کانون فرهنگی آموزش - قلم چی

با رتبه هاي تک رقمي مناطق در کنکور 90 آشنا شويد .
 
 
  
 رتبه هاي تک رقمي کشوري و منطقه اي کانون فرهنگي آموزش قلم چي در کنکور سراسري 90
 
تا ساعت 20 روز 18 مرداد 1390 
براين اساس 26 نفر از 30 نفر رتبه تک رقمي رشته تجربي ، 22 نفر از 30 نفر رتبه تک رقمي رشته رياضي ، 17 نفر از 30 نفر  رتبه تک رقمي رشته انساني در منطقه 1 ، 2 و 3 دانش آموز کانون بوده اند .  
 
 
رياضي
رتبه کشوري منطقه 1 منطقه 2 منطقه 3 شاهد ساير سهميه ها
1 ساغر سيدعباس  زاده
(تهران)
ساغر سيدعباس زاده
(تهران)
سعيد مفيدي آستانه
(لاهيجان)
لادن خالوپور
(بافت)
  فاطمه سادات ندايي پور
(تهران)(خانواده شهدا)
2 سعيد مفيدي آستانه
(لاهيجان)
سيده سحرصدري زاده
(تهران)
  ميکائيل ملاخاني
(گنبد)
حميد رضا کوچکي نژاد
(رشت)
 
3 سيده سحرصدري زاده
(تهران)
  شادي شهسواري
(سنندج)
حسين بند بني
(تنکابن)
   محمد مهدي رضايي (قم)(خانواده شهدا)
4   اميرحسين توکلي
(تهران)
دانيال درويش
(رشت)
سجاد صديقي
(سرپل ذهاب)
علي وطن خواه
(اصفهان)
 
5   حسين حيدري
(اصفهان)
حسين گلستاني
(شهرري)
عليرضا اميرخاکي
(شهريار)
   
6 شادي شهسواري
(سنندج)
نفيسه قرقچيان
(تهران)
سارا حمزه لوئي
(ملاير)
مهدي سيلاوي
(شوشتر)
   
7 اميرحسين توکلي
(تهران)
احسان رضايي
(تهران)
اميرپدارم با منيري
(يزد)
زيبا ابراهيمي لقا
(هشتگرد)
الهام ترکاشوند
(کرج)
 
8 دانيال درويش
(رشت)
    مصطفي آقايي جويباري
(جويبار)
   
9 حسين حيدري
(اصفهان)
  فاطمه ابوالقاسمي خرانق
(يزد)
مجيد فاضلي
(شهريار)
   
10 نفيسه قرقچيان
(تهران)
    حامد شعباني نژآد
(تنکابن)
معين خواجه نژاد
(اصفهان)
ياسر محمدي
(دورود) (خانواده شهدا)



تجربي
رتبه کشوري منطقه 1 منطقه 2 منطقه 3 شاهد ساير سهميه ها
1 سياوش مهران
(مشهد)
سياوش مهران
(مشهد)
اميررضا آبخو
(رفسنجان)
محمد حسين احمديان
(طبس)
سيدعلي ميرشاه ولد
(چالوس)
 
2 کيانا اماني
(تهران)
کيانا اماني
(تهران)
هادي فرديس
(مراغه)
محمود اسدي کرم
(شهربابک)
مژده ميثمي ازاد
(اراک)
ساسان ملائي
(کامياران) (خانواده شهدا)
3 اميررضا آبخو
(رفسنجان)
کيميا کاظمي
(اصفهان)
مهرنوش سماعي
(کرج)
محمد رضا بخشي گنجه
(ياسوج)
محمدحسن قاسمي
(قم)
سعيدرضا زارع ميرک آبادي
(مهريز)(خانواده شهدا)
4 کيميا کاظمي
(اصفهان)
هاجر فروردين
(شيراز)
محمد رضا طبري
(ساري)
ناصرخدايي
(شهريار)
  الميرا آگاه
(تهران)(ساير)
5 هاجر فروردين
(شيراز)
کسري کلاهدوزان
(تبريز)
علي نيلي
(يزدپسر)
معصومه بهوندي
(رامهرمز)
  محمدنقدي پورفرهادآباد
(کرمانشاه)(ساير)
6 کسري کلاهدوزان
(تبريز)
سينا دل آذر
(تبريز)
ميلاد صالحي
(همدان)
فروغ آهنگر
(رامهرمز)
فاطمه منتظري (قم)(شاهد)  زينب استبرقي
(خاتم) (خانواده شهدا)
7 هادي فرديس
(مراغه)
  اميرحسين مشهد بان
(قائمشهر)
ثريا رشيدي جهان آباد
(ياسوج)
فاطمه معصومه منوچهر
(گرگان) (شاهد)
 
8 مهرنوش سماعي
(کرج)
زينب مهابادي
(دماوند)
زهرا احساني
(چمستان)
  زينب دالوند
(خرم آباد)
 
9 سينا دل آذر
(تبريز)
  علي صراف زاده
(رشت)
  عليرضا نظام الاسلامي
(اهواز)(شاهد)
 
10 محمد رضا طبري
(ساري)
شيما مسلمي حقيقي
(شيراز)
پرديس السادات ميرعشق اله
(اراک)
محمد جواد عرب پور
(زرند)
علي قادري
(مريوان )(شاهد)
 



