كردكوي

قبولی های کنکور سراسری سال 94 شهر كردكوي

سبحان رستمانى

سبحان رستمانى

كارشناسي ارشدپيوسته علوم قضايي -دانشگاه علوم قضايي وخدمات اداري دادگستري-روزانه

1سال کانونی / 19 آزمون

انسانی
معين طاهرى

معين طاهرى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي بابل-روزانه

2سال کانونی / 42 آزمون

تجربی
زهره رادمهر

زهره رادمهر

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي ايران-روزانه

2سال کانونی / 28 آزمون

تجربی
متين محمدى فر

متين محمدى فر

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي خراسان شمالي -بجنورد-روزانه

1سال کانونی / 18 آزمون

تجربی
مهرناز مسلمى

مهرناز مسلمى

مهندسي صنايع -دانشگاه تهران-روزانه

2سال کانونی / 25 آزمون

ریاضی
مصطفى مصدق

مصطفى مصدق

مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران-روزانه

1سال کانونی / 23 آزمون

ریاضی
سمانه سعيدفر

سمانه سعيدفر

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي بابل-روزانه

1سال کانونی / 11 آزمون

تجربی
فرزاد سقائى

فرزاد سقائى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان-تعهد وزارت بهداشت

2سال کانونی / 27 آزمون

تجربی
ابوالفضل مالتى يخكشى

ابوالفضل مالتى يخكشى

مهندسي مواد-دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران-روزانه

1سال کانونی / 20 آزمون

ریاضی
ندا مازندرانى

ندا مازندرانى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي سمنان-روزانه

2سال کانونی / 35 آزمون

تجربی
حميدرضا فرج نيا

حميدرضا فرج نيا

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي سبزوار-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

تجربی
ادريس مصدق

ادريس مصدق

مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي بابل-روزانه

1سال کانونی / 17 آزمون

ریاضی
آرمان كمالى فر

آرمان كمالى فر

مهندسي پليمر-دانشگاه صنعتي سهند-تبريز-روزانه

1سال کانونی / 6 آزمون

ریاضی
داود عرب

داود عرب

مهندسي مكانيك -دانشگاه مازندران -بابلسر-روزانه

1سال کانونی / 9 آزمون

ریاضی
نيلوفر فغانى

نيلوفر فغانى

علوم تربيتي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس امام خميني /ره /گرگان-تربيت معلم

1سال کانونی / 13 آزمون

تجربی
پژمان زاهد

پژمان زاهد

مهندسي برق -دانشگاه شاهرود-روزانه

2سال کانونی / 24 آزمون

ریاضی
محمدكاظم درزى

محمدكاظم درزى

پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي بابل-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

3سال کانونی / 45 آزمون

تجربی
اميرحسين كيااحمدى

اميرحسين كيااحمدى

مهندسي كامپيوتر-دانشگاه مازندران -بابلسر-روزانه

1سال کانونی / 25 آزمون

ریاضی
عزيزاله رضايان

عزيزاله رضايان

مهندسي صنايع -دانشگاه دامغان-روزانه

1سال کانونی / 13 آزمون

ریاضی
نيلوفر الوند

نيلوفر الوند

هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي تهران-روزانه

1سال کانونی / 10 آزمون

تجربی
على شريفى

على شريفى

مهندسي پليمر-دانشگاه گلستان -گرگان-روزانه

1سال کانونی / 11 آزمون

ریاضی
سيد على حسينى

سيد على حسينى

مهندسي مكانيك -دانشگاه گلستان -گرگان-نوبت دوم

1سال کانونی / 26 آزمون

ریاضی
احمدرضا رضافر

احمدرضا رضافر

حسابداري -دانشگاه شاهرود-نوبت دوم

1سال کانونی / 5 آزمون

انسانی
على مير

على مير

علوم تربيتي -دانشگاه فرهنگيان -پرديس ايت اله خامنه اي گرگان-تربيت معلم

2سال کانونی / 18 آزمون

ریاضی
سونا دلاورى

سونا دلاورى

مهندسي برق -دانشگاه گلستان -گرگان-نوبت دوم

1سال کانونی / 14 آزمون

ریاضی
ابوالفضل اسدى

ابوالفضل اسدى

مهندسي كامپيوتر-دانشگاه گلستان -گرگان-روزانه

1سال کانونی / 16 آزمون

ریاضی
حديثه منوچهرى

حديثه منوچهرى

فيزيك -دانشگاه دامغان-روزانه

1سال کانونی / 5 آزمون

ریاضی
فاطمه افتخارى

فاطمه افتخارى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان-روزانه

2سال کانونی / 29 آزمون

تجربی
سيدرضا حسينى

سيدرضا حسينى

مهندسي برق -دانشگاه گلستان -گرگان-نوبت دوم

1سال کانونی / 24 آزمون

ریاضی
سيدسبحان مداحى

سيدسبحان مداحى

علوم مهندسي -دانشگاه گيلان -رشت-روزانه

1سال کانونی / 10 آزمون

ریاضی
عارفه دهقانى امام چاهى

عارفه دهقانى امام چاهى

مهندسي كامپيوتر-دانشگاه گنبد-روزانه

2سال کانونی / 30 آزمون

ریاضی
على روشنى

على روشنى

تاريخ -دانشگاه شهيدبهشتي -تهران-روزانه

1سال کانونی / 9 آزمون

انسانی
سيدياسر مسلمى

سيدياسر مسلمى

علوم ومهندسي اب -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي گرگان-روزانه

3سال کانونی / 34 آزمون

ریاضی
حسن امينيان

حسن امينيان

علوم ومهندسي اب -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي گرگان-روزانه

1سال کانونی / 7 آزمون

ریاضی
سيد عبدالرضا راد حسينى

سيد عبدالرضا راد حسينى

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان-روزانه

1سال کانونی / 7 آزمون

تجربی
آرمين حسينى

آرمين حسينى

رياضيات وكاربردها-دانشگاه گلستان -گرگان-روزانه

1سال کانونی / 9 آزمون

ریاضی
فرشته قر جه

فرشته قر جه

پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي يزد-پرديس خودگردان يا ظرفيت مازاد

1سال کانونی / 19 آزمون

تجربی
محمدباقر كيانى

محمدباقر كيانى

زيست شناسي -دانشگاه گلستان -گرگان-روزانه

1سال کانونی / 5 آزمون

تجربی
مهسا كاظمى

مهسا كاظمى

مهندسي كشاورزي -زيست فناوري /بيوتكنولوژي /كشاورزي -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي گرگان-روزانه

2سال کانونی / 23 آزمون

تجربی
مريم يعقوبى مياندره

مريم يعقوبى مياندره

زيست شناسي -دانشگاه گنبد-روزانه

2سال کانونی / 31 آزمون

تجربی
محمدرضا خدرى

محمدرضا خدرى

مهندسي كشاورزي -علوم باغباني -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي گرگان-روزانه

4سال کانونی / 58 آزمون

تجربی
الهام كياء

الهام كياء

مهندسي منابع طبيعي شيلات -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه

1سال کانونی / 9 آزمون

تجربی
عبدالحميد برفى

عبدالحميد برفى

علوم ومهندسي صنايع غذايي /كشاورزي /-موسسه غيرانتفاعي بهاران -گرگان-غيرانتفاعي

4سال کانونی / 58 آزمون

تجربی
سيدروح الله حسينى

سيدروح الله حسينى

مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي گرگان-روزانه

1سال کانونی / 5 آزمون

تجربی
معصومه شهابى

معصومه شهابى

زيست شناسي سلولي ومولكولي -موسسه غيرانتفاعي انديشه سازان -نكا-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 18 آزمون

تجربی
محمدرضا آخوندى

محمدرضا آخوندى

علوم ومهندسي صنايع غذايي /كشاورزي /-موسسه غيرانتفاعي بهاران -گرگان-غيرانتفاعي

1سال کانونی / 10 آزمون

تجربی