یک آزمون فوق العاده وهدیه‌ی دیگر برای کنکوری‌های 99 ( 10مرداد)

یک آزمون فوق العاده و هدیه‌ی دیگر برای کنکوری‌های 99از 20 دی ماه پارسال تا کنون 7 آزمون فوق العاده ( هدیه و رایگان ) برای داوطلبان کنکوری کانون در نظر گرفته شد

یک آزمون فوق العاده وهدیه‌ی دیگر برای کنکوری‌های 99 ( 10مرداد)

یک آزمون فوق العاده و هدیه ی دیگر برای کنکوری های 99

از 20 دی ماه پارسال تا کنون 7 آزمون فوق العاده ( هدیه و رایگان ) برای داوطلبان کنکوری کانون در نظر گرفته شد . جدول آزمون های اصلی و آزمون های فوق العاده را در زیر همین مطلب مشاهده می کنید . 


دو آزمون فوق العاده ی دیگر نیز در راه است .کانون تا روز آزمون اصلی و پس از آن در کنار و همراه شماست .

اکنون و برای جمعه ی همین هفته ( یعنی 10 مرداد ) یک آزمون دیگر به صورت فوق العاده در نظر گرفته ایم . در روز جمعه 24 مرداد نیز یک آزمون فوق العاده ی دیگر خواهید داشت که یک آزمون جامع ( مشابه کنکور ) است .

 محتوای آزمون جمعه 10 مرداد چیست ؟ این آزمون شامل مباحث دهم و یازدهم است . از هر درس 10 سوال طراحی شده و 10 سوال گواه ارائه می شود .زمان آزمون حدود چهار ساعت است و از ساعت 8 صبح روز جمعه تا ساعت 12 برگزار می شود . 

هدف از این آزمون چیست ؟ توجه و تمرکز روی درس های پایه : هدف از این آزمون ارزیابی شما از میزان تسلطی است که روی درس های دهم و یازدهم دارید . می توانید با بررسی کارنامه تشخیص دهید که به صورت مقایسه ای بین پایه های دهم و یازدهم تا چه حد تسلط دارید و آن گاه در سه هفته ی باقی مانده تا کنکور روی آن درس ها تمرکز بیشتری داشته باشید . این آزمون برای دانش آموزان کنکوری 1400 در تاریخ 27 تیر به عنوان آزمون تعیین سطح برگزار شد و حالا شما داوطلبان کنکوری کانون نیز می توانید در این آزمون شرکت کنید.


 نحوه ی ثبت نام و شرکت در آزمون : این آزمون هدیه و فوق العاده و رایگان است . اما ثبت نام در آن الزامی است . دانش آموزانی که این آزمون را برای خودشان مفید و موثر می دانند باید از طریق کد یو اس اس دی و به روال آزمون های فوق العاده ی گذشته ثبت نام کنند .

 توجه : دانش آموزانی که در آزمون های سه روز یک بار ثبت نام کرده اند وجمعه می خواهند در آزمون جامع از درس های عمومی شرکت کنند می توانند در روز پنج شنبه یا جمعه بعداز ظهر در این آزمون در صفحه شخصی در قسمت آزمون های آنلاین غیرحضوری شرکت کنند . یعنی امکان شرکت در هر دو آزمون برای شما فراهم است .


برای ثبت نام کد دستوری رایگان زیر را با موبایل شماره گیری کنید : 


ویژگی آزمون فوق‌العاده 10مرداد کنکوری‌های 99 - رشته تجربی