انساني
رتبه کشوري منطقه 1 منطقه 2 منطقه 3 شاهد ساير سهميه ها
1 محمد رضا لمسه چي
(تهران)
محمد رضا لمسه چي
(تهران)
اميرعباس حبشي
(آمل)
    نرجس فصيحي
(تهران)(خانواده شهدا)
2 اميرعباس حبشي
(آمل)
اميرمحمد حاجي نجفي
(تهران)
عبداله عباسي فيروزجاه
(بابل)
صدرا نجفي نژاد
(شاهين دژ)
محمدصادق فراهاني
(ملاير)
محمديزداني
(مشهد) (خانواده شهدا)
3 عبداله عباسي فيروزجاه
(بابل)
شادي فرزانه
(تهران)
  سعيده عطايي فتح آبادي
(خاتم)
محسن قماش لوئيان
(نجف آباد)
محمد علي کايدي
(ياسوج) (خانواده شهدا)
4 اميرمحمد حاجي نجفي
(تهران)
  محسن سلطاني نژاد
(کرمان)
  سيد مصطفي شاداب
(مشهد)
 
5 شادي فرزانه
(تهران)
    محسن قديمي
(اسفراين)
   
6   الهه جهانگرد
(تهران)
  احسان افشار
(خاتم)
  آرام محمدي
(مريوان) (خانواده شهدا)
7   فاطمه طالقاني نيا
(تهران)
    فاطمه چيتگري
(همدان) (شاهد)
 
8     علي رضا آخوندا
(يزد)
افشين صالحي نژاد
(جيرفت)
الهام اعظميان
(تهران)
 
9 الهه جهانگرد
(تهران)
    ماهره عزيزي شمامي
(رودبار)
   
10 محسن سلطاني نژاد
(کرمان)
  فرزانه شريف دهجي
(يزد)
اسما رحماني پور
(لنده)
   



زبان
رتبه کشوري منطقه 1 منطقه 2 منطقه 3 شاهد ساير سهميه ها
1 کسري کلاهدوزان
(تبريز)
کسري کلاهدوزان
(تبريز)
      فاطمه سادات ندايي پور
(تهران)(خانواده شهدا)
2     مهرنوش سماعي
(کرج)
سيدمحدثه موسوي مقدم
(ايلام)
   
3   ساغرسيدعباس زاده(تهران) اميرحسين پورعليپور
(گرگان)
سجاد صديقي
(سرپل ذهاب)
نيلوفر جعفرپور
(تنکابن) (شاهد)
 
4 ساغرسيدعباس زاده(تهران) بهنام کريمي
(اصفهان)
کيهان اميدي
(لاهيجان)
حبيبه محمدي 
(جيرفت )
  ياسر محمدي
(دورود) (خانواده شهدا) - ماني ستوده(تهران) ( خانواده شهدا)
5 بهنام کريمي
(اصفهان)
وحيدعيدخاني
(مشهد)
      مهناز بوش
(ملاير) (خانواده شهدا)
6 وحيدعيدخاني
(مشهد)
  الهام محمدي
(بيرجند)
فرشاد ابراهيمي
(تربت جام)
  مهري سهولي
(بندردير) (خانواده شهدا)
7     شاهين اسدي
(شهرکرد)
علي احمدي شاهرخت
(قائن)
   
8 مهرنوش سماعي
(کرج)
  سيد اميرعلي شجاعيان ديوکلاهي
(بابل)
محمد امين شيخي
(گچساران)
الهام ترکاشوند
(کرج)
 
9 اميرحسين پورعليپور
(گرگان)
  سعيد مفيدي آستانه
(لاهيجان)
ابوالفضل سيرفر
(جيرفت )
   
10     ساينا نظامي
(رفسنجان)
عمادالدين محرابيان
(مهريز)
  هومن مفاخري
(سنندج)(ساير)- سيد احسان محمدي(تهران)(خانواده شهدا)



هنر
رتبه کشوري منطقه 1 منطقه 2 منطقه 3 شاهد ساير سهميه ها
1

         
2     احسان غياثي نسب
(اراک)
     
3     محمد امين شريفي جبلي
(کرج)
     
4       سيداميرارسلان شمس آبادي
(مينودشت)
   
5   فرنازشهرياري
(اصفهان)
  سوران نعيمي
(مريوان)
   
6 فرنازشهرياري
(اصفهان)
    مازيارحالتي
(شيروان)
   
7   روجا عزيزي(اصفهان) 
   
8   روجا عزيزي(اصفهان)  
     
9

 
ميلاد عسگري 
(کرمان) 
     
10

  محمد پايدار (قم)          
منابع مطلب
منبع :
    نظر شما چیست...؟
بازدید کنندگان محترم سایت :
1-در کامنت های خود ، نظرات دیگران را رونویسی نکنید. کامنت های رونویسی دیگران تایید نخواهد شد .
2-کامنت هایی که حاوی بی احترامی به دیگران و نام بردن از موسسات و ناشران دیگر باشد ، تایید نمی شود .
3- نظرات کوتاه و فاقد مفاهیم آموزشی مانند " خوب بود " ، " عالی بود " ، "ممنون " ، "خیلی خوب " ، "با تشکر از شما " و ... ، تایید نمی شود .


اگر دانش آموز کانون هستید لطفا ابتدا وارد صفحه شخصی خود شوید
نظر شما :
 
 
برای دیدن موارد بیشتر کلیک کنید