزانه يزدان پناه قرائى

علوم ومهندسي اب -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

4سال کانونی / 59 آزمون

ریاضی
فاطمه رجبى

فاطمه رجبى

الهيات ومعارف اسلامي -علوم قران وحديث -دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار-روزانه

1سال کانونی / 12 آزمون

انسانی
ابراهيم كريمى

ابراهيم كريمى

مهندسي مكانيك -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

5سال کانونی / 73 آزمون

ریاضی
ايمان محمد يان

ايمان محمد يان

مديريت صنعتي -مجتمع اموزش عالي گناباد-روزانه

1سال کانونی / 23 آزمون

انسانی
سيد عماد الدين ذاكر رشتخوار

سيد عماد الدين ذاكر رشتخوار

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي تربت حيدريه-روزانه

4سال کانونی / 57 آزمون

تجربی
مهديه عبداله زاده گنابادى

مهديه عبداله زاده گنابادى

علوم سياسي -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 25 آزمون

انسانی
على شيبانى نوقابى

على شيبانى نوقابى

مهندسي برق -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 25 آزمون

ریاضی
ويدا نعمتى

ويدا نعمتى

مهندسي صنايع -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

2سال کانونی / 31 آزمون

ریاضی
ابوالفضل يوسفى شادمهرى

ابوالفضل يوسفى شادمهرى

مهندسي عمران -دانشگاه صنعتي بيرجند-روزانه

1سال کانونی / 15 آزمون

ریاضی
محمد نادرى

محمد نادرى

مهندسي مكانيك -دانشگاه بيرجند-روزانه

2سال کانونی / 40 آزمون

ریاضی
فائزه جمشيديان زرمهرى

فائزه جمشيديان زرمهرى

علوم سياسي -دانشگاه بيرجند-روزانه

1سال کانونی / 20 آزمون

انسانی
مهدى عليزاده

مهدى عليزاده

مهندسي برق -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

ریاضی
پوريا حسنى

پوريا حسنى

روانشناسي -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

4سال کانونی / 51 آزمون

تجربی
فاطمه حيدرى

فاطمه حيدرى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي بابل-روزانه

4سال کانونی / 51 آزمون

تجربی
مهدى گلى

مهدى گلى

علوم تربيتي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدبهشتي مشهد-تربيت معلم

5سال کانونی / 73 آزمون

تجربی
مريم مرادى اسدآبادى

مريم مرادى اسدآبادى

الهيات ومعارف اسلامي -علوم قران وحديث -دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار-روزانه

1سال کانونی / 11 آزمون

انسانی
محمد نورالهيان

محمد نورالهيان

كاردرماني -دانشگاه علوم پزشكي سمنان-روزانه

4سال کانونی / 65 آزمون

تجربی
اميرعلى فكرى

اميرعلى فكرى

مهندسي عمران -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

3سال کانونی / 32 آزمون

ریاضی
آرش بهرام زاده

آرش بهرام زاده

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي خراسان شمالي -بجنورد-روزانه

1سال کانونی / 20 آزمون

تجربی
مصطفى جمعه پور

مصطفى جمعه پور

مهندسي برق -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 19 آزمون

ریاضی
نگين شهيدى

نگين شهيدى

علوم ومهندسي اب -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

3سال کانونی / 49 آزمون

ریاضی
محمدرضا جمشيدى زرمهرى

محمدرضا جمشيدى زرمهرى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي مازندران -ساري-روزانه

2سال کانونی / 32 آزمون

تجربی
سمانه كفشگر

سمانه كفشگر

مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-روزانه

1سال کانونی / 25 آزمون

تجربی
سجاد فدوى كنگ سفلى

سجاد فدوى كنگ سفلى

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي تربت حيدريه-روزانه

2سال کانونی / 40 آزمون

تجربی
سيد ابوالحسن عاشقى

سيد ابوالحسن عاشقى

مهندسي كامپيوتر-دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

2سال کانونی / 23 آزمون

ریاضی
على يعقوبى

على يعقوبى

مهندسي معدن -دانشگاه بيرجند-روزانه

1سال کانونی / 12 آزمون

ریاضی
زينب ياورى كاريزكى

زينب ياورى كاريزكى

كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-روزانه

3سال کانونی / 46 آزمون

تجربی
اسما قاسمى طبسى

اسما قاسمى طبسى

روانشناسي -دانشگاه بيرجند-روزانه

1سال کانونی / 18 آزمون

تجربی
محمد رضا يزدان پناه

محمد رضا يزدان پناه

علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي بيرجند-روزانه

2سال کانونی / 38 آزمون

تجربی
حسين محمدى پور

حسين محمدى پور

مهندسي كامپيوتر-دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

2سال کانونی / 31 آزمون

ریاضی
رضا خجسته زاده

رضا خجسته زاده

مهندسي برق -دانشگاه بيرجند-روزانه

1سال کانونی / 9 آزمون

ریاضی
سيد على رضا كامه

سيد على رضا كامه

زبان وادبيات فارسي -دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار-روزانه

2سال کانونی / 39 آزمون

انسانی
الياس كاخكى

الياس كاخكى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي شاهرود-روزانه

3سال کانونی / 53 آزمون

تجربی
اميرحسين احمدزاده

اميرحسين احمدزاده

مهندسي مكانيك -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 19 آزمون

ریاضی
سپيده قلى زاده ازغندى

سپيده قلى زاده ازغندى

مهندسي برق -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

3سال کانونی / 43 آزمون

ریاضی
فاطمه مرادى

فاطمه مرادى

حقوق -دانشگاه امام رضا/ع /-مشهد-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 6 آزمون

انسانی
عبدالرضا عمرانى

عبدالرضا عمرانى

كاردرماني -دانشگاه علوم پزشكي سمنان-روزانه

2سال کانونی / 40 آزمون

تجربی
ايمان حسينيان

ايمان حسينيان

كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه

3سال کانونی / 53 آزمون

تجربی
مينا پورابراهيم

مينا پورابراهيم

علوم اجتماعي -دانشگاه مازندران -بابلسر-نوبت دوم

1سال کانونی / 17 آزمون

انسانی
پويا استاد شيخ آبادى

پويا استاد شيخ آبادى

مهندسي برق -دانشگاه بيرجند-روزانه

1سال کانونی / 19 آزمون

ریاضی
نجمه امان

نجمه امان

كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي تربت حيدريه-روزانه

2سال کانونی / 22 آزمون

تجربی
محمد امين محمدى بايزيدى

محمد امين محمدى بايزيدى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي تربت حيدريه-روزانه

2سال کانونی / 35 آزمون

تجربی
على رضا نيكوتدبير

على رضا نيكوتدبير

مهندسي صنايع مبلمان -دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي -تهران-روزانه

5سال کانونی / 55 آزمون

تجربی
امير حسين گرگانى

امير حسين گرگانى

مهندسي برق -دانشگاه بيرجند-روزانه

2سال کانونی / 22 آزمون

ریاضی
فرزانه شيبانى

فرزانه شيبانى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 19 آزمون

تجربی
على يعقوبى

على يعقوبى

مهندسي راه اهن -دانشگاه صنعتي كرمانشاه-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

ریاضی
مريم رمضانپور

مريم رمضانپور

شيمي -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

3سال کانونی / 39 آزمون

تجربی
فائزه فياض

فائزه فياض

مهندسي صنايع -دانشگاه صنعتي بيرجند-روزانه

2سال کانونی / 41 آزمون

ریاضی
سيد محسن خطيبى آغوئى

سيد محسن خطيبى آغوئى

علوم تربيتي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدبهشتي مشهد-تربيت معلم

1سال کانونی / 16 آزمون

تجربی
افسانه عبداله پور

افسانه عبداله پور

مهندسي مكانيك -دانشگاه بجنورد-روزانه

2سال کانونی / 30 آزمون

ریاضی
سيده غزال موسوى

سيده غزال موسوى

مامايي -دانشگاه علوم پزشكي تربت حيدريه-روزانه

2سال کانونی / 37 آزمون

تجربی
رسول ابريشمى

رسول ابريشمى

مهندسي صنايع -دانشگاه صنعتي بيرجند-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

