ویژگی‌های آزمون 11 بهمن مقطع ششم دبستان

دانش‌آموزان ششمی با توجه به ماکت دفترچه و برنامه‌ی راهبردی آزمون 11 بهمن مقطع ششم که در ادامه برای شما آورده شده است،

ویژگی‌های آزمون 11 بهمن مقطع ششم دبستان

دانش‌آموزان ششمی

با توجه به ماکت دفترچه‌ و برنامه‌ی راهبردی آزمون 11 بهمن مقطع ششم که در ادامه برای شما آورده شده‌ است، با دومین آزمون از پروژه‌ی چهارم نیم‌سال اول آشنا می‌شوید. سعی کنید با کمک این ویژگی ها برای آزمون 11 بهمن که آزمونی برای جمع‌بندی کل مطالب نیم‌سال اول می‌باشد، برنامه‌ریزی کنید.

با توجه به ماکت دفترچه، دفترچه‌ی عادی (پیشرفت تحصیلی): شامل 10 سوال تشریحی (5 سوال ریاضی ششم و 5 سوال علوم ششم) و 65سوال تستی می‌باشد. سوال‌های تستی دفترچه‌ی عادی همان‌طور که در ماکت بالا نیز مشاهده می‌کنید؛ از دروس آموزش قرآن، هدیه‌های آسمان، فارسی و نگارش، علوم و ریاضی ششم می‌باشد. تعداد سوال‌ها برای هر درس و شماره‌ سوالات‌ها را نیز در بالا می‌توانید مشاهده کنید. دقت کنید در این آزمون برای هرکدام از درس‌های علوم و ریاضی تستی به جای 15 سوال تستی، 20 سوال برای پاسخ‌گویی شما عزیزان داده شده است.

* دفترچه‌ی‌ پیشرفته (جهت آمادگی برای آزمون تیزهوشان) شامل 50 سوال تستی می‌باشد. در این دفترچه سعی شده است مباحثی که مورد سوال قرار می‌گیرد، تمام امرتبط  با استعداد تحلیلی و منطبق با آزمون‌های تیزهوشانی که اخیرا از طرف سازمان سنجش برگزار شده‌ است، باشد.در این دفترچه 10 سوال هوش کلامی و ادبی، 10 سوال هوش ریاضی و منطقی، 10 سوال هوش تصویری و فضایی و 20 سوال سرعت و دقت مورد سوال قرار می‌گیرد. به زمان پاسخ گویی هر قسمت در این دفترچه توجه کنید، در بخش سرعت و دقت دانش‌آموزان لازم است در ‌10 دقیقه به  20 سوال پاسخ دهند؛ در نتیجه در این قسمت نیاز است علاوه بر دقت، سرعت دانش‌آموزان برای پاسخ‌گویی به سوالات نیز تقویت شود.

دانش‌آموزان ششمی، در بالا می‌توانید برنامه‌ی درسی و صفحات مورد سؤال در آزمون 11 بهمن را که برای شما مشخص شده است؛ مشاهده کنید. در این آزمون شما می‌توانید کل مطالب نیم‌سال اول را مرور کنید. با برنامه ریزی و کمک پشتیبان خود می‌توانید هر چه بهتر برای این آزمون آماده شوید.

موفق باشید

گروه تولید آزمون - ششم دبستان