اروميه

قبولی های کنکور سراسری سال 92 شهر اروميه

نام گروه رشته قبولی دانشگاه سابقه کانونی تعداد آزمون کانون
رباني روژان ریاضی مهندسي برق -دانشگاه صنعتي شريف -تهران-روزانه دانشگاه صنعتي شريف - تهران 2سال کانونی 40
قمري ميرهادي تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي تهران-روزانه دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي - تهران 3سال کانونی 52
عراقي حامد ریاضی مهندسي برق -دانشگاه صنعتي شريف -تهران-روزانه دانشگاه صنعتي شريف - تهران 3سال کانونی 54
حسين زاده ميلاد هنر عكاسي -دانشگاه هنرتهران-روزانه دانشگاه هنر تهران 2سال کانونی 33
براق قره باغ سعيده هنر صنايع دستي -دانشگاه الزهرا/س /تهران-روزانه دانشگاه الزهرا(س) - تهران 1سال کانونی 18
طالب زاده حسام ریاضی مهندسي برق -دانشگاه تهران-روزانه دانشگاه تهران 2سال کانونی 35
شاه محمدي اذر حسين ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه صنعتي شريف -تهران-روزانه دانشگاه صنعتي شريف - تهران 3سال کانونی 59
مهديلو مهسا انسانی دبيري علوم اجتماعي -پرديس بنت الهدي صدر-قزوين-تربيت معلم پرديس بنت الهدي صدر-قزوين 2سال کانونی 40
مسگرزاده خشايار ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه تهران-روزانه دانشگاه تهران 1سال کانونی 15
غلامي نژادساعتلو زهرا تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي ايران-روزانه دانشگاه علوم پزشکي ايران 2سال کانونی 43
عباس زاده اسداله ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه تهران-روزانه دانشگاه تهران 2سال کانونی 39
معصومي محيا تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي ايران-روزانه دانشگاه علوم پزشکي ايران 6سال کانونی 92
اراسته مهسا هنر باستانشناسي -دانشگاه كاشان-روزانه دانشگاه كاشان 1سال کانونی 20
نصراللهي سحر تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 1سال کانونی 17
پناهي اوصالو ثمين تجربی دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 3سال کانونی 47
كريمي بهنق ارمان تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي ايران-روزانه دانشگاه علوم پزشکي ايران 6سال کانونی 74
عليزاده پوريا ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران-روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 3سال کانونی 58
حلاج شاهين تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 2سال کانونی 39
عزيزي رضا ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران-روزانه دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 4سال کانونی 56
امين پناه شيوا تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي شيراز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي شيراز 1سال کانونی 23
ملك كاني سودا ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي شريف -تهران-روزانه دانشگاه صنعتي شريف - تهران 2سال کانونی 33
ميرزازاد مهريار ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه تهران-روزانه دانشگاه تهران 3سال کانونی 62
ويسي بالو حامد تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 28
محمدزاده اميد ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران-روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 2سال کانونی 36
نادري اوانسر سميرا تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 3سال کانونی 48
رشيدي اميرحسين تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 1سال کانونی 19
محمدي فروغ تجربی دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 2سال کانونی 37
اويژه مجتبي ریاضی مهندسي برق -دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران-روزانه دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 1سال کانونی 16
خاتمي نيولو عليرضا ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه تهران-روزانه دانشگاه تهران 2سال کانونی 35
قاسم پورنجاتي مبين ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه تهران-روزانه دانشگاه تهران 3سال کانونی 47
بهروزچكان مجتبي زبان زبان وادبيات انگليسي -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 1سال کانونی 8
خداوردي اقدم سميرا انسانی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 18
باباپور گلسا تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 3سال کانونی 54
عظيمي كنگرلويي فرناز تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي تهران-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تهران 6سال کانونی 88
خوش مود ارمين تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 5سال کانونی 65
سحابي سهيل تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 6سال کانونی 107
ابراهيمي پوريا تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 19
كدخدامنش اذين تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي تهران-روزانه دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي - تهران 2سال کانونی 25
شرافت نژاد هستي تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 5سال کانونی 56
جهاني حيدرلو علي تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 2سال کانونی 44
علي زاده سارا تجربی دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 3سال کانونی 51
رحيمي ماندانا انسانی روانشناسي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 2سال کانونی 40
قنبري صوري فايزه تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 3سال کانونی 51
حسن زاده عرفان ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران-روزانه دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 1سال کانونی 25
خالقي ممقاني ميرمحمد ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران-روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 1سال کانونی 20
ولي زاده اشنااباد فرزانه تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 4سال کانونی 70
صفري اميرحسين تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 20
صادقي اميد تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 1سال کانونی 20
خوفي نازنين تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 33
فاضلي زينب زبان تربيت دبيرزبان انگليسي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 2سال کانونی 33
محبت سحرناز تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 6سال کانونی 72
تقي زاده اصغر ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه شهيدبهشتي -تهران-روزانه دانشگاه شهيد بهشتي - تهران 2سال کانونی 42
مبرهن سارينا تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 24
حق شناس رضاييه مهسا هنر كارشناسي فرش -دانشگاه هنراسلامي تبريز-روزانه دانشگاه هنر اسلامي تبريز 1سال کانونی 15
زينالي رزگ اباد ارزو ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 38
عليپوراقدم مريم انسانی دبيري الهيات ومعارف اسلامي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 2سال کانونی 36
برومندكيا زهرا تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 38
كريميان قديم رامين ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران-روزانه دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 1سال کانونی 12
غفاركسرايي مهديه هنر هنراسلامي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 1سال کانونی 17
صالح حقگو ميرفراز تجربی دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اردبيل 2سال کانونی 36
نوروززاد سرمد تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 5سال کانونی 80
رحيمي هانيه تجربی دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اردبيل 2سال کانونی 48
متاعي كسري تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 5سال کانونی 83
وجدي قبچاق لعيا تجربی دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اردبيل 2سال کانونی 35
نوبخت بالدرلو مهديه تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي ايلام-روزانه دانشگاه علوم پزشکي ايلام 3سال کانونی 34
بيگ محمدي شراره تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 3سال کانونی 55
قايمي افشار ريحانه تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 15
عاشوري لعيا تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 8سال کانونی 125
ستاره گوران اباد نگين تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 3سال کانونی 51
داعي گلوجه سودا تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 30
محمدزاده توتونچي سينا ریاضی علوم كامپيوتر-دانشگاه تهران-روزانه دانشگاه تهران 1سال کانونی 23
راستگو هانيه تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي كردستان -سنندج-روزانه دانشگاه علوم پزشکي كردستان - سنندج 2سال کانونی 30
ابراهيمي پريا تجربی دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي كردستان -سنندج-روزانه دانشگاه علوم پزشکي كردستان - سنندج 1سال کانونی 17
احمدي مينو تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اردبيل 2سال کانونی 36
محمدي حميدرضا تجربی دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي كردستان -سنندج-روزانه دانشگاه علوم پزشکي كردستان - سنندج 5سال کانونی 91
روحي كوزه كنان اميررضا تجربی دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي ايلام-روزانه دانشگاه علوم پزشکي ايلام 1سال کانونی 18
جباري مهرداد تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي كردستان -سنندج-روزانه دانشگاه علوم پزشکي كردستان - سنندج 4سال کانونی 61
پوراكبر نسا زبان زبان وادبيات انگليسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 11
حمزه لو سما تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 16
طيبي اذر ارش ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 3سال کانونی 48
حسين زاده مهدي تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 3سال کانونی 50
اقدسي فاطمه انسانی دبيري زبان وادبيات فارسي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 13
فيضي قلمي هما تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 6سال کانونی 70
حسينخاني سولوكلو مهديه تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 37
جواندوست قره باغ عرفانه انسانی حسابداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
مشكيني امين تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي زنجان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي زنجان 2سال کانونی 40
قنوي مينو تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 4سال کانونی 65
راد معصومه انسانی دبيري الهيات ومعارف اسلامي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 19
اشرف نجف اباد وقار تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي زنجان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي زنجان 4سال کانونی 68
غفاري عليرضا ریاضی مهندسي برق -دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران-روزانه دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي - تهران 2سال کانونی 37
ارش رومينا انسانی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
ارين فر سهند تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اردبيل 3سال کانونی 43
فتاحي سروين ریاضی مهندسي برق -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 2سال کانونی 31
باقرنيا مهران ریاضی مهندسي برق -دانشگاه صنعت نفت-روزانه دانشگاه صنعت نفت 1سال کانونی 14
