آزمون بین‌المللی تافل 12 بهمن ماه برگزار می‌شود

معاون آموزشی کانون زبان ایران گفت: آزمون اینترنتی تافل (آی.بی.تی) برای اولین بار از 12 بهمن‌ماه سال‌جاری در مرکز آزمون‌های بین‌المللی این کانون برگزار می‌شود.

آزمون بین‌المللی تافل 12 بهمن ماه برگزار می‌شود
معاون آموزشی کانون زبان ایران گفت: آزمون‌ اینترنتی تافل (آی.بی.تی) برای اولین بار از ۱۲ بهمن‌ماه سال‌جاری در مرکز آزمون‌های بین‌المللی این کانون برگزار می‌شود.           

علیرضا اسلامی اظهار داشت: کانون زبان ایران پس از فراهم آوردن تجهیزات به‌روز و آموزش نیروی انسانی متخصص، با گذراندن آزمون‌ها و دریافت استانداردهای لازم، با امضای تفاهم‌ نامه‌ همکاری با موسسه ETS برای اولین بار، آزمون بین‌المللی تافل اینترنتی را برگزار می کند.
وی در خصوص این آزمون خاطرنشان کرد: تافل IBT (مخفف Test of English as a Foreign Language) یکی از معتبرترین آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی است که افراد زیادی از سراسر دنیا هر ساله در آن شرکت می‌کنند.
معاون آموزشی کانون زبان ایران گفت: حدود ۱۰ هزار دانشگاه و موسسه آموزش عالی مختلف در دنیا مدرک تافل را معتبر می‌دانند.
اسلامی پیرامون اهمیت آزمون تافل تاکید کرد: داشتن نمره‌ای خوب در آزمون تافل می‌تواند شرح حال افراد را تقویت کند و شانس افراد را برای یافتن فرصت‌های شغلی مناسب و یا کرسی‌های دانشگاهی افزایش دهد.
وی خاطرنشان کرد: موفقیت در این آزمون، اعتبار علمی و اجرایی برای افراد به همراه دارد تا جایی که در افواه عمومی داشتن مدرک تافل برابر با داشتن سطح ممتاز در دانش زبان انگلیسی است.
به گفته این مقام مسوول، کانون زبان ایران با توسعه و گسترش آزمون‌های بین‌الملل و با بهره‌گیری از به‌روزترین تجهیزات سعی در ارائه بهترین خدمات در زمینه آموزش و ارزیابی زبان‌های خارجی را به مخاطبان خود دارد.

منبع :