زمان اعلام نتايج آزمون‌هاي مدارس سمپاد و نمونه دولتيزمان اعلام نتايج آزمون‌هاي مدارس سمپاد و نمونه دولتي

معاون مرکز ملي پرورش استعدادهاي درخشان کشور، گفت: دانش‌آموزان شرکت کننده از تهران، شهرستان‌هاي تهران، همدان و يزد به عنوان آخرين استان‌ها، ششم خرداد با مراجعه به سايت اداره کل آموزش و پرورش استان خود، مي توانند از نتايج آگاه شوند.

محمد نستوه با اشاره به اعلام نتايج آزمون هاي ورودي مدارس سمپاد و نمونه دولتي، اظهار کرد: اعلام نتايج آزمون هاي ورودي مدارس استعدادهاي درخشان و نمونه دولتي به تدريج و به تفکيک استانها از اول خردادماه آغاز شده و تا فردا ششم خرداد اطلاع رساني نتايج در سراسر کشور به پايان خواهد رسيد.

 وي ادامه داد: دانش آموزان شرکت کننده از تهران، شهرستان هاي تهران، همدان و يزد به عنوان آخرين استانها، فردا ششم خرداد با مراجعه به سايت اداره کل آموزش و پرورش استان خود، مي توانند از نتايج آگاه شوند.

 معاون مرکز ملي پرورش استعدادهاي درخشان کشور افزود: دفتر وزارتي آموزش و پرورش از روز گذشته پيگير است که طبق جدول زمان بندي اعلام شده، نتايج آزمون هاي ورودي مدارس سمپاد و نمونه دولتي به موقع ارائه شود.

 نستوه در پاسخ به اين پرسش که چه تعداد دانش آموز در آزمون هاي ورودي مدارس سمپاد و نمونه دولتي پذيرفته شدند؟ گفت: تعداد 46هزار نفر ورودي پايه اول راهنمايي و متوسطه امسال در آزمون هاي ورودي مدارس سمپاد پذيرفته شدند.

 وي با اشاره به زمان ثبت نام پذيرفته شدگان در مدارس سمپاد و نمونه دولتي خاطرنشان کرد: براساس آخرين بخشنامه، به محضي که اعلام نتايج صورت گرفت و دانش آموز پذيرفته شده ازنتيجه آگاه شد، مي تواند براي ثبت نام به مدرسه اي که در آن پذيرفته شده است، مراجعه کند.

 

مشاهده اسامي قبولي هاي کانون در مدارس تيزهوشان و نمونه دولتي هر استان

منبع :

    نظر خود را بنویسید ...

نظر شما :
 
 
برای دیدن موارد بیشتر کلیک کنید