لاهيجان

رتبه های برتر کنکور 98لاهيجان

همه روش های مطالعه

تعداد ارسال کلکسیون روش مطالعه در شهرلاهيجان 171

 • مهسا قاسمی بالانی از شهر لاهيجان- درس علوم نهم
  به سؤالات درس علوم در آزمون‌های کانون 7 از ده پاسخ میدهم.تمام توجه و حواسم را در کلاس می گذارم وسر ک لاس به حرف های معلم خوب گوش می دهم.کتاب درسی را خوب مطالعه می کنم.در خانه تمامی نکات را مجددا دوره می کنم.بعد از کتاب پرتکرارتمامی سوالات را با دقت مطالعه میکنم وتمامی نکات را یادداشت برداری میکنم.تمامی سوالاتی را اشتباه پاسخ داده ام یا پاسخ نداده‌اممجددا مرور می کنم.برای حل تست اول از کتاب آبی استفاده میکنم بعد از کتاب سه سطحی سؤالات درس جدید را پاسخ میدهم.تمامی سوالات را به ترتیباز نسبتاً دشوار تا دشوارتر پاسخ میدهم و سپس پاسخ‌هایم را با آخر کتاب چک میکنم و نکات مهم پاسخنامه را برای خودم یادداشت میکنم.
 • سروش دوست‌دار از شهر لاهيجان- درس ديني
  درس دینی را معمولاً 9 از 10 پاسخ می‌دهم.ابتدا کتاب را یک دور روزنامه‌وار می‌خوانم.سپس کتاب درسی را ب ه دقت مطالعه می‌کنم تا نکات ذکر شده در کلاس یادآوری شود.سپس از درس‌نامه‌ی یک کتاب کمک آموزشی نکات را درآورده و حاشیه‌نویسی می‌کنم.سپس شروع به تست‌زنی می‌کنم و زمانی که بخواهم درس را مرور کنم تست‌های نشان‌دار و حاشیه‌نویسی‌ها را می‌خوانم.
 • سامان راستروان از شهر لاهيجان- درس رياضي
  در این درس چند از ده خود را از 6 به 9 افزایش دادم.مباحث پایه را هر روز مطالعه می کنم. ابتدا جزوه دبی ر را مطالعه می کنم و سپس از کتاب آبی کانون تست می زنم.برای مباحث دوازدهم ابتدا جزوه دبیر و درسنامه کتاب کمک درسی را مطالعه می کنم. سپس از روی کتاب کمک درسی تست می زنم.
 • پویا پرهیزکار از شهر لاهيجان- درس زيست‌شناسي
  من این درس را در آزمون های کانون 10 از ده پاسخ می دهم.در هفته اول بین دو آزمون ابتدا مباحث دوازدهم ر ا مطالعه می کنم و در طول دو یا سه روز با مطالعه مجددا مطالب، آن ها را در ذهنم تثبیت می کنم. سپس تست های کتاب کمک درسی را می زنم.در هفته دوم مباحث پایه را مطالعه می کنم و سپس تست می زنم.
 • محمد جواد نژاد علی از شهر لاهيجان- درس ديني
  در دینی: به 8 از ده رسیده ام تو درس عمومی به‌نظر من حافظه ی تصویری بیشترین تاثیرو دارهسعی میکنم که ف قط از متن های یک کتاب استفاده کنم .من برای این درس از کتاب آبی قلمچی استفاده میکنمابتدا به صورت عمیق درس نامه و معنی و ارتباط آیاتشو میخونم بعد از چند ساعت _از شب خونده باشم می‌خوابم و صبح _تستاشو میزنم بعد دوباره درس رو به صورت چشمی و سریع مرور میکنم
 • محمد رضا بقایی از شهر لاهيجان- درس شيمي
  شیمی را 8 از 10 میزنم من درس شیمی را همان روز که در مدرسه درس گرفتم می خوانم.همیشه سعی میکنم که مباح ث را کامل بفهمم و آنها را کورکورانه حفظ نمی کنم. در درس فیزیک خلاصه نویسی می کنم و از این خلاصه ها برای مرور استفاده می کنم. بعد از مطالعه جزوه معلم و کتاب درسی از کتاب آبی کانون تست می زنم. در انتها از کتاب سه سطحی هم برای تسلط بیشتر استفاده می کنم.
سایر پشتیبان ها 

پشتیبان های لاهيجان

مرضیه فلاح واحد
رویا افروز
نازنین ربیع زاده
مطهره اسمعیلی
نرجس فکری
مهدیه صبح زاهدی

نمایندگی های کانون در شهر لاهيجان

لاهيجان 01342233916-01342231407-01342233916-01342233917

لاهيجان خيابان انقلاب جنب كتابفروشي نباتي ساختمان پلازا طبقه سوم

شهریه آزمون های کانون فرهنگی آموزش قلم چی

لاهيجان
دوازدهم
دهم ، یازدهم
هفتم ، هشتم ، نهم
دبستان

در صورتی که نظر شما دارای محتوای مثبت ، علمی و آموزشی است ولی ثبت نمی شود با انشا و ادبیات متفاوت ( بدون تمسخر ،بدون فضای چت روم ، بدون تحقیر یا توهین دیگران) مجددا ارسال نمایید