ریاضی
محمد حافظيان فر

محمد حافظيان فر

مهندسي عمران -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 24 آزمون

ریاضی
امير رضا ضميرى

امير رضا ضميرى

مهندسي برق -دانشگاه بيرجند-روزانه

1سال کانونی / 25 آزمون

ریاضی
ريحانه زنگنه شتر خسبى

ريحانه زنگنه شتر خسبى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي بيرجند-روزانه

1سال کانونی / 25 آزمون

تجربی
امير محمد فيروزى

امير محمد فيروزى

مهندسي عمران -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 10 آزمون

ریاضی
مهناز فهيم

مهناز فهيم

علوم ومهندسي اب -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

1سال کانونی / 10 آزمون

ریاضی
معين احرارى فر

معين احرارى فر

مهندسي برق -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 22 آزمون

ریاضی
محمد حسين محمدى

محمد حسين محمدى

علوم ازمايشگاهي -موسسه غيرانتفاعي علوم پزشكي وارستگان -مشهد-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 25 آزمون

تجربی
افسانه باقرى ازغندى

افسانه باقرى ازغندى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي بيرجند-روزانه

2سال کانونی / 39 آزمون

تجربی
مهشيد جمعه پور كاريزكى

مهشيد جمعه پور كاريزكى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

2سال کانونی / 34 آزمون

تجربی
سيد احسان موسوى

سيد احسان موسوى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي تربت حيدريه-روزانه

3سال کانونی / 52 آزمون

تجربی
رسول زهرائى

رسول زهرائى

مهندسي عمران -دانشگاه غيرانتفاعي صنعتي سجاد-مشهد-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 29 آزمون

ریاضی
مليحه سمرقندى

مليحه سمرقندى

مامايي -دانشگاه علوم پزشكي تربت حيدريه-روزانه

3سال کانونی / 55 آزمون

تجربی
مريم فروزان پور

مريم فروزان پور

مهندسي صنايع -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 8 آزمون

ریاضی
زهرا عرب زوزنى

زهرا عرب زوزنى

مهندسي صنايع -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 19 آزمون

ریاضی
حجت نصيرى فروتقه

حجت نصيرى فروتقه

مهندسي مكانيك بيوسيستم /كشاورزي /-دانشگاه فردوسي مشهد-نوبت دوم

2سال کانونی / 25 آزمون

ریاضی
الهام لطفى احمد آباد

الهام لطفى احمد آباد

مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه

1سال کانونی / 15 آزمون

تجربی
مهرداد سياح هراتى

مهرداد سياح هراتى

مهندسي عمران -دانشگاه غيرانتفاعي صنعتي سجاد-مشهد-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 33 آزمون

ریاضی
سهيلا امانى

سهيلا امانى

مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه

1سال کانونی / 17 آزمون

تجربی
مهديه زارعيان

مهديه زارعيان

هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي بيرجند-روزانه

1سال کانونی / 20 آزمون

تجربی
زهره شكوهى نيا

زهره شكوهى نيا

مهندسي كامپيوتر-مجتمع اموزش عالي گناباد-روزانه

2سال کانونی / 27 آزمون

ریاضی
سيده سعيده قاسمى

سيده سعيده قاسمى

مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

تجربی
زهرا يعقوبى كاريزكى

زهرا يعقوبى كاريزكى

علوم تغذيه -موسسه غيرانتفاعي علوم پزشكي وارستگان -مشهد-غيرانتفاعي

3سال کانونی / 57 آزمون

تجربی
محمد صبورى

محمد صبورى

مهندسي عمران -دانشگاه تربت حيدريه-نوبت دوم

1سال کانونی / 23 آزمون

ریاضی
على محمد زاده

على محمد زاده

مهندسي معدن -دانشگاه شاهرود-روزانه

1سال کانونی / 9 آزمون

ریاضی
فائزه چنارى نژاد

فائزه چنارى نژاد

علوم ازمايشگاهي -موسسه غيرانتفاعي علوم پزشكي وارستگان -مشهد-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 35 آزمون

تجربی
معصومه دليرى مقدم

معصومه دليرى مقدم

مهندسي مكانيك -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 8 آزمون

ریاضی
معين عليشاهى

معين عليشاهى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 19 آزمون

تجربی
عاطفه عباسيان

عاطفه عباسيان

مديريت صنعتي -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

2سال کانونی / 31 آزمون

تجربی
سكينه خوشه شاهى

سكينه خوشه شاهى

مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه

1سال کانونی / 23 آزمون

تجربی
صادق امانتى

صادق امانتى

مهندسي صنايع -دانشگاه صنعتي بيرجند-روزانه

1سال کانونی / 15 آزمون

ریاضی
محمد رمضانپور كاريزكى

محمد رمضانپور كاريزكى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-روزانه

3سال کانونی / 48 آزمون

تجربی
فاطمه رشيد سرخ آبادى

فاطمه رشيد سرخ آبادى

كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 20 آزمون

تجربی
اميرحسين دهقان زاده

اميرحسين دهقان زاده

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي كرمان-روزانه

3سال کانونی / 46 آزمون

تجربی
مهناز رجبى

مهناز رجبى

مهندسي صنايع -دانشگاه تربت حيدريه-نوبت دوم

2سال کانونی / 27 آزمون

ریاضی
ابوالفضل سميعى

ابوالفضل سميعى

مهندسي شهرسازي -موسسه غيرانتفاعي خاوران -مشهد-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 21 آزمون

ریاضی
سجاد عباس پور

سجاد عباس پور

مهندسي مكانيك -دانشگاه تربت حيدريه-نوبت دوم

2سال کانونی / 25 آزمون

ریاضی
فائزه صداقت

فائزه صداقت

كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 22 آزمون

تجربی
حسين فيوضى

حسين فيوضى

مهندسي صنايع -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 15 آزمون

ریاضی
رضا كدخدا باقرى

رضا كدخدا باقرى

مهندسي معدن -دانشگاه شاهرود-روزانه

2سال کانونی / 33 آزمون

ریاضی
امير قربان زاده

امير قربان زاده

اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي سبزوار-روزانه

3سال کانونی / 36 آزمون

تجربی
زهرا مويدى محب على

زهرا مويدى محب على

مهندسي برق -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 18 آزمون

ریاضی
روح الله ابراهيمى زرقرى

روح الله ابراهيمى زرقرى

مهندسي نفت -موسسه غيرانتفاعي اقبال لاهوري -مشهد-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 13 آزمون

ریاضی
الناز حداد عبدل آبادى

الناز حداد عبدل آبادى

كارشناسي فناوري اطلاعات سلامت -دانشگاه علوم پزشكي تربت حيدريه-روزانه

3سال کانونی / 46 آزمون

تجربی
فرشته كاظمى

فرشته كاظمى

مهندسي بهداشت محيط-دانشكده علوم پزشكي تربت جام-روزانه

1سال کانونی / 20 آزمون

تجربی
بنفشه كرمانى عريانى

بنفشه كرمانى عريانى

زيست شناسي سلولي ومولكولي -دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار-روزانه

3سال کانونی / 51 آزمون

تجربی
فاطمه كوچك زاده

فاطمه كوچك زاده

مهندسي كشاورزي -زيست فناوري /بيوتكنولوژي /كشاورزي -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 17 آزمون

تجربی
رضا مولوى

رضا مولوى

كارشناسي فناوري اطلاعات سلامت -دانشگاه علوم پزشكي تربت حيدريه-روزانه

2سال کانونی / 48 آزمون

تجربی
مصطفى حسينى حصارى

مصطفى حسينى حصارى

مهندسي صنايع -دانشگاه تربت حيدريه-نوبت دوم

1سال کانونی / 12 آزمون

ریاضی
فائزه اسدى كاريزكى

فائزه اسدى كاريزكى

رياضيات وكاربردها-دانشگاه شاهرود-روزانه

2سال کانونی / 36 آزمون

ریاضی
مينا شيخى كاريزكى

مينا شيخى كاريزكى

كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

تجربی
فائزه بنى اسدى

فائزه بنى اسدى

كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي تربت حيدريه-روزانه

3سال کانونی / 31 آزمون

تجربی
جواد افضلى شيخ آبادى

جواد افضلى شيخ آبادى

مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي بيرجند-روزانه

3سال کانونی / 43 آزمون

تجربی
فاطمه خاكسارى

فاطمه خاكسارى

حسابداري -دانشگاه غيرانتفاعي خيام -مشهد-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 15 آزمون

تجربی
امير قاسم زاده

امير قاسم زاده

كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي تربت حيدريه-روزانه

4سال کانونی / 53 آزمون

تجربی
مجيد مسكين باغسيا

مجيد مسكين باغسيا

مهندسي كامپيوتر-دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 26 آزمون

ریاضی
اميد ايرجى

اميد ايرجى

مهندسي عمران -دانشگاه غيرانتفاعي خيام -مشهد-غيرانتفاعي

3سال کانونی / 40 آزمون

ریاضی
سميه شور كشتى

سميه شور كشتى

مهندسي بهداشت محيط-دانشكده علوم پزشكي نيشابور-روزانه

3سال کانونی / 57 آزمون

تجربی
رضا عالمى راد

رضا عالمى راد

مهندسي كامپيوتر-مركزاموزش عالي كاشمر-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

ریاضی
حامد قنبرى زرمهرى

حامد قنبرى زرمهرى

مهندسي برق -دانشگاه تربت حيدريه-نوبت دوم

1سال کانونی / 9 آزمون

ریاضی
سينا قاضى زاده

سينا قاضى زاده

مهندسي برق -دانشگاه تربت حيدريه-نوبت دوم

2سال کانونی / 34 آزمون

ریاضی
عباس زاهدى

عباس زاهدى

مهندسي معدن -دانشگاه بيرجند-روزانه

2سال کانونی / 33 آزمون

ریاضی
نفيسه نورالهيان

نفيسه نورالهيان

كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي زاهدان-روزانه

2سال کانونی / 27 آزمون

تجربی
كيميا صفائى مهنه

كيميا صفائى مهنه

روانشناسي -موسسه غيرانتفاعي شانديز-مشهد-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 36 آزمون

تجربی
مهديه خرقانى

مهديه خرقانى

مهندسي صنايع -دانشگاه تربت حيدريه-نوبت دوم

2سال کانونی / 23 آزمون

ریاضی
مجيد ميرزاييان

مجيد ميرزاييان

مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

3سال کانونی / 53 آزمون

تجربی
حميدرضا گنجى

حميدرضا گنجى

مهندسي مواد-دانشگاه صنعتي بيرجند-نوبت دوم

1سال کانونی / 7 آزمون

ریاضی
على اسفنديارى

على اسفنديارى

مهندسي معدن -دانشگاه صنعتي بيرجند-روزانه

1سال کانونی / 24 آزمون

ریاضی
ايمان رضائى مقدم

ايمان رضائى مقدم

مهندسي برق -دانشگاه تربت حيدريه-نوبت دوم

1سال کانونی / 15 آزمون

ریاضی
جواد صنعتى

جواد صنعتى

مهندسي كامپيوتر-دانشكده كشاورزي ودامپروري تربت جام-روزانه

2سال کانونی / 40 آزمون

ریاضی
محمد صادقى صالح

محمد صادقى صالح

مهندسي مكانيك -دانشگاه تربت حيدريه-نوبت دوم

1سال کانونی / 9 آزمون

ریاضی
فائزه كرباسى

فائزه كرباسى

مهندسي شهرسازي -موسسه غيرانتفاعي اقبال لاهوري -مشهد-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 36 آزمون

