تجلیل از پشتیبانان برتر در جلسات ارزیابی مناطق تهران - 9بهمن93

در جلسه ی پشتیبانی 9 بهمن 93 از پشتیبانانی که در جلسات many to one نیمسال اول آبی ( عالی) ارزیابی شده اند، تجلیل شد. در این جلسات همکاران و مدیران ستاد به ارزیابی هر پشتیبان براساس کارنامه وی د...

تجلیل از پشتیبانان برتر در جلسات ارزیابی مناطق تهران - 9بهمن93

روز پنجشنبه 9 بهمن ماه ساعت 8 تا 10 صبح برای پشتیبانان مناطق دختر تهران و ساعت 10.30 تا 12.30 برای پشتیبانان مناطق پسر تهران جلسه ای با محوریت پیشرفت درسی دانش آموزان و راه کارهای پشتیبانان برای پیشرفت و نیز پیش جلسه ی اولیا در جلسات 5 نفره بهمن برگزار شد. در این جلسه از پشتیبانانی که در جلسات ارزیابی نیمسال اول ((many to one رنگ آبی (عالی) دریافت نموده بودند، تجلیل شد. در پایان نیمسال اول جلساتی بانام many to one برای ارزیابی عملکرد پشتیبانان در شاخص هایی نظیر پیشرفت درسی دانش اموزان،کارآفرینی، حضور دانش آموزان در آزمون، برگزاری کلاس رفع اشکال در طول نیمسال ، برگزاری جلسات 5 نفره و اتمام حجت ، عملکرد پشتیبان در سایت کانون و... مورد بررسی قرار می گیرد.

از اهداف این جلسات : اتمام حجت مجدد با پشتیبانان ، نگاه به گذشته و هدف گذاری نیمسال دوم ، توجه به پشتیبانان، باز آموزش پشتیبان و ... می باشد.

در این جلسات هر پشتیبان توسط چند نفر از مدیران و همکاران ستاد مورد بررسی و توجه قرار می گیرد و نکته ی قابل توجه این است که هر پشتیبان در این جلسات دارای کارنامه بوده و با توجه عملکرد ایشان در نیمسال اول با وی هدف گذاری می شود.

اسامی پشتیبانانی که در تهران در این جلسات آبی (عالی) ارزیابی شده اند، به صورت منطقه محور به شرح زیر می باشد:

مناطق دختر:

تهران شمال: الناز مختارنیا، شیدا یوسفی مجلل، زهرا دامیار، فاطمه درزی، الهام شکیبا، حمیده کاکاسلطانی، بهاره بساکی، ستاره قربانی، غزاله عابدی، کیمیا عبدالحسینی مقدم

تهران غرب : زهرا زاغری، پریشاد احمدی، مهسا سعادت، اسما خسروی راد، روشنک خلیلی، سارا تکینی، نسیم فرزادسرشت، هما صفاری

تهران جنوب: سپیده بنی هاشم، یاسمن مکرمی، حدیث ترکمانی پور، هاله ایمانی

تهران نارمک : اعظم قاهری، فاطمه قهرمانی، مونا علیزاده، زینب مسجدی کاشانی، مژگان سادات محمودی، نفیسه رشیدی

تهران شرق : ژیلا ابراهیمی، مرجان ذوالفقاری، نیلوفر بشیگ، الهام سعادت، فائزه کریمی، سیده شادی شریف جلالی، نسترن نجد، سمیه الیاسی، مریم اکبری

مناطق پسر:

تهران شمال: آرمین علیمردانی، فرزاد ساریخانی، مهرداد دلیری، علیرضا ژگان، مسعود روستایی، رامتین سنجابی، سیدمحمد حسینی، سیدمحمدامیر جلالیان، سیدمحمدرضا میرقائمی، سیدمرسل مسلمی عقیلی، حامد ناصری، رضا گل محمدزاده، رضا مرزبان، علی خادم، محمدتقی رضایی، محمدرضا حاجی حسینی، محمود خسروجهان

تهران غرب: احمدرضا رفیعیان، عثمان آچاک، مهدی القائی، میثم صبوری راد، پوریا بادامچی، حجت عبداللهی خامنه، میثم سالک

تهران جنوب : احمدرضا همایونی، امیر احمدپور، پدرام داداشیان، سامان اکبری، سعید برفی، محسن بنی علی، مسعود مرادی، مهران عبادی کجایی

تهران نارمک: سعید خوشه چین

تهران شرق: احمد فخرآور، پیمان شرافتیان، حسام الدین سیدین، رضا کامرانی، رهان حاجی عبدالحمید، شهاب والایی شریف، میلاد سیاسی، وحید دهقانپور

این جلسات در نمایندگی های کل کشور نیز برگزار شد و جلسات بعدی ارزیابی پشتیبانان در فروردین ماه 94 برگزار می شود.

پس از اهدای جوایز به پشتیبانان برتر ، عکس از این پشتیبانان نیز گرفته شد.



کانون فرهنگی آموزش قلم چی

پشتیبانان برتر در جلسات ارزیابی مناطق دختر


کانون فرهنگی آموزش قلم چی

پشتیبانان برتر در جلسات ارزیابی مناطق پسر

کانون فرهنگی آموزش قلم چی

پشتیبانان برتر در جلسات ارزیابی مناطق پسر