«بامداد» در سومین نمایشگاه کار با معرفی فرصت تضمینی اشتغال

مجتمع دانش بنیان «دانش و فناوری بامداد»، در سومین نمایشگاه کار ایران، به مدت سه روز، از متقاضیان کار و بازار کار نرم‌افزار کشور، با تسهیلات ویژه ثبت نام می‌کند.

«بامداد» در سومین نمایشگاه کار با معرفی فرصت تضمینی اشتغال

مجتمع دانش بنیان «دانش و فناوری بامداد»، بعنوان یکی از مراکز نوین آموزش‌های منتهی به اشتغال، در سومین نمایشگاه کار ایران، به مدت سه روز، از متقاضیان کار و بازار کار نرم‌افزار کشور، با تسهیلات ویژه ثبت نام می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانش و فناوری بامداد، مهندس مرتضی متواضع گفت: متقاضیان می‌توانند در روزهای برگزاری نمایشگاه برای مصاحبه سنجش استعداد ثبت درخواست کنند و در صورت پذیرش در مصاحبه و آزمون، با بهره مندی از تخفیف ۱۵ درصدی در بوت کمپ برنامه‌نویسی ( http://bamdad.co/bootcamp ) ثبت نام کرده و در پایان بوت کمپ، به صورت تضمین اشتغال، به صنعت نرم‌افزار جهت استخدام هدایت شوند.

بنیانگذار مجتمع دانش و فناوری بامداد تصریح کرد: پذیرش در استعدادسنجی رایگان، به یک دوره بوت کمپ ۱۲۰ روزه با بهره مندی از حضور اساتید و مربیان مجرب منجر شده و هر تیم کاری در بوت کمپ مربی جداگانه خواهد داشت.

مرتضی متواضع افزود: افراد شاغل نیز با قرار گرفتن در شبکه تخصصی این شرکت دانش بنیان موسوم به «جامعه سمی‌کالن»، رشد حرفه ای خود را با نگاه به فرصتهای جدید بازار کار، در یک محیط شبکه ای، شناسایی کرده و بدست می آوردند.

وی گفت: متقاضیان کارگاه های آموزشی کوتاه مدت در موضوعات متنوع فناوری اطلاعات، علوم مالی و دیجیتال مارکتینگ نیز می توانند با مراجعه به غرفه بامداد ثبت نام کنند یا پس از نمایشگاه با شماره تلفن 88200711 تماس بگیرند.

مجتمع دانش بنیان بامداد با حضور در ضلع شمالی سالن پردیس واقع در طبقه فوقانی مجتمع نمایشگاهی گفتگو، از روز پنجشنبه ۱۷ بهمن تا روز شنبه ۱۹ بهمن، از ساعت ٩:٣٠ تا ١٨ میزبان بازدیدکنندگان سومین نمایشگاه کار و کارجویان است.منبع :