عجب شير

همه روش های مطالعه

تعداد ارسال کلکسیون روش مطالعه در شهرعجب شير 51

 • سارا صفاری از شهر عجب شير- درس فارسی هفتم
  من در درس فارسی از 10سوال به 8سوال جواب می دهم.من در ابتدا کتاب درسی را مطالعه میکنم و بعد از اینکه کتاب را کامل فهمیدم شروع به حفظ کردن میکنم. بعد از آنکه کتاب درسی مدرسه خود را به طور کامل یاد گرفتم به سراغ کتاب های آموزشی که تهیه کرده ام میروم و انها را نیز مطالعه میکنم من کتاب سه سطحی عمومی تهیه کرده ام و سوالات آن را حل میکنم و ابتدا سوالات دشوار سپس نسبتا دشوار و سپس دشوارتر را حل میکنم. این کتاب سوالات بسیار خوبی دارد و سطح آن بسیار خوب است و در درصد های فارسی من بسیار تاثیر داشته است..
 • هادی مهتابی از شهر عجب شير- درس زيست‌شناسي
  برای زیست شناسی ابتدا جزوه معلم و سپس کتاب درسی رو می خوانم تا ذهنیتی از فصل برایم به وجود بیاید. سپ س با فاصله یک یا دو روز، به صورت آموزشی از کتاب آبی پیمانه ای تست حل می کنم. در این مرحله از تست زنی هدفم بیشتر این است که متوجه شوم از کدام قسمت سوال آمده و تیپ سوالات چگونه است و همچنین کلیات و جزئیاتی که در دور اول خوانده بودم نیز محک زده می شود.بررسی پاسخ تشریحی سوالاتی که حل کرده ام را بعد از حل یک یا چند پیمانه سوال ، انجام می دهم تا مطالب مرور شود.پس از چند روز کتاب درسی را مجددا با دقت و تمرکز بیشتری بررسی می کنم و مباحثی که از آن ها تست آمده بود را مجددا مطالعه می کنم و نکات مهم را در کتاب خود آموز یادداشت می کنم.مجددا با فاصله یک یا دو روز،از کتاب سه سطحی تست کار می کنم و مراحل را مجددا تکرار می کنم تا تمام مطالب و سوالات را بررسی کرده باشم.
 • کیانا کرمی از شهر عجب شير- درس علوم تجربی سوم دبستان
  درصد درس علوم من از 60 به 90 رسیده است.من در کلاس به صحبت های معلم به طور کامل گوش میدهم. بعد در خان ه یک دور مطالبی که در کلاس تدریس شده را روخوانی میکنم. بعد روزی که آن درس را در مدرسه داریم دوباره کتاب درسی را با دقت بیشتری میخوانم و مطالب را کامل حفظ میکنم .سپس از کتاب کار علوم استفاده میکنم و سوالات ان را حل میکنم تا مطالب کتاب را بهتر یاد بگیرم.
 • شیرین ستونی از شهر عجب شير- درس فیزیک 1 دهم تجربی
  من ابتدا کتاب درسی و جزوه معلم را به طور دقیق مطالعه میکنم. بعد از مطالعه مبحث سراغ تست زنی میروم. ا بتدا سراغ تست های ساده تر میروم تا مفهموم درس را آرام آرام متوجه شوم . اگر در قسمت سوال های ساده اشکالی داشتم دوباره بازخوانی میکنم مبحث مربوطه را تا کامل درک کنم . سپس تست های دشوار و دشوارتر را از کتاب سه سطحی انتخاب و حل میکنم .با توجه به پاسخ نامه خوب نکات بدست آمده را در کتاب خودآموز یادداشت برداری میکنم و روز قبل آزمون مرور میکنم.
 • ندا حاجی عبدالهی از شهر عجب شير- درس زیست 2 يازدهم
  من در این درس به 8 سوال از 10 سوال جواب می‌دهم.روش مطالعه من:در هفته اول مباحث مشخص شده را با دقت مط العه می کنم و سعی می کنم تمام توجه خود را بر نکات کتاب درسی بگذارمو کامل آن را یاد گرفته و به خاطر بسپارم.روش استفاده من از کتاب های تستی:پس از مطالعه اولیه و تثبیت مطالب کتاب از کتاب های تستی استفاده می کنم و سعی می کنم که تمام تست های لازم برای یک مبحث را کاملا مسلط شوم و همچنین نکات تست ها را هم یاداشت برداری می کنم.پس از آزمون سوالات را بررسی کرده و چنانچه مشکل در مبحثی داشتم آن را در کتاب علامت زده و دوباره و با دقت بیشتری مطالعه می کنم.
 • لیلا طلوعیان از شهر عجب شير- درس ریاضی و آمار 2 يازدهم انسانى
  ابتدا به مطالعه کتاب درسی و سپس جزوه آموزشی که معلم مربوطه در مدرسه در اختیارمان قرار داده است می­پر دازم.قسمت­های نکته دار و فرمول­هایی که به نظرم مهم هستند را یادداشت می­کنم.بعد از تسلط به کتابهای درسی به سراغ کتاب آبی رفته و بر اساس برنامه ریزی خود، شروع به مطالعه درسنامه ها می­کنم.نکات مهم از این قسمت را نیز یادداشت کرده و بعد از به پایان رسیدن، با فاصله زمانی، سراغ تست­های جامع آن می­روم و بدون محدودیت زمانی پاسخ می­دهم.از تست­های طبقه بندی شده، ده تست را انتخاب کرده و با هدفگذاری و زمان بندی مشخص به آن­ها پاسخ می­دهم.سپس به تحلیل پاسخ سوالات که بسیار کامل و جامع است پرداخته و نکات مهم را در دفتر خودآموز یادداشت می­کنم.
سایر پشتیبان ها 

پشتیبان های عجب شير

وحیده ارجمند
عاطفه گل محمدی
رقیه عزیزی
رویا فرهودی
مهدی موتمنی
حسین شجاعی وند

نمایندگی های کانون در شهر عجب شير

عجب شير 04137629980-04137622911-09143212195

عجب شير خيابان كبودان ابتداي كوي ديزج آموزشگاه فرهنگ

شهریه آزمون های کانون فرهنگی آموزش قلم چی

عجب شير
دوازدهم
دهم ، یازدهم
هفتم ، هشتم ، نهم
دبستان

در صورتی که نظر شما دارای محتوای مثبت ، علمی و آموزشی است ولی ثبت نمی شود با انشا و ادبیات متفاوت ( بدون تمسخر ،بدون فضای چت روم ، بدون تحقیر یا توهین دیگران) مجددا ارسال نمایید