ماكو

قبولی های کنکور سراسری سال 92 شهر ماكو

نام گروه رشته قبولی دانشگاه سابقه کانونی تعداد آزمون کانون
يلدايي ياسمين ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران-روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 1سال کانونی 17
ريحاني دنيا تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 5سال کانونی 89
اكبرپور طيبه ریاضی مهندسي برق -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 2سال کانونی 40
محمدي اصل عليرضا تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 4سال کانونی 66
اسماعيل پور مهدي تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 4سال کانونی 67
عمرپورمصركانلو شاهين انسانی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
نبي زاده صادق انسانی حقوق -دانشگاه مراغه-روزانه دانشگاه مراغه 3سال کانونی 44
مدني سعيد تجربی مديريت مالي -دانشگاه علوم اقتصادي-روزانه دانشگاه علوم اقتصادي تهران 3سال کانونی 44
اقازاده رضا تجربی دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 3سال کانونی 53
اوهنده شبنم انسانی روانشناسي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 1سال کانونی 12
محرم زاده گجوتي بيتا تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 5سال کانونی 83
علي نژاد فاضل ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 5
ايرجي سجاد تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 4سال کانونی 61
حسن زاده عليرضا ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 3سال کانونی 45
علي زاده اصل سيما تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 2سال کانونی 40
فرهنگي قلعه جوقي فريد ریاضی مهندسي برق -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 2سال کانونی 43
باقرنژاد افسون تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 3سال کانونی 66
همت زاده علي ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه بناب-روزانه دانشگاه بناب 1سال کانونی 15
عارفي وحيد تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 16
صادقي بازرگاني سما تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي شيراز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي شيراز 4سال کانونی 39
توفيقي محمد ریاضی مهندسي شهرسازي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 47
محمدي پرين تجربی روانشناسي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 2سال کانونی 29
بهاري بلخكانلو محمد ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه مراغه-روزانه دانشگاه مراغه 1سال کانونی 13
همت زاده ریاضی مهندسي برق -دانشگاه بناب-روزانه دانشگاه بناب 1سال کانونی 15
عليپور جنكانلو انسانی راهنمايي ومشاوره -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 1سال کانونی 17
زينال زاده تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 4سال کانونی 67
حسين پور تجربی مامايي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 4سال کانونی 42
جديدى ریاضی مهندسي عمران -مركزاموزش عالي گناباد-شبانه مركز آموزش عالي گناباد 2سال کانونی 36
فاطمى انسانی سنجش ازدوروسيستم اطلاعات جغرافيايي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 1سال کانونی 9
مختارزاده مرادلويى تجربی مامايي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 3سال کانونی 47
مبارك خلج انسانی ژئومورفولوژي -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 2سال کانونی 38
رجب زاده انسانی مطالعات خانواده -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه دانشگاه شهيد مدني آذربايجان - تبريز 1سال کانونی 23
عباسعلى زاده ریاضی مهندسي مواد-دانشگاه مراغه-شبانه دانشگاه مراغه 1سال کانونی 13
شيرى ریاضی علوم ومهندسي اب -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 35
موسى زاده ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 2سال کانونی 41
آغال انسانی جغرافياوبرنامه ريزي گردشگري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 10
سلطانى ریاضی مهندسي معدن -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 30
آمادين زاده انسانی اب وهواشناسي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 1سال کانونی 13
افشارنيا تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 43
ابراهيم زاده قلى ديزجى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 1سال کانونی 18
على نژاد تجربی زيست شناسي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه دانشگاه شهيد مدني آذربايجان - تبريز 2سال کانونی 25
قربانى ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 32
اسمعيل زاده تجربی زيست شناسي سلولي مولكولي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 1سال کانونی 5
رزم پور تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
محمدزاده تجربی مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 1سال کانونی 16
قلى زاده تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 25
اسمعيلى تجربی مهندسي فضاي سبز-دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 2سال کانونی 21
نجف زاده تجربی مهندسي فضاي سبز-دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-شبانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 1سال کانونی 17
رضاپور شادلوى سفلى تجربی مهندسي توليدات گياهي -گياهان دارويي ومعطر-دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 14
محمد عليزاده تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 47