زمان اعلام نتایج آزمون‌های مدارس سمپاد و نمونه دولتی

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان کشور، گفت: دانش‌آموزان شرکت کننده از تهران، شهرستان‌های تهران، همدان و یزد به عنوان آخرین استان‌ها، فردا ششم خرداد با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش...

زمان اعلام نتایج آزمون‌های مدارس سمپاد و نمونه دولتی

معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان کشور، گفت: دانش‌آموزان شرکت کننده از تهران، شهرستان‌های تهران، همدان و یزد به عنوان آخرین استان‌ها، ششم خرداد با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان خود، می توانند از نتایج آگاه شوند.

محمد نستوه با اشاره به اعلام نتایج آزمون های ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی، اظهار کرد: اعلام نتایج آزمون های ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی به تدریج و به تفکیک استانها از اول خردادماه آغاز شده و تا فردا ششم خرداد اطلاع رسانی نتایج در سراسر کشور به پایان خواهد رسید.

 وی ادامه داد: دانش آموزان شرکت کننده از تهران، شهرستان های تهران، همدان و یزد به عنوان آخرین استانها، فردا ششم خرداد با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان خود، می توانند از نتایج آگاه شوند.

 معاون مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان کشور افزود: دفتر وزارتی آموزش و پرورش از روز گذشته پیگیر است که طبق جدول زمان بندی اعلام شده، نتایج آزمون های ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی به موقع ارائه شود.

 نستوه در پاسخ به این پرسش که چه تعداد دانش آموز در آزمون های ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی پذیرفته شدند؟ گفت: تعداد 46هزار نفر ورودی پایه اول راهنمایی و متوسطه امسال در آزمون های ورودی مدارس سمپاد پذیرفته شدند.

 وی با اشاره به زمان ثبت نام پذیرفته شدگان در مدارس سمپاد و نمونه دولتی خاطرنشان کرد: براساس آخرین بخشنامه، به محضی که اعلام نتایج صورت گرفت و دانش آموز پذیرفته شده ازنتیجه آگاه شد، می تواند برای ثبت نام به مدرسه ای که در آن پذیرفته شده است، مراجعه کند.

 

مشاهده اسامی قبولی های کانون در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی هر استان

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب