جزییات آزمون کارشناسی ناپیوسته91

آزمون تجمیع شده کارشناسی ناپیوسته دانشگاه‌ آزاد اسلامی و دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی روز پنجشنبه 2 شهریور با شرکت بیش از 424 هزار و 724 نفر برگزار می‌شود.

جزییات آزمون کارشناسی ناپیوسته91

آزمون تجميع شده کارشناسي ناپيوسته دانشگاه‌ آزاد اسلامي و دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي روز پنجشنبه 2 شهريور با شرکت بيش از 424 هزار و 724 نفر برگزار مي‌شود.

دکتر حسين توکلي مشاور عالي سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهي» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) با اشاره به جزئيات برگزاري آزمون کارشناسي ناپيوسته دانشگاه‌ آزاد، اظهار کرد: با توجه به سياست‌هاي وزارت علوم و دانشگاه آزاد مقرر شد که آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته سال 91 به صورت تجميع شده و متمرکز برگزار شود، بر اين اساس ثبت‌نام از متقاضيان اين آزمون در تير ماه انجام شد که طي آن 424 هزار و 724 نفر ثبت نام کردند و از اين تعداد 42،44 درصد زن و 57،56 درصد مرد بودند.

وي با بيان اينکه اطلاعيه سازمان سنجش در رابطه با تاريخ و نحوه پرينت از کارت ورود به جلسه در سايت سازمان سنجش منتشر شده است گفت: کارت شرکت در اين آزمون از روز دوشنبه 30 مرداد ماه براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

به گفته وي بر اساس برنامه زماني پيش بيني شده آزمون کارشناسي ناپيوسته سال 91 در 93 کد رشته امتحاني و در 135 شهرستان کشور در روز پنج شنبه دوم شهريور ماه برگزار خواهد شد. بنابراين داوطلبان براي حضور در جلسه بايد پرينت کارت آزمون و اصل کارت ملي و شناسنامه عکس دار به همراه داشته باشند.

دکتر توکلي با اشاره به برگزاري آزمون اظهار کرد: آزمون داوطلبان 33 کد رشته در صبح پنج شنبه دوم شهريور با شرکت 214 هزار و 491 داوطلب و آزمون 60 کد رشته امتحاني ديگر در بعد از ظهر پنج شنبه دوم شهريور با شرکت 210 هزار و 233 داوطلب برگزار خواهد شد.

دکتر توکلي تصريح کرد: آزمون براي رشته‌هاي پزشکي شامل دروس عمومي پايه (رشته‌هاي علوم آزمايشگاهي و اتاق عمل) و اختصاصي و براي رشته‌هاي امتحاني ساير گروه‌ها شامل دروس آزمون عمومي و خصوصي مي‌باشد.

مشاور سازمان سنجش در خاتمه با بيان اينکه داوطلبان براي حضور در جلسه بايد از آوردن وسايل اضافي خودداري کنند، اظهار کرد: آزمون‌هاي صبح راس ساعت هفت و نيم و بعد از ظهر راس ساعت 15 آغاز خواهد شد. بنابراين درب‌هاي ورود به جلسه صبح‌ها ساعت 7 و بعد از ظهر ساعت 14:30 بسته خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب