گرگان

قبولی های کنکور سراسری سال 91 شهر گرگان

نام گروه رشته قبولی دانشگاه سابقه کانونی تعداد آزمون کانون
چركزي ايدا تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تهران - روزانه دانشگاه علوم پزشکي تهران 1سال از چهارم دبيرستان 13
مزيدي شرف ابادي امير ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي شريف -تهران - روزانه دانشگاه صنعتي شريف - تهران 3سال از دوم دبيرستان 50
جعفري فربد تجربی دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي تهران - روزانه دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 12
بذرافشان علي سينا تجربی شيمي -دانشگاه صنعتي شريف -تهران - روزانه دانشگاه صنعتي شريف - تهران 2سال از سوم دبيرستان 36
توماج مهران تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تهران - روزانه دانشگاه علوم پزشکي تهران 3سال از دوم دبيرستان 53
كاويان تلوري علي ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران - روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 13
جاويدبخت مارال انسانی حقوق -دانشگاه شيراز - روزانه دانشگاه شيراز 2سال از سوم دبيرستان 38
نجفي نوديجه محسن تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي شهيدبهشتي تهران - روزانه دانشگاه علوم پزشکي شهيد بهشتي - تهران 3سال از دوم دبيرستان 56
هيوه چي ارمان هنر كارشناسي فرش -دانشگاه هنراصفهان - روزانه دانشگاه هنر اصفهان 1سال از چهارم دبيرستان 15
كردجزي ميلاد تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اصفهان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي اصفهان 2سال از سوم دبيرستان 36
نرديني سروش ریاضی مهندسي نفت -دانشگاه تهران - روزانه دانشگاه تهران 4سال از اول دبيرستان 70
مير سروش تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد - روزانه دانشگاه علوم پزشکي مشهد 2سال از سوم دبيرستان 21
كم وحيده تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد - روزانه دانشگاه علوم پزشکي مشهد 1سال از چهارم دبيرستان 17
رياضي امير تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي تهران - روزانه دانشگاه علوم پزشکي تهران 1سال از چهارم دبيرستان 17
مقصودلو سينا تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي تبريز - روزانه دانشگاه علوم پزشکي تبريز 3سال از دوم دبيرستان 48
تازيكي سروش ریاضی مهندسي نفت -دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران - روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 16
رمضاني نيا جواد تجربی دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي بابل - روزانه دانشگاه علوم پزشکي بابل 1سال از چهارم دبيرستان 16
ارازي ميلاد تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي اصفهان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي اصفهان 3سال از دوم دبيرستان 60
ميرديلمي سيدمبين تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد - روزانه دانشگاه علوم پزشکي مشهد 2سال از سوم دبيرستان 38
عراقي حامد ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه صنعتي اميركبير-تهران - روزانه دانشگاه صنعتي اميرکبير - تهران 2سال از سوم دبيرستان 34
ميرفندرسكي اردلان تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد - روزانه دانشگاه علوم پزشکي مشهد 3سال از دوم دبيرستان 42
قزلي بهرام تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي مشهد - روزانه دانشگاه علوم پزشکي مشهد 2سال از سوم دبيرستان 38
كرمي سيما ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه علم وصنعت ايران -تهران - روزانه دانشگاه علم و صنعت ايران - تهران 2سال از سوم دبيرستان 36
ميرمحمدحسيني ماريه تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 19
برزگري محدثه انسانی حقوق -دانشگاه سمنان - روزانه دانشگاه سمنان 1سال از چهارم دبيرستان 12
بياني محمدمهدي تجربی دندانپزشكي -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 19
اذريان علي ریاضی مهندسي نفت -دانشگاه صنعت نفت - روزانه دانشگاه صنعت نفت 1سال از چهارم دبيرستان 22
گلعلي پور الناز تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي گيلان -رشت - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گيلان - رشت 1سال از چهارم دبيرستان 21
حاجي عسكرلي پري ناز تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي شاهرود - روزانه دانشگاه علوم پزشکي شاهرود 2سال از سوم دبيرستان 34
نوري داشلي برون مليحه تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 3سال از دوم دبيرستان 54
ميقاني محمدحسين ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي بابل - روزانه دانشگاه صنعتي بابل 3سال از دوم دبيرستان 41
نيك روز محمدرضا ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه صنعتي اصفهان - روزانه دانشگاه صنعتي اصفهان 2سال از سوم دبيرستان 17
كمالي فر گلناز تجربی بينايي سنجي -دانشگاه علوم پزشكي زاهدان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي زاهدان 1سال از چهارم دبيرستان 19
كمال غريبي محمد ریاضی مهندسي نفت -دانشگاه صنعت نفت - روزانه دانشگاه صنعت نفت 2سال از سوم دبيرستان 32
فرهنگ دوست بهنام ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه صنعت نفت - روزانه دانشگاه صنعت نفت 3سال از دوم دبيرستان 42
اخلاقي اشكان ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه فردوسي مشهد - شبانه دانشگاه فردوسي - مشهد 3سال از دوم دبيرستان 30
پوري مايسا تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي مازندران -ساري - روزانه دانشگاه علوم پزشکي مازندران - ساري 4سال از اول دبيرستان 70
شادروح شيوا ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه صنعت اب وبرق /شهيدعباسپور/تهران - روزانه دانشگاه صنعت آب و برق(شهيد عباسپور) - تهران 1سال از چهارم دبيرستان 11
كمالي فر ساناز ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه گيلان -رشت - روزانه دانشگاه گيلان - رشت 1سال از چهارم دبيرستان 19
جهانشاهي نوكنده نوشين تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي شاهرود - روزانه دانشگاه علوم پزشکي شاهرود 1سال از چهارم دبيرستان 16
كر ايلر تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي شاهرود - روزانه دانشگاه علوم پزشکي شاهرود 2سال از سوم دبيرستان 16
باقري اوا ریاضی شيمي -دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي -تهران - روزانه دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي - تهران 3سال از دوم دبيرستان 54
عسگري محمد تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 3سال از دوم دبيرستان 21
شهيدي نگين ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه مازندران -بابلسر - روزانه دانشگاه مازندران - بابلسر 3سال از دوم دبيرستان 47
كاويان نسيم تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي بندرعباس - روزانه دانشگاه علوم پزشکي بندرعباس 2سال از سوم دبيرستان 31
اقابابائي زيارتي محمدرضا تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 4سال از اول دبيرستان 68
احمدي اميد ریاضی مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي بابل - روزانه دانشگاه صنعتي بابل 2سال از سوم دبيرستان 26
رجبي فردين ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه فردوسي مشهد - روزانه دانشگاه فردوسي - مشهد 1سال از چهارم دبيرستان 19
شادمهر مريم تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي زاهدان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي زاهدان 1سال از چهارم دبيرستان 20
تاجيك قنبري فاطمه تجربی دامپزشكي -دانشگاه تهران - روزانه دانشگاه تهران 1سال از چهارم دبيرستان 13
قزلسفلي سينا ریاضی مهندسي برق -دانشگاه صنعتي بابل - روزانه دانشگاه صنعتي بابل 2سال از سوم دبيرستان 21
فرزانه احمد تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي بابل - روزانه دانشگاه علوم پزشکي بابل 1سال از چهارم دبيرستان 18
غلام دخت پائين رودپشتي نجمه تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي مازندران -ساري - روزانه دانشگاه علوم پزشکي مازندران - ساري 3سال از دوم دبيرستان 41
پورقاز شايان تجربی پزشكي -دانشگاه علوم پزشكي رفسنجان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي رفسنجان 2سال از سوم دبيرستان 18
كشيري محمد انسانی روانشناسي -دانشگاه گيلان -رشت - روزانه دانشگاه گيلان - رشت 1سال از چهارم دبيرستان 25
جهانشاهي نوكنده محمدرضا ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه صنعتي بابل - روزانه دانشگاه صنعتي بابل 1سال از چهارم دبيرستان 11
سوخته سرائي پرهام تجربی داروسازي -دانشگاه علوم پزشكي مازندران -ساري - روزانه دانشگاه علوم پزشکي مازندران - ساري 1سال از چهارم دبيرستان 19
شاهيني وحيده ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه شاهرود - روزانه دانشگاه شاهرود 2سال از سوم دبيرستان 31
نجاتي اميررضا تجربی دامپزشكي -دانشگاه شيراز - روزانه دانشگاه شيراز 3سال از دوم دبيرستان 46
رايج سحر ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 13
مرادي عنايت افسانه ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه گلستان -گرگان - شبانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 12
واحدي بهمن ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه صنعتي بابل - روزانه دانشگاه صنعتي بابل 1سال از چهارم دبيرستان 16
قرباني مولود تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي ايلام - روزانه دانشگاه علوم پزشکي ايلام 2سال از سوم دبيرستان 26
ارشاد نويد تجربی فيزيوتراپي -دانشگاه علوم پزشكي سمنان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي سمنان 1سال از چهارم دبيرستان 18
حسني تبار فريد ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 11
ذبيحي محسن ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه اصفهان - روزانه دانشگاه اصفهان 1سال از چهارم دبيرستان 12
شابدين حسين انسانی مديريت صنعتي -دانشگاه مازندران -بابلسر - روزانه دانشگاه مازندران - بابلسر 1سال از چهارم دبيرستان 24
نوري زه اب سلمان ریاضی مهندسي برق -دانشگاه سمنان - روزانه دانشگاه سمنان 1سال از چهارم دبيرستان 18
ركاوندي پريسا ریاضی مهندسي برق -دانشگاه صنعتي بابل - شبانه دانشگاه صنعتي بابل 1سال از چهارم دبيرستان 16
كاويان محسن ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه اروميه - روزانه دانشگاه اروميه 1سال از چهارم دبيرستان 11
ولي پورسليمي پگاه ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه مازندران -بابلسر - روزانه دانشگاه مازندران - بابلسر 2سال از سوم دبيرستان 19
طوسي بهداد ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 12
كاظمي پاسروي سينا ریاضی مهندسي پليمر-دانشگاه گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه گلستان - گرگان 2سال از سوم دبيرستان 27
موسوي مطلق سيدسجاد انسانی الهيات ومعارف اسلامي -فقه ومباني حقوق اسلامي -دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار - روزانه دانشگاه حكيم سبزواري - سبزوار 1سال از چهارم دبيرستان 16
يلمه تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 2سال از سوم دبيرستان 27
پسرك لي حميد تجربی دامپزشكي -دانشگاه شهيدچمران -اهواز - روزانه دانشگاه شهيد چمران اهواز 2سال از سوم دبيرستان 41
باقري مفيدي پگاه ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه گلستان - گرگان 3سال از دوم دبيرستان 28
درزي پور ساناز ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 17
خليلي گرجي محله كامران ریاضی مهندسي هوافضا-دانشگاه صنعتي اروميه - روزانه دانشگاه صنعتي اروميه 1سال از چهارم دبيرستان 20
طبرسا فاطمه تجربی شنوايي شناسي -دانشگاه علوم پزشكي جندي شاپوراهواز - روزانه دانشگاه علوم پزشکي جندي شاپور اهواز 1سال از چهارم دبيرستان 12
شيدائى ریاضی مهندسي برق -مجتمع اموزش عالي فني ومهندسي قوچان - روزانه مجتمع آموزش عالي فني و مهندسي قوچان 2سال از سوم دبيرستان 39
حسيني نسب مهسا تجربی شنوايي شناسي -دانشگاه علوم پزشكي اراك - روزانه دانشگاه علوم پزشکي اراک 1سال از چهارم دبيرستان 16
عقيلي سيدسجاد ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 18
رحيمي نسب مرتضي تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 20
جندقي سحر ریاضی مكاترونيك -دانشگاه شاهرود - روزانه دانشگاه شاهرود 3سال از دوم دبيرستان 48
يانپي ارمين تجربی كاردرماني -دانشگاه علوم پزشكي تهران - روزانه دانشگاه علوم پزشکي تهران 2سال از سوم دبيرستان 35
چراغعلي صديقه تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي بابل - روزانه دانشگاه علوم پزشکي بابل 3سال از دوم دبيرستان 40
متكي كامران تجربی كارشناسي تكنولوژي پرتوشناسي -دانشگاه علوم پزشكي بابل - روزانه دانشگاه علوم پزشکي بابل 2سال از سوم دبيرستان 21
ميرزاعلي عاليه تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه سمنان - شبانه دانشگاه سمنان 3سال از دوم دبيرستان 48
سمناني ارمينا تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 2سال از سوم دبيرستان 23
فاروقي فرزانه ریاضی مهندسي صنايع -دانشگاه تهران - روزانه دانشگاه تهران 1سال از چهارم دبيرستان 15
جعفري زهرا ریاضی مهندسي فناوري اطلاعات -دانشگاه مازندران -بابلسر - روزانه دانشگاه مازندران - بابلسر 1سال از چهارم دبيرستان 11
رياحي حميدرضا تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 2سال از سوم دبيرستان 31
اميد مرتضي ریاضی مهندسي برق -دانشگاه بجنورد - روزانه دانشگاه بجنورد 1سال از چهارم دبيرستان 13
كاشفي ياسمن ریاضی مهندسي برق -دانشگاه گلستان -گرگان - شبانه دانشگاه گلستان - گرگان 2سال از سوم دبيرستان 28
شادكام احمدرضا ریاضی مهندسي نفت -دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار - روزانه دانشگاه حكيم سبزواري - سبزوار 2سال از سوم دبيرستان 37
درويش نارنج بن زهرا تجربی گفتاردرماني -دانشگاه علوم پزشكي بابل - روزانه دانشگاه علوم پزشکي بابل 5سال از سوم راهنمايي 86
ملاح سعيد تجربی اعضاي مصنوعي -موسسه اموزش عالي علمي كاربردي هلال ايران - روزانه مؤسسه آموزش عالي علمي کاربردي هلال ايران 3سال از دوم دبيرستان 25
عرب مريم تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 2سال از سوم دبيرستان 36
دهقان مهدي ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 16
سنبلي مهلا تجربی مامايي -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 12
كياپور محمدجواد ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه گلستان -گرگان - شبانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 18
حسام معصومه انسانی علوم اجتماعي -دانشگاه گلستان -گرگان - شبانه دانشگاه گلستان - گرگان 2سال از سوم دبيرستان 37
غريب دشتى ریاضی مهندسي پليمر-دانشگاه گلستان -گرگان - شبانه دانشگاه گلستان - گرگان 3سال از دوم دبيرستان 33
باقرزاده چهره ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه بجنورد - روزانه دانشگاه بجنورد 2سال از سوم دبيرستان 28
عرفانى ریاضی مهندسي برق -مركزاموزش عالي بهشهر - روزانه مركز آموزش عالي بهشهر 3سال از دوم دبيرستان 22
زاهدى ریاضی مهندسي برق -دانشگاه گلستان -گرگان - شبانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 17
تفويضى ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه گيلان -رشت - شبانه دانشگاه گيلان - رشت 3سال از دوم دبيرستان 53
احمدى ریاضی مهندسي برق -دانشگاه گلستان -گرگان - شبانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 12
جعفرى تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 17
آرخى تجربی شيمي -دانشگاه ايت اله بروجردي -بروجرد - شبانه دانشگاه آيت الله بروجردي - بروجرد 1سال از چهارم دبيرستان 12
حسن پور تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 2سال از سوم دبيرستان 30
رجبى ریاضی مهندسي مواد-دانشگاه حكيم سبزواري -سبزوار - روزانه دانشگاه حكيم سبزواري - سبزوار 1سال از چهارم دبيرستان 23
يوسفى تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 15
منصورى تجربی شيمي -دانشگاه گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه گلستان - گرگان 2سال از سوم دبيرستان 26
رجبى تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 16
ثلبى قلندرى انسانی راهنمايي ومشاوره -دانشگاه گيلان -رشت - شبانه دانشگاه گيلان - رشت 1سال از چهارم دبيرستان 24
بشرى تجربی مديريت خدمات بهداشتي درماني -دانشگاه علوم پزشكي تهران - روزانه دانشگاه علوم پزشکي تهران 2سال از سوم دبيرستان 28
حسينى تجربی زيست شناسي -دانشگاه الزهرا/س /تهران - روزانه دانشگاه الزهرا(س) - تهران 2سال از سوم دبيرستان 24
سعيدى تجربی پرستاري -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 19
ايمانى ریاضی مهندسي عمران -دانشگاه گلستان -گرگان - شبانه دانشگاه گلستان - گرگان 3سال از دوم دبيرستان 31
احمدى تجربی زيست شناسي سلولي مولكولي -دانشگاه سمنان - روزانه دانشگاه سمنان 1سال از چهارم دبيرستان 19
نوچمنى تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 15
ايمانى تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 4سال از اول دبيرستان 63
صابرى ریاضی علوم كامپيوتر-دانشگاه گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه گلستان - گرگان 3سال از دوم دبيرستان 40
حميدى تجربی علوم ازمايشگاهي -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 2سال از سوم دبيرستان 36
محمد حسنى ریاضی مهندسي برق -مجتمع اموزش عالي فني ومهندسي قوچان - روزانه مجتمع آموزش عالي فني و مهندسي قوچان 1سال از چهارم دبيرستان 17
نفيسى ریاضی فيزيك -دانشگاه مازندران -بابلسر - روزانه دانشگاه مازندران - بابلسر 2سال از سوم دبيرستان 14
تازيكى تجربی هوشبري -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 16
عربى ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه گلستان -گرگان - شبانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 18
باقرى تجربی اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 2سال از سوم دبيرستان 15
بستام تجربی مهندسي كشاورزي -علوم وصنايع غذايي -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان - روزانه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان 2سال از سوم دبيرستان 38
روشنى ریاضی مهندسي شيمي -دانشگاه گلستان -گرگان - شبانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 22
شقايق ریاضی مهندسي پليمر-دانشگاه گلستان -گرگان - شبانه دانشگاه گلستان - گرگان 3سال از دوم دبيرستان 52
مقصودلو دويهى ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه گلستان -گرگان - شبانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 12
كابلى ریاضی فيزيك -دانشگاه گيلان -رشت - روزانه دانشگاه گيلان - رشت 1سال از چهارم دبيرستان 15
هاشمى شبسترى ریاضی مديريت بازرگاني -دانشگاه مازندران -بابلسر - شبانه دانشگاه مازندران - بابلسر 1سال از چهارم دبيرستان 19
رستاقى تجربی اتاق عمل -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 19
گرزين ریاضی علوم كامپيوتر-دانشگاه گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه گلستان - گرگان 2سال از سوم دبيرستان 32
زمانى ریاضی رياضيات وكاربردها-دانشگاه گيلان -رشت - روزانه دانشگاه گيلان - رشت 1سال از چهارم دبيرستان 23
آق داز تجربی مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي مازندران -ساري - روزانه دانشگاه علوم پزشکي مازندران - ساري 1سال از چهارم دبيرستان 19
رفعى ریاضی مهندسي كامپيوتر-دانشگاه گلستان -گرگان - شبانه دانشگاه گلستان - گرگان 2سال از سوم دبيرستان 22
هوزيارى تجربی علوم اقتصادي -دانشگاه مازندران -بابلسر - روزانه دانشگاه مازندران - بابلسر 1سال از چهارم دبيرستان 12
رفاهى ریاضی مديريت جهانگردي -دانشگاه مازندران -بابلسر - شبانه دانشگاه مازندران - بابلسر 2سال از سوم دبيرستان 21
كاوه تجربی زيست شناسي سلولي مولكولي -دانشگاه محقق اردبيلي -اردبيل - روزانه دانشگاه محقق اردبيلي - اردبيل 1سال از چهارم دبيرستان 15
غلامى تجربی كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 2سال از سوم دبيرستان 32
الهى چترودى تجربی مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي مازندران -ساري - روزانه دانشگاه علوم پزشکي مازندران - ساري 1سال از چهارم دبيرستان 13
كربلائى ریاضی شيمي -دانشگاه گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 17
عرب مفرد تجربی مهندسي بهداشت محيط-دانشگاه علوم پزشكي مشهد - روزانه دانشگاه علوم پزشکي مشهد 2سال از سوم دبيرستان 31
طريك تجربی كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 18
يارعلى تجربی كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه علوم پزشکي گلستان - گرگان 2سال از سوم دبيرستان 37
ملك محمودى تجربی مهندسي بهداشت حرفه اي -دانشگاه علوم پزشكي شاهرود - روزانه دانشگاه علوم پزشکي شاهرود 2سال از سوم دبيرستان 30
مقدم تجربی كارشناسي بهداشت عمومي -دانشگاه علوم پزشكي بابل - روزانه دانشگاه علوم پزشکي بابل 1سال از چهارم دبيرستان 11
عميد ریاضی علوم كامپيوتر-دانشگاه گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه گلستان - گرگان 3سال از دوم دبيرستان 28
تاجيك تجربی شيمي -دانشگاه گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه گلستان - گرگان 2سال از سوم دبيرستان 24
رضائى تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان - روزانه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 17
ملك نژاد ریاضی اماروكاربردها-دانشگاه مازندران -بابلسر - روزانه دانشگاه مازندران - بابلسر 1سال از چهارم دبيرستان 22
كيائى تجربی شيمي -دانشگاه گلستان -گرگان - شبانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 14
ملكى زيارتى تجربی مهندسي كشاورزي -گياه پزشكي -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان - روزانه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 17
على محمدى انسانی علوم اجتماعي -دانشگاه گلستان -گرگان - شبانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 14
نخعى تجربی مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه اروميه - روزانه دانشگاه اروميه 3سال از دوم دبيرستان 45
كرد افشارى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان - روزانه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان 2سال از سوم دبيرستان 27
رحيمى نژاد ریاضی علوم كامپيوتر-دانشگاه گلستان -گرگان - شبانه دانشگاه گلستان - گرگان 4سال از اول دبيرستان 31
خليقى تجربی مديريت بازرگاني -دانشگاه گيلان -رشت - روزانه دانشگاه گيلان - رشت 1سال از چهارم دبيرستان 18
محمديان تجربی مهندسي منابع طبيعي -شيلات -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان - روزانه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 17
آقايان تجربی مهندسي كشاورزي -زراعت واصلاح نباتات -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان - روزانه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 20
عظيمى فر ریاضی فيزيك -دانشگاه گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 15
دائمى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان - روزانه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 15
شاه على تجربی مهندسي منابع طبيعي -محيطزيست -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان - روزانه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 17
مطلبى تجربی مهندسي منابع طبيعي -محيطزيست -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان - روزانه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان 2سال از سوم دبيرستان 19
عبداله نژاد تجربی مهندسي منابع طبيعي -شيلات -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان - روزانه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان 2سال از سوم دبيرستان 29
جهانديده تجربی مهندسي كشاورزي -علوم خاك -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان - روزانه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان 2سال از سوم دبيرستان 23
طعنه تجربی زيست شناسي -مجتمع اموزش عالي گنبد - روزانه مجتمع آموزش عالي گنبد 1سال از چهارم دبيرستان 17
كردجزى تجربی مهندسي منابع طبيعي -شيلات -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان - روزانه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان 3سال از دوم دبيرستان 28
بنى كريمى ریاضی مهندسي معماري -دانشگاه زابل - شبانه دانشگاه زابل 3سال از دوم دبيرستان 33
نجاتى تجربی مهندسي منابع طبيعي -مرتع وابخيزداري -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان - روزانه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 16
اشكان ریاضی رياضيات وكاربردها-دانشگاه گلستان -گرگان - روزانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 13
حسين آبادى تجربی مهندسي كشاورزي -ترويج واموزش كشاورزي -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان - روزانه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان 2سال از سوم دبيرستان 29
غزنوى ریاضی رياضيات وكاربردها-دانشگاه گلستان -گرگان - شبانه دانشگاه گلستان - گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 16
شاهكومحلى تجربی مهندسي كشاورزي -علوم دامي -دانشگاه علوم كشاورزي ومنابع طبيعي -گرگان - روزانه دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي گرگان 1سال از چهارم دبيرستان 19