بهمئي

قبولی های کنکور سراسری سال 94 شهر بهمئي

صادق رسائى

صادق رسائى

مديريت مالي -دانشگاه شهيدبهشتي -تهران-روزانه

2سال کانونی / 24 آزمون

انسانی
جواد مختارى

جواد مختارى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي ياسوج-روزانه

3سال کانونی / 53 آزمون

تجربی
اذر جريديانى

اذر جريديانى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي بندرعباس-روزانه

2سال کانونی / 31 آزمون

تجربی
عمران شيروانى

عمران شيروانى

علوم تربيتي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس شهيدايزدپناه ياسوج-تربيت معلم

2سال کانونی / 32 آزمون

انسانی
نسيم ولوى نسب

نسيم ولوى نسب

روانشناسي -دانشگاه ياسوج-روزانه

2سال کانونی / 23 آزمون

انسانی
مهدى پروازى

مهدى پروازى

مهندسي برق -دانشگاه بوعلي سينا-همدان-روزانه

4سال کانونی / 71 آزمون

ریاضی
مرضيه شجاع

مرضيه شجاع

علوم تغذيه -دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي-روزانه

4سال کانونی / 61 آزمون

تجربی
سامان بى خش

سامان بى خش

مديريت وبازرگاني دريايي -دانشگاه علوم وفنون دريايي خرمشهر-روزانه

2سال کانونی / 43 آزمون

انسانی
نجيب خادمى

نجيب خادمى

فقه وحقوق اسلامي -دانشگاه يزد-روزانه

2سال کانونی / 15 آزمون

انسانی
محمد بزمه

محمد بزمه

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور-اهواز-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

1سال کانونی / 19 آزمون

تجربی
فائزه خازنى

فائزه خازنى

راهنمايي ومشاوره -دانشگاه لرستان -خرم اباد-روزانه

1سال کانونی / 11 آزمون

انسانی
امين چمبر

امين چمبر

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي جيرفت-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

3سال کانونی / 56 آزمون

تجربی
رحمان راستگو

رحمان راستگو

مهندسي برق -دانشگاه كردستان -سنندج-روزانه

3سال کانونی / 38 آزمون

ریاضی
مسلم خلخال

مسلم خلخال

فيزيك -دانشگاه شهيدچمران -اهواز-روزانه

4سال کانونی / 58 آزمون

ریاضی
حامد پرويزى

حامد پرويزى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي شيراز-روزانه

3سال کانونی / 52 آزمون

تجربی
خالق شريفى تبار

خالق شريفى تبار

علوم تربيتي -دانشگاه شهيدچمران -اهواز-استان هاي محروم

3سال کانونی / 27 آزمون

انسانی
سيمين كوكبى اصل

سيمين كوكبى اصل

علوم تغذيه -دانشگاه علوم پزشكي زابل-روزانه

2سال کانونی / 38 آزمون

تجربی
ميترا تاب

ميترا تاب

علوم اجتماعي -دانشگاه ياسوج-روزانه

1سال کانونی / 20 آزمون

انسانی
رضا بذر افكن

رضا بذر افكن

مهندسي مكانيك -دانشگاه ياسوج-روزانه

2سال کانونی / 34 آزمون

ریاضی
كيوان نيكدار توانا

كيوان نيكدار توانا

مهندسي شيمي -دانشگاه ياسوج-روزانه

2سال کانونی / 37 آزمون

ریاضی
نسرين پيرائى

نسرين پيرائى

مهندسي عمران -دانشگاه ياسوج-روزانه

2سال کانونی / 18 آزمون

ریاضی
فاطمه جوخى

فاطمه جوخى

اتاق عمل -دانشكده علوم پزشكي بهبهان-روزانه

1سال کانونی / 17 آزمون

تجربی
عبدالصمد محمدى نيا

عبدالصمد محمدى نيا

علوم تغذيه -دانشگاه علوم پزشكي ياسوج-روزانه

3سال کانونی / 46 آزمون

تجربی
مسعود نظرى

مسعود نظرى

مهندسي برق -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه

4سال کانونی / 54 آزمون

ریاضی
عادل عسكرى تنگ ناياب

عادل عسكرى تنگ ناياب

علوم اجتماعي -دانشگاه ياسوج-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

انسانی
ميترا صيادنژاد

ميترا صيادنژاد

مهندسي مواد-دانشگاه ياسوج-روزانه

1سال کانونی / 11 آزمون

ریاضی
مالك جشان زاده

مالك جشان زاده

فيزيك -دانشگاه يزد-روزانه

2سال کانونی / 30 آزمون

ریاضی
سامان دمور پور

سامان دمور پور

مهندسي پليمر-دانشگاه ياسوج-روزانه

2سال کانونی / 10 آزمون

ریاضی
عباس چام پور

عباس چام پور

مهندسي معدن -دانشگاه بيرجند-روزانه

1سال کانونی / 12 آزمون

ریاضی
حسن باقريان

حسن باقريان

علوم سياسي -دانشگاه ياسوج-روزانه

1سال کانونی / 18 آزمون

انسانی
حميدرضا مسلمى منش

حميدرضا مسلمى منش

علوم ازمايشگاهي دامپزشكي -دانشگاه بوعلي سينا-همدان-روزانه

1سال کانونی / 14 آزمون

تجربی
نصيبه  على پور

نصيبه على پور

مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپور-اهواز-روزانه

6سال کانونی / 89 آزمون

تجربی
ولى الله محمدى

ولى الله محمدى

كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

2سال کانونی / 39 آزمون

تجربی
زهره تقوى

زهره تقوى

علوم اقتصادي -دانشگاه ياسوج-روزانه

2سال کانونی / 21 آزمون

تجربی
ستار شهريارپور اميرالمومنين

ستار شهريارپور اميرالمومنين

مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه ياسوج-روزانه

1سال کانونی / 18 آزمون

تجربی
امين درخشان

امين درخشان

شيمي -دانشگاه ياسوج-روزانه

3سال کانونی / 47 آزمون

تجربی
معصومه جرست

معصومه جرست

زيست شناسي -دانشگاه دامغان-روزانه

2سال کانونی / 41 آزمون

تجربی
سارا مزارعيان مقدم

سارا مزارعيان مقدم

مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي بيرجند-روزانه

1سال کانونی / 17 آزمون

تجربی
اسحاق هادى زاده

اسحاق هادى زاده

زمين شناسي -دانشگاه شهيدچمران -اهواز-روزانه

1سال کانونی / 20 آزمون

تجربی
فريده مسلمى

فريده مسلمى

علوم قراني -تربيت معلم قران مجيد-دانشگاه علوم ومعارف قران كريم -سازمان اوقاف وامورخيريه -قم-روزانه

2سال کانونی / 34 آزمون

تجربی
احسان محمدى نژاد

احسان محمدى نژاد

مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي رامين -ملاثاني اهواز-روزانه

4سال کانونی / 59 آزمون

تجربی
آصف دهبانى زاده

آصف دهبانى زاده

كارشناسي فناوري اطلاعات سلامت -دانشگاه علوم پزشكي تهران-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

1سال کانونی / 7 آزمون

تجربی
حميده مختارى

حميده مختارى

علوم ومهندسي صنايع غذايي /كشاورزي /-موسسه غيرانتفاعي خرد-بوشهر-غيرانتفاعي

2سال کانونی / 21 آزمون

تجربی