ریاضی
رسول منتظريان

رسول منتظريان

مهندسي كامپيوتر-دانشكده كشاورزي ودامپروري تربت جام-روزانه

3سال کانونی / 34 آزمون

ریاضی
سجاد كنعانى

سجاد كنعانى

مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي خاوران -مشهد-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 34 آزمون

ریاضی
فاطمه عليزاده قندشتنى

فاطمه عليزاده قندشتنى

مهندسي كشاورزي -اقتصادكشاورزي -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 18 آزمون

تجربی
سيده مهديه موسوى نيا

سيده مهديه موسوى نيا

زيست شناسي سلولي ومولكولي -موسسه غيرانتفاعي كاويان -مشهد-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 10 آزمون

تجربی
سجاد شجاعى قلعه نى

سجاد شجاعى قلعه نى

مهندسي برق -دانشگاه تربت حيدريه-نوبت دوم

1سال کانونی / 6 آزمون

ریاضی
تكتم يزدان دوست فرزقى

تكتم يزدان دوست فرزقى

زيست شناسي -دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

تجربی
حميده افكارى

حميده افكارى

مهندسي منابع طبيعي -مديريت مناطق خشك وبياباني -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

تجربی
مينا فتحعليان

مينا فتحعليان

مهندسي كامپيوتر-دانشگاه صنعتي بيرجند-نوبت دوم

1سال کانونی / 12 آزمون

ریاضی
امير صابرى زاده

امير صابرى زاده

مهندسي صنايع -دانشگاه غيرانتفاعي صنعتي سجاد-مشهد-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 14 آزمون

ریاضی
مهديه طوسى

مهديه طوسى

زيست شناسي -دانشگاه بيرجند-روزانه

2سال کانونی / 32 آزمون

تجربی
محمد وفامنش

محمد وفامنش

مهندسي كامپيوتر-مركزاموزش عالي كاشمر-روزانه

1سال کانونی / 6 آزمون

ریاضی
اميرحسين خاكپور

اميرحسين خاكپور

مهندسي مكانيك -دانشكده كشاورزي ودامپروري تربت جام-نوبت دوم

2سال کانونی / 16 آزمون

ریاضی
مهديه صحرانورد بورى آبادى

مهديه صحرانورد بورى آبادى

زيست شناسي -دانشگاه گلستان -گرگان-روزانه

1سال کانونی / 13 آزمون

تجربی
فائزه على نيا دوغشكى

فائزه على نيا دوغشكى

مهندسي كشاورزي -زيست فناوري /بيوتكنولوژي /كشاورزي -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 19 آزمون

تجربی
سعيد سالارى

سعيد سالارى

زيست شناسي -دانشگاه دامغان-روزانه

2سال کانونی / 26 آزمون

تجربی
محمد اسماعيل زاده قلعه بالا

محمد اسماعيل زاده قلعه بالا

مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي خاوران -مشهد-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 8 آزمون

ریاضی
امير رضا ابراهيم زاده چنارى

امير رضا ابراهيم زاده چنارى

مهندسي پزشكي -دانشگاه امام رضا/ع /-مشهد-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 5 آزمون

ریاضی
امير حسين خواجه گى آغوى

امير حسين خواجه گى آغوى

مهندسي معماري -موسسه غيرانتفاعي توس -مشهد-غيرانتفاعي

4سال کانونی / 60 آزمون

ریاضی
جواد پاكدامن

جواد پاكدامن

مهندسي صنايع -دانشگاه غيرانتفاعي صنعتي سجاد-مشهد-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 16 آزمون

ریاضی
سارا مقدم

سارا مقدم

زيست شناسي سلولي ومولكولي -موسسه غيرانتفاعي ربع رشيدي -تبريز-غيرانتفاعي

3سال کانونی / 39 آزمون

تجربی
هانيه يوسفى

هانيه يوسفى

مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 22 آزمون

تجربی
زهره يوسفى

زهره يوسفى

مهندسي كشاورزي -زيست فناوري /بيوتكنولوژي /كشاورزي -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

