رونمایی از تیم سال 2019 چمپیونزلیگ

یوفا از تیم منتخب سال 2019 در لیگ قهرمانان اروپا رونمایی کرد.

رونمایی از تیم سال 2019 چمپیونزلیگ

یوفا از تیم منتخب سال 2019 در لیگ قهرمانان اروپا رونمایی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، لیگ قهرمانان اروپا جذاب ترین رقابت باشگاهی در سطح فوتبال اروپا به حساب می آید که هر ساله جذابیت های فوق العاده ای را به همراه دارد. فینال فصل گذشته این رقابت ها در اوایل سال 2019 بین دو تیم لیورپول و تاتنهام برگزار شد و در نهایت این شاگردان یورگن کلوپ بودند که با دو گل حریف خود را شکست دادند. لیورپول در حالی به سلطه سه ساله رئال مادرید در این رقابت ها پایان داد که آن ها با این قهرمانی موفق شدند ششمین جام لیگ قهرمانان را به ویترین افتخارات خود اضافه کنند.

 

فصل جدید لیگ قهرمانان نیز از چندی پیش آغاز شد و مرحله گروهی آن نیز به پایان رسیده است. همچنین قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی نیز یک ماه پیش برگزار شد و تیم ها از فوریه به مصاف حریفان خود خواهند رفت.


با پایان سال 2019 حالا یوفا از تیم منتخب لیگ قهرمانان اروپا در سالی که گذشت رونمایی کرده است. ترکیب 11 نفره ای که بعد از رای گیری از حدود دو میلیون کاربر رونمایی شده است. نکته جالب توجه این ترکیب به حضور پنج بازیکن از لیورپول در آن بر می گردد. همچنین کریستیانو رونالدو و لیونل مسی نیز همچون سال های گذشته عضو ثابت این ترکیب هستند.

 

 

منبع :