آغاز برگزاري آيين نو دانشجويان سال 91 دانشگاه تهرانآغاز برگزاري آيين نو دانشجويان سال 91 دانشگاه تهران
دکتر عبدالرضا سيف معاون فرهنگي دانشگاه تهران با اعلام اين خبر با بيان اين که آيين نو دانشجويان سال 91 دانشگاه تهران با هدف ايجاد نشاط و طراوت در روز نخست ورود نو دانشجويان به دانشگاه و ايجاد خاطره‌اي ماندگار از آغاز تحصيل تدارک ديده شده است، افزود: همچنين ايجادانگيزه و رغبت به دانش اندوزي و نيل به سوي جنبه‌هاي مثبت اخلاقي، تبيين چشم اندازي از آينده و تزريق نگاه استراتژيک به دانشجويان دربدو ورود، دغدغه‌مند کردن‌ آنان نسبت به رويه‌هاي کلان علمي، ترسيم افق دانشوري و نقش و جايگاه آنان در نقشه علمي کشور و دريافت رمز فرزانگي و ماندگاري با ارائه تصاويري از رخداد‌هاي‌ آينده از ديگر اهداف اين مراسم به‌شمار مي‌رود. 
 
معاون فرهنگي دانشگاه تهران اضافه کرد: همچنين درآيين نو دانشجويان سال 91، دانشجويان جديدالورود به اتفاق همياراني که از دانشجويان ورودي‌ سال‌هاي قبل همان رشته انتخاب شده‌اند، از واحدهاي مختلف دانشگاه بازديد مي‌کنند. 
 
وي با بيان اينکه طي اين مراسم دانشجويان بر سر مزار شهداي گمنام دانشگاه حضور و تجديد بيعت خواهند کرد، گفت: همچنين در اين مراسم دانشجويان جديدالورود با حضور هيات رييسه دانشگاه عکس يادگاري خواهند گرفت. 
 
وي با اشاره به برنامه تدارک ديده شده براي والدين‌ دانشجويان جديدالورود، تصريح کرد: والدين نيز به تفکيک دانشکده‌ها وپرديس‌هاي محل تحصيل فرزندانشان براي شرکت درکارگاه‌هاي آموزشي مشاوره شرکت‌ خواهند کرد و همچنين براي والدين نو دانشجويان خوابگاهي نيز جلساتي در خوابگاه در نظر گرفته شده است. 
برای مشاهده مطالب بیشتر بر روی نام فرد مورد علاقه خود کلیک کنید
منابع مطلب
منبع :
    نظر شما چیست...؟
بازدید کنندگان محترم سایت :
1-در کامنت های خود ، نظرات دیگران را رونویسی نکنید. کامنت های رونویسی دیگران تایید نخواهد شد .
2-کامنت هایی که حاوی بی احترامی به دیگران و نام بردن از موسسات و ناشران دیگر باشد ، تایید نمی شود .
3- نظرات کوتاه و فاقد مفاهیم آموزشی مانند " خوب بود " ، " عالی بود " ، "ممنون " ، "خیلی خوب " ، "با تشکر از شما " و ... ، تایید نمی شود .


اگر دانش آموز کانون هستید لطفا ابتدا وارد صفحه شخصی خود شوید
نظر شما :
 
 
برای دیدن موارد بیشتر کلیک کنید
ثبت نام اینترنتی