نازاور رها تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اردبيل 3سال کانونی 38
قادري اسكندرابادي محمد زبان زبان وادبيات انگليسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
عظيم زاده اذردارغلو سجاد تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اردبيل 2سال کانونی 30
شش انگشت سامي تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اردبيل 2سال کانونی 22
اقايي فاطمه انسانی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 25
عفتي دارياني محيا تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 19
معيني رسا ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 1سال کانونی 25
زينال زاده عسل تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 1سال کانونی 14
سهرابي بابوري اروين ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 6سال کانونی 69
بيدادبستك ابادي علايالدين تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اردبيل 1سال کانونی 26
عسگري زادنقده محمدمهدي ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 19
سليمي هيجانان عادل ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه خوارزمي تهران-روزانه دانشگاه خوارزمي تهران 2سال کانونی 42
بخشايي اتابك تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 4سال کانونی 73
عظيمي فاطمه انسانی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 16
شيخي اسلاملو رعنا انسانی دبيري زبان وادبيات فارسي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 18
رخسارطلب اذر پويا ریاضی مهندسي برق -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 3سال کانونی 55
شكراني مرتضي ریاضی مهندسي برق -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 3سال کانونی 55
خليلي بي صفر توحيد تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي سبزوار-روزانه دانشگاه علوم پزشکي سبزوار 6سال کانونی 74
پورميراكبريان كوه كمر علي تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي ايلام-روزانه دانشگاه علوم پزشکي ايلام 6سال کانونی 105
كرباسي انزابي مجيد زبان تربيت دبيرزبان انگليسي -پرديس شهيدمدرس -سنندج-تربيت معلم پرديس شهيد مدرس - سنندج 1سال کانونی 24
مختارزاده فاطمه ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 2سال کانونی 33
سليمي ياسمن ریاضی مهندسي برق -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 2سال کانونی 39
فرج اسلام وحيد تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي لرستان -خرم اباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي لرستان - خرم آباد 2سال کانونی 21
رفيعي اذر هاينه تجربی پزشكي -دانشكده علوم پزشكي دزفول-روزانه دانشگاه علوم پزشکي دزفول 2سال کانونی 19
عليزاده تقليداباد كاوه ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 2سال کانونی 33
حسني قوطورلار ميثم انسانی حقوق -دانشگاه مراغه-روزانه دانشگاه مراغه 1سال کانونی 11
محمدولي پور عارف ریاضی علوم كامپيوتر-دانشگاه شهيدبهشتي -تهران-روزانه دانشگاه شهيد بهشتي - تهران 2سال کانونی 35
عيسي نژاد ويدا انسانی دبيري زبان وادبيات فارسي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 2سال کانونی 39
ايراني نسيم ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 1سال کانونی 25
نوري مايده تجربی علوم تغذيه -دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي تهران-روزانه دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي - تهران 3سال کانونی 39
افضل اهنگران سودا تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 3سال کانونی 63
احمدي نيكو تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 5سال کانونی 51
صدقي گمچي محمدرضا ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 54
عباسي انويق هاجر انسانی دبيري الهيات ومعارف اسلامي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 2سال کانونی 30
فتاحي مرنگلو ياسين تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 2سال کانونی 41
پيري محمدباقر انسانی دبيري علوم اجتماعي -پرديس شهيدرجايي -اروميه-تربيت معلم پرديس شهيد رجايي - اروميه 1سال کانونی 17
چيت گر نازنين ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 21
دولتي عليرضا ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 1سال کانونی 21
قاضي زاده گشين ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 2سال کانونی 36
صديقي شيشوان سيدرضا ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
بصاري سحر ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 25
پاكي نازلي هنر هنراسلامي -دانشگاه هنراسلامي تبريز-روزانه دانشگاه هنر اسلامي تبريز 1سال کانونی 18
طوسي نژاد ياسمين ریاضی رياضيات وكاربردها-دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران-روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 3سال کانونی 55
كردپور پيمان تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اردبيل 3سال کانونی 41
شكاري دارغلو نويد انسانی دبيري علوم اجتماعي -پرديس شهيدرجايي -اروميه-تربيت معلم پرديس شهيد رجايي - اروميه 2سال کانونی 22
ازموده گورچين قلعه ميلاد تجربی دبيري زيست شناسي -پرديس شهيدچمران -تهران-تربيت معلم پرديس شهيد چمران - تهران 2سال کانونی 43
كاظمي به به جكي مهسا انسانی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 25
احمدي اده مرتضي پاشا عرفان تجربی فيزيوتراپي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 3سال کانونی 50
فرخي ساريجلو علي ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه تبريز-شبانه دانشگاه تبريز 1سال کانونی 18
ارونق نژاد بهنام تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي تهران-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تهران 1سال کانونی 19
اسماعيلي زهرا تجربی علوم تغذيه -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 1سال کانونی 5
ملك زاده پريسا انسانی دبيري الهيات ومعارف اسلامي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 2سال کانونی 34
ارسلانلو اميرارسلان ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 6سال کانونی 74
حاتم زاده مهدي ریاضی مهندسي هوافضا-دانشگاه صنعتي مالك اشتر-وابسته به وزارت دفاع-روزانه دانشگاه صنعتي مالک اشتر - وابسته به وزارت دفاع 2سال کانونی 39
انامقي سارا ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 59
علي زاده جارچلويي محمدامين ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
برهاني ساناز تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي ياسوج-روزانه دانشگاه علوم پزشکي ياسوج 2سال کانونی 21
اخرت دوست برفين انسانی حقوق -دانشگاه مراغه-شبانه دانشگاه مراغه 1سال کانونی 11
شيدا ثمين ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 3سال کانونی 43
قنبري مرند اشكان ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 13
خدايي محمد ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 27
پورسليمان زاده عرفان ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 2سال کانونی 29
سليماني مياوقي نسا تجربی علوم وصنايع غذايي -دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي تهران-روزانه دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي - تهران 1سال کانونی 12
محمدنژاد احمد ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 20
اقبال نيا حسين تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 43
شمس پرند ریاضی علوم كامپيوتر-دانشگاه الزهرا/س /تهران-روزانه دانشگاه الزهرا(س) - تهران 2سال کانونی 38
فطانت فرهاد زبان زبان وادبيات انگليسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 27
بالي گورچين قلعه هانيه ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 5سال کانونی 71
بهجت سپيده ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 5سال کانونی 73
فرجي ديزجي رضا ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه تبريز-شبانه دانشگاه تبريز 2سال کانونی 31
شاكري حامد ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 39
قليزاده اذري عرفان ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
خليلي شيوا انسانی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 10
نجفي فر هادي انسانی راهنمايي ومشاوره -پرديس شهيدرجايي -اروميه-تربيت معلم پرديس شهيد رجايي - اروميه 1سال کانونی 12
حميدي مقدم سهند ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 24
ابراهيم نژاد رعنا تجربی كارشناسي ساخت پروتزهاي دنداني -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 3سال کانونی 43
فتحي حبشي هاجر انسانی زبان وادبيات عربي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه دانشگاه شهيد مدني آذربايجان - تبريز 1سال کانونی 14
جباري طسمالويي پريا تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 6سال کانونی 77
مونسي راد فاتح ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 5سال کانونی 81
نعمتي كلقاني علي ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي سهند-تبريز-روزانه دانشگاه صنعتي سهند - تبريز 1سال کانونی 14
صمدلويي فاطمه انسانی علوم تربيتي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
سلطانزاده نيچالاني فرشته انسانی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 13
غيبي الناز انسانی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 23
سيدي فاطمه انسانی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 26
خادم غفوري الهام انسانی فقه وحقوق اسلامي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 40
رشيدي خزاعي محمد تجربی كارشناسي ساخت پروتزهاي دنداني -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 1سال کانونی 6
مهدي زاده امير ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 40
باغبان نوين سالار ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
سيدمحمدزاد احسان تجربی دامپزشكي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
مولايي گويا ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 26
غفوريان سعيد ریاضی مهندسي برق -دانشگاه تبريز-شبانه دانشگاه تبريز 3سال کانونی 37
شكراللهي قيلو امين انسانی علوم سياسي -دانشگاه شاهد-تهران-روزانه دانشگاه شاهد - تهران 3سال کانونی 50
حسن خوشبخت پريسا ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
قاسم زادگان عذرا ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 53
يگانه ثابت قره باغ فاطمه انسانی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 16
ستوده قره باغ زهرا انسانی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 2سال کانونی 37
حسيني خانشان فروغ تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 4سال کانونی 69
عزيزپور پريا ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 5سال کانونی 82
قصبه مهرداد ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 40
نعماني وحيد ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 16
جعفري غفاربي زهرا انسانی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 2سال کانونی 37
صلاحي افسانه انسانی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
شجاعي نيا زهرا انسانی علوم تربيتي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 25
شريفي فرزين ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
محمدزاذه عليبگلو كوثر انسانی حقوق -دانشگاه رازي -كرمانشاه-شبانه دانشگاه رازي کرمانشاه 2سال کانونی 28
قهرماني قوطورلار فهيمه تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 18
سليماني الهه ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 6سال کانونی 102
دلايي ميلان حميد انسانی علوم تربيتي -پرديس شهيدرجايي -اروميه-تربيت معلم پرديس شهيد رجايي - اروميه 1سال کانونی 16
فضلي ولنده شيما انسانی تاريخ -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 22
ابراهيميان خوشمهر حيدر ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 30
يوسفي منير انسانی حسابداري -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 40
حسن پورزرگ اباد سما انسانی اب وهواشناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 14
صفري ميراميد تجربی حسابداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 28
رستمي سالار ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 30
قنبري حسنلويي ايناز تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 4سال کانونی 67
گنجي گلمانخانه رويا ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 45
بايرامي مهسا تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 5سال کانونی 78
ظفري فرديس انسانی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 14
هاشمي اصل سيدحجت تجربی دامپزشكي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 42
سيدي يكاني معصومه ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 5سال کانونی 80
روحاني كامران تجربی كارشناسي ساخت پروتزهاي دنداني -دانشگاه علوم پزشكي سبزوار-روزانه دانشگاه علوم پزشکي سبزوار 1سال کانونی 5
فلك فرسا هامون ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه تبريز-شبانه دانشگاه تبريز 1سال کانونی 13
عيسى زاده تجربی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 7
چهل تاري مهسا ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 22
شيرزادگله خري گلستان ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 30
گل صنم لو زهرا تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي فسا-روزانه دانشگاه علوم پزشکي فسا 1سال کانونی 13
قهوه ئيان مياندواب عاطفه انسانی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 2سال کانونی 31
رستمي اسبي دره نعمت انسانی علوم تربيتي -پرديس شهيدرجايي -اروميه-تربيت معلم پرديس شهيد رجايي - اروميه 1سال کانونی 18
صادقي رضا ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 26
اسدي قراباغي هادي ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 6سال کانونی 82
صمدي ايدنلو الهام تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 18
علي پوردايلاق شاهين تجربی دامپزشكي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 40
حسن پور ثنا تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 4سال کانونی 65
پورجبارعلي بگلو زهرا تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 31
اسماعيلو ياسين تجربی دامپزشكي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
سليمان پوردارغلو حامد ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
راد محمد ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 33
فضل اورقره باغ حورا تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 35
ميرزايي روشنك تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 39
توفيقي علي ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 14
حاجي عيسي لو فايزه انسانی علوم تربيتي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
مقصودي حسين تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 41
طاحوني علي ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 36
مافي مهديه تجربی روانشناسي -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 2سال کانونی 30
زرگرزاده ايناز زبان زبان وادبيات انگليسي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 40
پاوير صحرا انسانی علوم تربيتي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 20
احمدي يلدا ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 13
لاهوتي سمانه زبان زبان وادبيات انگليسي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 52
يحي پور سيامك ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 17
طه زاده شيرين ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 17
حسن نژادزرگري شيرين تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 3سال کانونی 48
دادرس سينا ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 2سال کانونی 24
نايب پاشايي كيارش ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 33
حاجي بابالو رعنا ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
مشعوفي محمدرضا ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 5سال کانونی 78
وحيدافشار صفا ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 18
صادقي زهرا انسانی جغرافياوبرنامه ريزي گردشگري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
خرمي ماركاني سارا انسانی اب وهواشناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
سرباززاده خسروشاهي سعيد ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 42
علي زاده قامت اسما تجربی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 17
حسن زاده سارا تجربی دامپزشكي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 70
حضرتي تپه سينان تجربی دامپزشكي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 54
فلاح طسمالو ميلاد ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 53
باقري تيمورلو سميه انسانی زبان وادبيات فارسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 25
مهري سارا تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 20
سنگيني سهند ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 30
كلانتري فاطمه ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 5سال کانونی 55
همتي مهسا تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 4سال کانونی 56
معتمدي نولويي هادي تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 31
اشرفي باباگنجه پيمان ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 35
عباسي نژادفلاح داود ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 16
بهنام قراجلو پرنيا ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
صمدزاده گجين نگار ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 32
رضازاده باشلانبوشلو نسيم تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 36
هاشم پور فهيمه تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 28
شاهيني هومن ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 5سال کانونی 75
نصرتيان پريسا ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
باقري قهرمانلو صبا انسانی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
محمدياري ديزج تكيه سيما تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 18
اباذري باقر ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 34
سرشار مهديه تجربی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 2سال کانونی 38
حسني فر مهيار ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 61
محمدزاده زهرا تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 27
قنبريان بهاره ریاضی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 2سال کانونی 43
عبدالمنافي جيرانسفلي سهيلا تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 27
قاسملو ارشيا ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 66
اسدي گلمانخانه مريم ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
رنجبري نازنين ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 41
جهانگيرزاده سميه ریاضی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 2سال کانونی 43
ميناس ريحان اباد ارام تجربی دامپزشكي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 13
نيكزادجوجهري عارف ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
شيرزادديزجي جعفر انسانی علوم تربيتي -پرديس شهيدرجايي -اروميه-تربيت معلم پرديس شهيد رجايي - اروميه 1سال کانونی 13
باباكشي شيطان اباد نويد تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 36
محمدزاده قامت امين ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 2سال کانونی 29
عليزاده سعيد ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
جواددوست حامد ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 37
قنبري قوشجي پريسا ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 28
حسيني فاطمه ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
رضايي رضا ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 49
راد حسن تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 18
قنبرزاده سارا تجربی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 2سال کانونی 29
روشن مراداعلي سودا ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
كرامت هانيه تجربی اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 4سال کانونی 67
داداش زاده امين ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 53
ستوده مرام سالار ریاضی مهندسي برق -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 18
تقي قره باغ زهرا انسانی جغرافياوبرنامه ريزي شهري -دانشگاه مراغه-روزانه دانشگاه مراغه 1سال کانونی 18
حجازي شروين تجربی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 33
حسين زاده الهه ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 44
بهمني كهريز سارا تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 25
نظامدوست ثاني كشتيبان هادي ریاضی مهندسي برق -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 16
اصغري محبوب ياسمن انسانی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
پنيري مهسا ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 19
رضازاده انهر ياسين تجربی علوم تربيتي -پرديس شهيدرجايي -اروميه-تربيت معلم پرديس شهيد رجايي - اروميه 2سال کانونی 33
جهانگرد هانيه تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 25
سليماني نيك مسعود ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 32
صمدي هديه تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي زابل-روزانه دانشگاه علوم پزشکي زابل 2سال کانونی 38
نوري سراي شيوا ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 39
كان صدق نسا تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 11
كلب خاني ميلاد ریاضی مهندسي برق -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 19
محمدي ندا ریاضی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 15
بهنمون اسماعيل ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
ناصري اشكان ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 14
علي زادعربلوي بيشه احسان ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 40
ارواحي شيخ جان عرفان ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 67
جلايرسرنقي كوثر تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشكده علوم پزشكي مراغه-روزانه دانشكده علوم پزشكي مراغه 1سال کانونی 24
چاخرلو مهتاب انسانی اب وهواشناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 11
