گناباد

قبولی های کنکور سراسری سال 92 شهر گناباد

نام گروه رشته قبولی دانشگاه سابقه کانونی تعداد آزمون کانون
اميريان كاخكي فرزانه هنر سينما-دانشگاه هنرتهران-روزانه دانشگاه هنر تهران 4سال کانونی 72
سرشار علي انسانی علوم سياسي -دانشگاه تهران-روزانه دانشگاه تهران 2سال کانونی 8
جباري نوقابي فاطمه تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي مشهد 3سال کانونی 61
حيدري دلوئي مهسا تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي مشهد 3سال کانونی 24
مومني محمدرضا ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه تهران-روزانه دانشگاه تهران 1سال کانونی 22
حيدرزاده سمانه تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي مشهد 4سال کانونی 74
عصاري ثاني مند معصومه تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي مشهد 4سال کانونی 74
اسماعيلي اول مرضيه تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي يزد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي يزد 3سال کانونی 59
پيرزاده مقدم باغسياه زهره انسانی مددكاري اجتماعي -دانشگاه علامه طباطبايي -تهران-روزانه دانشگاه علامه طباطبايي - تهران 1سال کانونی 19
رمضاني اول جابر ریاضی مهندسي برق -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه دانشگاه فردوسي - مشهد 2سال کانونی 28
كلاهي مهدي ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه تربيت دبيرشهيدرجايي تهران-روزانه دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي - تهران 1سال کانونی 20
منصف احمد ریاضی مهندسي برق -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه دانشگاه فردوسي - مشهد 2سال کانونی 32
بخشي سعيد ریاضی علوم قضايي -دانشگاه علوم قضايي وخدمات اداري وابسته به قوه قضاييه-روزانه دانشگاه علوم قضايي و خدمات اداراي - وابسته به قوه قضاييه 3سال کانونی 32
اندرزگو مهدي ریاضی علوم قضايي -دانشگاه علوم قضايي وخدمات اداري وابسته به قوه قضاييه-روزانه دانشگاه علوم قضايي و خدمات اداراي - وابسته به قوه قضاييه 2سال کانونی 38
اميري شهري سيدعادل تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي بيرجند-روزانه دانشگاه علوم پزشکي بيرجند 4سال کانونی 35
بخشي زائي صفيه انسانی حسابداري -دانشگاه بيرجند-روزانه دانشگاه بيرجند 1سال کانونی 9
پارسا شقايق ریاضی مهندسي شهرسازي -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه دانشگاه فردوسي - مشهد 2سال کانونی 39
معمارزاده بهابادي اكرم تجربی دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي بيرجند-روزانه دانشگاه علوم پزشکي بيرجند 2سال کانونی 43
ميرمحرابي فائزه تجربی دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي بيرجند-روزانه دانشگاه علوم پزشکي بيرجند 1سال کانونی 10
شهابي فاطمه انسانی روانشناسي -دانشگاه بيرجند-روزانه دانشگاه بيرجند 2سال کانونی 25
ولي الهي محدثه السادات تجربی دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي بيرجند-روزانه دانشگاه علوم پزشکي بيرجند 3سال کانونی 57
اسمعيل زاده نوقابي اسما انسانی زبان وادبيات فارسي -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه دانشگاه فردوسي - مشهد 1سال کانونی 16
نجفي قوژدي زهراسادات انسانی علوم تربيتي -دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار-روزانه دانشگاه حكيم سبزواري - سبزوار 2سال کانونی 27
ده مرده ريحانه تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي مشهد 1سال کانونی 17
شهابي زيبد فهيمه انسانی حسابداري -دانشگاه بيرجند-روزانه دانشگاه بيرجند 2سال کانونی 33
مصطفوي ثاني حسين ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه شاهرود-روزانه دانشگاه شاهرود 3سال کانونی 28
داوري عليرضا ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه بيرجند-روزانه دانشگاه بيرجند 1سال کانونی 15
عسكري رزي مريم تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي ارتش جمهوري اسلامي ايران-روزانه دانشگاه علوم پزشکي ارتش جمهوري اسلامي ايران 4سال کانونی 65
حيدري مند شهاب ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار-روزانه دانشگاه حكيم سبزواري - سبزوار 2سال کانونی 28
ارغوان سميرا انسانی تاريخ -دانشگاه بيرجند-روزانه دانشگاه بيرجند 1سال کانونی 13
صادق پور مينا انسانی زبان وادبيات فارسي -دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار-روزانه دانشگاه حكيم سبزواري - سبزوار 1سال کانونی 15
توانا سمانه انسانی اب وهواشناسي -دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار-روزانه دانشگاه حكيم سبزواري - سبزوار 1سال کانونی 22
شورابي شهري فايزه انسانی زبان وادبيات فارسي -دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار-روزانه دانشگاه حكيم سبزواري - سبزوار 1سال کانونی 21
صافدل دلويي علي ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه صنعتي بيرجند-روزانه دانشگاه صنعتي بيرجند 1سال کانونی 23
مختارى ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه صنعتي بيرجند-روزانه دانشگاه صنعتي بيرجند 1سال کانونی 14
عطار بجستانى تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 1سال کانونی 11
رمضانى ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه تربت حيدريه-روزانه دانشگاه تربت حيدريه 1سال کانونی 12
پرهيز كار ثانى تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي بيرجند-روزانه دانشگاه علوم پزشکي بيرجند 4سال کانونی 72
محمودى شهرى انسانی اب وهواشناسي -دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار-روزانه دانشگاه حكيم سبزواري - سبزوار 2سال کانونی 21
يعقوبى ریاضی مهندسي مكانيك -مركزاموزش عالي گناباد-روزانه مركز آموزش عالي گناباد 1سال کانونی 16
جهانى تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 2سال کانونی 39
حسن نيا ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان-روزانه دانشگاه سيستان و بلوچستان - زاهدان 2سال کانونی 31
ميغانى ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار-روزانه دانشگاه حكيم سبزواري - سبزوار 2سال کانونی 19
سعادتى تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 2سال کانونی 38
روحى تجربی مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 2سال کانونی 39
معتمدى نسب تجربی مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 2سال کانونی 34
مصطفوى مند ریاضی مهندسي مكانيك -مركزاموزش عالي گناباد-شبانه مركز آموزش عالي گناباد 3سال کانونی 43
گوهرى تجربی مامايي -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 3سال کانونی 9
حق شناس ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه صنعتي بيرجند-روزانه دانشگاه صنعتي بيرجند 2سال کانونی 42
غلامى تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي بيرجند-روزانه دانشگاه علوم پزشکي بيرجند 2سال کانونی 24
حسين پور يونسى تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 1سال کانونی 6
محسن زاده تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 2سال کانونی 41
پاكروان نوقابى تجربی مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 1سال کانونی 22
رضازاده تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه بيرجند-روزانه دانشگاه بيرجند 2سال کانونی 19
مقيمى ریاضی مهندسي معدن -دانشگاه شهيدباهنر-كرمان-روزانه دانشگاه شهيد باهنر - كرمان 3سال کانونی 64
پور يوسف تجربی حسابداري -دانشگاه سيستان وبلوچستان -زاهدان-روزانه دانشگاه سيستان و بلوچستان - زاهدان 2سال کانونی 41
لطفى خيبرى تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 2سال کانونی 24
رجب زاده تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 2سال کانونی 30
سليمانى سنو ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه تربت حيدريه-شبانه دانشگاه تربت حيدريه 4سال کانونی 51
داورى بيلندى تجربی اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 1سال کانونی 15
رحيمى تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 2سال کانونی 37
آخرتى بهابادى ریاضی مهندسي برق -دانشگاه مهندسي فناوريهاي نوين قوچان-روزانه مجتمع آموزش عالي فني و مهندسي قوچان 2سال کانونی 24
معينى تجربی شيمي -مركزاموزش عالي گناباد-شبانه مركز آموزش عالي گناباد 3سال کانونی 40
رضائى ریاضی مهندسي عمران -مركزاموزش عالي گناباد-روزانه مركز آموزش عالي گناباد 1سال کانونی 14
نيك بخت ثانى كاخكى ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه بجنورد-روزانه دانشگاه بجنورد 1سال کانونی 22
حيدرى نوقابى تجربی اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 3سال کانونی 52
يزدان پناه ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه بيرجند-روزانه دانشگاه بيرجند 1سال کانونی 15
احساندوست تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه دانشگاه فردوسي - مشهد 1سال کانونی 8
عطاردى تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه دانشگاه فردوسي - مشهد 2سال کانونی 44
حسن نژاد تجربی كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 1سال کانونی 24
عابديان شهرى تجربی مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 1سال کانونی 15
جاهدى تجربی شيمي -دانشگاه بيرجند-روزانه دانشگاه بيرجند 1سال کانونی 23
كارگر بيدختى ریاضی شيمي -مركزاموزش عالي گناباد-روزانه مركز آموزش عالي گناباد 3سال کانونی 19
جمعه تجربی حسابداري -دانشگاه بيرجند-روزانه دانشگاه بيرجند 2سال کانونی 37
صادقيان كاخكى ریاضی مهندسي عمران -مركزاموزش عالي گناباد-شبانه مركز آموزش عالي گناباد 3سال کانونی 48
بهاريان ریاضی مهندسي برق -مركزاموزش عالي گناباد-شبانه مركز آموزش عالي گناباد 2سال کانونی 15
آلبوغيش تجربی مهندسي توليدات گياهي -گياهان دارويي ومعطر-مركزاموزش عالي گناباد-روزانه مركز آموزش عالي گناباد 1سال کانونی 8
مقيمى تجربی مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 1سال کانونی 14
رنجبر تجربی مهندسي كشاورزي -علوم باغباني -دانشگاه بيرجند-روزانه دانشگاه بيرجند 2سال کانونی 38
مومنى باغ سياهى ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -مركزاموزش عالي گناباد-روزانه مركز آموزش عالي گناباد 1سال کانونی 21
حبيب الهى شهرى ریاضی مهندسي كامپيوتر-مركزاموزش عالي گناباد-روزانه مركز آموزش عالي گناباد 2سال کانونی 27
نجار تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه زابل-شبانه دانشگاه زابل 2سال کانونی 41
صدوقى باغسياه تجربی مهندسي كشاورزي -اقتصادكشاورزي -دانشگاه فردوسي مشهد-روزانه دانشگاه فردوسي - مشهد 4سال کانونی 45
افروز بيدخت تجربی مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه بيرجند-روزانه دانشگاه بيرجند 1سال کانونی 15
دهقانى نوقابى تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه شهيدچمران -اهواز-شبانه دانشگاه شهيد چمران اهواز 1سال کانونی 16
اصغريان شهرى تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي گناباد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي گناباد 2سال کانونی 30
پهلوان تجربی مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه بيرجند-شبانه دانشگاه بيرجند 2سال کانونی 34
قاسمى تجربی مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه بيرجند-روزانه دانشگاه بيرجند 4سال کانونی 51