از کی بپرسم؟!

ممکن است برای شما، سوال‌هایی در ارتباط با مباحث گوناگون درس‌های رسم‌فنی و نقشه‌کشی پیش بیاید که البته بسیار طبیعی است و کنجکاوی برای یافتن پاسخ مناسب و رفع ابهامات، کمک فراوانی به پیشرفت علمی شم...

از کی بپرسم؟!

 

داوطلبان کنکور هنر و هنرستان :

ممکن است برای شما، سوال‌هایی در ارتباط با مباحث گوناگون درس‌های رسم‌فنی و نقشه‌کشی پیش بیاید که البته بسیار طبیعی است و کنجکاوی برای یافتن پاسخ مناسب و رفع ابهامات، کمک فراوانی به پیشرفت علمی شما خواهد کرد. 

لازم است این نکته را خاطرنشان کنم که . . .

اگر در مورد تست‌های کنکور چند سال اخیر سوال دارید، به کتاب‌های زرد کانون مراجعه کنید. در کتاب‌های زرد، تست‌های 5 تا 10 سال گذشته‌ی کنکور سراسری، همراه با پاسخ‌های تشریحی آن‌ها برای شما فراهم گردیده است و پاسخ ها به گونه‌ای داده شده‌اند که درک مطلب برای شما ساده و روان باشد.

اگر در مورد آزمون‌های کانون نیز سوالی داشتید، توجه داشته باشید که کلید و پاسخ تشریحی همه‌ی آزمون‌ها، در فرصت کوتاهی پس از برگزاری هر آزمون، در سایت کانون قرار می‌گیرد و با رفتن به صفحه‌ی ویژه‌ی مقطع و رشته‌ی خود در سایت، می‌توانید کلید و پاسخ تشریحی آزمون‌های گذشته را ببینید.

اما اگر در مورد مباحث گوناگون رسم فنی و نقشه‌کشی، پرسش یا ابهامی داشتید، حتما از من بپرسید! تلاش من این خواهد بود که پرسش‌های شما بی‌پاسخ نماند. برای طرح سوالات خود، با ایمیل hamidreza.mazaheri@gmail.com و یا شماره‌ی 6463 (021) داخلی 136 (گروه آزمون هنرستان در کانون ) در تماس باشید.


 

حمیدرضا مظاهری

مسئول درس رسم فنی