عليزاده سودا تجربی مديريت خدمات بهداشتي درماني -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 7سال کانونی 94
سليم پوراقدم مهشاد تجربی مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي تهران-روزانه دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي - تهران 4سال کانونی 70
حاتمي نوي نگين تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 4سال کانونی 76
كراوغلي نازيلا تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 30
نوري سارا تجربی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 2سال کانونی 27
صادقي سوگند تجربی گفتاردرماني -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 1سال کانونی 18
حيدرى ریاضی مهندسي هوافضا-دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 38
جهانى ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 29
باباپور ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
قولوكانلو قزلباش ریاضی مهندسي مواد-دانشگاه صنعتي سهند-تبريز-روزانه دانشگاه صنعتي سهند - تبريز 1سال کانونی 15
شيخلو ریاضی مهندسي برق -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 15
ولى زاده تجربی اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 30
حسنبگلو تجربی حسابداري -دانشگاه علامه طباطبايي -تهران-روزانه دانشگاه علامه طباطبايي - تهران 1سال کانونی 6
سعيدى ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 20
على محمد لو تجربی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 19
شهبازى تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 26
محمدى ايلخچى ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 9
سنبلى انسانی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
منصورافشار تجربی دامپزشكي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 33
نوروزى انسانی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 2سال کانونی 30
محمد زاده ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 18
احمديان تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 20
بهدادنيا ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 27
زمانلو ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 34
سوهان ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 26
مجاهد تجربی علوم تربيتي -پرديس شهيدمدرس -سنندج-تربيت معلم پرديس شهيد مدرس - سنندج 1سال کانونی 15
خداداد تجربی دامپزشكي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 6سال کانونی 88
رفيعى تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 6
محمدى ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 22
آماده راجيرى ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 34
كافى مولا ریاضی مهندسي برق -دانشگاه شهيدچمران -اهواز-شبانه دانشگاه شهيد چمران اهواز 5سال کانونی 71
ملايرى ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 3سال کانونی 58
نجفى ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 32
رفيعى لك ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 7
مبصر ریاضی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 2سال کانونی 39
جهان قلقاچى تجربی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 2سال کانونی 40
سلطانعلى نژاد تقى آباد ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 35
مهديخانى ساعتلو ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 23
خدايارى حصارى ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 24
زمانى تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 37
رضوى تجربی دامپزشكي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 5سال کانونی 39
حبيب نژاد تجربی گفتاردرماني -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 1سال کانونی 20
تقى پور تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اردبيل 2سال کانونی 39
مصطفوى ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 21
قاسم زاده تجربی دامپزشكي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 20
ميرزائى قورمك ریاضی مهندسي شهرسازي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 11
موسوى تجربی شيمي -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 3سال کانونی 55
على پور جوشين انسانی جغرافياوبرنامه ريزي گردشگري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 11
طاهرى كنعانى ریاضی حسابداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 41
مرادى حيدرلو تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اردبيل 2سال کانونی 41
رنجبر تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشكده علوم پزشكي گراش-روزانه دانشکده علوم پزشکي گراش 2سال کانونی 40
بخشى گويجه لوى تپه تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 4سال کانونی 37
عبدزاده تجربی مديريت خدمات بهداشتي درماني -دانشگاه علوم پزشكي ايران-روزانه دانشگاه علوم پزشکي ايران 1سال کانونی 16
محرمى انسانی علوم تربيتي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 33
رضازاد ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
رحيمى تپه ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 22
محزونى ثانى ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 21
فهيمى ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 11
لطف الهى ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 9
روحى كوزه كنان زبان زبان وادبيات انگليسي -دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان-روزانه دانشگاه سيستان و بلوچستان - زاهدان 1سال کانونی 14
دهقان هزه جان ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
قاسمى گلمانخانه انسانی زبان وادبيات فارسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 8
ابراهيم زاده ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 20
طاحونى ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 36
محمدى انسانی فقه وحقوق شافعي -دانشگاه كردستان -سنندج-روزانه دانشگاه كردستان - سنندج 1سال کانونی 17
ارسلانى ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 21
عليزاده ریاضی علوم تربيتي -پرديس شهيدرجايي -اروميه-تربيت معلم پرديس شهيد رجايي - اروميه 4سال کانونی 61
آقازاده انسانی مطالعات خانواده -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-شبانه دانشگاه شهيد مدني آذربايجان - تبريز 1سال کانونی 17
حسينى تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 10
قهرمانى انسانی علوم تربيتي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 19
احسانى ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 14
صمدزاده ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 26
بناء دلنواز قابل انسانی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 26
آقايى ریاضی علوم تربيتي -پرديس شهيدرجايي -اروميه-تربيت معلم پرديس شهيد رجايي - اروميه 1سال کانونی 14
ياورى ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 14
كريمى تكالو تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 17
احمدى عليائى ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 26
بهادر تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 27
قوردوئى ميلان تجربی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 20
عباسى لله لو ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 19
خدايى زرگر آباد ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
بحرى گمچى تجربی حسابداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
پور عبدال نرگى ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 12
كاظمى راد تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 38
جعفرى تجربی مديريت خدمات بهداشتي درماني -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 1سال کانونی 18
حبيب زاده ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 26
غنى دل قهرمانلو ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 19
سيد غفورى ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 25
عزيزى ديزجى تجربی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 3سال کانونی 51
زينالى تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 19
ضربى ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 40
دنيادوست ریاضی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 17
شرف انسانی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 19
احمديان تجربی اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 24
حسين پور برنج آباد تجربی كارشناسي فناوري اطلاعات سلامت -دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي تهران-روزانه دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي - تهران 2سال کانونی 25
نوروزى ریاضی حسابداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 30
حسنلو تجربی اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 16
انيسى مير آباد ریاضی مهندسي شهرسازي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
خليفه يى ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 27
رحمانى ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 3سال کانونی 40
عباسى سليم تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 35
ابراهيم زاده ریاضی مهندسي اپتيك وليزر-دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 12
اقبال تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 7سال کانونی 69
پور سليمان تجربی حسابداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 13
كاظمى توپراق قلعه تجربی مامايي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 19
اوجاقى كهجوق انسانی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 12
آقازاده تجربی اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 25
عبدالهى تجربی مامايي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 16
بهگام ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 14
جوادزاده تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 51
وكيلى انسانی الهيات ومعارف اسلامي -فقه ومباني حقوق اسلامي -دانشگاه ياسوج-شبانه دانشگاه ياسوج 1سال کانونی 13
عابدى تجربی كارشناسي فناوري اطلاعات سلامت -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 15
حسنى قراحسنلو تجربی كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 22
يوسفى ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 45
اشراقى تجربی حسابداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 9
عليزاده باباگنجه ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 12
محمدى ده ده ساقى ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
عزيزى قلايچى ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 38
لطفى ريكان تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 4سال کانونی 65
پرويشى تجربی روانشناسي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 2سال کانونی 25
عزيزى ثالث ریاضی مهندسي اپتيك وليزر-دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 30
اميرى ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 15
حب نقى ریاضی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 2سال کانونی 34
نراقى نقدهى تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 13
جبارى ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 17
عابدى زرگ آباد ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 18
موسوى ساداتى تجربی مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي تهران-روزانه دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي - تهران 3سال کانونی 44
مرادمند ریاضی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 4سال کانونی 66
محمدپور قره باغ ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 33
منافى ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 8
حسين زاده تجربی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 2سال کانونی 39
عليزاده كشتيبان ریاضی مهندسي برق -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 3سال کانونی 27
فخر آذرى تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 25
جوانمرد ریاضی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 17
اسدالهى بالكانلو تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 18
برايون ریاضی علوم تربيتي -پرديس شهيدرجايي -اروميه-تربيت معلم پرديس شهيد رجايي - اروميه 1سال کانونی 16
نازلويى ده ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 9
موسوى ریاضی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 19
قاسمى ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
زارع انسانی علوم تربيتي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 23
سعيدى آلقو ریاضی حسابداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 41
احمدپور تجربی اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 19
جعفرى الماسى ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 19
سياحى تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 23
آقانژاد ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 3سال کانونی 42
فرقدان سلطان احمدى تجربی حسابداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 33
هندوسين آباد تجربی مامايي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اردبيل 1سال کانونی 20
مرسلى يكان تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 19
عرفانى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 30
داداشى قوشچى ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 23
گزنقى تجربی كارشناسي فناوري اطلاعات سلامت -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 14
وجدى تجربی علوم تربيتي -پرديس شهيدرجايي -اروميه-تربيت معلم پرديس شهيد رجايي - اروميه 3سال کانونی 42
رسولى تجربی مامايي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 17
رضوى ریاضی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 15
سراج وظيفه ریاضی مهندسي شهرسازي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 41
جبارى فر ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 14
پناهى فر ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 17
عليزاده ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 19
نقى زاده آلقو ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 39
نعمانى ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 20
رحيمى بوربور ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
نقشى حيدرانلو تجربی مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 7
فيضى ریاضی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 3سال کانونی 53
بهرامى فرد انسانی تاريخ -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 24
حاجى حسنى ریاضی مهندسي هوافضا-دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 14
ذوالفقارى برا تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 4سال کانونی 43
سيد تاجى تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه علامه طباطبايي -تهران-روزانه دانشگاه علامه طباطبايي - تهران 1سال کانونی 17
عالى مزرعه شادى ریاضی مهندسي اپتيك وليزر-دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 14
محمدى قره اقاجى ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 25
ضرغامى سلطان احمدى ریاضی مهندسي برق -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 7
خليفه زاده ریاضی علوم كامپيوتر-دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 1سال کانونی 11
اكبرى ارنسا تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 17
الهى گنبدى ریاضی مهندسي هوافضا-دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 21
سخى دل هوسين تجربی مديريت خدمات بهداشتي درماني -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 1سال کانونی 9
ابراهيم پور مراد كندى ریاضی فيزيك مهندسي -دانشگاه تبريز-شبانه دانشگاه تبريز 1سال کانونی 11
قوردوئى ميلان تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 18
شريفى ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 13
مجيدى عتيق تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 14
جفتكار ریاضی مهندسي شهرسازي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 36
هندى تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 23
فرخ زاد تجربی زيست شناسي سلولي مولكولي -دانشگاه مراغه-روزانه دانشگاه مراغه 4سال کانونی 32
ميرزاباباديزج ریاضی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 68
عباسى اوخچلار تجربی مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 33
اظهرى ریاضی مهندسي شهرسازي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
جليلى ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 9
رحمتى ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 3سال کانونی 53
عليزاده ریاضی علوم تربيتي -پرديس علامه طباطبايي -اروميه-تربيت معلم پرديس علامه طباطبايي - اروميه 1سال کانونی 22
زقوپورميرشكارلو ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 38
جبارى تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 10
ضيا گرگرى ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 1سال کانونی 11
نقيب تجربی مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 14
ارزانى تجربی مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اردبيل 1سال کانونی 17
ماكويى صفرقلى كندى ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 24
رضائى تجربی حسابداري -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 54
فخورى تجربی حسابداري -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 61
ولى زاده اوصالو ریاضی مهندسي برق -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 5
ابراهيم زاده خانقاه تجربی حسابداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 6سال کانونی 88
غلام زاده ریاضی مهندسي عمران -مجتمع اموزش عالي سراوان-روزانه مجتمع آموزش عالي سراوان 1سال کانونی 12
حسنى افشار ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 30
دلايى ميلان تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي جهرم-روزانه دانشگاه علوم پزشکي جهرم 1سال کانونی 18
اسدى عسگر آباد ریاضی حسابداري -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
محسنى تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 19
خياطى تجربی مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 21
فعله فرتاشيان ریاضی شيمي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 9
ريائى ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 4سال کانونی 68
باقرى ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 2سال کانونی 32
تقى پور تجربی اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي خراسان شمالي -بجنورد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي خراسان شمالي - بجنورد 1سال کانونی 20
رستمى تازه كند انسانی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 25
رسولى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 14
تراشى ریاضی مهندسي هوافضا-دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 4سال کانونی 69
صادقى تجربی مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي مازندران -ساري-روزانه دانشگاه علوم پزشکي مازندران - ساري 2سال کانونی 22
حسينلو ریاضی مهندسي هوافضا-دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 25
حاجى قليزاده ریاضی مهندسي اپتيك وليزر-دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 16
فخرالدين فخرى آذر ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 28
نصرى بالستانى تجربی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 24
جمالى تجربی حسابداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 13
آزادمنش انسانی مطالعات خانواده -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-شبانه دانشگاه شهيد مدني آذربايجان - تبريز 1سال کانونی 15
عزيزپور ریاضی مهندسي معدن -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 16
سپهرى ریاضی علوم ومهندسي اب -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 31
على اصغر زاده طسوجى ریاضی مهندسي معدن -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 34
رسولى يلقون آباد تجربی حسابداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 37
مشهدى كشتيبان تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 43
طيب نيا تجربی زيست شناسي سلولي مولكولي -دانشگاه مراغه-روزانه دانشگاه مراغه 3سال کانونی 51
بى درنگ ریاضی شيمي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 35
مجيدى لك ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 23
گيلانى تجربی علوم تربيتي -پرديس شهيدرجايي -اروميه-تربيت معلم پرديس شهيد رجايي - اروميه 1سال کانونی 13
اسمعيلى ریاضی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 24
عدالتى ریاضی مهندسي اپتيك وليزر-دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 13
توحيدخواه تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 26
حديدى تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 5سال کانونی 79
رحمتى تجربی مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اردبيل 1سال کانونی 20
عباس زاده ریاضی مهندسي هوافضا-دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 25
دادشى گريجه ياران تجربی مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي بقيه الله-روزانه دانشگاه علوم پزشکي بقيه الله 2سال کانونی 10
شاكر تجربی مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي اردبيل-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اردبيل 2سال کانونی 23
عباسى تجربی حسابداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
اسماعيلى تجربی زيست شناسي سلولي مولكولي -دانشگاه مراغه-روزانه دانشگاه مراغه 1سال کانونی 9
عليزاده ریاضی مهندسي اپتيك وليزر-دانشگاه بناب-روزانه دانشگاه بناب 1سال کانونی 18
قنبرى حسنلوئى تجربی كارشناسي فناوري اطلاعات سلامت -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 3سال کانونی 46
اكبرى ریاضی مهندسي اپتيك وليزر-دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 3سال کانونی 50
مقدم تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 1سال کانونی 13
طسوجى ریاضی مهندسي كشاورزي -مكانيك ماشينهاي كشاورزي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
دادگر تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 5سال کانونی 67
جبارى انسانی علوم تربيتي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 14
