آغاز برگزاری آیین نو دانشجویان سال 91 دانشگاه تهران

آیین نو دانشجویان سال 91 دانشگاه تهران از امروز 2 مهرماه در تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی آغاز می‌شود و تا 5 مهر ماه ادامه دارد.

آغاز برگزاری آیین نو دانشجویان سال 91 دانشگاه تهران
دکتر عبدالرضا سیف معاون فرهنگی دانشگاه تهران با اعلام این خبر با بیان این که آیین نو دانشجویان سال 91 دانشگاه تهران با هدف ایجاد نشاط و طراوت در روز نخست ورود نو دانشجویان به دانشگاه و ایجاد خاطره‌ای ماندگار از آغاز تحصیل تدارک دیده شده است، افزود: همچنین ایجادانگیزه و رغبت به دانش اندوزی و نیل به سوی جنبه‌های مثبت اخلاقی، تبیین چشم اندازی از آینده و تزریق نگاه استراتژیک به دانشجویان دربدو ورود، دغدغه‌مند کردن‌ آنان نسبت به رویه‌های کلان علمی، ترسیم افق دانشوری و نقش و جایگاه آنان در نقشه علمی کشور و دریافت رمز فرزانگی و ماندگاری با ارائه تصاویری از رخداد‌های‌ آینده از دیگر اهداف این مراسم به‌شمار می‌رود. 
 
معاون فرهنگی دانشگاه تهران اضافه کرد: همچنین درآیین نو دانشجویان سال 91، دانشجویان جدیدالورود به اتفاق همیارانی که از دانشجویان ورودی‌ سال‌های قبل همان رشته انتخاب شده‌اند، از واحدهای مختلف دانشگاه بازدید می‌کنند. 
 
وی با بیان اینکه طی این مراسم دانشجویان بر سر مزار شهدای گمنام دانشگاه حضور و تجدید بیعت خواهند کرد، گفت: همچنین در این مراسم دانشجویان جدیدالورود با حضور هیات رییسه دانشگاه عکس یادگاری خواهند گرفت. 
 
وی با اشاره به برنامه تدارک دیده شده برای والدین‌ دانشجویان جدیدالورود، تصریح کرد: والدین نیز به تفکیک دانشکده‌ها وپردیس‌های محل تحصیل فرزندانشان برای شرکت درکارگاه‌های آموزشی مشاوره شرکت‌ خواهند کرد و همچنین برای والدین نو دانشجویان خوابگاهی نیز جلساتی در خوابگاه در نظر گرفته شده است. 
منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب