کنکوری‌ها؛ امسال عید به مسافرت نروید

دوران طلایی نوروز برای دانش‌آموزان کنکوری از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا می‌توانند در ایام نوروز کاستی‌های خود را جبران کنند و ساعت مطالعه‌ی خود را افزایش دهند. هم‌چنین می‌دانیم که در نوروز ...

کنکوری‌ها؛ امسال عید به مسافرت نروید

دوران طلایی نوروز برای دانش‌آموزان کنکوری از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا می‌توانند در ایام نوروز کاستی‌های خود را جبران کنند و ساعت مطالعه‌ی خود را افزایش دهند. هم‌چنین می‌دانیم که در نوروز رتبه‌ها تغییر می‌کنند. به راستی چرا اهمیت این دوران خیلی زیاد است؟

زمانی که دیگران در حال تفریح و استراحت هستند شما مطالعه می‌کنید و مانند راننده‌ی نفر اول فرمول 1 هستید که می‌گوید سر پیچ‌ها همه ترمز می‌کنند ولی من تمرین زیادی کرده‌ام و سر پیچ‌ها گاز می‌دهم و این مهم‌ترین عامل موفقیت من است. شما هم می‌توانید جزء موفق‌ها باشید و رتبه‌ی بهتری را کسب کنید. برای ایام نوروز خود برنامه‌ریزی کنید که اکثر درس‌ها را مرور کنید. برای این کار کتاب نوروز کانون را به شما توصیه می‌کنیم؛ زیرا در این کتاب تست‌های زیادی از اکثر مباحث مهم کتاب درسی موجود است که می‌تواند به شما کمک زیادی بکند و هم‌چنین کتاب زرد عمومی می‌تواند منبع خیلی خوبی برای شما باشد تا درس‌های عمومی خود را با سرعت بالاتری مرور کنید و به موفقیت نزدیک‌تر شوید. به شما توصیه می‌کنیم که امسال در نوروز به مسافرت نروید و بیش‌تر برای درس‌های خود وقت بگذارید.

این نکته را بدانید که با تلاش فراوان می‌توانید به تمام خواسته‌های‌تان برسید. هیچ گاه دست از تلاش و کوشش برندارید.