هژبرى گنجى ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 21
حبيبى ریاضی مهندسي اپتيك وليزر-دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 19
سيد مصطفوى ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 19
سلطانى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 21
عباسى ناد تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 7
موسوى زنگنه تجربی مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 18
عاشورى تجربی زيست شناسي سلولي مولكولي -موسسه غيرانتفاعي ربع رشيدي -تبريز-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي ربع رشيدي - تبريز 2سال کانونی 39
نورى ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 16
خوش سلوك مرندى تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 22
مزيد جترى ریاضی علوم ومهندسي اب -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
صابرمنش ریاضی مهندسي معدن -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
هنردوست تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
شمسى ریاضی رياضيات وكاربردها-دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 2سال کانونی 25
كاظمى ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي علم و فن - اروميه 2سال کانونی 17
رضا پور ریاضی مهندسي كشاورزي -مكانيك ماشينهاي كشاورزي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
اكبرزاده ریاضی اماروكاربردها-دانشگاه تبريز-شبانه دانشگاه تبريز 3سال کانونی 52
جعفرى ریاضی علوم ومهندسي اب -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 42
هوشمندى تجربی روانشناسي -موسسه غيرانتفاعي جهاددانشگاهي -خوزستان-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي جهاددانشگاهي - خوزستان 1سال کانونی 18
كيانفر تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 13
حسين پور تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 40
ابراهيمى گنگچين تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
سلطانى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 12
پير مرادى تجربی كارشناسي فناوري اطلاعات سلامت -دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 2سال کانونی 26
فرزانه ریاضی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 14
پورمحمود تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
عباس نژاد ریاضی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 21
شاه ميرزائى صابرى تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
غلام مهربان ریاضی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 23
رستم زاده ریاضی مهندسي كشاورزي -اقتصادكشاورزي -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 1سال کانونی 23
تربيت نازلو ریاضی رياضيات وكاربردها-دانشگاه تبريز-شبانه دانشگاه تبريز 1سال کانونی 14
پاشازاده انسانی علوم تربيتي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 20
ابراهيمى آقابابا تجربی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 2سال کانونی 20
وليزاده ریاضی مهندسي معدن -دانشگاه صنعتي اروميه-روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 16
پور محمود تجربی مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 13
ضيائى ریاضی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 33
سليمانى تجربی مهندسي كشاورزي -زيست فناوري /بيوتكنولوژي /-دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه دانشگاه شهيد مدني آذربايجان - تبريز 1سال کانونی 21
جوادى تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
مصطفى زاده ریاضی علوم ومهندسي اب -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 61
شيخى ديدانى ریاضی مهندسي معدن -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 43
دودكانلوى ميلان ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 9
انصارى اشنويه تجربی مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي اروميه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي اروميه 1سال کانونی 15
شيدائى ریاضی مهندسي كشاورزي -مكانيك ماشينهاي كشاورزي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 48
عليپور ساعتلو تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 3سال کانونی 60
حضرتى تجربی زيست شناسي -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 1سال کانونی 18
كيوان ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 36
جعفرى ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 21
احمدى عسگر آباد تجربی زيست شناسي سلولي مولكولي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 1سال کانونی 19
زينالى تلى ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 62
اوجاقى تجربی كارشناسي فناوري اطلاعات سلامت -دانشگاه علوم پزشكي مازندران -ساري-روزانه دانشگاه علوم پزشکي مازندران - ساري 1سال کانونی 5
احمدى تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 1سال کانونی 13
نظرى ریاضی مهندسي معدن -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 11
همت خواه تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
اكبرى ریاضی علوم ومهندسي اب -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 8
قره باغى اصل ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 23
شيخى چمان تجربی مديريت خدمات بهداشتي درماني -دانشگاه علوم پزشكي ايران-روزانه دانشگاه علوم پزشکي ايران 1سال کانونی 26
نعمتى كلقاى تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 22
على پور جورنى ریاضی مهندسي معدن -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 31
پور حاجى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 19
نامدار تجربی مهندسي كشاورزي -علوم خاك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 19
خادم عرب باغى تجربی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 14
حيدرى مرنگلو ریاضی علوم ومهندسي اب -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 34
نامدار وندائى ریاضی علوم ومهندسي اب -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 31
اكبرى ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 12
عبدلى بى صفر تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 22
محمودى اسلاملو ریاضی مهندسي معدن -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 14
نظرى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 31
نجفى ریاضی مهندسي كشاورزي -مكانيك ماشينهاي كشاورزي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 23
جهانى ریاضی كارشناسي چندرسانه اي -دانشگاه هنراسلامي تبريز-روزانه دانشگاه هنر اسلامي تبريز 1سال کانونی 26
صلاحى تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 10
رحيمى راد تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 52
اسمعيل زاده ریاضی علوم ومهندسي اب -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 30
عليزاده اوصالو تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 34
اژدرى قره آغاجى تجربی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 64
عزيزى ریاضی رياضيات وكاربردها-دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
شجرى ثالث ریاضی مهندسي معدن -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 2سال کانونی 26
بدخشان تجربی مهندسي كشاورزي -زيست فناوري /بيوتكنولوژي /-دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه دانشگاه شهيد مدني آذربايجان - تبريز 1سال کانونی 18
آقائى بدلبو ریاضی مهندسي كشاورزي -مكانيك ماشينهاي كشاورزي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 30
حيدرپور تجربی كارشناسي بهداشت عمومي -دانشكده علوم پزشكي مراغه-روزانه دانشكده علوم پزشكي مراغه 2سال کانونی 40
حاجى محمدى ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 2سال کانونی 29
صابر كهريز تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 19
شفيع زاده انسانی علوم تربيتي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
رازبان ریاضی مهندسي معدن -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 12
حيدرى ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 32
آرميون ریاضی علوم ومهندسي اب -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 20
حيدرى ثانى ریاضی مهندسي معدن -دانشگاه صنعتي اروميه-شبانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال کانونی 14
اسدى شوركند تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 62
حيدرى ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 59
فلاح متجدد تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 41
قنبرى پور اچالو تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
حيدرزاده تجربی علوم تربيتي -پرديس شهيدمدرس -سنندج-تربيت معلم پرديس شهيد مدرس - سنندج 1سال کانونی 20
اسماعيلى اوصالو ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 34
شهابى آذر تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه گيلان -رشت-روزانه دانشگاه گيلان - رشت 2سال کانونی 28
جعفرپور ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 20
گريگورى ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 10
جليل جمشيدى تجربی مديريت بازرگاني -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 2سال کانونی 18
مفسرى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم خاك -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 25
عابدزاده تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 28
نورى پشتكل تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 41
ابراهيمى برنج آباد تجربی مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 54
غنى زاده تجربی مهندسي كشاورزي -علوم خاك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 39
منصورى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم خاك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
عظيمى ریاضی علوم ومهندسي اب -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 5سال کانونی 84
نصيرى فتح آباد تجربی كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي سمنان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي سمنان 1سال کانونی 12
تيمورى آذر ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 5
تيمورى ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 21
جمشيد ملك آرا ریاضی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 20
سيد چرمچى ریاضی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 11
سهيلى كيچه تجربی علوم تربيتي -پرديس شهيدمدرس -سنندج-تربيت معلم پرديس شهيد مدرس - سنندج 3سال کانونی 52
نبى زاده بلخكانلو تجربی علوم تربيتي -پرديس شهيدرجايي -قزوين-تربيت معلم پرديس شهيد رجايي - قزوين 1سال کانونی 18
موسوى ریاضی رياضيات وكاربردها-دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
تقى زاده ریاضی مهندسي كامپيوتر-موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 26
سخاوتى تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
شامى قره باغ ریاضی علوم ومهندسي اب -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 35
نيك پناه تجربی كارشناسي بهداشت عمومي -دانشكده علوم پزشكي خلخال-روزانه دانشکده علوم پزشکي خلخال 3سال کانونی 24
آقابالاپور كشتيبان ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 29
اميرى كريم اباد ریاضی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 20
خطايى تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 14
حق دوست تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 63
نوروزى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 14
بيغم ریاضی رياضيات وكاربردها-دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 17
آبين تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 37
بالكى تجربی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 19
باقرى نيا ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي علم و فن - اروميه 1سال کانونی 22
قاسملو تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 19
سلطانى قرالر تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 37
نجفى چچكلوى حاجى آقا ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 18
رحيم زاده تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
وليزاده تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 29
نصيربور ریاضی مهندسي كشاورزي -مكانيك ماشينهاي كشاورزي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
احمدى ساعتلو ریاضی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 2سال کانونی 36
مكارم تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 13
همدمى تجربی مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 25
اسدى اسلاملو تجربی شيمي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
عسگرى ریاضی مهندسي كامپيوتر-موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 5
شيخى زرگ آباد تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 13
معنوى تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 39
عبدى اوانسر ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي علم و فن - اروميه 2سال کانونی 14
شيرين بك ریاضی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
سلطانى تجربی مهندسي منابع طبيعي -جنگلداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 9
شيرزاد تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 49
قياس پور مرادى تجربی زمين شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 15
ساجدى بيل آور تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 24
عليزاده تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 23
اسماعيلى تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 7
رحمانى تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 37
نجاتى ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي علم و فن - اروميه 1سال کانونی 17
شيخى راد ریاضی مهندسي پزشكي -دانشگاه بين المللي امام رضا/ع /-غيرانتفاعي دانشگاه غيرانتفاعي بين المللي امام رضا(ع) - مشهد 2سال کانونی 21
نادرى ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 14
غفارنژاد ثانى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم خاك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 22
يوسف زاده تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
سرورى تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 11
چاوش زاده ساعتلو تجربی مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 13
برازش ریاضی مهندسي ماشينهاي كشاورزي -مكانيزاسيون كشاورزي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 2سال کانونی 20
محمدزاده ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
ضيايى تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 34
نورى تجربی مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
پرويش ریاضی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 2سال کانونی 11
كريملو ریاضی مهندسي كشاورزي -مكانيك ماشينهاي كشاورزي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 34
فرهنگ ریاضی رياضيات وكاربردها-دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
جواهر شناس ریاضی رياضيات وكاربردها-دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
سهرابى طهرابند تجربی مهندسي توليدات گياهي -گياهان دارويي ومعطر-دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
سيروس آذر تجربی مهندسي كشاورزي -علوم خاك -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 14
اسماعيل زاده تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
خاقان قره باغ تجربی مهندسي فضاي سبز-دانشگاه تبريز-روزانه دانشگاه تبريز 1سال کانونی 14
موسى زاده تجربی مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
على زادهجانويسلو ریاضی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
پناهلو تجربی مهندسي فضاي سبز-دانشگاه تبريز-شبانه دانشگاه تبريز 4سال کانونی 81
قلى نژاد تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 14
عثمانى تجربی زمين شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
شيخلو تجربی مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 24
عيسى زاده تجربی مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 14
جوادوند تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 6سال کانونی 70
رمزى بوراچالو ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي سراج -تبريز-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي سراج - تبريز 2سال کانونی 29
فربد تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-روزانه دانشگاه شهيد مدني آذربايجان - تبريز 4سال کانونی 70
غلام زاده ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي علم و فن - اروميه 2سال کانونی 29
بابا نژاد تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 23
حافظى گيچه ریاضی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 20
جعفرى تجربی علوم قران مجيد-دانشگاه علوم ومعارف قران كريم وابسته به سازمان اوقاف وامورخيريه قم-روزانه دانشگاه علوم و معارف قران کريم - وابسته به سازمان اوقاف و امور خيريه - قم 2سال کانونی 37
خالندى شيدان آبادى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم خاك -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 33
محمدى ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 17
كرامت ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي علم و فن - اروميه 2سال کانونی 40
پيرى تجربی مهندسي كشاورزي -ترويج واموزش كشاورزي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 77
حيدرى ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
بنيامين ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي علم و فن - اروميه 2سال کانونی 23
جوادى ریاضی رياضيات وكاربردها-دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
بخشى خليفه كندى ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي علم و فن - اروميه 1سال کانونی 10
حسن پور ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي علم و فن - اروميه 1سال کانونی 14
مصطفوى ریاضی رياضيات وكاربردها-دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-شبانه دانشگاه شهيد مدني آذربايجان - تبريز 2سال کانونی 19
سلمانى گلدانلو تجربی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 12
طاحونى ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي علم و فن - اروميه 1سال کانونی 19
فتحعلى نژاد تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 20
تقى زاده انسانی علوم قران مجيد-دانشگاه علوم ومعارف قران كريم وابسته به سازمان اوقاف وامورخيريه قم-روزانه دانشگاه علوم و معارف قران کريم - وابسته به سازمان اوقاف و امور خيريه - قم 2سال کانونی 18
درفش يوردشاه تجربی زيست شناسي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 26
يوسفى ریاضی مهندسي كامپيوتر-موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 10
طاهرى ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 18
صمدزاده تجربی مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 19
حقى تجربی مهندسي كشاورزي -ترويج واموزش كشاورزي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 12
پورك ریاضی رياضيات وكاربردها-دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 36
پاشايى تجربی مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 13
طاهر زاد تجربی مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 33
پاشائى آيدنلو ریاضی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 3سال کانونی 38
افشارى خامنه تجربی زمين شناسي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 19
غلامى ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي علم و فن - اروميه 1سال کانونی 14
جعفرزاده تجربی مهندسي كشاورزي -ترويج واموزش كشاورزي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 19
اسد پور كاكلر تجربی زيست شناسي سلولي مولكولي -موسسه غيرانتفاعي ربع رشيدي -تبريز-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي ربع رشيدي - تبريز 1سال کانونی 11
سيفى حاجيلار ریاضی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 12
اذانچيلر تجربی حسابداري -دانشگاه بيرجند-روزانه دانشگاه بيرجند 1سال کانونی 17
جعفرى انزاب ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي رشديه -تبريز-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي رشديه - تبريز 1سال کانونی 10
ولى زاده ریاضی فيزيك -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 44
قربانى حيدرلو تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 20
تقى زاده آيدنلو ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي علم و فن - اروميه 1سال کانونی 18
بخشايش تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
براعتى ریاضی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
داداش پور تجربی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
مرادى گنگچين تجربی مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 19
صادق پور ریاضی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 20
رعناقد ریاضی مهندسي معماري -موسسه غيرانتفاعي رشديه -تبريز-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي رشديه - تبريز 1سال کانونی 10
ولى زاده ریاضی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
دلائى ميلان تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
ارشاد تجربی مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 23
مرادى كوكيا تجربی مهندسي توليدات گياهي -گياهان دارويي ومعطر-دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 28
عظيمى قهرمانلو تجربی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 2سال کانونی 18
قادرى اقدم تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
اشرفى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم خاك -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 17
خليلى تجربی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 8
كريميان تجربی مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
ايران نژاد تجربی مهندسي توليدات گياهي -گياهان دارويي ومعطر-مجتمع اموزش عالي سراوان-روزانه مجتمع آموزش عالي سراوان 1سال کانونی 11
احمد پور ریاضی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 3سال کانونی 55
اسد زاده ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 7
جعفرپور تجربی مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 19