2سال کانونی / 40 آزمون

تجربی
سجاد امانى

سجاد امانى

مهندسي كشاورزي -زيست فناوري /بيوتكنولوژي /كشاورزي -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

2سال کانونی / 31 آزمون

تجربی
سحر پاكدامن

سحر پاكدامن

شيمي -دانشكده كشاورزي ودامپروري تربت جام-نوبت دوم

1سال کانونی / 18 آزمون

تجربی
على غلامى جردودى

على غلامى جردودى

مهندسي برق -دانشگاه غيرانتفاعي صنعتي سجاد-مشهد-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 25 آزمون

ریاضی
متينه قرائى مقدم

متينه قرائى مقدم

مهندسي كشاورزي -زيست فناوري /بيوتكنولوژي /كشاورزي -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

2سال کانونی / 44 آزمون

تجربی
رضا كامياب

رضا كامياب

مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه بيرجند-روزانه

4سال کانونی / 68 آزمون

تجربی
سميرا موسويان

سميرا موسويان

مهندسي كشاورزي -زيست فناوري /بيوتكنولوژي /كشاورزي -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

2سال کانونی / 39 آزمون

تجربی
ميلاد فدوى اسلام

ميلاد فدوى اسلام

مهندسي معماري -موسسه غيرانتفاعي خاوران -مشهد-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 7 آزمون

ریاضی
نعيمه مومنى

نعيمه مومنى

مهندسي كشاورزي -زيست فناوري /بيوتكنولوژي /كشاورزي -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

تجربی
فائزه صادق نيا

فائزه صادق نيا

زمين شناسي -دانشگاه بيرجند-روزانه

1سال کانونی / 15 آزمون

تجربی
امين پور محمد

امين پور محمد

مديريت بازرگاني -دانشگاه ولايت -ايرانشهر-نوبت دوم

3سال کانونی / 36 آزمون

تجربی
سروش حسن زاده

سروش حسن زاده

حسابداري -موسسه غيرانتفاعي حكمت رضوي -مشهد-غيرانتفاعي

3سال کانونی / 42 آزمون

تجربی
بهنام واله

بهنام واله

مهندسي منابع طبيعي -محيطزيست -موسسه غيرانتفاعي بينالود-مشهد-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 14 آزمون

تجربی
مهدى بابائى

مهدى بابائى

حسابداري -موسسه غيرانتفاعي حكمت رضوي -مشهد-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 34 آزمون

تجربی
فائزه سلماسى

فائزه سلماسى

مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه تربت حيدريه-نوبت دوم

1سال کانونی / 15 آزمون

تجربی
ريحانه احمدى

ريحانه احمدى

مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -موسسه غيرانتفاعي جهاددانشگاهي -واحدكاشمر-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 8 آزمون

تجربی
فاطمه نجفى

فاطمه نجفى

مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -موسسه غيرانتفاعي جهاددانشگاهي -واحدكاشمر-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 17 آزمون

تجربی
محمد اله بيگى مقدم

محمد اله بيگى مقدم

مديريت بازرگاني -موسسه غيرانتفاعي حكمت رضوي -مشهد-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 29 آزمون

تجربی
مهرنوش شاكرى

مهرنوش شاكرى

مهندسي فضاي سبز-موسسه غيرانتفاعي بينالود-مشهد-غيرانتفاعي

3سال کانونی / 55 آزمون

تجربی
الهه اسودى

الهه اسودى

مديريت بازرگاني -موسسه غيرانتفاعي عطار-مشهد-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 25 آزمون

تجربی
ميلاد مهدى زاده

ميلاد مهدى زاده

مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه گنبد-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

تجربی
حسين جانفدا ابوالفضلى

حسين جانفدا ابوالفضلى

مهندسي فضاي سبز-موسسه غيرانتفاعي بينالود-مشهد-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 10 آزمون

تجربی
زهرا حسين پور

زهرا حسين پور

مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -موسسه غيرانتفاعي جهاددانشگاهي -واحدكاشمر-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 9 آزمون

تجربی