نهاوند

قبولی های کنکور سراسری سال 92 شهر نهاوند

نام گروه رشته قبولی دانشگاه سابقه کانونی تعداد آزمون کانون
مالمير نسيم هنر صنايع دستي -دانشگاه الزهرا/س /تهران-روزانه دانشگاه الزهرا(س) - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 18
دارابي احمدرضا ریاضی مهندسي برق -دانشگاه تهران-روزانه دانشگاه تهران 3سال از دوم دبيرستان 60
زمانيان مرضيه هنر مرمت واحياي بناهاي تاريخي -مركزاموزش عالي ميراث فرهنگي-روزانه مرکز آموزش عالي ميراث فرهنگي 1سال از چهارم دبيرستان 12
سليمانيان اميرمحمد تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد-روزانه دانشگاه علوم پزشکي مشهد 2سال از سوم دبيرستان 17
جافري سبحان ریاضی مهندسي برق -دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران-روزانه دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي - تهران 2سال از سوم دبيرستان 30
سيف معز تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 3سال از دوم دبيرستان 57
سياهوشي زينب تجربی دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 3سال از دوم دبيرستان 55
كاوياني الهام تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 1سال از چهارم دبيرستان 12
حسيني كيا امين تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي تهران-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تهران 3سال از دوم دبيرستان 45
خزايي شيدا ریاضی مهندسي پليمر-دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران-روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 2سال از سوم دبيرستان 41
سلوكي زهره ریاضی مهندسي پليمر-دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران-روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 2سال از سوم دبيرستان 32
مولوي محمدرسول انسانی حقوق -دانشگاه رازي -كرمانشاه-روزانه دانشگاه رازي کرمانشاه 1سال از چهارم دبيرستان 21
خزايي حميدرضا تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 4سال از اول دبيرستان 48
كياني مهدي ریاضی مهندسي برق -دانشگاه شيراز-روزانه دانشگاه شيراز 2سال از سوم دبيرستان 32
ذوالفقاري محمد ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه صنعت نفت-روزانه دانشگاه صنعت نفت 2سال از سوم دبيرستان 40
كولاني فاطمه تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه-روزانه دانشگاه علوم پزشکي كرمانشاه 3سال از دوم دبيرستان 51
ساداتي سهند ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه صنعت نفت-روزانه دانشگاه صنعت نفت 3سال از دوم دبيرستان 49
زماني رضا ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي اصفهان-روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 2سال از سوم دبيرستان 36
سلامتي سيده زهرا انسانی علوم اجتماعي -دانشگاه شيراز-روزانه دانشگاه شيراز 1سال از چهارم دبيرستان 18
گرايي امين تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 3سال از دوم دبيرستان 53
قياسي نرگس ریاضی مهندسي برق -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-روزانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 2سال از سوم دبيرستان 42
سوري فاطمه ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-روزانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 2سال از سوم دبيرستان 40
محمدي پريا تجربی مامايي -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 1سال از چهارم دبيرستان 15
شهبازي سعيد ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-روزانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 2سال از سوم دبيرستان 45
موسيوند مريم تجربی فيزيوتراپي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز-روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 2سال از سوم دبيرستان 34
علي بخشي ابوالفضل انسانی فقه وحقوق اسلامي -مجتمع اموزش عالي ايت اله العظمي حايري -ميبد-روزانه مجتمع آموزش عالي ايت اله العظمي حايري - ميبد 1سال از چهارم دبيرستان 14
پيرزاد امين ریاضی مهندسي حمل ونقل ريلي -دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران-روزانه دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 2سال از سوم دبيرستان 33
ابوالفتحي مهدي ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-روزانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 2سال از سوم دبيرستان 23
زمانيان محسن ریاضی مهندسي برق -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-روزانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 2سال از سوم دبيرستان 31
منتظراللطف منا ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-شبانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 2سال از سوم دبيرستان 29
ولي زاده علي ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-روزانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 2سال از سوم دبيرستان 25
سلگي محمد ریاضی مهندسي اپتيك وليزر-دانشگاه صنعتي مالك اشتر-وابسته به وزارت دفاع-روزانه دانشگاه صنعتي مالک اشتر - وابسته به وزارت دفاع 3سال از دوم دبيرستان 43
شهبازي حسام الدين ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه اراك-روزانه دانشگاه اراک 2سال از سوم دبيرستان 44
معصومي اميرمحمد ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-شبانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 3سال از دوم دبيرستان 53
شهبازي محمدحسن تجربی علوم قضايي -دانشگاه علوم قضايي وخدمات اداري وابسته به قوه قضاييه-روزانه دانشگاه علوم قضايي و خدمات اداراي - وابسته به قوه قضاييه 3سال از دوم دبيرستان 40
خزايي فرزانه تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي ايران-روزانه دانشگاه علوم پزشکي ايران 2سال از سوم دبيرستان 14
سيف عليرضا ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-شبانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 2سال از سوم دبيرستان 28
ظهيري مرتضي انسانی حسابداري -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-شبانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 2سال از سوم دبيرستان 22
سلگى ریاضی مهندسي مواد-دانشگاه صنعتي همدان-شبانه دانشگاه صنعتي همدان 1سال از چهارم دبيرستان 18
مقصوديان كرم اله مريم ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه رازي -كرمانشاه-روزانه دانشگاه رازي کرمانشاه 2سال از سوم دبيرستان 32
عباسي فرزانه انسانی علوم تربيتي -دانشگاه ملاير-روزانه دانشگاه ملاير 1سال از چهارم دبيرستان 18
ظفري اميرحسين ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-شبانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 3سال از دوم دبيرستان 53
زمانيان زينب انسانی فقه وحقوق اسلامي -دانشگاه گنبد-روزانه دانشگاه گنبد 1سال از چهارم دبيرستان 11
جلالوند زينب ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه اراك-روزانه دانشگاه اراک 2سال از سوم دبيرستان 24
ساكي بهناز تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 3سال از دوم دبيرستان 44
سراقي سمانه ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه اراك-روزانه دانشگاه اراک 2سال از سوم دبيرستان 17
خيشوند وحيد ریاضی مهندسي برق -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-شبانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 2سال از سوم دبيرستان 30
خزايى تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-روزانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 2سال از سوم دبيرستان 17
قياسي بهراد ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه صنعتي همدان-روزانه دانشگاه صنعتي همدان 3سال از دوم دبيرستان 47
شجاعيان هانيه ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-شبانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 2سال از سوم دبيرستان 29
حيدري رضا ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه كردستان -سنندج-روزانه دانشگاه كردستان - سنندج 3سال از دوم دبيرستان 47
پاكند ریاضی مهندسي معدن -دانشگاه ملاير-روزانه دانشگاه ملاير 1سال از چهارم دبيرستان 16
رستم پور محمدسعيد ریاضی مهندسي برق -دانشگاه ملاير-روزانه دانشگاه ملاير 1سال از چهارم دبيرستان 13
گودرزى ریاضی مهندسي نفت -دانشكده فني ومهندسي گرمسار-روزانه دانشكده فني ومهندسي گرمسار 2سال از سوم دبيرستان 23
يوسفى ریاضی علوم اقتصادي -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-روزانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 2سال از سوم دبيرستان 35
مومنى ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه ملاير-روزانه دانشگاه ملاير 2سال از سوم دبيرستان 35
سلگى ریاضی شيمي -دانشگاه ملاير-روزانه دانشگاه ملاير 1سال از چهارم دبيرستان 18
تكلو تجربی گفتاردرماني -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 2سال از سوم دبيرستان 28
بحيرايى ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه كردستان -سنندج-روزانه دانشگاه كردستان - سنندج 3سال از دوم دبيرستان 39
دارائى ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه ملاير-شبانه دانشگاه ملاير 2سال از سوم دبيرستان 23
مالمير تجربی مامايي -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 1سال از چهارم دبيرستان 18
قپانورى تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 2سال از سوم دبيرستان 28
سورى ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه ملاير-روزانه دانشگاه ملاير 2سال از سوم دبيرستان 42
ساكى تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 3سال از دوم دبيرستان 26
احمدوند تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 2سال از سوم دبيرستان 30
كورانى ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه ولي عصر/عج /رفسنجان-روزانه دانشگاه ولي عصر(عج) - رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 15
رضايى ریاضی مهندسي برق -دانشگاه ملاير-شبانه دانشگاه ملاير 4سال از اول دبيرستان 59
پيرحياتى تجربی اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 1سال از چهارم دبيرستان 16
زمانيان ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه رازي -كرمانشاه-روزانه دانشگاه رازي کرمانشاه 2سال از سوم دبيرستان 24
فراشى ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه رازي -كرمانشاه-روزانه دانشگاه رازي کرمانشاه 2سال از سوم دبيرستان 19
جانجان تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 1سال از چهارم دبيرستان 16
ساكى ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه ملاير-شبانه دانشگاه ملاير 1سال از چهارم دبيرستان 12
كيانى ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه ايت اله بروجردي -بروجرد-روزانه دانشگاه آيت الله بروجردي - بروجرد 1سال از چهارم دبيرستان 19
دكامى تجربی اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 2سال از سوم دبيرستان 46
رحمانى ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه ملاير-شبانه دانشگاه ملاير 3سال از دوم دبيرستان 49
كيانى تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 1سال از چهارم دبيرستان 20
اوضح تجربی مامايي -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 1سال از چهارم دبيرستان 16
قيطاسپور تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-شبانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 3سال از دوم دبيرستان 42
شاهزيدى ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -مجتمع اموزش عالي ايت اله العظمي حايري -ميبد-روزانه مجتمع آموزش عالي ايت اله العظمي حايري - ميبد 2سال از سوم دبيرستان 38
ابوالفتحى ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه ملاير-شبانه دانشگاه ملاير 2سال از سوم دبيرستان 20
كيانى تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 2سال از سوم دبيرستان 20
قياسى تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 6سال از دوم راهنمايي 100
حميدوند ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه نهاوند/ويژه خواهران /-شبانه دانشگاه نهاوند(ويژه خواهران) 2سال از سوم دبيرستان 21
گودرزى تجربی اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي همدان-روزانه دانشگاه علوم پزشکي همدان 2سال از سوم دبيرستان 27
سلگى لرستانى ریاضی مهندسي مواد-دانشگاه ملاير-روزانه دانشگاه ملاير 2سال از سوم دبيرستان 28
ملكى تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-شبانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 2سال از سوم دبيرستان 28
بهارى گندم بانى ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه ملاير-شبانه دانشگاه ملاير 2سال از سوم دبيرستان 32
خزائى ریاضی اماروكاربردها-دانشگاه بوعلي سيناهمدان-روزانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 1سال از چهارم دبيرستان 16
جمشيدى ریاضی مهندسي شهرسازي -دانشگاه بوعلي سيناهمدان-شبانه دانشگاه بوعلي سينا - همدان 1سال از چهارم دبيرستان 15