اسدى تجربی مهندسي توليدات گياهي -گياهان دارويي ومعطر-دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
غربى تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 2سال کانونی 27
برجسته كوردلر ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي علم و فن - اروميه 1سال کانونی 10
ملكى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
جانعلى زاده تجربی مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 42
حاجى پور تجربی مهندسي توليدات گياهي -گياهان دارويي ومعطر-دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
حسن زاده تجربی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 9
جهانديده ریاضی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 2سال کانونی 31
جعفرى جهتلو ریاضی مهندسي پزشكي -دانشگاه صنعتي سهند-تبريز-مجازي و بين الملل دانشگاه صنعتي سهند _تبريز 1سال کانونی 16
عبدالعظيم زاده ریاضی مهندسي كامپيوتر-موسسه غيرانتفاعي رشديه -تبريز-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي رشديه - تبريز 3سال کانونی 42
سيد وليلو تجربی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
پورمند ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي علم و فن - اروميه 2سال کانونی 23
پورآقاعلى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 24
درگاهى كورانه تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 19
سياح تجربی مهندسي توليدات گياهي -گياهان دارويي ومعطر-دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 22
سنگى تجربی زمين شناسي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 14
آردين گويجه لو ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 14
قاسمى ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 17
اميدى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم باغباني -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 3سال کانونی 49
مقبلى تجربی مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 10
خدادادى ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي علم و فن - اروميه 2سال کانونی 20
معينى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 25
ولى محمدى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه تبريز-شبانه دانشگاه تبريز 1سال کانونی 13
حسينعلى پور تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي صبا-اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي صبا - اروميه 1سال کانونی 26
حاجى پور تجربی مهندسي كشاورزي -علوم باغباني -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 12
باغبان قابل تجربی مهندسي كشاورزي -ترويج واموزش كشاورزي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 2سال کانونی 28
جعفرپور ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي علم و فن - اروميه 1سال کانونی 9
حاجى زاده كلشانى ریاضی مهندسي عمران -موسسه غيرانتفاعي علم وفن -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي علم و فن - اروميه 1سال کانونی 18
حسينى اربطانى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي افاق - اروميه 2سال کانونی 13
قجرلو تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 6
قاسم نژاد رضايى ریاضی مهندسي كامپيوتر-موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 11
حسن زاد تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 17
اصغرى تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 4سال کانونی 45
حسن زاده تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
نگين ديزج تكيه تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 23
خاكزاد بناب ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 2سال کانونی 39
حسين زاده تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 14
محبوبى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي افاق - اروميه 1سال کانونی 18
اشرفى بردوكى تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 14
مصيب زاده تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل-روزانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 1سال کانونی 10
جهانگيرزاده باراندوزى تجربی مديريت بازرگاني -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
اسماعيل زاده تجربی مهندسي منابع طبيعي -شيلات -دانشگاه دريانوردي وعلوم دريايي چابهار-روزانه دانشگاه دريانوردي و علوم دريايي چابهار 1سال کانونی 14
دوان ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 10
عباسى تجربی مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 4سال کانونی 57
عبدلى تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 21
ثاقبى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 21
ابراهيم زاده تجربی مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 12
عباس زاده على بگلو تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 4سال کانونی 62
دهقاندوست تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 8
جعفرمدار قره باغ تجربی مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه اروميه-شبانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
نورى گلمز تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي افاق - اروميه 1سال کانونی 25
سعادت گزنقى ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 14
جوان بخت ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 20
پوريافر تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 2سال کانونی 18
اكبرپور تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه اروميه-روزانه دانشگاه اروميه 1سال کانونی 18
نيك ور ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 5
محمدى ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 8
شيرى تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي افاق - اروميه 1سال کانونی 8
عبديل زاده تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 2سال کانونی 26
باقرزاده ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -موسسه غيرانتفاعي سراج -تبريز-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي سراج - تبريز 1سال کانونی 9
محمدپور تجربی زيست شناسي سلولي مولكولي -موسسه غيرانتفاعي ربع رشيدي -تبريز-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي ربع رشيدي - تبريز 1سال کانونی 10
نصيرى تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 16
رضايى ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 10
حمزه سليمانى ساعتلو انسانی علوم تربيتي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 2سال کانونی 30
فرنودى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي صبا-اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي صبا - اروميه 1سال کانونی 22
كرم زاده بند ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 15
كوچك گورچين قلعه تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي افاق - اروميه 2سال کانونی 31
كاظم پور اوصالو ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 3سال کانونی 39
يكتا تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 9
غلامى گورچين قلعه تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 15
حسين نژاد تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي صبا-اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي صبا - اروميه 2سال کانونی 25
خداوندگار تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 2سال کانونی 38
آزادى كهنه شهرى تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي افاق - اروميه 1سال کانونی 15
عباسيان شرف آباد تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي صبا-اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي صبا - اروميه 1سال کانونی 18
مرندى خانشان ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 2سال کانونی 39
جانفدا ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 11
مكارى اقدم تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي افاق - اروميه 2سال کانونی 36
حداد طلاتپه ریاضی مهندسي پزشكي -دانشگاه صنعتي سهند-تبريز-مجازي و بين الملل دانشگاه صنعتي سهند _تبريز 2سال کانونی 29
زينالى بالستانى ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 2سال کانونی 15
جدى قوشبلاغ ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 15
اسمعيلى تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه اروميه-نيمه حضوري دانشگاه اروميه 1سال کانونی 23
خوشبخت گورچين قلعه تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي افاق - اروميه 1سال کانونی 15
زيرك آذر تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي افاق - اروميه 1سال کانونی 13
اطهرى ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 2سال کانونی 18
اصغر زاده قلقاچى ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 1سال کانونی 16
حيدرى ریاضی مهندسي برق -موسسه غيرانتفاعي كمال -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي كمال - اروميه 2سال کانونی 25
فرزانه تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي افاق - اروميه 1سال کانونی 12
اكبرى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي افاق - اروميه 1سال کانونی 17
وفايى دوش تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي افاق - اروميه 1سال کانونی 15
خيراله پورى قطورلار تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي افاق - اروميه 1سال کانونی 11
مجرد دولاما تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي صبا-اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي صبا - اروميه 2سال کانونی 25
روحانى نژاد تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي صبا-اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي صبا - اروميه 2سال کانونی 35
جودى سيس تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي افاق - اروميه 1سال کانونی 10
احمد پور تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي صبا-اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي صبا - اروميه 1سال کانونی 13
طراوت چونقرالو تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي افاق - اروميه 2سال کانونی 15
محمد قلى پور اقدم تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي صبا-اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي صبا - اروميه 5سال کانونی 70
درويشى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي صبا-اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي صبا - اروميه 1سال کانونی 13
امامعلى زاده تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي افاق - اروميه 2سال کانونی 26
فرامرزى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي صبا-اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي صبا - اروميه 2سال کانونی 27
ايمانى تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -موسسه غيرانتفاعي افاق -اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي افاق - اروميه 1سال کانونی 14
رستمى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -موسسه غيرانتفاعي صبا-اروميه-غيرانتفاعي موسسه غيرانتفاعي صبا - اروميه 1سال کانونی 15
فروتن نيا تجربی شيمي -دانشگاه شهيدمدني اذربايجان -تبريز-مجازي و بين الملل دانشگاه شهيد مدني آذربايجان - تبريز 1سال کانونی 12