شهريار

رتبه های برتر کنکور 98شهريار

همه روش های مطالعه

تعداد ارسال کلکسیون روش مطالعه در شهرشهريار 183

 • پریا محمدزاده از شهر شهريار- درس رياضي
  چند از ده خود را از 3 به 5 رساندم.روش مطالعه من در هفته به صورت یک روز در میان به مدت دو ساعت به مطا لعه ی درس ریاضی اختصاصمیدهم.ابتدا درسنامه ی کتاب آبی را مطالعه میکنم.پس از مطالعه برای آشنایی با سوالات ویادگیری بهتر تست های کتاب آبی را به صورت آموزشی پاسخ میدهم.سپس پاسخ نامه ی تشریحیکتاب را بررسی میکنم و اگر در حل تستی اشکال داشتم یا اشتباه حل کرده بودم نکات آن تست را درپاسخ نامه مشخص میکنم.پس از تست های کتاب آبی به سراغ کتاب سه سطحی میروم و ابتدا به تست هایی که سطح پایین تری دارند پاسخ میدهم.اگر در حل تست های سطح پایین مشکل نداشتم به سراغ تست های با سطح بالاتر میروم.پس از حل تست ها ، نکات مهم سوالات را در پاسخ نامه ی تشریحی برای مرور دوباره مشخص میکنم.پس از حل تست ها اگر در مبحثی مشکل داشتم از DVDآموزشی رهپویان برای رفع اشکال خود استفاده میکنم.و در آخر تست ها را به صورت زمان دار پاسخ میدهم.
 • محمد جواد نوری حسنوند از شهر شهريار- درس دین و زندگی 2 يازدهم
  دینی را 7 از 10 میزنم برای مطالعه ی درس دینی1-ابتدا من متن کتاب درسی را کامل مطالعه میکنم.2-من هر رو ز تعدادی آیاتکتاب دینی را با کمک جعبه لایتنر میخوانم و حفظ میکنم.3- همچنین از درسنامه و تست های کتاب جامعاستفاده میکنم4-روز های پنج شنبه ، حدود یک الی دو ساعت را به مطالعه ی درس دینی اختصاصمیدهم.
 • سعید خاموشی از شهر شهريار- درس زیست شناسی چهارم تجربی
  چند از ده خود را از 5 به 7 رساندم.روش مطالعه: چون پارسال خیلی خوب خوندم و روی مباحث تسلط دارم با این حال چون درس مهمی است یکبار دیگه مبحثی که قراره برای آزمون بیاد را 2 یا 3 ساعت مطالعه میکنمبعد به سراغ کتاب آبی قلم چی میروم .تست های سال 95-96-97 را از کتاب آبی استخراج کردم و به پیمانه های 80 تایی تقسیم بندی کردم و هر روز یک پیمانه تستی را پاسخ میدمو همان روز تحلیل میکنم . چون خیلی دقیق خواندم اشتباهات زیادی در تست ها ندارم ولی اگر سوالی رو اشتباه پاسخ داده باشم با پاسخ تشریحی اشکالم رو برطرف میکنم. 2 یا 3 روز قبل از آزمون تورق سریع از مطالب و تست ها دارم و در پنج شنبه هفته دوم آزمون غیرحضوری رو کار میکنم.
 • زهرا میرحسن زاده از شهر شهريار- درس ریاضی پنجم دبستان
  در این درس چند از دهم از 7 به 8 رسیده است.1)من روزانه حدود یک ساعت را به مطالعه درس ریاضی اختصاص مید هم. 2) پس از تدریس معلم درهمان روز مبحثی را که معلم درس داده را از کتاب درسی و درسنامه کتاب آبی مطالعه میکنم. 3) پس از مطالعه ی درس ریاضی، تست های کتاب سه سطحی را ابتدا به صورت آموزشی سپس زمان دار حل میکنم. 4) در کنار کتاب سه سطحی تست های کتاب اشتباهات متداول را نیز حل میکنم. 5) نکات مهم تست ها را در دفتر خودآموز خود یادداشت و دوباره مرور میکنم. نحوه ی استفاده از کتاب سه سطحی: من در درس ریاضی ، فارسی و علوم از کتاب سه سطحی استفاده میکنم . این کتاب به علت داشتن سه سطح متفاوت و آمادگی در آزمون تیزهوشان استفاده میکنم.چون تمام مطالب کتاب درسی را به طور کامل پوشش میدهد.
 • عرفان رستمی از شهر شهريار- درس ديني
  من دینی را 8 از ده میزنمروش مطالعهابتدا هر درس را بصورت کلی یکبار مطالعه می کنم وسپس ارتباط آیات با متن درس را پیدا می کنمو مجددا درس را مرور می کنم و اینبار بیشتر به نکاتی که مشخص کردم توجه می کنم.نحوه استفاده از کتاب آبی: این کتاب از نظر درسنامه خیلی خوب است و خیلی سریع می توان ارتباط آیات با متن درسرا پیدا کرد. من بعد از خواندن درسنامه تست ها را تقسیم بندی می کنم و طی چند روز تستمی زنم.
 • محمدابراهیم سلیمانی از شهر شهريار- درس ديني
  من این درس را در آزمون های کانون 8 از ده پاسخ می دهم.ابتدا کتاب درسی را مطالعه می کنم و سپس ارتباط ب ین آیات و متن کتاب درسی را پیدا می کنم. بعد از گذشت دو روز تست های آن مطلب را می زنم.
سایر پشتیبان ها 

پشتیبان های شهريار

علیرضا ناصردهقان
رویا عزیزی
علیرضا ناصری
آرزو رستمی
زهره مسعودی
مریم شیرعلی بیگی

نمایندگی های کانون در شهر شهريار

شهريار 02165559265-02165565460-02165220407-02165229374

1 - شهريار-خ وليعصر-روبروي بيمارستان امام سجاد ع - طبقه فوقاني پاساژ تهراني 2-شهرجديدانديشه نبش ميدان ورودي اصلي فاز3

شهریه آزمون های کانون فرهنگی آموزش قلم چی

شهريار
دوازدهم
دهم ، یازدهم
هفتم ، هشتم ، نهم
دبستان

در صورتی که نظر شما دارای محتوای مثبت ، علمی و آموزشی است ولی ثبت نمی شود با انشا و ادبیات متفاوت ( بدون تمسخر ،بدون فضای چت روم ، بدون تحقیر یا توهین دیگران) مجددا ارسال نمایید