آشخانه

همه روش های مطالعه

تعداد ارسال کلکسیون روش مطالعه در شهرآشخانه 19

 • از شهر آشخانه- درس دوازدهم مکانيک خودرو
  فارسی درسی موضوعی است که موضوع های مختلف آن کاملا با هم آمیخته هستند و یادگیری اصولی همه این موضوعات در کنار هم سبب موفقیت در آزمون ها می شود.روش مطالعه من برای درس فارسی: (برای آزمون های آزمایشی)ابتدا با توجه به برنامه راهبردی و دید کلی نسبت به موضوعات آزمون برای خواندن درطول هفته برنامه ریزی می کنم.برای مبحث قرابت معنایی ابتدا مفاهیم را از کتاب درسی و باتوجه به آموزش سر کلاس استخراج می کنم.سپس تست هایی استاندارد از این مبحث را انتخاب و حل می کنم. ترجیحا کتاب های کانون گزینه مناسبی برای تست هستند.دستور زبان و آرایه ها را جدا از برنامه راهبردی و موضوعی کار می کنم.خواندن واژگان و تاریخ ادبیات را به دلیل اینکه جنبه حفظی دارند به هفته دوم موکول می کنم.
 • هدی عفتی عفتی از شهر آشخانه- درس علوم و فنون ادبی 1 دهم انسانی
  7 از 10 پاسخ داده ام هنگام خواندن ازمطالب مهم نطق برداری میکنم وهردرس رو خلاصه نویسی میکنم. دربخش تا ریخ ادبیات ،تاریخ ها کنار هم یاداشت میکنم وبعد از اینکه درس هارو کامل خوندم یک مرورکوتاه میکنم و در بخش ارایه ها بعداز تدریس دبیروپیش ازامتحان ارایه هارو دربیت ها ومتن های مختلف تمرین میکنم. درزمانهای ازاد سعی میکنم مطالب غیر درسی بسیاری بخوانم وتجزیه و تحلیل کنم.
 • مرتضی ولی نژاد از شهر آشخانه- درس رياضي
  در این درس چند منبع تست دارم . با توجه به تنوع سوالات نباید به یک منبع اکتفا کرد.ابتدا درسنامه آنها را به طور کامل مطالعه و نکات آنها را مارک دار می کنم تا در دور های بعدی مطالعه فقط همان نکات را بخوانم .بعد از مطالعه درسنامه سراغ تست ها می روم و تست های خوب را علامت دارمی کنم و بارها تست های علامت دار را می زنم .در آزمون ها سرعت در تست زنی خیلی اهمیت دارد برای همین تعداد زیادی تست کار می کنم تا به تسلط و سرعت کافی برسم.میانگین مندر آزمون ها 8 از10 است.
 • محمد امانی از شهر آشخانه- درس رياضي
  ابتدا در کلاس، درس را با دقت یاد می گیرم.سپس درسنامه کتاب آبی را مطالعه می کنم.سپس تعدادی تست حل می کنم و سوالات مهم آن را نشان دار می کنم.در هنگام مرور،تست ها را به صورت زمان دار حل می کنم.
 • محمد امانی از شهر آشخانه- درس رياضي
  ابتدا در کلاس، درس را با دقت یاد می گیرم.سپس درسنامه کتاب آبی را مطالعه می کنم.سپس تعدادی تست حل می کنم و سوالات مهم آن را نشان دار می کنم.در هنگام مرور،تست ها را به صورت زمان دار حل می کنم.
 • فاطمه اصغری از شهر آشخانه- درس فیزیک 1 دهم تجربی
  درسی است که با تمرین بسیار میتوان در آن به موفقیت رسید.کتاب آبی فیزیک کانون دارای انواع تست های مختل ف که هم آسان و هم سخت هستند، است و تست های کنکور های سال گذشته را هم میتوان در آن ها دید از این نظر تست های خیلی خوب و قوی دارد.1.ابتدا در کلاس درس تمام تمرکزم را بر روی درس می گذارم و با دقت به مبحث جدید گوش می دهم و سعی میکنم آنجاهایی را که برایم مبهم است یا نفهمیدم از معلم خود بپرسم.2.در کلاس درس و خانه پرسش های تشریحی را حل میکنم تا روی مطالب تسلطم بیشتر شود.3.بعد از آن از کتاب آبی و کتاب های دیگر فیزیک استفاده میکنم و از تست های آسان شروع میکنم و به تدریج تست های سخت تر و زمان دار حل میکنم.4.تست هایی که نکته دارند و یا در حل آن ها مشکل داشتم را مشخص و دوباره مرور میکنم و حل میکنم.
سایر پشتیبان ها 

پشتیبان های آشخانه

هانیه شاکری
منیره صابری شکیب
محمد معمری
سمانه نوروزی
مهرداد جمالی
سمیرا رضایی

نمایندگی های کانون در شهر آشخانه

آشخانه 05832920866-05832923217-05832923367-09156426005

آشخانه خيابان شهيد مطهري كوچه شهيد قلي زاده پلاك 53

شهریه آزمون های کانون فرهنگی آموزش قلم چی

آشخانه
دوازدهم
دهم ، یازدهم
هفتم ، هشتم ، نهم
دبستان